poster

Milenec je zločinec!

 • USA

  My Mom's New Boyfriend

 • USA

  Homeland Security

 • Německo

  Kunsträuber küsst man nicht - My Mom's New Boyfriend

 • Německo

  Lauschangriff - My Mom's New Boyfriend

Akční / Komedie / Romantický / Thriller

USA / Německo, 2008, 93 min

 • Smok
  **

  Nezáživné a silené ako ranná stolica po kile horkej čokolády, skoro sa žiada napísať, že trápne. Ešte mi bude chvíľu trvať, kým pochopím, ako sa k tomuto filmu dostali Antonio a ošpatnelá Meg.(7.7.2010)

 • Anderton
  **

  Keď máte na mesiac v ponuke kábelovej televízie zadarmo HBO HD, tak si pozriete z princípu aj filmy, o ktoré by ste ani nezakopli. Malo to hviezdne obsadenie, v živote som o tom nepočul a po skončení filmu som sa ani nečudoval. Jednoduchá jednohubka, ktorá ale neublíži. Nabotoxovaná Meg Ryan tu vyzerá lepšie ako v ľubovoľnej romantike minulej dekády. Z Colina Hanksa asi nič špeciálne nebude.(8.6.2012)

 • castor
  **

  Nejhorší možná kombinace – hloupé a ještě k tomu nudné. Vztahy jsou tu vykreslené se spletitostí leporela a při každém pohledu na přehrávající Meg Ryan si jen člověk povzdechne, kdy že to měla naposledy nějakou slušnou HLAVNÍ roli. Cože, už dlouhých deset let? No, Antonio, ty se tam vzadu moc nesměj, můžete si podat ruku..(14.8.2011)

 • Slartibarkfast
  ***

  Původně jsem nešel do tohoto filmu s vysokým očekáváním, ale můžu říct, že mě docela překvapil. Žádná pecka to určitě nebyla, ale propadák taky ne. Pravda, nezvyklá kombinace herců v nezvyklých rolích mě ze začátku poněkud zaskočila, ale nakonec se to i dalo. Nejrušivější elementy byly asi násilné pokusy o vpáčení humoru do naprosto trapných scén. Nebýt toho balastu kolem, mohlo to být možná i zajímavé akční krimi. I tak je to docela oddychovka na zaplácnutí Nedělního odpoledne, která neurazí. Je to tak na 2 a půl hvězdy.. ale přikloním se k lepšímu hodnocení. 50%(14.11.2010)

 • rikitiki
  **

  Někteří uživatelé tady kritizují make-up Meg Ryan s tím, že z ní dělal klauna. Já si bohužel myslím, že to nebyl make-up, ale její nepovedené plastiky obličeje. R.I.P. roztomile klukovská Meg ze starších filmů. Pokud pohřbíváš svou kariéru spolu se svým uplynulým mládím, tak to aspoň děláš systematicky - obojí totiž trapně, nedůstojně a uboze.(10.11.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace