Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Falko
  ***

  Skoda, mohol to byt slusny horor, nebyt toho nedotiahnuteho konca a nepresvedcivych hereckych vykonoch hlavnych hrdiniek, ktore si spokojne behali a zabijali zombikov, akokeby to bolo na dennom poriadku. Proste mi tu chybali ich herecke emocie strachu. Avsak na jedno pozretie sa to da zvladnut a co je dolezite, nenudil som sa... 29.04.2009 ___ Michelle Morgan - (Debra Moynihan) +++ Joshua Close - (Jason Creed) +++ Shawn Roberts - (Tony Ravello) +++ Amy Ciupak Lalonde - (Tracy Thurman) +++ Joe Dinicol - (Eliot Stone) +++ Scott Wentworth - (Andrew Maxwell) +++ Hudba: Norman Orenstein +++(28.4.2009)

 • LIVINGDEAD
  *

  George A. Romero mne velice zklamal. Deník mrtvých je nudná slabá slátanina bez napětí a strachu. Přátelé mne varovali, že je to blbost, ale já si říkal, že snad Romero nemůže natočit špatný film. Bohužel, opak je pravdou! Dávám pouze jednu hvězdičku za scénku, kdy zdravotní setře po zásahu elektrickým impulsem vypadly oči z důlku. Pokud by tato scénka ve filmu nebyla, označil bych ho jako ODPAD! A pro mne je "Deník mrtvých" velkým zklamáním!(30.8.2008)

 • bestlama
  ***

  V poslední době mě chytli filmy z first-person pohledu kameramana. Konečně to přidává tu realističnost.(20.5.2009)

 • Xmilden
  ***

  Film u mě nijak zvláště nezabodoval. Ruční kamera mi přišla spíše na škodu, a těch napínavých scén se tady moc nekonalo. Monstrum, Blair Witch jsou filmy, ke kterým se ruční kamera přesně hodí, poněvadž člověk by podvědomě se chtěl podívat co se děje i mimo záběr kamery, ale bohužel nemůže. Ale v zombie hororu k této zvědavosti není prakticky ani důvod. Jinak potěší luk se šípy a pár scén. Postavy o ničem. Vyznění 50%.(21.10.2008)

 • DaViD´82
  ***

  Jak moc to Romerovi šlape v rovině "nasadím vám brouka do hlavy", tak moc selhává na poli zábavy a vtáhnutí do děje. Použití vlastního pohledu skrze kameru je zde spíše na škodu.(13.7.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace