Neodolatelný

Sue Maslin, David Parker

Kostýmy:

Angus Strathie
  • eLeR

Zase raz výborné mená a aj tak môj pocit z filmu za dve hviezdy. Ja ani neviem vysvetliť, čo mi na tomto filme vadilo. Jednoducho mi pripadal nemastný - neslaný.(4.11.2013)

• Anderton

Nepovedal by som, že scenár je zlý, na vine je podľa mňa rutinná réžia bez citu pre atmosféru. Sledujeme celý čas iba scény typu niečo neobvyklé sa práve stalo v mojom dome a buď to znamená, že ma niekto sleduje, alebo som blázon. Ja som pri tomto rutinnom prístupe rozmýšľal, ako by to natočil Hitch a to sa týka aj rozuzlenia a pointy. Čo presvedčilo Sarandon a Blunt sa trpať ku klokanom nechápem, Neill má ospravedlnenie, ten je doma.(20.12.2014)

Škoda toho zbytečné překombinovaného konce, jelikož tenhle film měl náběh na to, aby se stál lépe zapamatovatelným a výjimečnějším než je teď. Hlavně díky příjemnému hereckému obsazení z něhož ale nad všemi vyčnívá Susan Sarandon a její perfektně zahraná Sophie Hartley. 65%(16.7.2012)

Průměrný thriller s nadpůrměrným obsazením a hodně přehnaným závěrem (ten sklep!).(1.7.2012)

• castor

„Film je průměrný, hodím čtyři (!) hvězdy.“ Uvažování některých uživatelů téhle databáze je stejně sofistikované a promyšlené jako český překlad, který mi pořád nejde do hlavy. Žánr psychologický thriller holt dostává pořádně na frak. Zaujal mě obal, respektive Emily Blunt na něm. O tomhle kousku jsem předtím snad ani neslyšel, ale pětikorunová cenovka mě přesvědčila (kde jsou ty časy, kdy jsme vyčkávali, co za dvd v papírových (ač jsem je nenáviděl) obalech v trafikách vyjde?). Chyba lávky. Emily je proklatě sexy, Sam Neill nehraje zle, ale Susan Sarandon? Nevěřil jsem jí, že je uznávanou ilustrátorkou dětských knih, nevěřil jsem jí, že se na party dobře baví, nevěřil jsem jí ani třeba to, jak dumá nad chybějícími fotografiemi z rodinného alba. Australská režisérka velmi ráda ujíždí na filmové zkratce, i coby scénáristka očividně neměla pokaždé svůj den, vlažně přistupuje i ke scénám, které měly potenciál. Měly. Po jejím zásahu nemají. Půl druhá hodina je tak pryč a divák už jen vyčkává, jak tohle může skončit. Zvrat v úplném závěru nakonec z lehkého podřimování nevytáhne. Pravda je svině – pokud má ale aspoň trochu logické základy!!(24.7.2014)