poster

Drsňák Dudley

 • USA

  Dudley Do-Right

 • Slovensko

  Dobrák Dudley

Rodinný / Komedie

USA, 1999, 77 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • B!shop
  **

  Jak kdyby film rezirovali dva rezisery. Na jedny strane tu mame sceny, ktery snad ani tvurci nemohli myslet vazne, mizerne natoceny az skoro lacine vypadajici. Na druhou stranu tu mame sceny natoceny stylove a v ramci moznosti velkolepe. Ty prvni bohuzel prevazujou, respektive ty druhy by se dali spocitat na prstech jedny ruky. Jinak film je fakt super trapna kokotina, ktera ma ale prekvapive obstojnej pribeh. Jenze hodinu to je fakt silenej opruz, kterej zachranuje jen paradni zaporak Molina s pisklavym hlaskem. Fraser tu je bohuzel za vymasteny srabacky hovado a na to mi on proste nesedne. Nastesti nakejch dvacet minut pred koncem se to konecne rozjede, Fraser se nastve, zacne to solidne rozjizdet a je to ten starej dobrej frajer. Takze za co ty dve hvezdicky, jednak za to, ze ma film jen 75 minut a tudiz se u toho clovek neukouse nudou, pak za to minimum povedenejch scen, paradniho Molinu, roztomilou Parker, super vaguse Idlea a v poslednich dvaceti minutach frajerskyho Frasera.(21.8.2009)

 • klerik
  **

  Dať tri, nedať tri? Hm. Miestami roztomilá paródia na SMER JUH, miestami trápne a prázdne. Taký lacný a "riedky" pokus zopakovať úspech GEORGE, KRÁĽ DŽUNGLE. Práca z rozprávačom poteší ako aj pár vtipov, ale pocitu, že ide o akýsi odvar, sa nezbavíte... Budú musieť stačiť dve...(9.5.2007)

 • blackrain
  **

  Že v téhle volovině hraje Brendan Fraser, to bych ještě pochopila. Ten si podobné filmy vybíral. Ale proč se tomuhle dílku upsal i Alfred Molina?(11.10.2008)

 • otík
  *

  Zcela zbytečná a špatná komedie, ve které ze sebe Brendan Fraser udělalal totálního blbce. Ubohost.(21.9.2004)

 • CheGuevara
  **

  Na poprvé to možná působí zábavně a mile, ale na podruhé se zde nachází jenom 77 minut křečovitého humoru.(29.5.2006)

 • - Natáčení probíhalo ve městě Vancouver v Britské Kolumbii. (Terva)

 • - Film byl natočen podle segmentu "Dudley-Do Right" ze slavného animovaného seriálu Rocky and Bullwinkle Show. (Zodd)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace