Vdáš se, a basta!

Vydáš sa a basta!

Komedie / Romantický

USA, 2007, 98 min

• ChArLeNe

Diane Keaton mi nikdy nesadla, a ako "šik mama" troch dospelých dcér bola fakticky neznesiteľná. Rovnako ako tri herecké hviezdičky - čistokrvne afektované "single pipky".(7.1.2009)

• Pepinec

V životě mě bolela hlava tolikrát, kolikrát spolu v tomhle blivajzu ječely, vřískaly, pištěly, řvaly, fňukaly a chrochtaly grácie Diane, Mandy, Lauren a Piper. Kdyby se sexuální orientace vybírala v pětadvaceti po téhle projekci, šel bych naprosto určitě do druhého mančaftu.(5.8.2014)

Typická americká komedie s lepším hereckým obsazením.. Ale takovou matku mít, tak mi hrábne ve věku 3 let :-)(9.9.2007)

• MM_Ramone

Príšerná blbosť. Rovnako hlúpy film ako jeho slovenský distribučný názov. Slaboduchý scenár by som dokázal pri tak lacnom žánre ako je stredoprúdová americká romantická komédia ešte ako tak prekusnúť. Nad tým som sa nijak zvlášť nepozastavoval. Ale k diváckemu zúfalstvu ma doháňalo hlavne príšerné herectvo starej lasice Diane Kreatonovej. Nemohol som sa pozerať na to jej trapošenie. O moc lepšie na tom neboli ani ďaľšie preplatené hollywoodske fifleny, vrátane veľkej hviezdy seriálu "Gilmorove dievčatá" Lauren Graham. *(13.1.2010)

• Renton

Scénář: Karen Leigh Hopkins, Jessie Nelson .. Hello mom? Limonádově natočené žvatlání tří dcer a jejich patetické matky. Mnoho otravných dialogů je vedených skrz mobilní komunikaci nebo při tradičním nakupování a na výjimku se probírají jen čistě ženské věci, které ovšem postrádají jakýkoliv humor. K tomu romantická dějová linie, která je prostinká a předvídatelná až hanba. Pro mě za neškodných třicet procent, ale kdo má podobné zkušenosti či zbožňuje Diane Keaton jako křepčící matku, tak si směle může přičíst body k dobru. 30%.(6.6.2007)