Pokoj č. 10 (TV seriál)

Lost Room, The

Motelová izba

Sci-Fi / Akční / Fantasy / Mysteriózní

USA, 2006, 6x45 min

Tak po delší době zase věc, která mě pohltila. Skvělý mystery seriál s jedinou chybou. A to je pouhých 6 dílů...(21.10.2013)

Po dlouhé době zase výborný tajemný sci-fi seriál. Jen škoda, že má tak málo dílů. Určitě by se jich na tohle téma dalo natočit mnohem víc. Ale jinak i těch málo dílů je famózních. Nemám slov. Vtáhne vás to do děje jako snad ještě žádný seriál ... A nevím jak vy, ale i já bych ráda takový klíč měla. Hodně se mi líbil částečně otevřený konec ... spoustu věcí si člověk mohl domyslet sám. Herecké výkony, hudba, střih, kamera ... to všechno na jedničku. Dávám 95%.(13.1.2008)

Perfektní rozjezd, skvělé a originální téma. Co víc si přát pro geniální seriál ? Nodokážu proto pochopit, jak to tvůrci dokázali tak snadno zabít. Konec seriálu je naprosto neadekvátní a nedostačující tomuto typu seriálu, pointa vyznívá do ztracena, skoro nic se nevysvětlí, naopak vyvstane ještě více otázek. Potenciál byl však obrovský, o to větší to je škoda.(26.12.2012)

Delší úvod a vlastně celý delší seriál by neškodil, Peter Krause bych si ho, podobně jako Michael C. Hall, zasloužil, tohle je téma, které by se dalo vysát do poslední kapky.(5.1.2009)

Na televizní produkci hodně solidní záležitost. Lost Room má skvělou a hlavně hodně originální mytologii, která by se dala rozvést daleko víc. Člověk si jen představuje, co by se s tímhle námětem dalo všechno vymyslet (třeba nějaké souboje o jednotlivé předměty, něco na styl Heroes). Na druhou stranu je možná dobře, že se to nenatahovalo na nějakou seriálovou záležitost a tak si to drží napětí a spád po celou dobu. Trošku mě zklamal takový uspěchaný a nedotáhlý konec a nevyjasnění toho mystična kolem pokoje, ale jinak kvalitní pokoukání. Teleport sucks, chci klíč. -"There's a price for everything, Joe. This is the price. This is the price to get your daughter back. "(3.7.2008)