Já jsem ty a ty jsi já

Ja som ty a ty si ja

Komedie / Romantický / Fantasy

Kanada / Velká Británie / USA, 2006, 95 min

• castor

Co čekat? Vůbec nic. Tedy pokud poklepávání do penisu se slovy „běž pryč“ nebo peripetie s nandáváním podprsenky někomu přijdou vtipné.(15.7.2012)

Rozpočet $15miliónovTržby USA $848Tržby Celosvetovo $7,385,434║ klasicky tuctové /35%/(21.8.2009)

• MikO_NR_1909

Tieto zoskupivé lacné storytellingy prestali byť modernými už v 90tych rokoch, ale prosím. Mimo občasných fórikov, ktoré stoja na ranách istôt je zvyšok dosť povrchné a otravné tínedžerské klišé. Skôr odrážajúce smutný stav výchovy v Amerike a nie rozletnejšej forme mladíckej vzdorovitosti ako kupríkladu v 60tych rokoch počas vojny vo Vietname. Tieto úchylácke veci sú asi fakt jediným nosným bodom všehochuti nápadov a tvorcovskej slobody, potom tak aj tieto úlety vyzerajú.(13.11.2016)

Skvělá oddychovka... :)(15.8.2009)

Vynikající námět výměny duší mezi dvěma lidmi umožňuje vznik velkého množství vtipných a zajímavých situací. Zvláště, pokud je tento námět použitý v romantické teenage komedii. Sice nechybí její klasické prvky, jako obdivovaný školní "alfa" pár a celá paleta všech studentských charakterů, nějaká ta párty, nějaký ten sportovní turnaj, vše samozřejmě korunováno závěrečným plesem; jednoduchá, předvídatelná a typizovaná dějová linie. Přesto jsem se ale hodně pobavil. Ve svém žánru nadprůměr.(7.4.2009)

• - Hřebcovo auto je Buick Roadmaster Estate Wagon ročník 1991 a Woody s Nelly na konci filmu odjíždí v Oldsmobile Cutlass z roku 1971. (Ruuzha)

• - Hudba, kterou Nell (Samaire Armstrong) používá jako budík a taky ji poslouchá v autě jako Woody, je "Candle In The Wind" od Eltona Johna. Elton John je výkonným producentem tohoto filmu a jeho partner David Furnish tento snímek produkoval. (HappySmile)

• - V tomto filmu si zahrála Sharon Osbourne. Během plesu je slyšet písnička jejího manžela Ozzyho Osbournea "Goodbye To Romance" a ve škole jeden student nosí tričko s nápisem Ozzy. (HappySmile)