Já jsem ty a ty jsi já

It's a Boy Girl Thing

Ja som ty a ty si ja

Komedie / Romantický / Fantasy

Kanada / Velká Británie / USA, 2006, 95 min

Úplně obyčejná americká teenage komedie, kterých je mraky navíc s dost provařenou zápletkou výměny těl. Na jednu stranu to má fakt dobré hlášky a jednoduchou, ale funkční romantiku, na tu druhou je to fakt klišé nad klišé. Obsazení je ale sympatické (Zegers hraje holku místy až výborně) a oceňuji absenci trapností a nechutností, takže ty 3* jsou tak akorát. Freaky Friday je ale přeci jen o něco lepší.(28.2.2015)

• type_B

Další z nudných béček, které vysílala (6.4.09) Nova pozdě večer. Málo vtipný film stavějící na stokrát omletém klišé prohození osobnosti, to vše říznuto americkou neméně klišovatou středoškolskou romantikou. Od černobílé schematičnost postav po třídně-společenské předsudky. Jedna hvězda za opravdu krásnou hlavní hrdinku, jejíž výkon nebyl úplně zlý a druhá za pár povedených joků.(7.4.2009)

• Marek1991

Každý by niekedy potreboval ocitnúť sa v koži niekoho iného. Aj keď je to naivný film s otrasnými hereckými výkonmi, celkom fajn som sa zabával. Na romantickú komédiu to bolo celkom milé, napriek tým klišé a napriek trápnostiam, k zamysleniu dobré, no žeby si som si to mal chuť púšťať, to veru nie.(5.4.2013)

Vôbec ale vôbec to nie je originálne. Ale je to roztomilé... A má to krásnu Samaire Armstrong... Každý vie ako to skončí už na začiatku, na napriek tomu to má ten správny úsmevný potenciál...(7.10.2008)

Téma tu bylo asi stokrát, ale víte co? Je mi to jedno, protože mě to bavilo i dost rozesmálo..(21.9.2011)

• - Přední strana žádosti na univerzitu Yale, kterou má Nell v pokoji, a taky hlavička dopisu, kterou dostane od Yaleu, jsou pravé. (HappySmile)

• - V tomto filmu si zahrála Sharon Osbourne. Během plesu je slyšet písnička jejího manžela Ozzyho Osbournea "Goodbye To Romance" a ve škole jeden student nosí tričko s nápisem Ozzy. (HappySmile)

• - Hřebcovo auto je Buick Roadmaster Estate Wagon ročník 1991 a Woody s Nelly na konci filmu odjíždí v Oldsmobile Cutlass z roku 1971. (Ruuzha)