Já jsem ty a ty jsi já

• slovenský

Ja som ty a ty si ja

Komedie / Romantický / Fantasy

Kanada / Velká Británie / USA, 2006, 95 min

Celých 95 minut jsem se skvěle bavila. Tuhle tématiku já prostě můžu, takže dávám 80%.(13.4.2013)

• tron

„Ak sa raz rozhodnem vzdať panenstva, tak s rovnakým živočíšnym druhom.“ – „Ten už vymrel.“ Nemám nič proti nenáročným bláznivým komédiám (BLBÝ A BLBŠÍ, NIEČO NA TEJ MARY JE), ani proti nenáročným tínedžerským komédiám (NEKECAJ A PÁDLUJ!), ale kanadsko-britské JA SOM TY A TY SI JA zasa až taký zázrak nie je. Obvykle ma „zámena tiel“ dokáže pobaviť (TVÁR TOHO DRUHÉHO, STRELENÝ PIATOK), ale tentokrát je výsledok jednoducho príliš nudný (hoci svetlé chvíľky má - ranná erekcia, Jennifer Lopezová, šťastná prilba). Možno kebyže je ústredné herecké duo sympatickejšie...(5.10.2008)

• Marek1991

Každý by niekedy potreboval ocitnúť sa v koži niekoho iného. Aj keď je to naivný film s otrasnými hereckými výkonmi, celkom fajn som sa zabával. Na romantickú komédiu to bolo celkom milé, napriek tým klišé a napriek trápnostiam, k zamysleniu dobré, no žeby si som si to mal chuť púšťať, to veru nie.(5.4.2013)

Hodně mi to připomíná Mezi námi děvčaty, i když je tohle slabší odvar, tak to bylo celkem milé. Rozdílné chování, rodinné zázemí i motivace... Holka si za každé situace udrží důstojnost, je chytrá a snaží se dostat na prestižní vejšku a ten kluk je naprostý opak, zajímá ho jen fotbal, chová se pořád ještě jako puberťák a je šíleně sebevědomý. Jeden den se to zlomí a jejich životy se skříží a bůhví z jakého důvodu si vymění těla. Průběh je vždycky zábavný - holka získala neohrabanost a kluk začal být přecitlivělý. A od začátku je jasný, že si k sobě najdou cestu. Stejnak je zvláštní, že jakmile se role vymění, tak je berete jak jsou a když se to vrátí do původního stavu, zase na ty dva koukáte, tak jak máte, hrozně s vámi manipulují. Jinak mě to nenudilo, celkem normální film, řekla bych, o mladém páru, který si porozuměl až když si vyměnili těla. Nedá se sice mluvit o hereckých výkonech, ale nápad to špatnej nebyl, hlavní dvojce byla sympatická -> prostě takovej film pro potěšení !(4.6.2009)

Ale jo, podívat se na to dalo.(20.6.2011)