Organizm (TV film)

Scénografie:

Mark Alan Duran

Kostýmy:

Barcie Waite

Já nevím, mně se Organizm dost líbil. A rozhodně mi nepřišel tak špatný. Myslím, že alespoň nějakých 40% i více by si zasloužil. Od začátku to pro mě bylo napínavé a díky spádu, napětí a slušné atmosféře jsem udržela pozornost až do konce. Pravda, efekty onoho Organizmu nejsou zrovna omračující, ale celkový námět i zpracování se mi líbilo. Kdyby měl film větší rozpočet, nějaké to "hvězdné" obsazení a chopil se toho třeba Michael Bay, klidně by se mohlo jednat i o "hit roku.":) Ericu Leerhsen si pamatuju pouze z Texaského masakru, ale i zde obstála docela slušně. Dojde i na lehce erotickou scénu "rituálního" potírání krví, v níž jsem nabyla dojmu, že Erica vypadala přesně jako Carrie, kterak se vracela z "nevydařeného" maturitního večírku:) Způsob likvidace nezničitelného subjektu je dost možná pochybný a vypadá to, jako by tvůrci nevěděli, jak by se vlastně dal zničit, a proto přišli s nápadem genové odolnosti hlavního hrdiny, jejíž původ sahá až k vědci, který tento Organizmus vytvořil. Líbilo se mi to, a minimálně alespoň jako možnost biologické zbraně je to velmi efektivní.(21.6.2012)

Já dávám 3 * za počítačové triky. Mně se ta rostoucí masa líbila a rozhodně jsem viděl i horší efekty. Co se týče obsahu, tak děj se docela táhl - už jsem se nemohl dočkat konce a nebylo to nedočkavostí ! Herecké výkony byly slabé, herci nesympatičtí. Nápad to byl ale dobrý...... Jelikož mám rád horrory o mutujících virech a plazmách, požírající lidská těla, jsem rád, že jsem se na tento film podíval.(9.6.2008)

Na béčkově-televizní pojatý horor velmi koukatelné zpracování, líbila se mi kamera a jak to bylo celé natočeno. některé scény byly docela hnus. V pozitivním duchu hodnocení. Herecky to není nijak světaborné, ale zapadá to, do celého schématu tohoto filmu. Přestože je to typicklý film, kdy je divák napřed o několik minut před odehrávajícím se dějem, nenudil jsem se a bavilo mě to, jen nemělo co překvapit. Atmosféra taky vcelku ušla, zápletka a příběh celkově už byl dost slabý i tak si to jako klasická žánrovka u mě vysloužilo pěkných 5/10(19.1.2012)

• Flego

Peklo na zemi mi nastalo pri sledovaní tohto filmu.(6.6.2010)

Od tohoto snímku jsem očekával mnohem více. Po shlédnutí ukázky jsem byl nadšen a plný očekávání, ale když přišla řada na samotný film, tak se veškeré nadšení a očekávání rázem vytratilo. Ano - pár dobrých momentů se tu jistě najde, ale mohlo by to být určitě propracovanější a tím pádem dokonalejší a koukatelnější.(1.6.2010)

• - Natáčelo se v USA ve městech Belen a Santa Fe va státě Nové Mexiko. (Terva)

• - Film byl za 4 500 000 amerických dolarů natočen za 29 dní. (Terva)