Nastala chyba při přehrávání videa.
 • IQ Tiqe
  ***

  "Son, have you fucked her yet?" to mě fakt pobavilo. Proč jsem si vybral tenhle film? 2 důvody - samotný příběh a pak Winona Ryder. Když jsem si četl obsah filmu, byl jsem nedočkavý na zpracování - trochu mě zklamalo. Úvod byl na můj vkus moc zdlouhavý, předpokládal bych spíš stručnější přehled nezajímavých vztahů, abych se dřív dočkal hlavního děje. Ale jo, holky byly pějný :). "Komedie" - no, zas tak moc jsem se nezasmál, naštěstí postupně film trochu zvážněl, a proto dávám 3*. A Winona? Moc prostoru nedostala, ale i tak se mi líbila.(27.7.2008)

 • Šakal
  ***

  Kdyby si snímek udržel tempo první poloviny, tak bych šel i o * výš. Takhle ( i vzhledem k závěru ) * strhávám. Lehce nevyvážené dílko, kde se střídají opravdu vtipné pasáže s poněkud mdlými. Zajímavý námět a Simon Baker jako Roderick Blank překvapivě ( pro mě ) předvádí notně sympatický výkon. 65% p.s.1 dobrý večer, máte se mnou píchat, tak přijďte a zapícháme si. Bez večeře! Máte pero, řeknu vám kudy... :o) p.s. 2 už jsi jí opíchal......? p.s. 3 matka, když umírala měla takový zvláštní výraz ve tváři.... :o) p.s. 4 kde byl řidič.... :o) kdo viděl, ví o čem mluvím........(24.8.2009)

 • T2

  Rozpočet $5miliónovTržby USA $23,624Tržby Celosvetovo $1,229,330(5.3.2010)

 • Shit
  ****

  Netradiční, ale o to zábavnější americká komedie, která sice v některých momentech šlape vodu, ale hned vzápětí nabídne fakt geniální vtipný situace. Krom toho Simon Baker se tady prezentuje docela zábavně a celý týhle komedii s spolu s dobrým příběhem dodává hodně odlehčenou a zábavnou atmosféru.(12.4.2008)

 • AngelAngie
  **

  Zaujal mě námět - nečekala jsem nic dechberoucího, ale opravdu mě zajímalo, jak se s tím hl. hrdina popere a musím říct, že mě to zklamalo .. pár dobrých hlášek, sem tam hezká žena, ale víc nic ..(13.12.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace