poster

Organizm (TV film)

 • USA

  Living Hell

 • Slovensko

  Peklo na zemi

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 2008, 90 min

Scénář:

Richard Jefferies

Kamera:

Eric Leach

Hudba:

Terence Jay

Producenti:

Gigi Pritzker

Střih:

Russell Denove

Kostýmy:

Barcie Waite
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mil@n.fanatik
  ***

  Ano musím uznat, že děj v tomto filmu je prakticky banální, ale musím říct, že mě osobně to bavilo, nechybělo napětí a celkově převládá spokojenost...:-)... 55%(6.6.2011)

 • Terva
  *

  CITÁT - Třetí podzemí, podlažní krypta č.12. Já to vydržel asi padesát minut a pak mě to přestalo bavit. Skousnu skoro všechny druhy organizmů, ale toto je moc i na mě. Nudné, hudebně slabé, žádná akce ani napětí. Neměl jsem komu fandit, leda tomu organizmu, ale ten je graficky tak odfláknutej až to bolí. Film obsahuje i lehkou erotickou scénu, při které by Frank musel zákonitě vykrvácet - tím myslím krev, ne sperma. Ubohé trikové efekty vzbuzují lehký úsměv a děj snímku vás pak donutí se zamyslet, proč na tu blbost vůbec koukám. No, nic, počkám až do konce, snad se alespoň pořádně zasměju. Dvojroli ve filmu si zahrál Jonathon Schaech a to jako Frank Sears a Dr. Yevgeni Tarasov. CITÁT - Chemický poplach, chemický poplach !!!!!!!!(19.2.2011)

 • blackrain
  *

  Škoda, tak pěkně se film rozjížděl. Atmosféra byla krásně ponurá. Pak všechno zapadlo do bahna podprůměrnosti.(18.6.2010)

 • bestlama
  **

  A můžou být rádi za 2*. Místy jsem uvažoval nad odpadem. Ale za snahu a pěkné efekty :)(18.6.2010)

 • Karamanlis
  ***

  Living Hell nie je zďaleka taký prúser, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať... Pravda, za $4,5 mega sa v dnešnej dobe dá natočiť kvalitný akčný sci-fi horor asi iba ťažko a na Organizme (výstižnejší názov než zavádzajúci Living Hell) je to dosť cítiť. Najviac si to pochopiteľne odniesla vizuálna stránka filmu - väčšina použitých CGI efektov nestojí za nič, vraziť však do tohto príbehu viac peňazí, tak by z toho mohol byť celkom slušný mazec v štýle Slizu či The Ruins.(8.6.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace