poster

Pokoj č. 10 (TV seriál)

 • USA

  Lost Room, The

 • Slovensko

  Motelová izba

Sci-Fi / Akční / Fantasy / Mysteriózní

USA, 2006, 6x45 min

 • H34D
  ****

  The Lost Room má díky nápaditému námětu o tajuplné místnosti č. 10 a mystických předmětech velice slušný rozjezd, avšak vysoká očekávání brzy dostanou menší ťafku za uši, když zjistíme, že celý seriál se točí pouze o vysvobození dcerky hlavního hrdiny z onoho "ztraceného pokoje". Neustálé opakování vět typu "I just need to bring my daughter back" se po chvíli stane otravným klišé, originální a zajímavý seriál jako je The Lost Room by si zaslužil trochu rozvětvenější příběhovou linii. Čtyři hvězdy však nakonec dám, přeci jen šlo o dobrou zábavu s originálními prvky i pár vtipnými momenty (použití karty) v ucházející atmosféře. 7/10(3.6.2008)

 • DaViD´82
  ****

  Takřka typická kingovina, která paradoxně nemá se Stephenem Kingem zhola nic společného. Úžasně nosný nápad s motelovým pokojem kde se cosi stalo a obyčejné věci denní potřeby v něm získaly "divné" schopnosti. Od zcela nevyužitelných, po humorné až po vysoce užitečné... Tato třídílná minisérie má pouze tři body, které jí ubírají kredit. Ani jedna z nich však není nijak zásadní pro konečné kvality. Za prvé je děj hlavně v první polovině poněkud roztahaný. Za druhé, přestože je to plné originálních nápadů, tak přeci jen z tohoto námětu se dalo vytěžit mnohem, ale opravdu mnohem, více. A do třetice, že to výpravou vypadá hodně chudě, což v době dnešních filmově vypadajících seriálů poněkud zarazí. Tyto mušky na kráse však vyrovnávají dobří herci, perfektní scénář, celková nesporná zajímavost tématu a v neposlední řadě i velmi zdařilá hudební složka.(26.7.2007)

 • JosefGruber
  *****

  Tak po delší době zase věc, která mě pohltila. Skvělý mystery seriál s jedinou chybou. A to je pouhých 6 dílů...(21.10.2013)

 • Gereth
  ****

  Skvělý nápad, výborný rozjezd, ale jsem z toho nějaký rozpačitý. Opravdu mě točí, když se postavy chovají nelogicky a tady jsem při některých situacích koukal s otevřenou hubou. Nicméně je tu stále mnoho silných momentů a dobrých nápadů. Jen se pořád nemohu rozhodnout jestli to bylo moc krátké nebo moc dlouhé. Buď bych vyškrtal některé postavy(a spolky) a udělal z toho pořádnej film anebo tomu dal více prostoru, příběh rozvinul a udělal z toho delší serial. Takhle tu je načrtnuta spousta cest, ale málokterá má pořádné zakončení.(2.3.2009)

 • depony
  ****

  Detektiv Joe Miller je na zabití. Ale jedna věc se mu musí nechat. Když začne pátrat na vlastní pěst po původu tajemného pokoje číslo 10, věcí, které se zdají být obyčejné, ale mají neobyčejné schopnosti, máte o napětí postaráno. Skoro jedním dechem jsem to shlédl a líbilo se mi to ... až na pár věcí :)(26.4.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace