poster

Neodolatelný

 • Austrálie

  Irresistible

 • Slovensko

  Neodolateľný

Drama / Mysteriózní / Thriller

Austrálie, 2006, 103 min

Režie:

Ann Turner

Scénář:

Ann Turner

Producenti:

Sue Maslin, David Parker

Kostýmy:

Angus Strathie
(další profese)
 • gogo76
  ***

  Dobre obsadený thriller s ostrieľanou dvojicou S. Sarandon a S. Neil, ale aj s vtedy ešte nie veľmi známou, no dnes už iste hviezdou Emily Blunt. Naťahovanie diváka o to, kto je tá zlá, funguje dobre a v polovici filmu divák naozaj nemá tušenie kam sa film bude uberať a to je asi najsilnejšou stránkou filmu. Pravda a tajomstvo nakoniec ostane niekde uprostred a aj keď filmu nakoniec dávam tri hviezdy, čas pri ňom strávený nepokladám za premárnený. V istých momentoch som uvažoval o vyššom hodnotení. 60%.(6.4.2012)

 • Rosalinda
  ***

  Jednoduše film, který se tváří být něčím, čím zkrátka není. Susan Sarandon výtečná, ale to je asi tak vše. Jinak nepřestanu kupovat mojí mamá sovičky do sbírky. A nemusí se bát.(7.7.2012)

 • Elfias Dóže
  ***

  Škoda toho zbytečné překombinovaného konce, jelikož tenhle film měl náběh na to, aby se stál lépe zapamatovatelným a výjimečnějším než je teď. Hlavně díky příjemnému hereckému obsazení z něhož ale nad všemi vyčnívá Susan Sarandon a její perfektně zahraná Sophie Hartley. 65%(16.7.2012)

 • selfesteem
  ***

  Podobně jako MI-380 jsem celý film přemýšlela o tom, kdo je zde neodolatelný. Ani omylem manžel Suzan Sarandon. Možná měl název znamenat Neodolatelný instinkt, pud. Jediné, co mě na tomto filmu potěšilo byla Emily Blunt (tahle ženská je skvělá a rozhodně je neodolatelná) a snad i mizivá předvídatelnost filmu s překvapivým koncem.(3.3.2009)

 • corpsy
  **

  Čo vám poviem. Nudné béčko, ktorých sú v televízii uvedené ročne kopy.(16.2.2011)

 • - Susan Sarandon presvedčila Emily Blunt, aby sa zúčastnila na konkurze k filmu po tom, čo ju videla hrať v snímke Moje leto lásky (2004). (Fabrinka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace