Shrekovy Vánoce (TV film)

• Česko

Shrekoleda

Shrek the Halls

SHREKove prvé Vianoce

Krátkometrážní / Animovaný / Dobrodružný / Komedie

USA, 2007, 21 min

Gary Trousdale

Gina Shay

Milé. Shrek a hrôza ma ale bavila o niečo viac.(16.4.2012)

• Cival

Další "kanibalizující" trapárna. Jedna rolnička půlhodinu pitomoučkých citací (sebe sama a filmových klasik) nezachrání. V jedničce jsem Oslíka mohl, po tomhle už definitivně lituju, že jej huba Eddieho Murphyho kdy stvořila.(25.12.2007)

O něco lepší něž třetí celovečerák, ale že bych se nějak zvlášť bavil, to teda ne. Shrek je pořád hroznej nekňuba, Oslík překračuje každou minutu hranici únosnosti a všichni ostatní s výjimkou zábavného Kocoura jsou jen tajtrlíci pro dělání bordelu.(24.12.2007)

"Smradlavé vánoce a zlou noc přeju vám!" Zlobr Shrek je ve slavení vánoc nováčkem a je evidentně naštvaný, že vše nejde podle vzorových vánočních knih. Humor se přitom nápadně vytrácí, sentiment stříká z reproduktorů, ale pár nepřeslazených pasáží mne nutí alespoň tři hvězdy udělit.(3.6.2010)

Náhodou, mě se tohle líbilo nejvíc ze všech vánočeně laděných 20 minutových pohádek. Perníček:"Je mi něják šoufl..Bléé.. Hned je mi líp" Oslík: "Jé, hele, kokoska, mňam" :D:D Možná to nadhodnotím, ale vůbec mi to nevadí, těším se na to každý Vánoce 5*(24.12.2010)