poster

Organizm (TV film)

 • USA

  Living Hell

 • Slovensko

  Peklo na zemi

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 2008, 90 min

Scénář:

Richard Jefferies

Kamera:

Eric Leach

Hudba:

Terence Jay

Producenti:

Gigi Pritzker

Střih:

Russell Denove

Kostýmy:

Barcie Waite
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pilda17
  *

  Film naprosto s hrozným dějem a příběhem. Ano je to béčkový film, ale ty efekty byli strašné. Přesně toto jsou naprosto zbytečné filmy. Kdyby ten horor aspoň za něco stál, ale bohužel ne..(4.6.2010)

 • Arkos
  **

  Vzhledem k tomu, že jsem viděl hodně daleko horších hororů, dám za dvě, i když asi trochu nadhodnocuju. Ale triky, herci i samotný příběh se dali přežít ve zdraví, takže ty dvě hvězdy nechám.(20.6.2010)

 • bestlama
  **

  A můžou být rádi za 2*. Místy jsem uvažoval nad odpadem. Ale za snahu a pěkné efekty :)(18.6.2010)

 • Aluska88
  ***

  Já nevím, mně se Organizm dost líbil. A rozhodně mi nepřišel tak špatný. Myslím, že alespoň nějakých 40% i více by si zasloužil. Od začátku to pro mě bylo napínavé a díky spádu, napětí a slušné atmosféře jsem udržela pozornost až do konce. Pravda, efekty onoho Organizmu nejsou zrovna omračující, ale celkový námět i zpracování se mi líbilo. Kdyby měl film větší rozpočet, nějaké to "hvězdné" obsazení a chopil se toho třeba Michael Bay, klidně by se mohlo jednat i o "hit roku.":) Ericu Leerhsen si pamatuju pouze z Texaského masakru, ale i zde obstála docela slušně. Dojde i na lehce erotickou scénu "rituálního" potírání krví, v níž jsem nabyla dojmu, že Erica vypadala přesně jako Carrie, kterak se vracela z "nevydařeného" maturitního večírku:) Způsob likvidace nezničitelného subjektu je dost možná pochybný a vypadá to, jako by tvůrci nevěděli, jak by se vlastně dal zničit, a proto přišli s nápadem genové odolnosti hlavního hrdiny, jejíž původ sahá až k vědci, který tento Organizmus vytvořil. Líbilo se mi to, a minimálně alespoň jako možnost biologické zbraně je to velmi efektivní.(21.6.2012)

 • mysiak
  *

  Človek sa zamyslí prečo sa robia takéto sračky...(6.6.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace