poster

Bella

 • USA

  Bella

 • Slovensko

  Bella

Drama / Romantický

USA / Mexiko, 2006, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • farmnf
  ***

  Tento film je průser, kterého je mi fakt líto. Hráno nehvězdami ale perfektně. Kamera jak víno. Příběh neskutečně silný a lidský. Oba představitelé hlavní role nesmírně sympatičtí a také nesmírně problémoví. Prostředí hispánské rodiny nesmírně zajímavé až hezké. Bohužel na závěr Alejandro Gomez Monteverde zkurvil celý význam tohoto díla. Ať jsem bádal jak jsem bádal, chybí byť jen náznak vysvětlení, proč matka dítě opustila a jak to vlastně bylo s tou adopcí.(13.2.2012)

 • yakoob
  ****

  Není to taková pecka, jak jsem čekal, ale pokud si potrpíte na filmu, jejímž základem je jenom silný příběh, tento film vás zaručeně nezklame...Tématem filmu je dnes diskutabilní téma potratu a psychika hrdinky při rozhodnutí jít či nejít...K jejímu rozhodnutí jí pomáhá kamarád z práce, který svou minulostí ukazuje na to, že život je velmi vzácný, ať už v jakékoliv podobě...(27.12.2008)

 • argentina
  *****

  Eduarda jsem měla tu čest vidět na vlastní oči, a to 24.05.09, kdy se stavoval u nás v Ostravě a prezentoval svůj film, nebudu se chlubit, že už jsem jej viděla díky internetu dávno předtím. Popravdě jsem nevěřila tomu, že se k nám dostane, a ani se nedostal, bylo to jen přes TV Noe, která nezařídila, a ani nemohla, kdovíjakou reklamu. Věci, které dělá Eduardo, daleko přesahují tento film. Má se svojí produkční společností připravený rozpočet na cca dalších 5-10 filmů, které plánují natočit, díky tomuto prvnímu ale mohl objet celý svět (např. i Austrálii, kde byl shodou okolností ve stejnou dobu jak já, na WYD SYD 08), vykládat své životní svědectví, evangelizovat, a bojovat za práva nenarozených, o což mu de nejvíce. Eduardo už udělal velké věci, ale on sám se tím nechlubí, tak to na něj nebudu prozrazovat, koho to zajímá, zjistí si to. :) Co se týče filmu, moc ale moc pěkný, každému, kdo ho viděl, se líbil, nemůžu tomu nic vytknout. Dobrá hudba, akorát herci, pohodový lidský styl vyprávění, pěkné barvy, krásný mix španělštiny a angličtiny, optimistická message, a bylo to bez sexu a bez násilí, takové filmy jsou opravdu vzácné, takže proto.(12.1.2009)

 • HareS
  ***

  Prostredie multinárodnej komunity obývajúcej urbanné newyorské ovzdušie je v Belle na úzadí rodiaceho sa vzťahu dvoch ľudí účinné. Avšak snahou o psychológiu skôr kĺžuce po povrchu, zamerikanizované. Problematika interrupcie nie až tak dominantná ako spomínaná romantická linka, čo je podtrhované aj použitím pokojnej hudby nezosúlaďujúcej vážnosť potratu s idylickosťou daných songov. Celkovo skôr odľahčenejšie než depresiu privolávajúce. 65%(3.6.2011)

 • dANo
  ****

  Krásny film s jasným poslaním a zaujímavým hercom v hlavnej úlohe. Nebudem prekvapený, keď sa Eduardo čoskoro stane veľmi populárnym hercom. Stačí, keď ho spopularizuje nejaký holywoodsky trhák, aj keď by som bol oveľa radšej, keby ho spopularizoval film, ako je napríklad tento...(13.4.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace