Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Yardie
  **

  Nápad to byl vcelku dobrý a mohla se z toho vyklubat zajímavá a dobrá komedie. Nicméně zpracování bylo dosti špatné. Sice zde bylo pár dobrých hlášek a scének, ale jinak obrovská nuda a jen jsem čekal, až to skončí. Nakonec jsem se dočkal! Mohla to být fakt slušná komedie, ale nedopadlo to. Jako celek nuda! Howgh!(14.5.2009)

 • Yardak
  ***

  Ze začátku velmi dobrá a netradiční komedie, ale od půlky ztrácí na otáčkách a bohužel ke konci upadá do průměru....škoda.(7.5.2008)

 • Chrustyn
  **

  Musím uznat, že nápad byl docela zajímavý. Mladý muž, který má spokojený život a těsně před svatbou dostane záhadný seznam žen, se kterými spal a které jsou teprve na řadě. Ze začátku to byla docela sranda i když nebylo moc věrohodné, že se na ženu jen podíval a už s ní měl sex ale v pozdějších fázích se film začne tvářit nebezpečně vážně, nastoupí nuda a závěr byl hodně podivný. Nakonec to byla jen ztráta času.(23.1.2009)

 • hirnlego
  **

  (2,5*)(26.3.2013)

 • Brain-D
  *

  Opravdu nudný film a to má být komedie jo ? hrozná přetvářka....(24.7.2009)

 • - Skutečné jméno Smrtící Nell (Winona Ryder) ve filmu zní Gillian de Raisxová. Jméno je parafrází na středověkého francouzského šlechtice jménem Gilles de Rais, který bojoval ve vojsku Johanky z Arku, avšak poté se vrátil na své sídlo, kde měl údajně provozovat nezřízené sexuální orgie končící vraždami žen a dívek, které předtím znásilnil. Při církevním vyšetřování byl z těchto zločinů usvědčen a roku 1 440 popraven, ačkoli se dodnes vedou spory, zda se nejednalo o pouhý komplot, aby se církev mohla zmocnit jeho rozsáhlého majetku. (Morttuus)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace