Milenec je zločinec!

Kunsträuber küsst man nicht - My Mom's New Boyfriend

Akční / Komedie / Romantický / Thriller

USA / Německo, 2008, 93 min

• Smok

Nezáživné a silené ako ranná stolica po kile horkej čokolády, skoro sa žiada napísať, že trápne. Ešte mi bude chvíľu trvať, kým pochopím, ako sa k tomuto filmu dostali Antonio a ošpatnelá Meg.(7.7.2010)

• rikitiki

Někteří uživatelé tady kritizují make-up Meg Ryan s tím, že z ní dělal klauna. Já si bohužel myslím, že to nebyl make-up, ale její nepovedené plastiky obličeje. R.I.P. roztomile klukovská Meg ze starších filmů. Pokud pohřbíváš svou kariéru spolu se svým uplynulým mládím, tak to aspoň děláš systematicky - obojí totiž trapně, nedůstojně a uboze.(10.11.2013)

• Paxxx.cz

Jsem docela překvapený, že v taklhe podprůměrné komedii se objevilo tolik známých jmen. Zasmál jsem se asi jen 2x a místy jsem se docela nudil, takže brzký konec jsem zde uvítal- 40%.(9.8.2010)

Původně jsem nešel do tohoto filmu s vysokým očekáváním, ale můžu říct, že mě docela překvapil. Žádná pecka to určitě nebyla, ale propadák taky ne. Pravda, nezvyklá kombinace herců v nezvyklých rolích mě ze začátku poněkud zaskočila, ale nakonec se to i dalo. Nejrušivější elementy byly asi násilné pokusy o vpáčení humoru do naprosto trapných scén. Nebýt toho balastu kolem, mohlo to být možná i zajímavé akční krimi. I tak je to docela oddychovka na zaplácnutí Nedělního odpoledne, která neurazí. Je to tak na 2 a půl hvězdy.. ale přikloním se k lepšímu hodnocení. 50%(14.11.2010)

• rt12

někdy přemýšlím, zda neměl Banderas zůstat ve Španělsku.(22.5.2014)