poster

Neodolatelný

 • Austrálie

  Irresistible

 • Slovensko

  Neodolateľný

 • Velká Británie

  Irresistible

Drama / Mysteriózní / Thriller

Austrálie, 2006, 103 min

Režie:

Ann Turner

Scénář:

Ann Turner

Producenti:

Sue Maslin, David Parker

Střih:

Ken Sallows

Kostýmy:

Angus Strathie
(další profese)
 • Elfias Dóže
  ***

  Škoda toho zbytečné překombinovaného konce, jelikož tenhle film měl náběh na to, aby se stál lépe zapamatovatelným a výjimečnějším než je teď. Hlavně díky příjemnému hereckému obsazení z něhož ale nad všemi vyčnívá Susan Sarandon a její perfektně zahraná Sophie Hartley. 65%(16.7.2012)

 • Rosalinda
  ***

  Jednoduše film, který se tváří být něčím, čím zkrátka není. Susan Sarandon výtečná, ale to je asi tak vše. Jinak nepřestanu kupovat mojí mamá sovičky do sbírky. A nemusí se bát.(7.7.2012)

 • eLeR
  **

  Zase raz výborné mená a aj tak môj pocit z filmu za dve hviezdy. Ja ani neviem vysvetliť, čo mi na tomto filme vadilo. Jednoducho mi pripadal nemastný - neslaný.(4.11.2013)

 • Falko
  ***

  Priemerny thriller, ktory na mna posobil prilis televizne. Susan Sarandon je vynikajuca herecka a taktiez aj Sam Neill, ktori film zachranili aspon na priemer, ale mohol byt lepsi, keby si reziserka dala trochu viac zalezat na scenari a pridala trosku viac na pilu. Pocas celeho filmu som premyslal, odkial mi je znama Emily Blunt v podani Mary. Potom som si spomenul, ze prave ona hrala kolegynu, ktora zaucala Anne Hathaway vo filme DIABOL NOSI PRADU (2006)... 31.08.2008 _______ Susan Sarandon - (Sophie) +++ Sam Neill - (Craig) +++ Emily Blunt - (Mara) +++ Charles ´Bud´ Tingwell - (Sam) +++ Hudba: David Hirschfelder +++ Producenti: Tatiana Kennedy, David Parker +++(30.8.2008)

 • selfesteem
  ***

  Podobně jako MI-380 jsem celý film přemýšlela o tom, kdo je zde neodolatelný. Ani omylem manžel Suzan Sarandon. Možná měl název znamenat Neodolatelný instinkt, pud. Jediné, co mě na tomto filmu potěšilo byla Emily Blunt (tahle ženská je skvělá a rozhodně je neodolatelná) a snad i mizivá předvídatelnost filmu s překvapivým koncem.(3.3.2009)

 • - Susan Sarandon presvedčila Emily Blunt, aby sa zúčastnila na konkurze k filmu po tom, čo ju videla hrať v snímke Moje leto lásky (2004). (Fabrinka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace