Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ivishka
  *****

  Více než na okouzlujícího Simona Bakera jsem se těšila na Winonu Ryder, kterou prohlašuji za někoho kdo si může říkat herečka s velkým H! Mám moc ráda její způsob hraní a vlastně takovou tu přirozenost s kterou působí na plátně..ostatně dělá dobře, že si chrání soukromí před ostatními lidmi, jelikož už toho ztratila v životě hodně. Hraní je v podstatě prokletí - a jde ruku v ruce se slávou. Abych uvedla na pravou míru své hodnocení tak musím říct, že námět byl perfektně poutavý. Dokázala jsem film sledovat klidně i napotřetí a pokaždé mě něčím překvapil. Takové hodnocení si ode mě zaslouží nejen díky tomu, že obdivuji Winonu, ale díky dobrému pojetí příběhu, poutavosti a celkovému působení. Winona přesně řekla: "Stala jsem se svým vlastním princem Krasoněm." a to tento film hezky vystihuje..možná i trochu ji samotnou.(26.10.2012)

 • Josefin
  ***

  Zaujal mě hlavně název, ale že by to byla nějaká pecka, to ne. Simon Baker okouzlujíci a ten jeho seznam, no chlapi:-).Hlavně se mi líbila ta scénka z jeho snu se sekáčkem v ruce................!Čekala jsem víc vtipu, takže zklamání. Ale světe div se ovlivnilo to můj vztah k seriálu Mentalista, teď si ho spojuji v 2 osobnosti a už to pro mě není ono, tak snad jen dočasně.(24.1.2010)

 • Mihail123
  **

  Nudná, naťahovaná, totálne nezaújmavá a nevtipná komédia. Zaújmavý námet, ale načo, keď je film takým sklamaním.(22.12.2008)

 • Yardak
  ***

  Ze začátku velmi dobrá a netradiční komedie, ale od půlky ztrácí na otáčkách a bohužel ke konci upadá do průměru....škoda.(7.5.2008)

 • Damiel
  ***

  60 % - Za svižně hrajícího Simona Bakera bych dal ****, ale vzhledem k tomu, že jsem celou dobu tušil, jak to asi bude s tím posledním jménem na jeho seznamu a že se to vyplnilo, tak musím zůstat u té trojky. Navíc po celkem interesantní první půli byla ta druhá už jen čekáním na to, až to skončí, tak jak to skončilo :o/(12.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace