Kocour v botách

Puss in Boots

Kocúr v čižmách

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2011, 87 min

Kocour v botách je fakt dobrej! Já to tušit, ne, kecám, já to věděl, že to bude obstojný i bez ukecanýho oslíka a divnýho Shreka! Vtipný až až, nápaditý a nevěřil bych, jak může chemie a jiskření fungovat v animáči mezi dvouma kočkama.(26.2.2012)

• bassator

Už ve Shrekovi byl kocour v botách ten nejslabší článek a v samostatné movie tomu moc nepřidal... - 3. 12. 2012 - 20%(3.12.2012)

Čekala jsem to mnohem horší než to nakonec bylo. Takže můžu říct, že se mi to docela líbilo. Takový průměr. Nejvtipnější na tom bylo to vejce ve zlatém oblečku. 3*(23.11.2012)

Příjemná podívaná, nic, co by mě nějak zklamalo a nějaké nadšení nebylo stejně v očekávání, takže pro mě ucházející animák. Rozhodně lepší samotný tenhle kocour, než poslední díl Shreka. Že je to zas kaše s několika přísadami je jasné, ale už jsem si tak nějak zvyknul. Co mi ale trochu vadilo, bylo to rozsekávání obrazu po obrazovce pro 3D efekty. Osobně mi celý 3D leze už pěkně krkem, díky tomu se filmy ku.ví víc a víc. Vůbec se nekouká na děj, celkový obrazový dojem, ale všechno se točí jen proto, aby se filmaři mohli v pár záběrech pochlubit nějakým “vytříbeným“ 3D efektem :-( a to je hnus velebnosti. Tak nám nezbývá, než našim děckám nasadit pěkně výdobitky moderní doby a nechat je kochat se tím vyumělkovaným pseudo3Dsvětem a nechávat jejich zdraví na pospas podobných filmů. Pryč s 3D, bez něho byly filmy lepší a hezčí!!!! ;). Ne, že by KOCOUR V BOTÁCH byl špatný, on je celkem roztomilý, vtipný a v konkurenci animáků lehce nadprůměrný...to 3D drbu obecně.(14.2.2012)

Animace je jak jinak, než perfektní. Barvami to jenom hýří a grafika vůbec, napomáhá dobrému dojmu z příběhu o nebeských fazolích, zlém velikonočním vajíčku a další pěkné kočičce. 55%(29.2.2012)