Já jsem ty a ty jsi já

• slovenský

Ja som ty a ty si ja

Komedie / Romantický / Fantasy

Kanada / Velká Británie / USA, 2006, 95 min

Celkom dobrá zábava, myslela som, že to bude ďalšia z tých početných teenegerských komédií, ale opak bol pravdou.(9.2.2010)

Příběh založenej na výměně těl neni nic novýho, takže z toho originalita zrovna nestříka,ale musí se nechat, že to občas dokáže dobře pobavit a příběh je takovej typicky pohodovej, ale neni to nic, co by si zasloužilo nějakou větší pozoronost i po prvním skouknutí(16.8.2008)

// "Nemůžeme prostě hrát fotbal ? Jo, ale nestrkej do mě mýho ptáka !" Ehh, jedna z těch lepších hlášek. Stejně to ale nespraví 100x viděný příběh o vnitřní záměně a vzájemné nenávisti dvou teenagerů, kteří se do sebe nakonec zamilují a všechno skončí klasickým happy-endem. Začínám si na tyhle direct-to-dvd komedie ze střední celkem zvykat. Tentokrát dám tři hvězdy za krásnou Samaire a sympatičtějšího klona Zaca Effrona v né zas tak nudném filmu. It's a Boy Girl Thing - 50%(16.7.2011)

Film čistě k pobavení a odpočinutí. Nic nového, nic originálního či převratného, ale k jednomu večernímu zhlédnutí to bohatě stačí. Zvláště mě pobavilo - všeobecně - chování Nell v těle Woodyho.(19.6.2011)

• Marek1991

Každý by niekedy potreboval ocitnúť sa v koži niekoho iného. Aj keď je to naivný film s otrasnými hereckými výkonmi, celkom fajn som sa zabával. Na romantickú komédiu to bolo celkom milé, napriek tým klišé a napriek trápnostiam, k zamysleniu dobré, no žeby si som si to mal chuť púšťať, to veru nie.(5.4.2013)