poster

Drsňák Dudley

 • USA

  Dudley Do-Right

 • Slovensko

  Dobrák Dudley

Rodinný / Komedie

USA, 1999, 77 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mysicka
  *

  dé dé.. daniel defoe? david duchovny? kdepáááák, tohle je prachobyčejnej debil dudley... (tenhle rejža natočil klub odložených žen?? a jak se mu probůh stalo tohle????)(5.1.2010)

 • choze
  ***

  Přesně takovéhle rodinné filmy miluju! Nabité vtipem, osázené známými herci a plné destrukce! Ano, je to hodně infatilní, ale já se bavil. Co se týče obsazení, Fraser se moc nepředvedl, ale fakt je, že jeho postava je záměrně napsaná jako hrozný suchar, aby vynikl zábavný padouch v podání mého oblíbence Alfreda Moliny. Sarah Jessica Parker je tu obávám se jen na okrasu, ale Eric Idle parodující KARATE KIDA je vynikající. Ve své druhé polovině se film zvrhne ve velkorysou akční jízdu (skvěle natočená honička na motorkách, vylodění na pláži indiánů a la úvodní scéna ZACHRAŇTE VOJÍNA RYANA a monumentální závěrečná bitva s tanky. Výpravnost filmu (imdb uvádí rozpočet 22 milionů, boxofficemojo zase 70 milionů) mě vůbec příjemně překvapila, stejně jako vysoká gagová kadence. Na druhou stranu těžko mohu tento film někomu doporučit, protože ho - jak vidno podle reakcí ostatních - málokdo "dá". Tak mě napadá, že to celkově dost připomíná Fraserova KRÁLE DŽUNGLE (taky natočeného podle animovaného seriálu), včetně neohrabanosti hlavního hrdiny a gagu, kdy postava reaguje na hlas vypravěče. Jinak režisér Hugh Wilson natočil s Brendanem Fraserem ve stejném roce i zdařilou komedii DOŽEŇ, CO SE DÁ a má na kontě komedie jako POLICEJNÍ AKADEMIE, LUPIČKA, HLÍDAT TESS či KLUB ODLOŽENÝCH ŽEN.(2.4.2006)

 • Mysteri699
  ***

  To vlastně nebylo tak špatný, jak si možná myslíte. Je to neškodné chmýří, hloupý v mnoha částech, ale také film plný sympatický postav a dobrých dospělích vtipů. Jinými slovy, budete se bavit, ale není to nezapomenutelný film.(2.3.2013)

 • CheGuevara
  **

  Na poprvé to možná působí zábavně a mile, ale na podruhé se zde nachází jenom 77 minut křečovitého humoru.(29.5.2006)

 • klerik
  **

  Dať tri, nedať tri? Hm. Miestami roztomilá paródia na SMER JUH, miestami trápne a prázdne. Taký lacný a "riedky" pokus zopakovať úspech GEORGE, KRÁĽ DŽUNGLE. Práca z rozprávačom poteší ako aj pár vtipov, ale pocitu, že ide o akýsi odvar, sa nezbavíte... Budú musieť stačiť dve...(9.5.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace