Já jsem ty a ty jsi já

Ja som ty a ty si ja

Komedie / Romantický / Fantasy

Kanada / Velká Británie / USA, 2006, 95 min

• type_B

Další z nudných béček, které vysílala (6.4.09) Nova pozdě večer. Málo vtipný film stavějící na stokrát omletém klišé prohození osobnosti, to vše říznuto americkou neméně klišovatou středoškolskou romantikou. Od černobílé schematičnost postav po třídně-společenské předsudky. Jedna hvězda za opravdu krásnou hlavní hrdinku, jejíž výkon nebyl úplně zlý a druhá za pár povedených joků.(7.4.2009)

Sympatická, pozitívne naladená romantická blbinka. Výmena tiel tu už bola veľa krát, ide o vďačný námet, ktorý ale vždy prinesie svoje ovocie. Z tohto ťaží aj tento film. Zámena so sebou prináša veľa problémov a naschválov, ktoré miestami dokážu rozosmiať a príjemne pobaviť. Na oddych a relax po nejakom nerváku ako stvorené. 60/100(15.1.2015)

V době High School Musical a béčkových pokračování American Pie tento film působí jako dar z nebe. Škoda, že ke konci občasně padá do žánrových klišé, sympatičtí herci to ale obstojně vyvažují.(7.4.2009)

Vôbec ale vôbec to nie je originálne. Ale je to roztomilé... A má to krásnu Samaire Armstrong... Každý vie ako to skončí už na začiatku, na napriek tomu to má ten správny úsmevný potenciál...(7.10.2008)

Téma tu bylo asi stokrát, ale víte co? Je mi to jedno, protože mě to bavilo i dost rozesmálo..(21.9.2011)

• - Hřebcovo auto je Buick Roadmaster Estate Wagon ročník 1991 a Woody s Nelly na konci filmu odjíždí v Oldsmobile Cutlass z roku 1971. (Ruuzha)

• - Hudba, kterou Nell (Samaire Armstrong) používá jako budík a taky ji poslouchá v autě jako Woody, je "Candle In The Wind" od Eltona Johna. Elton John je výkonným producentem tohoto filmu a jeho partner David Furnish tento snímek produkoval. (HappySmile)

• - Přední strana žádosti na univerzitu Yale, kterou má Nell v pokoji, a taky hlavička dopisu, kterou dostane od Yaleu, jsou pravé. (HappySmile)