Neodolatelný

Ann Turner

Sue Maslin, David Parker

Kostýmy:

Angus Strathie

Tento film ma upútal a ani neviem povedať čím, možno za to môže atmosféra toho filmu, alebo dobré herecké výkony alebo to bude očarujúcou Emily Blunt ?(9.5.2012)

Průměrný televizní thriller s bláznivou ženskou, jejím manželem a úžasnou Emily Blunt.(26.7.2009)

• tom88

Ja budem troška kritickejší. Námet na film bol celkom dobrý, no dalo sa z neho vydolovať o veľa viac. Mohol z toho byť letný trhák. Herci neboli zlí, no asi by som volil úplne iních. Charaktery sú slabo vykreslené až na Susan Sarandon, ktorá to ťahala. Deju v hodinke a pol niečo veľmi chýbalo, atmosféra tiež nič moc. Možno keby to malo lepšieho režiséra, dopadlo by to lepšie. Reklamnú kampaň film asi tiež nemal najväčšiu. Nebolo to ani nejak nudné, no film niečo dosť postrádal, nejaký náboj chýbal. Koniec bol dobrý, nečakaný (možno pre niekoho predvídatelný). Je to medzi 2* a 3*. 50%(25.3.2008)

Celkově průměr viděný snad již stokrát a ničím neoriginální. Konec překombinovaný, akorát roztažený stehna Emily Blunt vypadaly tak na čtyři hvězdy....jinak 60%.(7.7.2012)

Průměrný thriller s nadpůrměrným obsazením a hodně přehnaným závěrem (ten sklep!).(1.7.2012)