Drama / Romantický

USA / Mexiko, 2006, 91 min

Myšlienka je skutočne nádherná a námet silný a dramatický, čo môže zjavne úplne stačiť k absolútnej diváckej spokojnosti. A predsa tomu tak nie je. Chýbali mi hlavne prirodzenejšie a kvalitnejšie herecké prejavy a to v najcitlivejších momentoch, charaktery postáv by si zaslúžili hlbšiu psychológiu. Film má výborný potenciál a pekný príbeh, ale chýba mu nejaká presvedčivejšia "nadstavba".(4.8.2011)

Není to taková pecka, jak jsem čekal, ale pokud si potrpíte na filmu, jejímž základem je jenom silný příběh, tento film vás zaručeně nezklame...Tématem filmu je dnes diskutabilní téma potratu a psychika hrdinky při rozhodnutí jít či nejít...K jejímu rozhodnutí jí pomáhá kamarád z práce, který svou minulostí ukazuje na to, že život je velmi vzácný, ať už v jakékoliv podobě...(27.12.2008)

Eduarda jsem měla tu čest vidět na vlastní oči, a to 24.05.09, kdy se stavoval u nás v Ostravě a prezentoval svůj film, nebudu se chlubit, že už jsem jej viděla díky internetu dávno předtím. Popravdě jsem nevěřila tomu, že se k nám dostane, a ani se nedostal, bylo to jen přes TV Noe, která nezařídila, a ani nemohla, kdovíjakou reklamu. Věci, které dělá Eduardo, daleko přesahují tento film. Má se svojí produkční společností připravený rozpočet na cca dalších 5-10 filmů, které plánují natočit, díky tomuto prvnímu ale mohl objet celý svět (např. i Austrálii, kde byl shodou okolností ve stejnou dobu jak já, na WYD SYD 08), vykládat své životní svědectví, evangelizovat, a bojovat za práva nenarozených, o což mu de nejvíce. Eduardo už udělal velké věci, ale on sám se tím nechlubí, tak to na něj nebudu prozrazovat, koho to zajímá, zjistí si to. :) Co se týče filmu, moc ale moc pěkný, každému, kdo ho viděl, se líbil, nemůžu tomu nic vytknout. Dobrá hudba, akorát herci, pohodový lidský styl vyprávění, pěkné barvy, krásný mix španělštiny a angličtiny, optimistická message, a bylo to bez sexu a bez násilí, takové filmy jsou opravdu vzácné, takže proto.(12.1.2009)

Práve som dopozerala tento krásny film. Chcela by som toho toľko povedať, ale vlastne ani neviem, čo skôr...veľa emócií a málo slov.. Určite ale súhlasím s tým, že film nehodnotí a nekritizuje. Nebolo to len o potrate, či dieťati a adopcii, nebolo to len o jednom dni strávenom v New Yorku. Ja som tam videla všetko, skoro všetko, čo v živote zažívame - my ľudia. Nešťastie, lásku, priateľstvo, pochopenie, radosť, spolupatričnosť, rodinu, obyčajnosť a hĺbku ľudskej duše.. Alejandro Gomez Monteverde je režisér, ktorého nepoznám, ale po zhliadnutí tohto filmu si rada počkám na jeho ďalšie dielo. A Eduardo je nielen krásny chlap, ale aj zaujímavý herec. Jedna hviezda len pre neho..(9.4.2011)

Rozpočet $3,3miliónaTržby USA $8,070,537Tržby Celosvetovo $10,962,804Tržby za predaj DVD v USA $5,919,179 //počet predaných kusov 317,739(6.12.2008)