• bouncer
  ***

  Slušná sci-fi minisérie, která má štěstí že tvůrci si dali určitý počet dílů na odvyprávění a nestihli se tak moc zamotat do svých představ.(1.6.2012)

 • sssssycak
  ***

  Perfektní rozjezd, skvělé a originální téma. Co víc si přát pro geniální seriál ? Nodokážu proto pochopit, jak to tvůrci dokázali tak snadno zabít. Konec seriálu je naprosto neadekvátní a nedostačující tomuto typu seriálu, pointa vyznívá do ztracena, skoro nic se nevysvětlí, naopak vyvstane ještě více otázek. Potenciál byl však obrovský, o to větší to je škoda.(26.12.2012)

 • M.a.t.t.
  *****

  Námet na nezaplatenie, škoda len spracovania, ktoré je skôr priemerné, aj keď tento fakt je do istej miery ospravedlniteľný tým, že ide o televízny projekt. A originalita našťastie prebíja aj mierne nedostatky v scenári a účinne pomáha dotvárať túto mimoriadne príjemnú trojdielnu mini-sériu. Môžem len odporučiť, verte, že niečo také sa tak skoro nenatočí. Vhodne zvolení herci, fantastická hudba a sľubne načrtnutá mytológia dokážu uspokojiť naplno a záverečná gradácia je proste bezchybná.(17.2.2007)

 • Matty
  ***

  Epizodu od epizody slabší sci-fi minisérie s geniálně jednoduchým nápadem na začátku a zbytečně překombinovaným universem na konci. Pro jeden celovečerní film (po nezbytném vystříhání nadbytečného) ideální, pro třináctidílný seriál (se schopným scénáristou) ideální, pro 6 x 45 minut nevyhovující. Zajímavé nápady, obvykle pramenící ze zvláštních schopností Předmětů (prosil bych klíč a hřeben), navíc pozbývají smyslu s mnohdy nemálo nelogickou omáčkou okolo. Nemluvě o zoufale klišovitých charakterech. 65% Zajímavé komentáře: Renton, Desperado, Francik(30.1.2008)

 • paascha
  ***

  Zajímavý námět, přijatelné zpracování, napětí a strachu tak akorát, ano, i slzičky byly, skoro perfektní. Kdyby nebylo toho slabého konce, mohly být i čtyři hvězdy(5.1.2012)

 • - V první epizodě, kdy Miller opouští svou dceru na psychologické klinice, zazní rozhlasem volání po dr. Sonny Guptovi. Tato postava byla použita i v Kingdom Hospital Stephena Kinga. (TomikZlesa)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace