poster

Úhel pohledu

 • USA

  Vantage Point

 • Slovensko

  Uhol pohľadu

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA, 2008, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Isherwood
  ***

  Je to dokonale hrdinské, navýsost proamerické a detailně předvídatelné. Ale za ty směšné peníze to režisér rozjel ve vysokooktanovém stylu, který nepoleví ani vteřinu a když do rolí nekompromisních ranařů s kvéry v ruce obsadíte Dennise Quaida, Matthewa Foxe či Edgara Ramireze, nemůžete šlápnout vedle. Velmi spokojených a silných 3 a ½*. S vědomím, že druhé projekci se vůbec bránit nebudu, už jen pro tu sympatickou délku.(3.8.2009)

 • flanker.27
  **

  A tak končí ďábelský plán teroristů na jedné malé holčičce, prezidentovi je opět nasazena ochrana, svobodný svět může vydechnout úlevou a pak končíme dřív, než začne pomalejšímu divákovi pracovat mozek. Nápad s několika úhly pohledu a dynamické honičky bohužel nevyváží neskutečně překombinovanou a děravou zápletku. O co že těm teroristům šlo a co že byli zač?(5.9.2009)

 • choze
  ****

  NA HROMNICE O DEN VÍCE se potkává s "24". Nic geniálního, ale prožívat teroristický útok stále dokola mě bavilo, je to správně traumatizující, stejně tak, když se zmanipulované kladné postavy v jednom okamžiku pustí do sebe, plus pár dobrých cliffhangerů a zvratů a celkově slušné tempo. Závěrečná autohonička sice průměr, ale hrdinnému prezidentskému bodyguardovi Quaidovi jsem při ní držel všechny palce, co po těle mám.(15.9.2008)

 • bestlama
  ***

  Na začátek musím říci, že jsou to silné 3*. Dále už musím pokračovat tuctovosti. Bohužel film dává přesně to, co obyčejný divák potřebuje. A to mu taky sežerete. Bohužel pro film je silná předvídatelnost. Já osobně jsem, ač jsem nechtěl, dokázal předpovědět, co, kdo, jak a s kým. Asi jsem nový Chuck Norris, či já vím. Ale film mě nezamotal ani na chvíli a všechno mi bylo předem jasné. Až na jeden menší detail, ale ten se mi tady nechce rozebírat. Mé hodnocení dávám jen díky hereckému obsazení, které mě silně potěšilo a já se nemusel dívat na nějakého otravného mongola, který by mě sral až do morku kosti. Jako oddechovka před pátečním nováckým pornem výborně.(22.6.2012)

 • Nathalie
  ****

  Postavy si Hrají na Honěnou, scénář na scHovávanou. Bašta popkornového relativismu, která nabízí ideově obstarožní, ale nečekaně svižnou a formálně precizní skládačku. Jen škoda, že perspektiva, která by mě bývala zajímala nejvíce, se rozplynula, že odpovědi, které měly být alespoň naznačeny, zůstanou někde ve skriptu v poznámce pod čarou. Deset minut, miláčku? Tssss.... 7/10(12.7.2009)

 • - Pro natáčení v Mexiku se musely vyrobit kulisy náměstí v Salamance. Replika byla o něco menší, než originál. (don corleone)

 • - Představitel prezidenta USA William Hurt se před natáčením sešel s Billem Clintonem, aby se s ním o roli hlavy státu poradil. (109)

 • - Premiéra filmu se odehrála 12. února 2008 právě ve městě Salamanca ve Španělsku. Zúčastnil se jí režisér i hlavní představitelé filmu. (don corleone)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace