Milenec je zločinec!

Lauschangriff - My Mom's New Boyfriend

Akční / Komedie / Romantický / Thriller

USA / Německo, 2008, 93 min

• Paxxx.cz

Jsem docela překvapený, že v taklhe podprůměrné komedii se objevilo tolik známých jmen. Zasmál jsem se asi jen 2x a místy jsem se docela nudil, takže brzký konec jsem zde uvítal- 40%.(9.8.2010)

• rikitiki

Někteří uživatelé tady kritizují make-up Meg Ryan s tím, že z ní dělal klauna. Já si bohužel myslím, že to nebyl make-up, ale její nepovedené plastiky obličeje. R.I.P. roztomile klukovská Meg ze starších filmů. Pokud pohřbíváš svou kariéru spolu se svým uplynulým mládím, tak to aspoň děláš systematicky - obojí totiž trapně, nedůstojně a uboze.(10.11.2013)

Průměrné, průhledné...(17.12.2008)

• Smok

Nezáživné a silené ako ranná stolica po kile horkej čokolády, skoro sa žiada napísať, že trápne. Ešte mi bude chvíľu trvať, kým pochopím, ako sa k tomuto filmu dostali Antonio a ošpatnelá Meg.(7.7.2010)

• Anderton

Keď máte na mesiac v ponuke kábelovej televízie zadarmo HBO HD, tak si pozriete z princípu aj filmy, o ktoré by ste ani nezakopli. Malo to hviezdne obsadenie, v živote som o tom nepočul a po skončení filmu som sa ani nečudoval. Jednoduchá jednohubka, ktorá ale neublíži. Nabotoxovaná Meg Ryan tu vyzerá lepšie ako v ľubovoľnej romantike minulej dekády. Z Colina Hanksa asi nič špeciálne nebude.(8.6.2012)