• hirnlego

(2,5*)(26.3.2013)

Ze začátku velmi dobrá a netradiční komedie, ale od půlky ztrácí na otáčkách a bohužel ke konci upadá do průměru....škoda.(7.5.2008)

• Enšpígl

Zábavný asi jako četba návštěvního řádu drůbežárny Xaverov.(15.10.2010)

Zajímavá komedie s velice neobvyklým a netypickým námětem, dá se říci s námětem docela originálním. Jenže to, co zde zpočátku působí zajímavě a atraktivně se časem stává nudným a já jako divák jsem si s postupujícím časem říkal, kdy už to sakra nebude jen o tom, jak si ten hlavní týpek užívá s babama, kdy už tam bude taky něco jiného, protože koukat necelé dvě hodiny na to, jak si hlavní hrdina užívá s jednou holkou za druhou, to opravdu po určité době omrzí. Naštěstí různé snahy o změnu rytmu příběhu tu byly, jako například když se hlavní hrdina zamiloval do veterinářky nebo když zůstal delší dobu s tou čtyřicátnicí. Jenže to z mého pohledu pořád nestačí, téhle komedii by tedy určitě slušelo zkrouhnutí stopáže aspoň tak na 100 minut, protože to bylo opravdu zdlouhavé a chvílemi tedy docela nudné. Ale bylo tu i pár super nápadů a vtipných momentů (pitevna, autobus s nadrženými studentkami katolické školy, které chtěly hromadně přijít o panenství), které stály za to a u kterých jsem se hodně pobavil. Konec trochu zklamal, ale tak co se dalo čekat, málokdy komedie skončí jinak nežli šťastným koncem. Když to tak nějak celkově sesumíruji, tak film to zase tak špatný nebyl, snaha o originalitu je patrná, ale filmu ubližuje především jeho přílišně dlouhá stopáž. Z mého pohledu to tedy na víc než lepší tři hvězdy bohužel nestačí, ale i tak film vnímám jako mírný nadprůměr.(5.6.2010)

Tohle mi bylo doporučeno jako taková filmová obměna Californication, se kterým to má společné to "fuck", ženský a ani toho tu neni moc. Dál mě lákala Winona Ryder, která tu, i když sexy, byla málo. Simon Baker ale na druhou stranu je Duchovnymu svým hezounským charizmatem docela podobný a taky je takový sympaťák. Nevim jestli bych chtěl mít takovejhle seznam bab, ale každopádně poslední dvacítka ve filmu byla parádní (ona většina seznamu). Celkově je tady docela dost dobrých vtipných situací, je to mixnuté romantikou a scifi (jestli se to dá aplikovat na předpovídající superpočítač), s koncem, který alespoň mě potěšil. Jedna z takových těch pohodových záležitostí na odpolední zkouknutí, ale jednou stačí. -"Who are you people?" -"Hello Mr. Blank. I'm Alfa, he's Beta and that's Fred."(30.6.2008)