Delta fór

Delta Farce

Horúce strely v Mexiku

Akční / Dobrodružný / Komedie

USA, 2007, 90 min

Předpokládám, že tohle není film, který si pustí někdo, kdo očekává seriózní zábavu, ale někdo, kdo chce vypnout, nevadí mu pitomosti, jednoduchost a parodie. A v rámci těchto předpokladů jde o průměrný film, který takového člověka ani moc neurazí. Musím uznat, že se našlo i pár okamžiků, kdy jsem, se dobře zasmál. Navíc, kdo zná Jeffa Dunhama, uvidí ho v krátké scéně s Jose Jalapeno On a Steek :). 50%(16.6.2010)

• danco123

Film mal dobré a vtipné scény, no bohužiaľ to nestačilo nato aby ma film tak okúzlil a rozosmial aby to bol aspoň na ten priemer. Filmu by som dal 40%.(12.3.2013)

• Dale

Ďalšia americká reklama na demenciu. Nechápem, prečo je u takýchto filmov uvedený žáner komédia, ja som tu nepostrehol jediný vtipný moment, ale už som videl aj väčšie trápnosti, takže o chlp sa to vyhlo odpadu.(31.10.2010)

V skutočnosti...je to taká blbosť až NO! :D :D :D ale kráľovsky som sa pri tom bavil. Ak sa na to pozriete z akéhokoľvek uhla, je to o-NIČOM!!! :D No ak to pozeráte ako komédiu a nie vážne, dostanete všetko, čo potrebujete...:D(2.5.2011)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $8,130,530Tržby Celosvetovo $8,729,473Tržby za predaj DVD v USA $23,563,790 //počet predaných kusov 1,223,130(18.2.2009)