Drsňák Dudley

Dudley Do-Right

Dobrák Dudley

Rodinný / Komedie

USA, 1999, 77 min

Rozpočet $70miliónovTržby USA $9,974,410Tržby Celosvetovo $10,400,000(13.3.2009)

• klerik

Dať tri, nedať tri? Hm. Miestami roztomilá paródia na SMER JUH, miestami trápne a prázdne. Taký lacný a "riedky" pokus zopakovať úspech GEORGE, KRÁĽ DŽUNGLE. Práca z rozprávačom poteší ako aj pár vtipov, ale pocitu, že ide o akýsi odvar, sa nezbavíte... Budú musieť stačiť dve...(9.5.2007)

no a čo?(31.12.2007)

• eraserhead666

To je převážně až tak trapně humorné, až se tomu prostě musíte smát. Překvapilo mě pár dobrých vtipů a narážek v záplavě hodně suchého, trapného a rádoby vtipného humoru. Fakte ale asi je, že to má jinou cílovou skupinu, než jsem já, ale třeba Eric Idle (po Palinovi můj druhý nejoblíbenější Monty Pythnon) je tu dost zábavný, minimálně coby mistr výcviku. Naproti tomu nechápu, jak se Sarah Jessica Parker mohla stát herečkou. 1,5*(4.6.2010)

• CheGuevara

Na poprvé to možná působí zábavně a mile, ale na podruhé se zde nachází jenom 77 minut křečovitého humoru.(29.5.2006)

• - Film byl natočen podle segmentu "Dudley-Do Right" ze slavného animovaného seriálu Rocky and Bullwinkle Show. (Zodd)

• - Natáčení probíhalo ve městě Vancouver v Britské Kolumbii. (Terva)