Organizm (TV film)

Russell Denove

Kostýmy:

Barcie Waite
  • Pilda17

Film naprosto s hrozným dějem a příběhem. Ano je to béčkový film, ale ty efekty byli strašné. Přesně toto jsou naprosto zbytečné filmy. Kdyby ten horor aspoň za něco stál, ale bohužel ne..(4.6.2010)

• Arkos

Vzhledem k tomu, že jsem viděl hodně daleko horších hororů, dám za dvě, i když asi trochu nadhodnocuju. Ale triky, herci i samotný příběh se dali přežít ve zdraví, takže ty dvě hvězdy nechám.(20.6.2010)

• bestlama

A můžou být rádi za 2*. Místy jsem uvažoval nad odpadem. Ale za snahu a pěkné efekty :)(18.6.2010)

Já nevím, mně se Organizm dost líbil. A rozhodně mi nepřišel tak špatný. Myslím, že alespoň nějakých 40% i více by si zasloužil. Od začátku to pro mě bylo napínavé a díky spádu, napětí a slušné atmosféře jsem udržela pozornost až do konce. Pravda, efekty onoho Organizmu nejsou zrovna omračující, ale celkový námět i zpracování se mi líbilo. Kdyby měl film větší rozpočet, nějaké to "hvězdné" obsazení a chopil se toho třeba Michael Bay, klidně by se mohlo jednat i o "hit roku.":) Ericu Leerhsen si pamatuju pouze z Texaského masakru, ale i zde obstála docela slušně. Dojde i na lehce erotickou scénu "rituálního" potírání krví, v níž jsem nabyla dojmu, že Erica vypadala přesně jako Carrie, kterak se vracela z "nevydařeného" maturitního večírku:) Způsob likvidace nezničitelného subjektu je dost možná pochybný a vypadá to, jako by tvůrci nevěděli, jak by se vlastně dal zničit, a proto přišli s nápadem genové odolnosti hlavního hrdiny, jejíž původ sahá až k vědci, který tento Organizmus vytvořil. Líbilo se mi to, a minimálně alespoň jako možnost biologické zbraně je to velmi efektivní.(21.6.2012)

• mysiak

Človek sa zamyslí prečo sa robia takéto sračky...(6.6.2010)