Past na žraloka

Reef, The

Animovaný / Rodinný

USA / Jižní Korea, 2006, 77 min

• anais

Animace děsivá, každou chvíli přímo bijí do očí špatné textury... Často jsem vzpomínal na chvíle, kdy jsem na základce hltal časopis Klan a byl jsem uchvácen dokonalou grafikou tehdejších počítačových her... Jenže to už je deset let, a autory Pasti na žraloka očividně minul raketový vývoj, který animované filmy od té doby prodělaly. Film měl nízký rozpočet, to ho ale neomlouvá. Když už se někdo rozhodne natočit film, tak pořádně. Špatnou animaci bych asi přežil, jen kdyby byl nějaký děj! Jakýkoliv, alespoň jeden nápad, vtípek, který by pobavil! Kde nic, tu nic! V sále se mnou sedělo mnoho malých dětí, a že bych od nich slyšel nějaké radostné juchání, to taky ne. Marně hledám alespoň jednu věc, která se mi líbila. Marně.(17.2.2007)

• kOCOUR

Žalostný pokus o konkurenci současným špičkám, který selhává už ve svém základu. Animace je rozmazaná, vybledlá a seká se (!). Příběh ze statického neživotného světa v takovém balení není najednou proč sledovat - a i když chcete, dostanete jen pouhou vykrádačku Nema a Příběhu žraloka. Fuj!(23.2.2007)

Hledá se Nomo bylo lepší ale tohle taky ušlo. Dobrý byl ten starý želvák.(12.8.2009)

Podle mě celkem fajn, jen: Nesmíte na ten film koukat v cj dabingu a nesmí vám vadit slabší animace. Animace je fakt slabá a nesahá po kotníky dnešním "větším" projektům. Nejvíc to ale schytal cj dabing, vím že na animovaný filmy musí být dabing udělat většinou těžší, ale tady se fakt moc nevyvedl. Příběh není moc originální, ale zase nevidím důvod srovnávání s Hledáse Nemo(ten film fakt nemám rád), přijde mi úplně o ničem jiném. Pár hlášek se tu najde, uteče to jako voda. Mno co naplat já se poměrně bavil.(19.4.2010)

• bassator

Začalo to skvělým Nemem, pokračovalo dobrým Příběhem žraloka a skončilo podprůměrným tímto. Už by měly tyto podobnosti přestat točit, aby napříště neskončily v černých hodnoceních... - 40%(22.3.2012)