Milenec je zločinec!

Lauschangriff - My Mom's New Boyfriend

Akční / Komedie / Romantický / Thriller

USA / Německo, 2008, 93 min

• Gereth

Komedie u které jsem se ani jedenkrát nezasmál. Dokonce nevěřím, že by se vícekrát než jednou zasmáli i děti na základní škole, přestože na této úrovni zhruba byly obsažené vtípky. Nablblé postavy ztvárněné přehrávajícími herci mě nutily neustále koulet očima. Vedlejší postavy jsou do jedné imbecilové posedlí postavou Meg Ryan, které to už ani nesluší. Je to dokonce ještě větší blbost, než ukazuje hodnocení. A to už moc níže klesnout nelze. // 20%(29.6.2012)

Fajn zábava do autobusu, pokud zrovna projíždíte rozpáleným jižním pobřežím Francie s horečkou, otlačenou zadnicí a prázdnou jídelní taškou. Jinak by ale Bandaska s Meg neutáhli ani dvoumístnou tříkolku. (Filmfest Théoule 2013, 10/11)(20.6.2013)

• rikitiki

Někteří uživatelé tady kritizují make-up Meg Ryan s tím, že z ní dělal klauna. Já si bohužel myslím, že to nebyl make-up, ale její nepovedené plastiky obličeje. R.I.P. roztomile klukovská Meg ze starších filmů. Pokud pohřbíváš svou kariéru spolu se svým uplynulým mládím, tak to aspoň děláš systematicky - obojí totiž trapně, nedůstojně a uboze.(10.11.2013)

• mysiak

Podivný mix akčnej gangsterskej komédie sa napríklad od Môjho Suseda Zabijáka vôbec nevydaril..a to tu bol aj Antonio Banderas, ktorému radšej prajem návrat k El Mariachimu...pretože toto bolo slabé, nútené a vôbec nie vtipné...(16.5.2010)

• Paxxx.cz

Jsem docela překvapený, že v taklhe podprůměrné komedii se objevilo tolik známých jmen. Zasmál jsem se asi jen 2x a místy jsem se docela nudil, takže brzký konec jsem zde uvítal- 40%.(9.8.2010)