poster

Odvlečen

 • USA

  Rendition

 • Slovensko

  Unesený

Thriller / Drama / Válečný

USA / Jihoafrická republika, 2007, 117 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Cervenak
  ****

  Ja myslím, že je Wolverine v dobrých rukách. :-)(8.9.2008)

 • Pepinec
  ****

  Film dávali pozdě večer a mně se pak v noci zdál sen, že jsem u nás na vesnici chtěl nastoupit do autobusu, když v tom mě dva nabušení revizoři zatáhli do zastávky a obvinili ze spoluúčasti na korupčních praktikách naší vlády, protože jsem měl na nohou boty stejného druhu a velikosti, jaké byly namalovány na krabici Davida Ratha. Řeknu vám, že se mi docela ulevilo, když jsem se před polednem probral ve svojí posteli. Co ale ti, kteří se probudí v tmavém sklepě svázaní v kozelci s roubíkem v hubě jen proto, že si nějaká blonďatá bába hraje na Columba? (Nic proti, Meryl, tebe pořád miluju!)(17.9.2012)

 • Terva
  ***

  Co když někdo, koho milujete, prostě zmizí? Rendition troufale zkoumá šedou oblast mezi správným a nesprávným, mezi vpravo a vlevo. A odpovědi, které nachází, nejsou tak jednoduché... Scénář : Kelley Sane. Kamera : Dion Beebe. Hudba : Paul Hepker a Mark Kilian.(29.4.2011)

 • Madsbender
  ****

  Výborný napínavý thriller postavený na kvalitnom scenári, výbornom obsadení a výkonoch (veľmi prekvapila napr. skutočne vynikajúca Ryža a charismatický Peter Saarsgard, u môjho favorita Gyllenhaala sa jedná o klasický výkon), ako aj precíznej Hoodovej réžii. Po určitých pochybnostiach, spôsobovaných mj. až prepálene béčkovým Wolverinom začínam v Ender's Game veriť ešte viac než doteraz.(27.6.2013)

 • bassator
  ***

  Reese Witherspoon ve vážné roly strašně překvapila... - 2. 3. 2010 - 60%(21.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace