Neodolatelný

Ann Turner

Sue Maslin, David Parker

Kostýmy:

Angus Strathie

Priemerny thriller, ktory na mna posobil prilis televizne. Susan Sarandon je vynikajuca herecka a taktiez aj Sam Neill, ktori film zachranili aspon na priemer, ale mohol byt lepsi, keby si reziserka dala trochu viac zalezat na scenari a pridala trosku viac na pilu. Pocas celeho filmu som premyslal, odkial mi je znama Emily Blunt v podani Mary. Potom som si spomenul, ze prave ona hrala kolegynu, ktora zaucala Anne Hathaway vo filme DIABOL NOSI PRADU (2006)... 31.08.2008 _______ Susan Sarandon - (Sophie) +++ Sam Neill - (Craig) +++ Emily Blunt - (Mara) +++ Charles ´Bud´ Tingwell - (Sam) +++ Hudba: David Hirschfelder +++ Producenti: Tatiana Kennedy, David Parker +++(30.8.2008)

Průměrný thriller s nadpůrměrným obsazením a hodně přehnaným závěrem (ten sklep!).(1.7.2012)

Škoda toho zbytečné překombinovaného konce, jelikož tenhle film měl náběh na to, aby se stál lépe zapamatovatelným a výjimečnějším než je teď. Hlavně díky příjemnému hereckému obsazení z něhož ale nad všemi vyčnívá Susan Sarandon a její perfektně zahraná Sophie Hartley. 65%(16.7.2012)

nechápu název - mělo by se to spíš jmenovat Neodolatelná, podle E. Blunt.(27.5.2013)

Průměrný snímek se skvělým hereckým obsazením - Sarandon, Blunt, Neill; příjemným soundtrackem a celkem relativně "klišoidním" námětem jistého druhu paranoidnosti, který zde má však skvělé a (pro mě) nečekané vyvrcholení. Délkově přijatelné s "elegantním vsunutím sov", které nemusejí vždy znamenat moudrost a celkově to působí dobře - 60%.(7.1.2010)