poster

Kung Fu Panda

 • USA

  Kung Fu Panda

 • Slovensko

  Kung Fu Panda

Animovaný / Akční / Komedie / Dobrodružný

USA, 2008, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hakha
  ****

  Dost dobré animák na který jsem neměl vůbec chuť, už kvůli totálně mizernému traileru, ale dostal jsem příjemnou porci vtipné a roztomilé podívané s úžasnou akcí, kterou musím hodnotit silnými 4 hvězdičky…(9.10.2008)

 • tombac
  *****

  Ačkoliv jsem marně doufal, že v tréninkových pasážích mi ušní bubínky rozvibruje úderná skladba od Tomoyasu Hotei (po Transformerech bláhové přání), použitá v traileru, Kung Fu Pandu jsem si parádně užíval. Naservíroval mi téměř všechny esence, které mě pravidelně dostávají u Pixarovek. Ještě by to chtělo sličnou kung fu bojovnici (pardon, paní Tygřice) a romantiku, a byla by to dokonalá rodinná zábava. 9/10 (kinoverze s českými titulky)(11.6.2008)

 • Isherwood
  ***

  Kung fu Panda svou zavalitou postavou dlouho klame tělem. Tváří se jako ‚jiný‘ animák, který těží z fajn prostředí, charismatických hlasů a vynikajících (!) akčních scén. Jenomže na výšlapu do závěrečných schodů postupně dochází příběhu dech natolik, aby nakonec jenom sípavě odříkal několik morálních pouček, a divákovi došlo, že vlastně DreamWorks jenom obměnil mustr prvního Shreka, bez popkulturních narážek a s více mrkáním na děti. Škoda, s tou parádní animací si mohli podat ruku s Pixarem.(26.10.2008)

 • Hellboy
  ****

  Na jedno zhlédnutí dobré...konec komentáře, dokud ho nenapíše Princezna..achjo(10.1.2009)

 • choze
  ****

  Otravný hrdina a provařené vtípky, ale taky parádní animace a akční scény. Okamžitě jsem dostal hroznou chuť podívat se na nějaký intersoňácký Šaolin.(21.11.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace