Past na žraloka

Reef, The

Animovaný / Rodinný

USA / Jižní Korea, 2006, 77 min

• Damiel

25 % - Americko-korejský průšvih. No co, tušil jsem to předem. Vykrádačka předchůdců, zejména pixarovek v čele s Nemem, pitvořící se krabi zase jakoby z oka vypadli Luigimu z Aut... A tak dále, nemá cenu to všechno vypočítívat. Ale nenašel jsem tu jedinou originální věc. Fórky jsou husté jako kukuřičné pole v SSSR, spíše trapné (narážka na Dartha Vadera) než vtipné. Animace příšerná, naprosto nedotažená, hrubá - vedle toho Karcoolka rulez! Ono z rozpočtu 10 milionů dolarů (Nemo měl 94 milionů, Auta 120 milionů) se toho asi moc uvařit nedá, ale mohlo to být aspoň originální. Nebo alespoň trošku...(15.2.2007)

Film vykrádá co může, technické chyby, ale přesto neurazí a děj poměrně dobře funguje.(17.2.2007)

Hledá se Nomo bylo lepší ale tohle taky ušlo. Dobrý byl ten starý želvák.(12.8.2009)

• arachneuss

Otřesná animace, pitomý příběh, hrozné dialogy. Co dodat, prostě katastrofa žánru!(25.11.2008)

Ani neviem akým omylom sa u mňa doma ocitol tento filmík a tak som si ho hneď pustil (aby som mal túto pôvodne predpokladanú somarinu čím skôr za sebou). Tvorcovia zhutnili a poskracovali na minimálny čas, čo sa dalo a spravili to perfektne, lebo na viac, než 70minút čistého času tento banálny príbeh ani nemá. Preto stačí pobaviť aby som sa poriadny chytil do pasce, no po pár minútach z nej aj vyplával. Taká slušná jednohubka. A grafika bola to posledné, čo by mi malo vadiť. 60%.(21.2.2008)