Organizm (TV film)

Scénografie:

Mark Alan Duran

Kostýmy:

Barcie Waite

Já dávám 3 * za počítačové triky. Mně se ta rostoucí masa líbila a rozhodně jsem viděl i horší efekty. Co se týče obsahu, tak děj se docela táhl - už jsem se nemohl dočkat konce a nebylo to nedočkavostí ! Herecké výkony byly slabé, herci nesympatičtí. Nápad to byl ale dobrý...... Jelikož mám rád horrory o mutujících virech a plazmách, požírající lidská těla, jsem rád, že jsem se na tento film podíval.(9.6.2008)

Living Hell nie je zďaleka taký prúser, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať... Pravda, za $4,5 mega sa v dnešnej dobe dá natočiť kvalitný akčný sci-fi horor asi iba ťažko a na Organizme (výstižnejší názov než zavádzajúci Living Hell) je to dosť cítiť. Najviac si to pochopiteľne odniesla vizuálna stránka filmu - väčšina použitých CGI efektov nestojí za nič, vraziť však do tohto príbehu viac peňazí, tak by z toho mohol byť celkom slušný mazec v štýle Slizu či The Ruins.(8.6.2010)

Ano musím uznat, že děj v tomto filmu je prakticky banální, ale musím říct, že mě osobně to bavilo, nechybělo napětí a celkově převládá spokojenost...:-)... 55%(6.6.2011)

• blackrain

Škoda, tak pěkně se film rozjížděl. Atmosféra byla krásně ponurá. Pak všechno zapadlo do bahna podprůměrnosti.(18.6.2010)

Na béčkově-televizní pojatý horor velmi koukatelné zpracování, líbila se mi kamera a jak to bylo celé natočeno. některé scény byly docela hnus. V pozitivním duchu hodnocení. Herecky to není nijak světaborné, ale zapadá to, do celého schématu tohoto filmu. Přestože je to typicklý film, kdy je divák napřed o několik minut před odehrávajícím se dějem, nenudil jsem se a bavilo mě to, jen nemělo co překvapit. Atmosféra taky vcelku ušla, zápletka a příběh celkově už byl dost slabý i tak si to jako klasická žánrovka u mě vysloužilo pěkných 5/10(19.1.2012)

• - Natáčelo se v USA ve městech Belen a Santa Fe va státě Nové Mexiko. (Terva)

• - Film byl za 4 500 000 amerických dolarů natočen za 29 dní. (Terva)