poster

Organizm (TV film)

 • USA

  Living Hell

 • Slovensko

  Peklo na zemi

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 2008, 90 min

Scénář:

Richard Jefferies

Kamera:

Eric Leach

Hudba:

Terence Jay

Producenti:

Gigi Pritzker

Střih:

Russell Denove

Kostýmy:

Barcie Waite
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Karamanlis
  ***

  Living Hell nie je zďaleka taký prúser, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať... Pravda, za $4,5 mega sa v dnešnej dobe dá natočiť kvalitný akčný sci-fi horor asi iba ťažko a na Organizme (výstižnejší názov než zavádzajúci Living Hell) je to dosť cítiť. Najviac si to pochopiteľne odniesla vizuálna stránka filmu - väčšina použitých CGI efektov nestojí za nič, vraziť však do tohto príbehu viac peňazí, tak by z toho mohol byť celkom slušný mazec v štýle Slizu či The Ruins.(8.6.2010)

 • Campbell
  ***

  Spíše se ztotožnuji s hodnocením na IMDB než tady. Já se bavil poměrně dobře, zavzpomínání na starý pecky typu Blob mi celkem sedly, jen ten příběh proboha... Zase nějaká věc se podělala tak to jde řešit hrdina který je výjmečný, ne tohle mě celkem naštvalo. Co bylo ale dobrý tak to že jsem se docela bavil, efekty jsem nečekal bůh ví jak dobré a dostal jsem to co jsem čekal. Jen ten idián a jeho dcera mi lezla krkem. Ale celkově považuju film za dobrý béčko na jedno zkouknutí.(12.11.2011)

 • J*A*S*M
  *

  Čekat od jakéhokoli filmu spadajícího pod Sci-Fi Channel kvalitativně alespoň průměrnou podívanou je bláhové. Living Hell (aka Organizm) je opravdu hodně špatným filmem, jehož jediným pozitivem je, že zas až tak moc nenudí. Televizní zpracování se znatelně podepsalo jak na hercích, tak hlavně na speciálních efektech, které působí spíš jak z nějaké starší počítačové hry, než z moderního filmu. Těžko můžu tenhle výtvor někomu doporučit, ale k sehnání jsou i větší zhůvěřilosti. 20%.(24.2.2008)

 • mysiak
  *

  Človek sa zamyslí prečo sa robia takéto sračky...(6.6.2010)

 • blackrain
  *

  Škoda, tak pěkně se film rozjížděl. Atmosféra byla krásně ponurá. Pak všechno zapadlo do bahna podprůměrnosti.(18.6.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace