poster

Půlnoční vlak

 • USA

  The Midnight Meat Train

 • Slovensko

  Polnočný vlak

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 2008, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • oli.G
  ****

  Dejovo nezaujímavé a s hlúpym koncom, ale veľmi krvavé a po vizuálnej stránke úplná špička áčkových parametrov. Kitamurov cit pre točenie kamery okolo vagóna idúceho metra prekonáva všetkých epileptikov, ktorí stáli za sériou SAW. Vraždy ešte v žiadnom filme neboli také dynamické a "akčné".(28.10.2008)

 • Gimp
  ****

  Pro solidní atmošku odpouštím i debilní závěr a zoomování na objektivu s pevným ohniskem.(24.10.2008)

 • Aluska88
  ****

  Působivé a mimořádně krvavé. Takových filmů je celá řada, jenže jen na těchto aspektech to dost často nejde ustát. Ale, v Půlnočním vlaku byl i chladnokrevný Vinnie Jones se svým dokonalým kamenným a vražedným výrazem, jemuž po mnoho scén vypomáhala působivá kamera, která byla efektivně použita i ve scénách mimo metro. Ztvárnění jeho postavy a charisma bylo ohromující, takže si možná ani neuvědomíte a možná Vám to bude i jedno, že za celou "jízdu" nepronesl skoro žádná slova. Bradley Cooper se jakožto fotograf nakonec také pěkně vybarvil a s postupujícím dějem je znát změna jeho osobnosti. A to tak, že si spousta z Vás řekne, že to nemůže skončit dobře. Jedno je jisté. Nakonec musí vlak stejně zastavit a ukázat, co je na "konečné stanici." Literární předloha Clivea Barkera je nadmíru originální a děsivá, a tento filmový přepis je jejím věrným ztvárněním.(8.8.2009)

 • Jossie
  ****

  Co na to říct, herci výborní, děj hodně zajímavý, atmosféra velmi slušná, závěr podivný, ale rozhodně originální a krve si užijete do sytosti. No a v metru se takhle k večeru už chvíli necítím moc dobře.(1.11.2008)

 • choze
  odpad!

  Nudný shit se zábavným, leč nepěkně digitálním gore.(28.5.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace