Shrekovy Vánoce (TV film)

• Česko

USA, 2007, 21 min

Gary Trousdale

Gina Shay
  • AngelAngie

Koukla jsem na to v TV a nemohla uvěřit, že všechen filmový vtip byl pryč ..(28.5.2008)

• tron

„Šťastné a smradľavé.“ A dojíme a dojíme, však DreamWorks? Farebná animácia a prítomnosť všetkých obľúbených postáv zo shrek-univerza (manželka, Kocúr v čižmách, Oslík, Perník) sa však pravdepodobne postará o to, aby sa vyložene neurazili ani tí, ktorých toto "naťahovanie" (poznáte to, vznikne úspešný kreslený film, naň sa nabalia štyri pokračovania, dva seriály a osem veľkonočných a vianočných kraťasov) nemá rád. Čo sa mňa týka, ja som to s touto sériou vzdal už po SHREKOVI 2.(25.12.2007)

• Momo_desu

Bože zas tie Vianoce....(13.1.2013)

... nepřináší vůbec nic nového. A bohužel se to týká nejen příběhu, ale i vtipů.:-((11.11.2008)

Shrek kritizuje komercionalizaci Vánoc, ale tvůrci přitom vydělávají celkem zbytečným kraťasem na zavedené značce. Nesrovnatelně slabší než česká klasika.(25.12.2010)