• poz3n

Diane Keaton se potácí na pomezí trapnosti a celej film ve mě nevyloudil snad jednu jedinou emoci.(12.8.2010)

• Divočák

Diane Keaton je přesně ten typ matky, která by si zasloužila nakopat špičatýma botama do prdele. Bez nadsázky. Celou dobu šíleně histerčí, ometá se své dceři za zadkem a nosí šílené sukně. Když se navíc sleze ten babinec kolem (I když Lauren Graham září i ve vedlejší roli) a začne zpívat!!?!?, cítíte, že už byste opravdu potřebovali panáka. Zrežírované je to ale celkem svižně, takže ty 2 ** tomu s klidným srdcem dám.(19.6.2007)

• ScarPoul

a to len kvoli nadhernému zadočku dám graham , moore a perabo. keatonovu by som za ten skrek najradsej zabil(27.12.2007)

• flanker.27

Budiž mi odpuštěno, neb jsem film nesledoval, pouze jsem se vyskytoval v místnosti kde běžel, a maje sluchátka na uších věnoval jsem se Totalwaru. Někdy je však hloupost pronikavější než gama záření a dokáže proniknout i velmi silnými pevnostními zdmi a ničí říše a armády spolehlivěji než ruská zima. Postava Mandy Moore by měla být exemplárním příkladem toho, že zrušení tělesných trestů je civilizační chyba. Zatímco ona šuká na jednu i druhou stranu, řve, že hajzlové jsou všichni okolo? Jako s květinou. Nařezat, svázat a do vody. Její matka by měla být pro změnu rozsekána a přiložena do kamen coby biopalivo (ne, nemá pravdu v tom závěru, nemá a nemá a nemá). Naprostá příšernost co se týče chování postav, jeho hodnocení, všeho. Snad i jihoamerická telenovela v sobě má víc životního moudra než tenhle blivajz.(9.8.2010)

• Bast

Na to, že romantické komedie mám opravdu ráda a moje hodnocení se od ostatních uživatelů většinou hodně liší (většina dává velmi nízké hodnocení), tak u tohoto filmu to bude bohužel jinak. Byla to bída a utrpení a zaslouží si to tak 1,5 hvězdičky. ** za dobré obsazení.(19.6.2007)

• - Ve scéně na pohovce, kde se Daphne Wilder (Diane Keaton) a Joe (Stephen Collins) líbají, si Daphne rozváže suk na šále a políbí Joa. Když ale vstane z pohovky, suk na její šále je stále zavázaný. (Terkamer)

• - Dorty, které ve filmu uvidíte, vytvořila společnost Cake Divas, která vyrábí dorty pro řadu filmů a seriálů - např. Buffy, přemožitelka upírů, Čarodějky, Arrested Development, Soudkyně Amy, Pohotovost a mnoho dalších. (HappySmile)

• - Jména dcer Maggie (Lauren Graham), Milly (Mandy Moore) a Mae (Piper Perabo) pochází z básně, která začíná rýmem: "Maggie and Milly and Molly and May went to the beach to play one day" (Maggie a Milly a Molly a May si jednoho dne šly hrát na pláž). (HappySmile)