Organizm (TV film)

Gigi Pritzker

Russell Denove

Kostýmy:

Barcie Waite

Ano musím uznat, že děj v tomto filmu je prakticky banální, ale musím říct, že mě osobně to bavilo, nechybělo napětí a celkově převládá spokojenost...:-)... 55%(6.6.2011)

Na béčkově-televizní pojatý horor velmi koukatelné zpracování, líbila se mi kamera a jak to bylo celé natočeno. některé scény byly docela hnus. V pozitivním duchu hodnocení. Herecky to není nijak světaborné, ale zapadá to, do celého schématu tohoto filmu. Přestože je to typicklý film, kdy je divák napřed o několik minut před odehrávajícím se dějem, nenudil jsem se a bavilo mě to, jen nemělo co překvapit. Atmosféra taky vcelku ušla, zápletka a příběh celkově už byl dost slabý i tak si to jako klasická žánrovka u mě vysloužilo pěkných 5/10(19.1.2012)

Spíše se ztotožnuji s hodnocením na IMDB než tady. Já se bavil poměrně dobře, zavzpomínání na starý pecky typu Blob mi celkem sedly, jen ten příběh proboha... Zase nějaká věc se podělala tak to jde řešit hrdina který je výjmečný, ne tohle mě celkem naštvalo. Co bylo ale dobrý tak to že jsem se docela bavil, efekty jsem nečekal bůh ví jak dobré a dostal jsem to co jsem čekal. Jen ten idián a jeho dcera mi lezla krkem. Ale celkově považuju film za dobrý béčko na jedno zkouknutí.(12.11.2011)

• J*A*S*M

Čekat od jakéhokoli filmu spadajícího pod Sci-Fi Channel kvalitativně alespoň průměrnou podívanou je bláhové. Living Hell (aka Organizm) je opravdu hodně špatným filmem, jehož jediným pozitivem je, že zas až tak moc nenudí. Televizní zpracování se znatelně podepsalo jak na hercích, tak hlavně na speciálních efektech, které působí spíš jak z nějaké starší počítačové hry, než z moderního filmu. Těžko můžu tenhle výtvor někomu doporučit, ale k sehnání jsou i větší zhůvěřilosti. 20%.(24.2.2008)

• Sysel_CZ

Že se samopaly nasazují proti květinám v počítačových hrách považuji vcelku za přirozené; že se proti nim nasazují ve filmu považuji za exemplární příklad tuposti filmařů.(18.11.2009)