Drama / Romantický

USA / Mexiko, 2006, 91 min

Film som videla vo filmovom klube, a tam aj patrí. Tvorcovia chceli filmom niečo povedať, a myslím si, že sa im to podarilo. Niektoré časti menej dobré, niektoré dobré, film ma vcelku bavil. Štvrtú hviezdu dávam za Eduarda, ktorý v dlhých vlasoch, brade a v tých lajdáckych handrách vyzeral úplne ako boh :-), ja by som si to kvôli nemu pozrela kľudne ešte raz.(15.10.2013)

Myšlienka je skutočne nádherná a námet silný a dramatický, čo môže zjavne úplne stačiť k absolútnej diváckej spokojnosti. A predsa tomu tak nie je. Chýbali mi hlavne prirodzenejšie a kvalitnejšie herecké prejavy a to v najcitlivejších momentoch, charaktery postáv by si zaslúžili hlbšiu psychológiu. Film má výborný potenciál a pekný príbeh, ale chýba mu nejaká presvedčivejšia "nadstavba".(4.8.2011)

Tento film je průser, kterého je mi fakt líto. Hráno nehvězdami ale perfektně. Kamera jak víno. Příběh neskutečně silný a lidský. Oba představitelé hlavní role nesmírně sympatičtí a také nesmírně problémoví. Prostředí hispánské rodiny nesmírně zajímavé až hezké. Bohužel na závěr Alejandro Gomez Monteverde zkurvil celý význam tohoto díla. Ať jsem bádal jak jsem bádal, chybí byť jen náznak vysvětlení, proč matka dítě opustila a jak to vlastně bylo s tou adopcí.(13.2.2012)

Silný príbeh plný pekných záberov a skrytých posolstiev. Jednoduchý a pritom povie veľa;) 5*(31.5.2011)

Eduarda jsem měla tu čest vidět na vlastní oči, a to 24.05.09, kdy se stavoval u nás v Ostravě a prezentoval svůj film, nebudu se chlubit, že už jsem jej viděla díky internetu dávno předtím. Popravdě jsem nevěřila tomu, že se k nám dostane, a ani se nedostal, bylo to jen přes TV Noe, která nezařídila, a ani nemohla, kdovíjakou reklamu. Věci, které dělá Eduardo, daleko přesahují tento film. Má se svojí produkční společností připravený rozpočet na cca dalších 5-10 filmů, které plánují natočit, díky tomuto prvnímu ale mohl objet celý svět (např. i Austrálii, kde byl shodou okolností ve stejnou dobu jak já, na WYD SYD 08), vykládat své životní svědectví, evangelizovat, a bojovat za práva nenarozených, o což mu de nejvíce. Eduardo už udělal velké věci, ale on sám se tím nechlubí, tak to na něj nebudu prozrazovat, koho to zajímá, zjistí si to. :) Co se týče filmu, moc ale moc pěkný, každému, kdo ho viděl, se líbil, nemůžu tomu nic vytknout. Dobrá hudba, akorát herci, pohodový lidský styl vyprávění, pěkné barvy, krásný mix španělštiny a angličtiny, optimistická message, a bylo to bez sexu a bez násilí, takové filmy jsou opravdu vzácné, takže proto.(12.1.2009)