poster

Shrekovy Vánoce (TV film)

 • Česko

  Shrekoleda

 • USA

  Shrek the Halls

 • Slovensko

  SHREKove prvé Vianoce

Krátkometrážní / Animovaný / Dobrodružný / Komedie

USA, 2007, 21 min

Režie:

Gary Trousdale
 • Payushka
  **

  Stupidni moralitka aneb Shrek sice kdysi delal dobre fory "pro dospele", delal si legraci z ruznych filmu a klise, nyni uz jenom prdi, krka a stoura se v nose.(25.12.2007)

 • DaViD´82
  ***

  Lepší než-li Shrek Třetí a stejně jako v jeho případě to zachraňuje především "Perníčkářek". Tolik ke kladům. Krátké, že? Zato záporů bude hned několik. Shrekova póza "nezájem, chci klid" již počtvrté v totožné podobě aktivně štve. O vlezlém Oslíkovi raději ani nemluvě. Jistou vánoční atmosféru a pár (doslova) zdařilých gagů krátkometrážnímu Shrekovi nelze upřít. Horší je výsledek o to více, že ze světa Shreka by se dalo k svátečnímu tématu vytěžit mnohem více. Ovšem i tak to stačí. K průměrnému a lehce zapomenutelnému zážitku.(9.12.2007)

 • Beckett51
  ***

  Všeho moc škodí, zvláště ušlápnutého Shreka pod pantoflem. Od té doby, co je ženatý, to s ním jde nějak z kopce.:-) 55%(23.4.2010)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Většinu roku jsem vlastníkem nepříjemně nazelenalé barvy pleti, rád se válím ve svém akademickém bordelu a ještě k tomu nesnáším každoroční křečovitou snahu o „pohodové vánoce“, takže není vyloučeno, že jsem nějaký zlobrův vzdálený příbuzný. Nicméně vánoce v Bažině disponují několika slušnými vtípky a já se pomalu stávám fandou těch německých schweinen zbožňujících schnitzel.(15.10.2012)

 • Enšpígl
  **

  Pravej Shrek by těm zvířecím asociálům co tam za nim přišli slavit vánoční svátky narval vánoční stromek do prdele, ozdobné koule do huby, na hlavu dal hvězdu a vykopnul je z bytu s přáním štastného a veselého, jenže v tomhle nebyl pravej shrek, ale nějakej šrečí degen, nebo co.(5.1.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace