poster

30 dní dlouhá noc

 • USA

  30 Days of Night

 • Slovensko

  Noc dlhá 30 dní

 • Slovensko

  30 dní dlhá noc

Horor / Thriller

USA / Nový Zéland, 2007, 113 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • AngelAngie
  ****

  Mě si to opravdu získalo! Jeden z nejlepších upířích hororů, které jsem kdy viděla. Vynikající lokace, herci, celkově to na mě po celou dobu působilo jako trefa do černého a nemusela jsem vůbec v ničem bádat, nenudila jsem se! Skvělá jízda, která mě poté donutila prošmejdit i komix....(22.5.2008)

 • T2
  ***

  Rozpočet $30miliónovTržby USA $39,568,996Tržby Celosvetovo $75,505,973Tržby za predaj DVD v USA $26,877,175 //počet predaných kusov 1,422,435║ Potenciál filmu slušný ale nie úplne využitý, zamrzí hlavne príbehová plochosť a jednotvárnosť, poslabšie vykreslenie charakterov, mierne plus je napätie a nejaké tie lakačky. Určite som ale čakal viac než všedný aj keď príjemný priemer. /65%/(16.11.2008)

 • Malarkey
  ****

  Upíří kovbojka, upíří akce, upíří romantika a snad dokonce už i upíří porno. Tvůrci seriálů a filmů slovo upír taky vycucali uplně dokonale. Líp by to ani nešlo. Jediný štěstí má tenhle film. Že ho natočili už před třemy lety v době, kdy na slovo upír plno lidí začínalo být alergičtí, ale ještě se to dalo. 30 dní dlouhá noc je ale výborná akční řezba, kde se každou vteřinu něco děje a příběh se jen tak nezastaví. Hodně mi to také připomíná film Věc. Ať už krajina, nebo humusný záběry na zetlelý těla po cestě. Některé záběry jsou ale geniální a připomenou mi hraní nějakých těch klasických RPGček z pohledu z vrchu. Dokonce. Nicméně se s upíry vypořádal se vší úctou. Líp by to ani nešlo a ten konec...lahoda sama.(16.5.2010)

 • POMO
  ****

  Vážený britský divadelný gentleman Danny Huston v roli lídra upírov v štandardne napísanom horore? Sam Raimi je silný a vynaliezavý producent. Už z úvodných záberov je jasné, že nejde o žiadne béčko. David Slade si može podať ruku so Zackom Snyderom. Je majster na zimomriavky a dokazuje, že aj o upíroch sa ešte stále dá nakrútiť působivý žánrový bonbónik. Len škoda, že nám film miestami servíruje osvedčené žánrové scény, ktorými nás naposledy - po veľmi dlhej dobe - tak potešil práve ÚSVIT MŔTVYCH (premenené dievčatko alebo identická scénka s nutnou likvidáciu čerstvo nakazeného parťáka). A tiež trochu škoda, že upíri hlavnej „grupy“ neboli individuálne viacej rozvinutí (ako by si s nimi pohral Guillermo del Toro). Ináč paráda.(26.11.2007)

 • Cival
  ****

  Potvrzení dojmu z Hard Candy: Talent Davida Sladea je tak velký, jako je ostrá sekyra Joshe Hartnetta. Tenhle chlapík natočí ještě hodně efektních a přitom ne limonádových blobkusterů.(20.10.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace