Já jsem ty a ty jsi já

• slovenský

Ja som ty a ty si ja

Komedie / Romantický / Fantasy

Kanada / Velká Británie / USA, 2006, 95 min

Celkově už od začátku musí být všem jasné co, jak a kdy se stane a jak to dopadne. Nápad taky nebyl originální, vždyť kolik už jsme to měli filmů s prohozením těl. Nicméně tohle dopadlo poměrně vtipně, zasmějete se u toho, není to trapné. Lehký film na pohodový večer s přítelkyní. 60%(13.1.2012)

tohle mě příjemně překvapilo.(5.6.2009)

Příběh založenej na výměně těl neni nic novýho, takže z toho originalita zrovna nestříka,ale musí se nechat, že to občas dokáže dobře pobavit a příběh je takovej typicky pohodovej, ale neni to nic, co by si zasloužilo nějakou větší pozoronost i po prvním skouknutí(16.8.2008)

V 80-tych rokoch som videl jeden ruský televízny, tuším 4-dielny, film v ktorom si chirurg vymenil telo so svojim synom (ak si niekto spomeniete na názov, dajte vedieť). Predtým aj potom už táto téma bola spracovaná mnohokrát, preto som od tejto komédie nič neočakával. A aj preto ma príjemne prekvapila svojím pomerne vkusným spracovaním, ktoré až neuveriteľne prirodzene servíruje v súčasnosti asi už nevyhnutný sexuálno - vulgárny podtext. Navyše SAMAIRE je nádherná a pozerať na ňu by som vydržal aj v hlúpejších filmoch. (28.6.2011)(28.6.2011)

• dobytek

Možná už fakt začínám s příchodem třicítky pomalu vyrůstat z puberty a nějak ztrácim zálibu v těch teen-komediích. Vydržel jsem asi tak 30 minut, jednou jsem se něčemu zasmál a pak jsem to vypnul. Přišlo mi to jako ztráta času sledovat to další hodinu, když stejně hned během úvodní scény bylo jasný, že na konci se ten týpek s tou buchtou do sebe zamilujou.(21.4.2013)

• Mpho Koaho