Horor, který na 90 minut dobře zabaví při sledování s přáteli, ale pak už nestojí ani za povídání si o něm u korbele piva. Možná tak o slavném režisérovi a jeho zombie úchylce, případně jestli příště už to konečně bude lepší...(11.8.2008)

Reflexia nielen vlastnej tvorby ale i celeho subzanru prinasa este intenzivnejsie (ale i rafinovanejsie podane) emocie ako predchadzajuci Land of the Dead. Romero je dalsim "starcekom", ktory dokazuje, ze s vekom mu sily neubyvaju.(31.3.2008)

Zombie tak trochu jinak. Romero se nám snaží vrtnout do hlavy brouka, v tomto snímku si k tomu vzal rovnou příklepovou vrtačku. Chápu jeho myšlenku, ale ruční kamera zde pro mě byla trochu na obtíž a při vyhrocených situacích spíše rušila.(19.10.2008)

Romero je pořád jedničkou svého vlastního subžánru. Důstojně se přizpůsobi nové době, aniž by jeho koncept ztratil šťávu. Starého pardála poznáte hlavně z těch sugestivně předkládaných otázek, které zpříma kritizují dnešní mediální scénu. Co do napětí a strachu je ale čerstvý kousek slabší. Jinak, rámování fórkem s mumií hodně pobavilo!(16.9.2008)

Film u mě nijak zvláště nezabodoval. Ruční kamera mi přišla spíše na škodu, a těch napínavých scén se tady moc nekonalo. Monstrum, Blair Witch jsou filmy, ke kterým se ruční kamera přesně hodí, poněvadž člověk by podvědomě se chtěl podívat co se děje i mimo záběr kamery, ale bohužel nemůže. Ale v zombie hororu k této zvědavosti není prakticky ani důvod. Jinak potěší luk se šípy a pár scén. Postavy o ničem. Vyznění 50%.(21.10.2008)

• - Eliot (Joe Dinicol) má ve filmu zbraň Mossberg 590 ráže 12 Gauge. (dc125)

• - Když Debra prezentuje jednu z kamer na které bylo natáčeno, mluví o HVX-200 high definition kamera. Ve skutečnosti ale drží v ruce kameru DVX-100A. (Musak)

• - Ve filmu se objeví datum 24/25 říjen. Avšak když ve scéně kdy poprvé zastaví karavan a vystoupí je slyšet kvákání žab. Ty je však v těchto končinách možné slyšet od března do května, určitě ne v říjnu. (Musak)