Nastala chyba při přehrávání videa.
 • c.tucker
  ***

  Zajímavá černá komedie se zajímavým nápadem, která je slušně rozjetá a pak v druhé půli lehce ztrácí dech. Simon Baker je super a táhne v podstatě celý film. Konec je klasický americký. Kdo čeká něco jiného než průhledný scénář už od začátku, tak by se na to raději ani neměl koukat.(9.6.2010)

 • coudy187
  *****

  Velice dobrý námět, ze kterého tvůrci vytřískali (skoro) co se dalo. Simonu Bakerovi role Rodericka Blanka opravdu sedla a věřil sem mu jí po celou dobu. Vtipné ( stačilo když začal hlásit Fred a už sem se svíjel), dobře zahrané ( podle mě všechny postavy byly vynikající), ale hlavně velice originální a osvěžující. Jsem opravdu spokojen.(9.7.2008)

 • Josefin
  ***

  Zaujal mě hlavně název, ale že by to byla nějaká pecka, to ne. Simon Baker okouzlujíci a ten jeho seznam, no chlapi:-).Hlavně se mi líbila ta scénka z jeho snu se sekáčkem v ruce................!Čekala jsem víc vtipu, takže zklamání. Ale světe div se ovlivnilo to můj vztah k seriálu Mentalista, teď si ho spojuji v 2 osobnosti a už to pro mě není ono, tak snad jen dočasně.(24.1.2010)

 • VasaX
  ****

  Wow, tak tenhle kousek mě trošku nechával na pochybách díky názvu, ale dějově mě totálně vzal. Ke konci slabší, ale i tak je za film několik pěkných point..., které když člověk objeví, tak mu určitě do druhého dne v hlavě vydrží. Lehká komedie, trochu drama, trošku romance, takový svěží letní mix na pohodový večer.(12.5.2008)

 • moviesfan
  ***

  Kdo z chlapů by nechtěl mít seznam se jmény žen, se kterými bude mít sex. Občas vtipné, někdy nudné, ale ne nadlouho. Najdete tu dost situací, které vás pobaví. Hodnocení: 60%(27.4.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace