Pokoj č. 10 (TV seriál)

Lost Room, The

Motelová izba

Sci-Fi / Akční / Fantasy / Mysteriózní

USA, 2006, 6x45 min

Velmi zajímavý nápad, možná trochu nedotažený do konce, ale já si ve sci-fi seriálech libuji. Možná škoda a možná bohudík, že to mělo jen 6 dílů. Velmi chytlavá a napínavá mini série :)(11.3.2011)

// Distribútor: Lionsgate Television //(30.6.2013)

Dokonalost. Výborný seriál, který Vás chytí hlavně svým neuvěřitelně originálním nápadem v podobě tajemného pokoje č.10 a magických předmětů, které jsou jeho součástí. Příběh je neuvěřitelně chytlavý a vtáhne do děje snad každého fandu dobrého seriálu. V dnešní době, kdy stále přibývají nové a nové seriály se už skutečně málo čeká originalita. To ale není případ Pokoje č.10. Spolu s Losty, Heroesy, Prison Breaky další lahůdková zaležitost pro všechny.(1.5.2007)

Velmi povedená minisérie, u které ani příliš nevadilo televizní zpracování. Nečekaně originální zápletka možná nabízela větší potenciál, ovšem i tak mě příběh solidně zaujal a výjimečně jsem ne vždy věděla dopředu, co se bude dít. Některé okolnosti se mi zdály zůstat nedořešené, ale možná jsem jen vysvětlení nepochopila:-). Největší slabinou je z mého hlediska obsazení hlavního hrdiny - vybraný herec mi nebyl kdovíjak sympatický a taková věc dokáže spolehlivě utlumit emoce. 80%(14.4.2009)

Lost room je velmi příjemný miniseriál, jehož látka by jistě vystačila na minimálně 100 dílný seriál a tak je velká škoda, že se konala jen takováhle malá ochutnávka v podobě tří 90 minutových dílů (dohromady 270minut ne 360 jak je zde uvedeno). Peter Krause je příjemný hlavní hrdina, který vystihuje celou psychiku postavy a mladší ze sester Fanningových Elle se k němu skvěle hodí. Potěší i příspěvek Julianny Margulies z ER, která konečně ukazuje, jak může vypadat ušmudlaná myška mimo nemocniční prostředí. Rozhodně je zde potenciál, který doufejme bude časem využit a přetvořen ve výborný seriál. Velkým kladem je atmosféra celé mini série, kterou by mohlo závidět i mnoho celovečerních filmů.(17.4.2007)