Past na žraloka

Reef, The

Animovaný / Rodinný

USA / Jižní Korea, 2006, 77 min

• mysiak

Veľmi ale veľmi zlá a najhoršia animovaná rozprávka, ktorá sa neviem akým spôsobom dostala do kín...(4.10.2008)

Rozpočet $10miliónovTržby Celosvetovo $13,662,815(10.11.2008)

Ani neviem akým omylom sa u mňa doma ocitol tento filmík a tak som si ho hneď pustil (aby som mal túto pôvodne predpokladanú somarinu čím skôr za sebou). Tvorcovia zhutnili a poskracovali na minimálny čas, čo sa dalo a spravili to perfektne, lebo na viac, než 70minút čistého času tento banálny príbeh ani nemá. Preto stačí pobaviť aby som sa poriadny chytil do pasce, no po pár minútach z nej aj vyplával. Taká slušná jednohubka. A grafika bola to posledné, čo by mi malo vadiť. 60%.(21.2.2008)

• Slarque

Je to barevné a hýbe se to. Má mi to stačit? Viděno s českým dabingem, takže nemohu vyloučit, že v originále mohl být třeba i nějaký humor. Česky to byl spíš úmor (30%).(23.12.2015)

• Tommassi3

"Takže jste lhal ??" - "Ne, jen jsem to dramaticky přibarvil.." ;)(20.11.2016)