Já jsem ty a ty jsi já

• slovenský

Ja som ty a ty si ja

Komedie / Romantický / Fantasy

Kanada / Velká Británie / USA, 2006, 95 min

Téma tu bylo asi stokrát, ale víte co? Je mi to jedno, protože mě to bavilo i dost rozesmálo..(21.9.2011)

Hezká podívaná, ale bohužel jsem tento námět již několikrát viděl a častokrát z toho čiší až moc teenagerovské vtipné scény, kterým se již vážně nezasměji.... Je to na takové to domácí posezení u televize s ostatními členy rodiny. 50%.(29.9.2010)

• tron

„Ak sa raz rozhodnem vzdať panenstva, tak s rovnakým živočíšnym druhom.“ – „Ten už vymrel.“ Nemám nič proti nenáročným bláznivým komédiám (BLBÝ A BLBŠÍ, NIEČO NA TEJ MARY JE), ani proti nenáročným tínedžerským komédiám (NEKECAJ A PÁDLUJ!), ale kanadsko-britské JA SOM TY A TY SI JA zasa až taký zázrak nie je. Obvykle ma „zámena tiel“ dokáže pobaviť (TVÁR TOHO DRUHÉHO, STRELENÝ PIATOK), ale tentokrát je výsledok jednoducho príliš nudný (hoci svetlé chvíľky má - ranná erekcia, Jennifer Lopezová, šťastná prilba). Možno kebyže je ústredné herecké duo sympatickejšie...(5.10.2008)

• gilmore_girl

Myslim, ze tohle zpracovani je vazne dost slabe, na podobne tema byla natocena spousta lepsich. Plytky dej a prazdne dialogy ale zachranuje Kevin Zegers! Nejen ze ma hezkou tvaricku, ale i velky potencial. Skoda, ze se utapi v takovych podprumernych filmech, protoze kdyz si vzpomenu na Transameriku nebo Lasku podle predlohy, je to uplne jine kafe. Kazdopadne tomuhle filmu zaslouzil hvezdu navic, zvlast scena, kdy cely ubreceny rika, jak prave zjistil, ze prisel o panictvi v privesu, je bozi!(29.9.2010)

Skvěle jsem se u toho pobavil. Výměna těl byla použita již mnohokrát a pokaždé je to trochu jiné a tohle zpracování mi sedlo do noty. Samaire Armstrong mi přišla hodně sympatická a hlavně s dobrou mimikou, což mám hodně rád. Celkově je to sice takové klišé až moc všední, ale nenudil jsem se ani chvilku a nevadilo mi, že je to průměrná komedie. Jen mě mrzí, že Robert Joy, nedostal více prostoru.(17.4.2011)