Shrekovy Vánoce (TV film)

• Česko

Shrekoleda

Shrek the Halls

SHREKove prvé Vianoce

Krátkometrážní / Animovaný / Dobrodružný / Komedie

USA, 2007, 21 min

Gary Trousdale

Nic extra, ale některé hlášky jsou povedené. Jako obvykle boduje oslík. Na dobu 22 minut musím hodnotit průměrně, ale jinak je to docela zbytečnost. A rozhodně by to u nás nemuselo běžet na Štědrý den. Američané ať si u toho klidně dojí (=brečí), ale mi si vystačíme s našimi pohádkami.(24.12.2009)

Nebylo to špatný.(24.12.2007)

• Enšpígl

Pravej Shrek by těm zvířecím asociálům co tam za nim přišli slavit vánoční svátky narval vánoční stromek do prdele, ozdobné koule do huby, na hlavu dal hvězdu a vykopnul je z bytu s přáním štastného a veselého, jenže v tomhle nebyl pravej shrek, ale nějakej šrečí degen, nebo co.(5.1.2008)

Všeho moc škodí, zvláště ušlápnutého Shreka pod pantoflem. Od té doby, co je ženatý, to s ním jde nějak z kopce.:-) 55%(23.4.2010)

Točit se Shrekem zábavné dvacetiminutovky – to je první krok správným směrem. Já jsem pro a klidně bych šel ještě dál. Při takových pětiminutových dílech už by se tam tvůrcům možná nevešlo nic zbytečně otravného nebo aspoň nevtipného. Nebo by konečně mohli Shreka pohřbít a vymyslet něco nového.(25.12.2008)