poster

Kung Fu Panda

 • USA

  Kung Fu Panda

 • Slovensko

  Kung Fu Panda

Animovaný / Akční / Komedie / Dobrodružný

USA, 2008, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pumiiix
  *****

  Nádherná akční podívaná, která je poctou všem starým kung fu filmům. Už samotný název hodně lidí rozesmál, ale to spojení přece fungovat může a mě film přesvědčil že funguje a to více než dobře, i když je sem tam zapotřebí trošku pamlsku k povzbuzení ;-) celé to knedlíčkové trénovaní a nešikovnost pandy až po jeho první zdařilé kousky vypadalo krásně a navíc bylo doopravdy vtipně podáno. Nechybí ani vyšperkované akční scény do posledního detailu, dost zpomalovaček, za všechny útěk bílého leoparda z vězení, bitva jeden proti pěti na houpacím provazovém mostě nebo závěrečná bitva. K tomu přidejte trochu krásy s růžovými lístky a máte komplexní animák, který se jen tak nevidí a v kině mu to navíc strašně slušelo. 10/10*(9.7.2008)

 • DaViD´82
  ****

  Když potká sob soba, mají radost oba. A když potkám já pandu, mám z toho nejen radost, ale i srandu. Panda s pupkatým panděrem a její mocné kung-fu. Očekával jsem klasickou dreamworksovku. Tedy jeden popkulturní odkaz za druhým bez ladu a skladu, ohranou střihovou sekvenci na známou popovou hitovku a spoustu parodických vtípků viděných již (minimálně) stokrát jinde. Čínští svatí divte se, ale někdo dostal spásný nápad neudělat to jako parodii na kung-fu filmy, ale jako naprosto regulerní, byť samozřejmě odlehčený a dětem přístupný, kung-fu snímek se vším co to s sebou přináší. Jak s klady, tak i zápory. Tahle pandí odyssea sice není jedním z vrcholů kung-fu žánru, ale je nejlepším animovaným zástupcem tohoto žánru, co znám (na druhou stranu jich moc neznám). A kdo by byl řekl, že se doposavad nejlepších a nejnápaditějších akčních sekvencí letošního roku dočkám v animáku pro celou rodinu. Doufám tedy, že si to u mě mistr Shifu a jeho učedníci nerozhází druhým dílem, který na sebe asi nenechá dlouho čekat. Skoro se mi chce dodat, že bohužel.(14.6.2008)

 • B!shop
  ****

  Co si budem povidat, kdyby se jednalo o normalni cinskej kung-fu film o velkym zaporakovi a vyvolenym bojovnikovy, tak by se nejednalo o nic extra, pribehove to fakt nijak neprekvapi, jenze v animovanym podani to je skvela zabava. Vetsinou jsou sice forky ve stylu tlusta panda neco zvore, jenze to je vtipny a souboje jsou udelany naprosto fantasticky. A i kdyz se da pribeh celkem dobre odhadnout od zacatku do konce, tak s vyresenim schopnosti pandy me tvurci mile prekvapili. Navic se film muze oprit o paradni animaci a skvelej dabing a jelikoz ma jen 80 minut, tak je to skvela zabava. Ale nic vic.(17.1.2009)

 • CheGuevara
  ***

  Kung Fu Panda by nenakopala zadek ani tomu nejhoršímu animáku z pixarovské dílny. S Auty by si snad mohla potřást rukou, protože stejně jako čtyřkoloví kamarádi od "lampiček" trpí příběhovou chudokrevností a šablonovitými charaktery. A to, že mě Kung Fu filmy nikdy nebraly, rozhodně Pandě nepomáhá. Omalovánky na sobotní odpoledne.(1.4.2009)

 • Dever
  *****

  Soundtrack Hans Zimmer a John Powell : 1. Hero ,2. Let The Tournament Begin ,3. Dragon Warrior Is Among Us ,4. Tai Lung Escapes ,5. Peach Tree Of Wisdom ,6. Accu-flashback ,7. Impersonating Shifu ,8. Sacred Pool Of Tears ,9. Training Po ,10. The Bridge ,11. Shifu Faces Tai Lung ,12. The Dragon Scroll ,13. Po vs Tai Lung ,14. Dragon Warrior Rises ,15. Panda Po ,16. Oogway Ascends ,17. Kung Fu Fighting,(7.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace