poster

Neodolatelný

 • Austrálie

  Irresistible

 • Slovensko

  Neodolateľný

Drama / Mysteriózní / Thriller

Austrálie, 2006, 103 min

Režie:

Ann Turner

Scénář:

Ann Turner

Producenti:

Sue Maslin, David Parker

Kostýmy:

Angus Strathie
(další profese)
 • Falko
  ***

  Priemerny thriller, ktory na mna posobil prilis televizne. Susan Sarandon je vynikajuca herecka a taktiez aj Sam Neill, ktori film zachranili aspon na priemer, ale mohol byt lepsi, keby si reziserka dala trochu viac zalezat na scenari a pridala trosku viac na pilu. Pocas celeho filmu som premyslal, odkial mi je znama Emily Blunt v podani Mary. Potom som si spomenul, ze prave ona hrala kolegynu, ktora zaucala Anne Hathaway vo filme DIABOL NOSI PRADU (2006)... 31.08.2008 _______ Susan Sarandon - (Sophie) +++ Sam Neill - (Craig) +++ Emily Blunt - (Mara) +++ Charles ´Bud´ Tingwell - (Sam) +++ Hudba: David Hirschfelder +++ Producenti: Tatiana Kennedy, David Parker +++(30.8.2008)

 • hous.enka
  ***

  Průměrný thriller s nadpůrměrným obsazením a hodně přehnaným závěrem (ten sklep!).(1.7.2012)

 • dav110
  ***

  Škoda toho zbytečné překombinovaného konce, jelikož tenhle film měl náběh na to, aby se stál lépe zapamatovatelným a výjimečnějším než je teď. Hlavně díky příjemnému hereckému obsazení z něhož ale nad všemi vyčnívá Susan Sarandon a její perfektně zahraná Sophie Hartley. 65%(16.7.2012)

 • cubajz
  ***

  nechápu název - mělo by se to spíš jmenovat Neodolatelná, podle E. Blunt.(27.5.2013)

 • Stanislaus
  ***

  Průměrný snímek se skvělým hereckým obsazením - Sarandon, Blunt, Neill; příjemným soundtrackem a celkem relativně "klišoidním" námětem jistého druhu paranoidnosti, který zde má však skvělé a (pro mě) nečekané vyvrcholení. Délkově přijatelné s "elegantním vsunutím sov", které nemusejí vždy znamenat moudrost a celkově to působí dobře - 60%.(7.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace