Milenec je zločinec!

• Německo

Lauschangriff - My Mom's New Boyfriend

Akční / Komedie / Romantický / Thriller

USA / Německo, 2008, 93 min

Rozpočet $25miliónovTržby Celosvetovo $9,100,000(12.7.2009)

• castor

Nejhorší možná kombinace – hloupé a ještě k tomu nudné. Vztahy jsou tu vykreslené se spletitostí leporela a při každém pohledu na přehrávající Meg Ryan si jen člověk povzdechne, kdy že to měla naposledy nějakou slušnou HLAVNÍ roli. Cože, už dlouhých deset let? No, Antonio, ty se tam vzadu moc nesměj, můžete si podat ruku..(14.8.2011)

• Falko

George Gallo nie je z mojho pohladu znamy reziser, ale ani tymto filmom si dobru povest neurobil a to aj vdaka kvalitnemu hereckemu obsadeniu. Bolo citit, ze sa tvorcovia snazili o humor, ale skor to bol trapny humor, alebo jednoducho to smiesne nebolo. Avsak na oddychovy cas, ked si chcem pozriet jednoduchy, nenarocny film s dobrymi hercami mi to celkom stacilo a bavilo ma to. Samozrejme som bol pripraveny na najhorsie, pretoze som pred pozretim tohto filmu poznal hodnotenie na CSFD. Skoda, ze prvoligovy herec 90-tych rokov Antonio Banderas klesol az do takychto podradnych filmov, ked Hollywood vyraba omnoho kvalitnejsie filmy a to iste plati aj o Meg Ryan. _________ Antonio Banderas - (Tommy Lucero / Martinez) +++ Meg Ryan - (Martha (Marty) Durand) +++ Colin Hanks - (Henry Durand) +++ Selma Blair - (Emily Lott) +++ Trevor Morgan - (Eddie) +++ John Valdetero - (Agent Fedler ) +++ Eli Danker - (Jean Yves Tatao) +++ Tom Adams - (Niko Evangelatos) +++ Keith David - (FBI Šéf Conrad) +++ Hudba: Chris Boardman +++(10.11.2011)

• Anderton

Keď máte na mesiac v ponuke kábelovej televízie zadarmo HBO HD, tak si pozriete z princípu aj filmy, o ktoré by ste ani nezakopli. Malo to hviezdne obsadenie, v živote som o tom nepočul a po skončení filmu som sa ani nečudoval. Jednoduchá jednohubka, ktorá ale neublíži. Nabotoxovaná Meg Ryan tu vyzerá lepšie ako v ľubovoľnej romantike minulej dekády. Z Colina Hanksa asi nič špeciálne nebude.(8.6.2012)

• rikitiki

Někteří uživatelé tady kritizují make-up Meg Ryan s tím, že z ní dělal klauna. Já si bohužel myslím, že to nebyl make-up, ale její nepovedené plastiky obličeje. R.I.P. roztomile klukovská Meg ze starších filmů. Pokud pohřbíváš svou kariéru spolu se svým uplynulým mládím, tak to aspoň děláš systematicky - obojí totiž trapně, nedůstojně a uboze.(10.11.2013)