• AngelAngie

Zaujal mě námět - nečekala jsem nic dechberoucího, ale opravdu mě zajímalo, jak se s tím hl. hrdina popere a musím říct, že mě to zklamalo .. pár dobrých hlášek, sem tam hezká žena, ale víc nic ..(13.12.2008)

Zajímavá komedie s velice neobvyklým a netypickým námětem, dá se říci s námětem docela originálním. Jenže to, co zde zpočátku působí zajímavě a atraktivně se časem stává nudným a já jako divák jsem si s postupujícím časem říkal, kdy už to sakra nebude jen o tom, jak si ten hlavní týpek užívá s babama, kdy už tam bude taky něco jiného, protože koukat necelé dvě hodiny na to, jak si hlavní hrdina užívá s jednou holkou za druhou, to opravdu po určité době omrzí. Naštěstí různé snahy o změnu rytmu příběhu tu byly, jako například když se hlavní hrdina zamiloval do veterinářky nebo když zůstal delší dobu s tou čtyřicátnicí. Jenže to z mého pohledu pořád nestačí, téhle komedii by tedy určitě slušelo zkrouhnutí stopáže aspoň tak na 100 minut, protože to bylo opravdu zdlouhavé a chvílemi tedy docela nudné. Ale bylo tu i pár super nápadů a vtipných momentů (pitevna, autobus s nadrženými studentkami katolické školy, které chtěly hromadně přijít o panenství), které stály za to a u kterých jsem se hodně pobavil. Konec trochu zklamal, ale tak co se dalo čekat, málokdy komedie skončí jinak nežli šťastným koncem. Když to tak nějak celkově sesumíruji, tak film to zase tak špatný nebyl, snaha o originalitu je patrná, ale filmu ubližuje především jeho přílišně dlouhá stopáž. Z mého pohledu to tedy na víc než lepší tři hvězdy bohužel nestačí, ale i tak film vnímám jako mírný nadprůměr.(5.6.2010)

Kdyby si snímek udržel tempo první poloviny, tak bych šel i o * výš. Takhle ( i vzhledem k závěru ) * strhávám. Lehce nevyvážené dílko, kde se střídají opravdu vtipné pasáže s poněkud mdlými. Zajímavý námět a Simon Baker jako Roderick Blank překvapivě ( pro mě ) předvádí notně sympatický výkon. 65% p.s.1 dobrý večer, máte se mnou píchat, tak přijďte a zapícháme si. Bez večeře! Máte pero, řeknu vám kudy... :o) p.s. 2 už jsi jí opíchal......? p.s. 3 matka, když umírala měla takový zvláštní výraz ve tváři.... :o) p.s. 4 kde byl řidič.... :o) kdo viděl, ví o čem mluvím........(24.8.2009)

Černohumorná komedie se zajímavým námětem jež sice dospěla do cíle poněkud dýchavičně, ale dokázala to kompenzovat spoustou perfektních momentů které ji udržely zajímavou a zábavnou po celou dobu. A ani nevadilo že konec byl dopředu lehce odhadnutelný. Simon Baker se do role přesně hodil, Winona Ryder bohužel moc ne, ale naštěstí jí scénář šetří. Sympatická jednohubka která se tváří delší než doopravdy je.(9.4.2012)

Celkom príjemná, miestami veľmi vtipná (autobus s katolíckymi študentkami) oddychovka s naozaj nezvyčajným námetom, čo sa nevidí každý deň. Na jedno pozretie a na oddychovku odporúčam. Má síce odhadnuteľný, ale veľmi príjemný koniec alá Hollywood, ale tu mi to vôbec nevadilo, ba naopak, veľmi sa mi páčil.(9.6.2010)

• - Skutečné jméno Smrtící Nell (Winona Ryder) ve filmu zní Gillian de Raisxová. Jméno je parafrází na středověkého francouzského šlechtice jménem Gilles de Rais, který bojoval ve vojsku Johanky z Arku, avšak poté se vrátil na své sídlo, kde měl údajně provozovat nezřízené sexuální orgie končící vraždami žen a dívek, které předtím znásilnil. Při církevním vyšetřování byl z těchto zločinů usvědčen a roku 1 440 popraven, ačkoli se dodnes vedou spory, zda se nejednalo o pouhý komplot, aby se církev mohla zmocnit jeho rozsáhlého majetku. (Morttuus)