Zajímavá černá komedie se zajímavým nápadem, která je slušně rozjetá a pak v druhé půli lehce ztrácí dech. Simon Baker je super a táhne v podstatě celý film. Konec je klasický americký. Kdo čeká něco jiného než průhledný scénář už od začátku, tak by se na to raději ani neměl koukat.(9.6.2010)

Velice dobrý námět, ze kterého tvůrci vytřískali (skoro) co se dalo. Simonu Bakerovi role Rodericka Blanka opravdu sedla a věřil sem mu jí po celou dobu. Vtipné ( stačilo když začal hlásit Fred a už sem se svíjel), dobře zahrané ( podle mě všechny postavy byly vynikající), ale hlavně velice originální a osvěžující. Jsem opravdu spokojen.(9.7.2008)

Zaujal mě hlavně název, ale že by to byla nějaká pecka, to ne. Simon Baker okouzlujíci a ten jeho seznam, no chlapi:-).Hlavně se mi líbila ta scénka z jeho snu se sekáčkem v ruce................!Čekala jsem víc vtipu, takže zklamání. Ale světe div se ovlivnilo to můj vztah k seriálu Mentalista, teď si ho spojuji v 2 osobnosti a už to pro mě není ono, tak snad jen dočasně.(24.1.2010)

Wow, tak tenhle kousek mě trošku nechával na pochybách díky názvu, ale dějově mě totálně vzal. Ke konci slabší, ale i tak je za film několik pěkných point..., které když člověk objeví, tak mu určitě do druhého dne v hlavě vydrží. Lehká komedie, trochu drama, trošku romance, takový svěží letní mix na pohodový večer.(12.5.2008)

Kdo z chlapů by nechtěl mít seznam se jmény žen, se kterými bude mít sex. Občas vtipné, někdy nudné, ale ne nadlouho. Najdete tu dost situací, které vás pobaví. Hodnocení: 60%(27.4.2008)