poster

Neodolatelný

 • Austrálie

  Irresistible

 • SK název

  Neodolateľný

Drama / Mysteriózní / Thriller

Austrálie, 2006, 103 min

Režie:

Ann Turner

Komentáře uživatelů k filmu (58)

 • kleopatra
  ***

  Neodolatelný není romantická třenice o chlapa, jemuž nelze odolat, ale třenice to je - dvou žen: jedna sbírá sovy a právě kvaltuje s ilustracemi, přičemž jí tlačí termín a je tudíž pěkně nervózní. Druhá se podezřele motá kolem jejího manžela a jádro pudla spočívá v tom, jestli i kolem ní. Sovy nejsou tím, čím se zdají být, což zní hrdě, ale bez obličejů vystříhaných z fotek se to zase neobešlo. Nakonec k přijatelnému vyvrcholení dojde, ale netěšte se, nebesa se neotevřou. Nám, věrným obdivovatelům Susan Sarandon, to ale zásadně vadit nemusí.(24.6.2007)

 • Falko
  ***

  Priemerny thriller, ktory na mna posobil prilis televizne. Susan Sarandon je vynikajuca herecka a taktiez aj Sam Neill, ktori film zachranili aspon na priemer, ale mohol byt lepsi, keby si reziserka dala trochu viac zalezat na scenari a pridala trosku viac na pilu. Pocas celeho filmu som premyslal, odkial mi je znama Emily Blunt v podani Mary. Potom som si spomenul, ze prave ona hrala kolegynu, ktora zaucala Anne Hathaway vo filme DIABOL NOSI PRADU (2006)... 31.08.2008 _______ Susan Sarandon - (Sophie) +++ Sam Neill - (Craig) +++ Emily Blunt - (Mara) +++ Charles ´Bud´ Tingwell - (Sam) +++ Hudba: David Hirschfelder +++ Producenti: Tatiana Kennedy, David Parker +++(30.8.2008)

 • castor
  **

  „Film je průměrný, hodím čtyři (!) hvězdy.“ Uvažování některých uživatelů téhle databáze je stejně sofistikované a promyšlené jako český překlad, který mi pořád nejde do hlavy. Žánr psychologický thriller holt dostává pořádně na frak. Zaujal mě obal, respektive Emily Blunt na něm. O tomhle kousku jsem předtím snad ani neslyšel, ale pětikorunová cenovka mě přesvědčila (kde jsou ty časy, kdy jsme vyčkávali, co za dvd v papírových (ač jsem je nenáviděl) obalech v trafikách vyjde?). Chyba lávky. Emily je proklatě sexy, Sam Neill nehraje zle, ale Susan Sarandon? Nevěřil jsem jí, že je uznávanou ilustrátorkou dětských knih, nevěřil jsem jí, že se na party dobře baví, nevěřil jsem jí ani třeba to, jak dumá nad chybějícími fotografiemi z rodinného alba. Australská režisérka velmi ráda ujíždí na filmové zkratce, i coby scénáristka očividně neměla pokaždé svůj den, vlažně přistupuje i ke scénám, které měly potenciál. Měly. Po jejím zásahu nemají. Půl druhá hodina je tak pryč a divák už jen vyčkává, jak tohle může skončit. Zvrat v úplném závěru nakonec z lehkého podřimování nevytáhne. Pravda je svině – pokud má ale aspoň trochu logické základy!!(24.7.2014)

 • gogo76
  ***

  Dobre obsadený thriller s ostrieľanou dvojicou S. Sarandon a S. Neil, ale aj s vtedy ešte nie veľmi známou, no dnes už iste hviezdou Emily Blunt. Naťahovanie diváka o to, kto je tá zlá, funguje dobre a v polovici filmu divák naozaj nemá tušenie kam sa film bude uberať a to je asi najsilnejšou stránkou filmu. Pravda a tajomstvo nakoniec ostane niekde uprostred a aj keď filmu nakoniec dávam tri hviezdy, čas pri ňom strávený nepokladám za premárnený. V istých momentoch som uvažoval o vyššom hodnotení. 60%.(6.4.2012)

 • Lenny.M
  ***

  Průměrný televizní thriller s bláznivou ženskou, jejím manželem a úžasnou Emily Blunt.(26.7.2009)

 • Stanislaus
  ***

  Průměrný snímek se skvělým hereckým obsazením - Sarandon, Blunt, Neill; příjemným soundtrackem a celkem relativně "klišoidním" námětem jistého druhu paranoidnosti, který zde má však skvělé a (pro mě) nečekané vyvrcholení. Délkově přijatelné s "elegantním vsunutím sov", které nemusejí vždy znamenat moudrost a celkově to působí dobře - 60%.(7.1.2010)

 • selfesteem
  ***

  Podobně jako MI-380 jsem celý film přemýšlela o tom, kdo je zde neodolatelný. Ani omylem manžel Suzan Sarandon. Možná měl název znamenat Neodolatelný instinkt, pud. Jediné, co mě na tomto filmu potěšilo byla Emily Blunt (tahle ženská je skvělá a rozhodně je neodolatelná) a snad i mizivá předvídatelnost filmu s překvapivým koncem.(3.3.2009)

 • hous.enka
  ***

  Průměrný thriller s nadpůrměrným obsazením a hodně přehnaným závěrem (ten sklep!).(1.7.2012)

 • Rosalinda
  ***

  Jednoduše film, který se tváří být něčím, čím zkrátka není. Susan Sarandon výtečná, ale to je asi tak vše. Jinak nepřestanu kupovat mojí mamá sovičky do sbírky. A nemusí se bát.(7.7.2012)

 • Politik
  *

  Ani nevím za co tu jednu hvězdičku dávám, asi za herecké obsazení, ale je to otřes. Hrozná ztráta času, hlavně celý zkažený večer u takového filmu... Fakt mě mrzí, že jsem ho vůbec pustil...(7.7.2012)

 • Gee.Rocks
  ****

  Úžasná Susan Sarandon. Sama jsem z tohoto filmu byla trochu blázen. Jedná se o takový průměr, nic extra, ale Susan exceluje v každé roli a z jakéhokoliv filmu udělá něco víc. Stejně je tomu i zde.(9.7.2012)

 • Iks
  ***

  Celkově průměr viděný snad již stokrát a ničím neoriginální. Konec překombinovaný, akorát roztažený stehna Emily Blunt vypadaly tak na čtyři hvězdy....jinak 60%.(7.7.2012)

 • tom88
  **

  Ja budem troška kritickejší. Námet na film bol celkom dobrý, no dalo sa z neho vydolovať o veľa viac. Mohol z toho byť letný trhák. Herci neboli zlí, no asi by som volil úplne iních. Charaktery sú slabo vykreslené až na Susan Sarandon, ktorá to ťahala. Deju v hodinke a pol niečo veľmi chýbalo, atmosféra tiež nič moc. Možno keby to malo lepšieho režiséra, dopadlo by to lepšie. Reklamnú kampaň film asi tiež nemal najväčšiu. Nebolo to ani nejak nudné, no film niečo dosť postrádal, nejaký náboj chýbal. Koniec bol dobrý, nečakaný (možno pre niekoho predvídatelný). Je to medzi 2* a 3*. 50%(25.3.2008)

 • pepo
  ***

  priemerný, ničím výnimočný thriller(31.3.2008)

 • corpsy
  **

  Čo vám poviem. Nudné béčko, ktorých sú v televízii uvedené ročne kopy.(16.2.2011)

 • cubajz
  ***

  nechápu název - mělo by se to spíš jmenovat Neodolatelná, podle E. Blunt.(27.5.2013)

 • MA.KI
  *

  Nudný, ničím inovativní televizní thriller. Blbost, kde se pořád něco hledá, pak se to najde nebo nenajde, do toho nějaká laciná lekačka a další a další podivná záhada v životě čím dál tím víc paranoidní ženy. A pak pointa. ~ Kdo si nechce nechat ujít vosí hnízdo v keramické sově, nechť se koukne.(7.7.2012)

 • Anderton
  **

  Nepovedal by som, že scenár je zlý, na vine je podľa mňa rutinná réžia bez citu pre atmosféru. Sledujeme celý čas iba scény typu niečo neobvyklé sa práve stalo v mojom dome a buď to znamená, že ma niekto sleduje, alebo som blázon. Ja som pri tomto rutinnom prístupe rozmýšľal, ako by to natočil Hitch a to sa týka aj rozuzlenia a pointy. Čo presvedčilo Sarandon a Blunt sa trpať ku klokanom nechápem, Neill má ospravedlnenie, ten je doma.(20.12.2014)

 • Tereza666
  *

  Zbytečné, naprosto zbytečné. Nudný film.(11.10.2009)

 • Benjamin-L
  *

  I když mám rád herce Sama Neilla tak do tohoto filmu se pouštět teda nemusel.(27.10.2009)

<< předchozí 1 2 3