poster

Já jsem ty a ty jsi já

 • Kanada

  It's a Boy Girl Thing

 • slovenský

  Ja som ty a ty si ja

Komedie / Romantický / Fantasy

Kanada / Velká Británie / USA, 2006, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • anderson
  ****

  V 80-tych rokoch som videl jeden ruský televízny, tuším 4-dielny, film v ktorom si chirurg vymenil telo so svojim synom (ak si niekto spomeniete na názov, dajte vedieť). Predtým aj potom už táto téma bola spracovaná mnohokrát, preto som od tejto komédie nič neočakával. A aj preto ma príjemne prekvapila svojím pomerne vkusným spracovaním, ktoré až neuveriteľne prirodzene servíruje v súčasnosti asi už nevyhnutný sexuálno - vulgárny podtext. Navyše SAMAIRE je nádherná a pozerať na ňu by som vydržal aj v hlúpejších filmoch. (28.6.2011)(28.6.2011)

 • freddy
  ***

  Bohové někdy mají opravdu zvláštní smysl pro humor, a to se zřejmě týká i aztéckých Bohů. Když se totiž v muzeu před sochou aztéckého Boha proměn pohádají dva sousedé a zároveň spolužáci (chlapec a dívka), kteří se vzájemně nesnášejí, vezme to tento aztécký Bůh do svých rukou, a tak se druhý den ráno chlapec probouzí v dívčině těle u ní doma a naopak. Film sám o sobě není ani originální, ani nikterak objevný, ale rozhodně je zajímavý a zábavný. Hlavní hrdinové jsou nesmírně sympatičtí, obzvlášť Kevin Zegers se natolik vcítil do ženské citlivé role, že jsem mu to všechno opravdu věřil a skutečně jsem měl pocit, jakoby si s nějakou holkou prohodil tělo. Ač tohle není první film na téma záměny těl, který jsem viděl, přesto mě dokázal zaujmout a užil jsem si ho od začátku do konce, za což mají tvůrci můj obdiv, protože přijít s něčím, co už tu bylo, a natočit to záživnou a zábavnou formou, to je zajisté umění. Ve výsledku jsem tedy spokojeným divákem, který si film užil, a který ho hodnotí jako mírně nadprůměrný, což obnáší udělení lepších třech hvězdiček.(16.4.2013)

 • misterz
  ***

  Sympatická, pozitívne naladená romantická blbinka. Výmena tiel tu už bola veľa krát, ide o vďačný námet, ktorý ale vždy prinesie svoje ovocie. Z tohto ťaží aj tento film. Zámena so sebou prináša veľa problémov a naschválov, ktoré miestami dokážu rozosmiať a príjemne pobaviť. Na oddych a relax po nejakom nerváku ako stvorené. 60/100(15.1.2015)

 • gilmore_girl
  **

  Myslim, ze tohle zpracovani je vazne dost slabe, na podobne tema byla natocena spousta lepsich. Plytky dej a prazdne dialogy ale zachranuje Kevin Zegers! Nejen ze ma hezkou tvaricku, ale i velky potencial. Skoda, ze se utapi v takovych podprumernych filmech, protoze kdyz si vzpomenu na Transameriku nebo Lasku podle predlohy, je to uplne jine kafe. Kazdopadne tomuhle filmu zaslouzil hvezdu navic, zvlast scena, kdy cely ubreceny rika, jak prave zjistil, ze prisel o panictvi v privesu, je bozi!(29.9.2010)

 • slatkac
  ***

  Ale jo, podívat se na to dalo.(20.6.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace