Neodolatelný

Drama / Mysteriózní / Thriller

Austrálie, 2006, 103 min

Ann Turner
  • corpsy

Čo vám poviem. Nudné béčko, ktorých sú v televízii uvedené ročne kopy.(16.2.2011)

• Anderton

Nepovedal by som, že scenár je zlý, na vine je podľa mňa rutinná réžia bez citu pre atmosféru. Sledujeme celý čas iba scény typu niečo neobvyklé sa práve stalo v mojom dome a buď to znamená, že ma niekto sleduje, alebo som blázon. Ja som pri tomto rutinnom prístupe rozmýšľal, ako by to natočil Hitch a to sa týka aj rozuzlenia a pointy. Čo presvedčilo Sarandon a Blunt sa trpať ku klokanom nechápem, Neill má ospravedlnenie, ten je doma.(20.12.2014)

Jednoduše film, který se tváří být něčím, čím zkrátka není. Susan Sarandon výtečná, ale to je asi tak vše. Jinak nepřestanu kupovat mojí mamá sovičky do sbírky. A nemusí se bát.(7.7.2012)

• - Susan Sarandon presvedčila Emily Blunt, aby sa zúčastnila na konkurze k filmu po tom, čo ju videla hrať v snímke Moje leto lásky (2004). (Fabrinka)