poster

Vdáš se, a basta!

 • USA

  Because I Said So

 • Slovensko

  Vydáš sa a basta!

Komedie / Romantický

USA, 2007, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jara.Cimrman.jr
  **

  Přehnaně milující matky, s vrozenými sklony k vydírání, by se měly zákonem zakázat, čehož je tento snímek jasným důkazem. Daphne Wilderová totiž dokázala se svými třemi dcerami vytvořit tak uječený slepičinec se stěhovacími, oblékacími a masážními mániemi, že jedinou záchranou zdravého rozumu byl odvážný skok po dálkovém ovladači a ukončení projekce. Já jsem však tolik odvahy neměl, nebo jsem jen prokázal hodně lenosti, a dočkal se nepříjemného překvapení, že i v místnosti, kde jsou mezi debatujícími mistři sarkasmu Lorelai Gilmoreová a šerif Carter, může být nuda.(28.11.2013)

 • Eawy
  **

  Príbeh o matke, ktorá chce nájsť pre svoju dcéru chlapa? Dobre. V tomto prípade však herecké umenie Mandy Moore, ako hlavnej postavy natoľko zničilo príbeh, že som polku prejedla. Okrem toho, v poslednej časti, keď sa jej išiel ospravedlniť on, som nadávala. 40%.(29.7.2008)

 • nunka
  **

  Horšie ako hysterické babské reči:)(21.4.2008)

 • Bast
  **

  Na to, že romantické komedie mám opravdu ráda a moje hodnocení se od ostatních uživatelů většinou hodně liší (většina dává velmi nízké hodnocení), tak u tohoto filmu to bude bohužel jinak. Byla to bída a utrpení a zaslouží si to tak 1,5 hvězdičky. ** za dobré obsazení.(19.6.2007)

 • Aluska88
  ***

  Ztřeštěné a uvřéskané. Možná až příliš. Nebýt sympatických hereckých osobností a pár klidných, uvolněných a rozumných momentů, zcela jistě bych hodnotila méně. Čekala jsem průměrnou, avšak poklidnou komedii, a dostalo se mi zbrklého a chvílemi až přehnaného, typicky amerického počinu.(13.6.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace