poster

Odvlečen

 • USA

  Rendition

 • Slovensko

  Unesený

Thriller / Drama / Válečný

USA / Jihoafrická republika, 2007, 117 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • claudel
  ****

  Hvězdnými jmény prostoupený snímek, který si zaslouží hvězdičku navíc za výborný konec.(27.9.2009)

 • T2
  **

  Rozpočet $27,5miliónaTržby USA $9,736,045Tržby Celosvetovo $27,038,732Tržby za predaj DVD v USA $5,996,342 //počet predaných kusov 309,880║ nie úplne príbehovo dozreté /45%/(10.2.2010)

 • novoten
  **

  Tenhle příběh jako bych už někde viděl. Každý kus scénáře vypadl z jiného filmu, kde byl navíc i lépe zpracován. A proto se na jednom místě slévá Nepohodlný, Úhel pohledu nebo Babel, do toho se obrátí dokonce i ne úplně srozumitelné časové uspořádání a já jenom marně hledám něco, co se mi doopravdy líbilo, ne jenom něco, co nebylo tak úplně nudné. Tím něčím jsou podle očekávání Reese, které její postavu do posledního puntíku věřím, a Jake Gyllenhaal, který s přehledem dokazuje, že je pravý herecký chameleon. Smutně jasné dvě hvězdy pro sterilní prohrábnutí vztahů s muslimy, které stejně nikam nevede.(11.9.2008)

 • Pepinec
  ****

  Film dávali pozdě večer a mně se pak v noci zdál sen, že jsem u nás na vesnici chtěl nastoupit do autobusu, když v tom mě dva nabušení revizoři zatáhli do zastávky a obvinili ze spoluúčasti na korupčních praktikách naší vlády, protože jsem měl na nohou boty stejného druhu a velikosti, jaké byly namalovány na krabici Davida Ratha. Řeknu vám, že se mi docela ulevilo, když jsem se před polednem probral ve svojí posteli. Co ale ti, kteří se probudí v tmavém sklepě svázaní v kozelci s roubíkem v hubě jen proto, že si nějaká blonďatá bába hraje na Columba? (Nic proti, Meryl, tebe pořád miluju!)(17.9.2012)

 • Sofia
  ***

  Zajímavý námět, ale poněkud nezajímavé zpracování. Charaktery mi přišly ploché (např. Corinne Whitman alias Meryl Streep by si zasloužila více psychologického pozadí – jaké byly její pohnutky, přesvědčení; jaký měla vztah ke svému manželovi apod.). Je to jeden z těch filmů, kde se spíše hodnotí vážnost tématu než filmové zpracování. Pro mě bohužel jen průměr, z bonusů na DVD rozhodně doporučuju půlhodinový dokument s autentickými výpověďmi obětí podobných praktik, běhal mi při tom mráz po zádech. Filmu vévodí nádherný soundtrack.(8.7.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace