Vdáš se, a basta!

Vydáš sa a basta!

Komedie / Romantický

USA, 2007, 98 min

• prome

Tuctová a klišovitá slátanina, která by se nejlépe hodila do televize na sobotní dopoledne či poledne a ne na pátek večer.(12.6.2009)

Pro Mandy Moore mam slabost, ale tohle opravdu za moc nestojí, příběh neni nějak extra vtipnej, ani zábavnej, Diane Keaton opět dost přehrává a na starý kolena se na sebe snaží strhnout pozornost, i když dostane vedlejší roli a tak jediný, co se dá dělat je sledovat Mandy, což mi ale nevadilo(13.6.2009)

• sssssycak

Tak takováhle máti by lezla na nervy asi každýmu. 2* pro Milly, která to s ní dokázala tak dlouho vydržet... Jinak celkově ne moc podařená romantická komedie, bez jakéhokoliv nápadu či špetky vtipu. Bohužel.(21.8.2010)

• Eawy

Príbeh o matke, ktorá chce nájsť pre svoju dcéru chlapa? Dobre. V tomto prípade však herecké umenie Mandy Moore, ako hlavnej postavy natoľko zničilo príbeh, že som polku prejedla. Okrem toho, v poslednej časti, keď sa jej išiel ospravedlniť on, som nadávala. 40%.(29.7.2008)

Tak tomuhle říkám správná komedie. Diane mě ani tady nezklamala, i když byla většinu filmu za strašidlo. Nebudu hodnotit její image ovlivněné jistě z části dlouholetým soužitím s Woodym...:-) Každopádně jsem se nasmála až k bolení břicha, jak příjemné. Nadržený pes Béla při sledování pornostránek a jeho reakce... Jeden z tisíců telefonních hovorů s krásnou Gilmourkou Lauren: "Cooper hárá." "Cooper je pes mami!" Dianin způsob nošení dortů ji pasoval na experta, naprosto bezchybné. Vůbec i s třemi dcerami Diane táhla spolehlivě celý děj sama. Její komentář na oslavu šedesátin jako cestě do propadliště dějin...:-) Její grimasy, zvlášť ty u debaty o orgasmech svých dcer, bez komentáře. Setkání s otcem Johnyho: "Daphne. Nemluvím." "Aha a umíte se podepsat?" Co dodat? Jejich gaučová scénka byla prostě boží... Nakonec i sháňka po vhodném partnerovi dceři Milly dopadla dobře, ještě že měla tak silný statický náboj. A co víc. Johny má rád i její matku. Jen nechápu jak tahle roztomilá lehoučká komedie mohla projít americkou puritánskou cenzurou. U nás v Česku It´s all right, supr!!(26.12.2010)

• - Dorty, které ve filmu uvidíte, vytvořila společnost Cake Divas, která vyrábí dorty pro řadu filmů a seriálů - např. Buffy, přemožitelka upírů, Čarodějky, Arrested Development, Soudkyně Amy, Pohotovost a mnoho dalších. (HappySmile)

• - Ve scéně na pohovce, kde se Daphne Wilder (Diane Keaton) a Joe (Stephen Collins) líbají, si Daphne rozváže suk na šále a políbí Joa. Když ale vstane z pohovky, suk na její šále je stále zavázaný. (Terkamer)

• - Jména dcer Maggie (Lauren Graham), Milly (Mandy Moore) a Mae (Piper Perabo) pochází z básně, která začíná rýmem: "Maggie and Milly and Molly and May went to the beach to play one day" (Maggie a Milly a Molly a May si jednoho dne šly hrát na pláž). (HappySmile)