Delta fór

Horúce strely v Mexiku

Akční / Dobrodružný / Komedie

USA, 2007, 90 min

• Hellboy

Film o bandě těch největších debilů, jaké si může člověk představit. Bohužel to není tak vtipné, jak by mělo. Protože samotný film je právě tak kvalitní jako jeho hlavní hrdinové. Dívat se na to dalo a několikrát jsem se fakt zasmál, ale celkově fakt nic moc a za měsíc si na to už nevzpomenu (podobně jako třeba na Super Troopers). 40%(16.10.2008)

• Wacoslav1

Trapas a nevtipna hovadina potencial byl ale hovno z nej jenom Delta blbost zadnej for(19.8.2013)

• kostak

Seržant při mučení : "Elektrickej šok? Nooo... v mekongský deltě, mi vietkongové strkali pod nehty bambus, budeš potřebovat víc abys mě zlomil..... co je sakra tohle?" --- "to je duet !"(16.2.2012)

• Chrustyn

Válka se může brát vážně nebo se z ní může udělat velká legrace. Snímků, které jí berou vážně je spousta a většina je výborná, těch vtipných je méně a většina je bohužel velice špatná. Přesně jako "Delta Fór", která se opravdu snaží být náramně vtipná ale alespoň trochu inteligentně uvažujícího člověka rozesmát opravdu nedokáže.(23.12.2012)

Lehce prumerná komedie o trech smolarích co jako zalozaky povolaly do akce. Celkem se divím jak takové do zalozních rad vzali. Vstupní testy (fyzické a o IQ radsi nemluve) by stezi splnily. Kdo z celého ansámblu hercu bije do ocí a cely film potápí je DJ Qualls! Jeho postava ani nemusela byt v celem filmu. Kazdý jeji vystup je jen smesice provarenych gagu o nesicích, retardech a podobnych kašparech. Tento film se ho měl vyhnout obloukem. Kdo mě , ale pokažde bavil byl Dany Trejo (očividně se rolí bavící mexický gangster). Už první scéna v doupěti s komikem a dovršená karaoke show. Zbytek standartně v komedialním žanru proplouvá celým filmem. Ono scenár mel asi cca 10 stranek , jelikož se porád jen strílí , utíká a do toho hraje mexická hudba. No škoda, začatek začal slibně. Představovaní postav není spatný, ale okamžitý skok do armady je až na muj vkus moc nepovedeny (vlastně ani netušíme , že založníkama jsou dokud najednou nemají z ničeho nic maskáče). Nebojte se lidi ono to tak hrozné není. Film proběhne rychle , takže vyložene nenudí , ale přeci jen se dalo vykopat více. "Jmenuji se Carlos Santana! Ten zpěvák? Ne, já jsem pravý Carlos Santana , on jen blbě hraje na kytaru!" "Co uděláš zastřelíš nás všechny? Ne, jen tebe. Tak s tím jsem nepočítal!" (28.10.2007)