Odvlečen

Rendition

Unesený

Thriller / Drama / Válečný

USA / Jihoafrická republika, 2007, 117 min

Ja myslím, že je Wolverine v dobrých rukách. :-)(8.9.2008)

Film dávali pozdě večer a mně se pak v noci zdál sen, že jsem u nás na vesnici chtěl nastoupit do autobusu, když v tom mě dva nabušení revizoři zatáhli do zastávky a obvinili ze spoluúčasti na korupčních praktikách naší vlády, protože jsem měl na nohou boty stejného druhu a velikosti, jaké byly namalovány na krabici Davida Ratha. Řeknu vám, že se mi docela ulevilo, když jsem se před polednem probral ve svojí posteli. Co ale ti, kteří se probudí v tmavém sklepě svázaní v kozelci s roubíkem v hubě jen proto, že si nějaká blonďatá bába hraje na Columba? (Nic proti, Meryl, tebe pořád miluju!)(17.9.2012)

Co když někdo, koho milujete, prostě zmizí? Rendition troufale zkoumá šedou oblast mezi správným a nesprávným, mezi vpravo a vlevo. A odpovědi, které nachází, nejsou tak jednoduché... Scénář : Kelley Sane. Kamera : Dion Beebe. Hudba : Paul Hepker a Mark Kilian.(29.4.2011)

Výborný napínavý thriller postavený na kvalitnom scenári, výbornom obsadení a výkonoch (veľmi prekvapila napr. skutočne vynikajúca Ryža a charismatický Peter Saarsgard, u môjho favorita Gyllenhaala sa jedná o klasický výkon), ako aj precíznej Hoodovej réžii. Po určitých pochybnostiach, spôsobovaných mj. až prepálene béčkovým Wolverinom začínam v Ender's Game veriť ešte viac než doteraz.(27.6.2013)

Reese Witherspoon ve vážné roly strašně překvapila... - 2. 3. 2010 - 60%(21.3.2010)