Past na žraloka

Pasca na žraloka

Reef, The

Animovaný / Rodinný

USA / Jižní Korea, 2006, 77 min

Rozpočet $10miliónovTržby Celosvetovo $13,662,815(10.11.2008)

Příjemná pohádka kde asi chtěli napodobit prostředí z Nema.Za mě celkově 65% a tři hvězdy.(13.6.2016)

Film vykrádá co může, technické chyby, ale přesto neurazí a děj poměrně dobře funguje.(17.2.2007)

• Big Bear

Po úspěchu Nema asi někoho napadlo svézt se na vlně popularity podobným animákem ale s jinou rybou. Nepovedlo se. Nejde jen o to zpracování. Zatímco Nemo se pohybuje v prostředí, které lze vidět při potápění u pobřeží Egypta, hrdina tohoto filmu plave v prakticky mrtvém moři. Jen semtam nějaká chaluha a když už jsou u dna sasanky, tak jen proto aby jimi mohl prohnat proradného zabijáka. Ale nejde jen o archaické animace. Děti mají rádi hezký příběh a vtipy (včetně dospělých) a zde jich je jako šafránu. Takhle prostě ne a doufám, že po tomhle rybím salátu se začnou dělat animáky zase na souši. Dvě perly. * *(24.11.2013)

• anais

Animace děsivá, každou chvíli přímo bijí do očí špatné textury... Často jsem vzpomínal na chvíle, kdy jsem na základce hltal časopis Klan a byl jsem uchvácen dokonalou grafikou tehdejších počítačových her... Jenže to už je deset let, a autory Pasti na žraloka očividně minul raketový vývoj, který animované filmy od té doby prodělaly. Film měl nízký rozpočet, to ho ale neomlouvá. Když už se někdo rozhodne natočit film, tak pořádně. Špatnou animaci bych asi přežil, jen kdyby byl nějaký děj! Jakýkoliv, alespoň jeden nápad, vtípek, který by pobavil! Kde nic, tu nic! V sále se mnou sedělo mnoho malých dětí, a že bych od nich slyšel nějaké radostné juchání, to taky ne. Marně hledám alespoň jednu věc, která se mi líbila. Marně.(17.2.2007)