Milenec je zločinec!

• Německo

Kunsträuber küsst man nicht - My Mom's New Boyfriend

Akční / Komedie / Romantický / Thriller

USA / Německo, 2008, 93 min

Těžko říct, jestli je zařazení do žánru komedie správné. Mockrát jsem se sice nezasmála, ale jako film to úplně podprůměrné není. I přes příšernou průhlednost a jedno klišé za druhým, tomu nechybí nápad. Herecké obsazení funguje jako med na mravence. O to víc je pak divák zklamaný z průměrných výkonů. Obzvlášť Meg Ryan se mi ve své roli moc nelíbila. Silnější 3*(7.1.2012)

• mysiak

Podivný mix akčnej gangsterskej komédie sa napríklad od Môjho Suseda Zabijáka vôbec nevydaril..a to tu bol aj Antonio Banderas, ktorému radšej prajem návrat k El Mariachimu...pretože toto bolo slabé, nútené a vôbec nie vtipné...(16.5.2010)

• Vessper

Dlaši typická ukázka trapnosti amerických komedií. Od začátku až do konce nuda. Jediné na co se zde dá dívat, je charismatikcý Banderas.(23.10.2011)

• rikitiki

Někteří uživatelé tady kritizují make-up Meg Ryan s tím, že z ní dělal klauna. Já si bohužel myslím, že to nebyl make-up, ale její nepovedené plastiky obličeje. R.I.P. roztomile klukovská Meg ze starších filmů. Pokud pohřbíváš svou kariéru spolu se svým uplynulým mládím, tak to aspoň děláš systematicky - obojí totiž trapně, nedůstojně a uboze.(10.11.2013)

• rt12

někdy přemýšlím, zda neměl Banderas zůstat ve Španělsku.(22.5.2014)