poster

Bella

 • USA

  Bella

 • Slovensko

  Bella

Drama / Romantický

USA / Mexiko, 2006, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • nunka
  ***

  Myšlienka je skutočne nádherná a námet silný a dramatický, čo môže zjavne úplne stačiť k absolútnej diváckej spokojnosti. A predsa tomu tak nie je. Chýbali mi hlavne prirodzenejšie a kvalitnejšie herecké prejavy a to v najcitlivejších momentoch, charaktery postáv by si zaslúžili hlbšiu psychológiu. Film má výborný potenciál a pekný príbeh, ale chýba mu nejaká presvedčivejšia "nadstavba".(4.8.2011)

 • yakoob
  ****

  Není to taková pecka, jak jsem čekal, ale pokud si potrpíte na filmu, jejímž základem je jenom silný příběh, tento film vás zaručeně nezklame...Tématem filmu je dnes diskutabilní téma potratu a psychika hrdinky při rozhodnutí jít či nejít...K jejímu rozhodnutí jí pomáhá kamarád z práce, který svou minulostí ukazuje na to, že život je velmi vzácný, ať už v jakékoliv podobě...(27.12.2008)

 • argentina
  *****

  Eduarda jsem měla tu čest vidět na vlastní oči, a to 24.05.09, kdy se stavoval u nás v Ostravě a prezentoval svůj film, nebudu se chlubit, že už jsem jej viděla díky internetu dávno předtím. Popravdě jsem nevěřila tomu, že se k nám dostane, a ani se nedostal, bylo to jen přes TV Noe, která nezařídila, a ani nemohla, kdovíjakou reklamu. Věci, které dělá Eduardo, daleko přesahují tento film. Má se svojí produkční společností připravený rozpočet na cca dalších 5-10 filmů, které plánují natočit, díky tomuto prvnímu ale mohl objet celý svět (např. i Austrálii, kde byl shodou okolností ve stejnou dobu jak já, na WYD SYD 08), vykládat své životní svědectví, evangelizovat, a bojovat za práva nenarozených, o což mu de nejvíce. Eduardo už udělal velké věci, ale on sám se tím nechlubí, tak to na něj nebudu prozrazovat, koho to zajímá, zjistí si to. :) Co se týče filmu, moc ale moc pěkný, každému, kdo ho viděl, se líbil, nemůžu tomu nic vytknout. Dobrá hudba, akorát herci, pohodový lidský styl vyprávění, pěkné barvy, krásný mix španělštiny a angličtiny, optimistická message, a bylo to bez sexu a bez násilí, takové filmy jsou opravdu vzácné, takže proto.(12.1.2009)

 • lareinna
  *****

  Práve som dopozerala tento krásny film. Chcela by som toho toľko povedať, ale vlastne ani neviem, čo skôr...veľa emócií a málo slov.. Určite ale súhlasím s tým, že film nehodnotí a nekritizuje. Nebolo to len o potrate, či dieťati a adopcii, nebolo to len o jednom dni strávenom v New Yorku. Ja som tam videla všetko, skoro všetko, čo v živote zažívame - my ľudia. Nešťastie, lásku, priateľstvo, pochopenie, radosť, spolupatričnosť, rodinu, obyčajnosť a hĺbku ľudskej duše.. Alejandro Gomez Monteverde je režisér, ktorého nepoznám, ale po zhliadnutí tohto filmu si rada počkám na jeho ďalšie dielo. A Eduardo je nielen krásny chlap, ale aj zaujímavý herec. Jedna hviezda len pre neho..(9.4.2011)

 • T2

  Rozpočet $3,3miliónaTržby USA $8,070,537Tržby Celosvetovo $10,962,804Tržby za predaj DVD v USA $5,919,179 //počet predaných kusov 317,739(6.12.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace