Já jsem ty a ty jsi já

Ja som ty a ty si ja

Komedie / Romantický / Fantasy

Kanada / Velká Británie / USA, 2006, 95 min

• gilmore_girl

Myslim, ze tohle zpracovani je vazne dost slabe, na podobne tema byla natocena spousta lepsich. Plytky dej a prazdne dialogy ale zachranuje Kevin Zegers! Nejen ze ma hezkou tvaricku, ale i velky potencial. Skoda, ze se utapi v takovych podprumernych filmech, protoze kdyz si vzpomenu na Transameriku nebo Lasku podle predlohy, je to uplne jine kafe. Kazdopadne tomuhle filmu zaslouzil hvezdu navic, zvlast scena, kdy cely ubreceny rika, jak prave zjistil, ze prisel o panictvi v privesu, je bozi!(29.9.2010)

Hezká podívaná, ale bohužel jsem tento námět již několikrát viděl a častokrát z toho čiší až moc teenagerovské vtipné scény, kterým se již vážně nezasměji.... Je to na takové to domácí posezení u televize s ostatními členy rodiny. 50%.(29.9.2010)

Vždycky, když mám u filmu mrazení a jiné pocity pramenící z toho, že ho prožívám, není co řešit. Krásná romantická... pohádka? Nejspíš pohádka, a ty já moc moc rád.(29.3.2009)

Hodně mi to připomíná Mezi námi děvčaty, i když je tohle slabší odvar, tak to bylo celkem milé. Rozdílné chování, rodinné zázemí i motivace... Holka si za každé situace udrží důstojnost, je chytrá a snaží se dostat na prestižní vejšku a ten kluk je naprostý opak, zajímá ho jen fotbal, chová se pořád ještě jako puberťák a je šíleně sebevědomý. Jeden den se to zlomí a jejich životy se skříží a bůhví z jakého důvodu si vymění těla. Průběh je vždycky zábavný - holka získala neohrabanost a kluk začal být přecitlivělý. A od začátku je jasný, že si k sobě najdou cestu. Stejnak je zvláštní, že jakmile se role vymění, tak je berete jak jsou a když se to vrátí do původního stavu, zase na ty dva koukáte, tak jak máte, hrozně s vámi manipulují. Jinak mě to nenudilo, celkem normální film, řekla bych, o mladém páru, který si porozuměl až když si vyměnili těla. Nedá se sice mluvit o hereckých výkonech, ale nápad to špatnej nebyl, hlavní dvojce byla sympatická -> prostě takovej film pro potěšení !(4.6.2009)

• Malarkey

Jediný důvod, proč se tyhle filmy točí, je snad proto, aby televize po celým světě měli čím zaplácnout nedělní podvečer. Jinak si to snad ani vysvětlit nedokážu.(19.6.2011)