Nastala chyba při přehrávání videa.
 • 666teen
  ****

  Charlie Wilson začunkoval Rusákům válku v Afganistánu a dostal medaili. Zajímalo by mě, jestli dostal další metál za útok na New York provedený jeho milovanými mudžahedýny.(5.6.2008)

 • Superpero
  ****

  Z filmařského hlediska nic objevného. Bojové scény jsou dokonce katastrofa. Sorry ale na opravdové dokumentární záběry ve filmu není nikdo zvědav už tak 50 let. Přesto ale zábavné a zajímavé = nenudící. Některé vtipné bonmoty mne sice minuly, ale ta avizovaná odlehčenost z toho byla cítit.(1.7.2008)

 • Boss321
  ***

  Oddychový snímek na jedno zkouknutí o "problémovém" kongresmanovi, kterému se s pomocí přátel podařilo změnit mnohé.... Tom Hanks a Philip Seymour Hoffman zahráli skvěle, ale Julia Roberts mě zklamala a navíc mi do role vůbec nesedla. Další a největší zklamání mi přichystal Aaron Sorkin svým scénářem, který mi i při 90 minutové stopáži příde místy hodně utahaný a nudný. Chyběla nějaká zapamatovatelná scéna a více satiry. Od legendy jako je Mike Nichols bych čekal větší pecku, ale každý rok není posvícení......(24.2.2008)

 • teutates
  ****

  Niečo na štýl kto a ako ťaha za"nitky"USA.Pohľad do zákulisia politických propagand,manévrov zobrazených iróniou a štipkou humoru.Tento snímok určite nikoho neurazí,snaď poteší stretnutie hereckých"veteránov"v príbehu o mužovi,ktorý dokázal vyhrať"sám"tzv.studenú vojnu.Trocha pochvaly,vzápäti opäť kritiky na vládu spojených štátov prostredníctvom réžie prekvapí,avšak v dnešnej dobe nijako neohúry..!Silné 4*(17.2.2008)

 • Reiniš
  ****

  Inteligentní humor a přesvědčivé herecké výkony, dělají z jinak nudného politického filmu dobrou zábavu. Mike Nichols je vždy zárukou kvality, a když si vybral takhle bizardní (pravdivý) příběh, nemohlo to dopadnout zle. Osobně mě nejvíce fascinuje onen naznačený hořký podtext. Víte přeci proti komu afgánci 11. září 2001 obrátily své (díky Charlie Wilsonovi získané) zbraně...(6.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace