poster

Vdáš se, a basta!

 • USA

  Because I Said So

 • Slovensko

  Vydáš sa a basta!

Komedie / Romantický

USA, 2007, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Sofia
  **

  Nuda...Diane Keaton mi asi poprvé v životě lezla po celou dobu na nervy, takovou matku mít, tak se odstřelím...Taky těžko uvěřit, že by se někomu na světě povedlo stvořit takové krásné tři dcery...(9.6.2007)

 • imf
  **

  Michael Lehmann si může dojít pro zlatou medaili v soutěži o nejdivnější romantickou komedii roku. Nejen že dějově nedává jeho film vůbec smysl a je morálně pokřivený asi jako Tančící dům, ale nabízí nám podivně oplácanou Mandy Moore a smyslů zbavenou Diane Keaton. Co si z takové kombinace vybrat? Nejlépe vzít nohy na ramena a vypadnout ze sálu, co nejrychleji, protože jakmile zahlédnete souložící pejsky, zpívající rodinku a nemastné-neslané duo nápadníků, už vám nebude pomoci. Budete šokem přiraženi do křesel a z toho duševního vězení vás propustí až závěrečné titulky. Vážně radši utečte. Pořád ještě se ptáte proč? Because I Said So... (3/10)(14.6.2007)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  Přehnaně milující matky, s vrozenými sklony k vydírání, by se měly zákonem zakázat, čehož je tento snímek jasným důkazem. Daphne Wilderová totiž dokázala se svými třemi dcerami vytvořit tak uječený slepičinec se stěhovacími, oblékacími a masážními mániemi, že jedinou záchranou zdravého rozumu byl odvážný skok po dálkovém ovladači a ukončení projekce. Já jsem však tolik odvahy neměl, nebo jsem jen prokázal hodně lenosti, a dočkal se nepříjemného překvapení, že i v místnosti, kde jsou mezi debatujícími mistři sarkasmu Lorelai Gilmoreová a šerif Carter, může být nuda.(28.11.2013)

 • Sašenka165
  ***

  Moralitka, blbost, občas trapnost, ale přesto to není strašný film, jak by předchozí slova napovídala. Vlastně jsem se u toho kupodivu docela bavila. Pár vtípků opravdu ušlo, avšak když vyšlo najevo, že hlavní hrdinka má dva sexuální partnery najednou, dost mě to zaskočilo a přišlo mi to až za hranicí únosnosti, prostě to pověstné "už příliš". Matku, jakou je Diane Keaton v tomto filmu, bych nejspíš musela zabít. Přes všechny (zjevné) nedostatky, které tenhle film bez pochyby má, nemůžu hodnotit jinak, když si vzpomenu, že Gabriel Macht upíral svoje krásné oči do objektivu kamery, kdykoliv se mu naskytla příležitost :).(28.1.2008)

 • ChArLeNe
  odpad!

  Diane Keaton mi nikdy nesadla, a ako "šik mama" troch dospelých dcér bola fakticky neznesiteľná. Rovnako ako tri herecké hviezdičky - čistokrvne afektované "single pipky".(7.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace