Láska podle předlohy

Lásky podľa predlohy

Láska podľa predlohy

Romantický / Komedie / Drama

USA, 2007, 101 min

Tak tohle je úžasný film, takový sem dlouho neviděla, a jak tak o tom přemýšlim, tak takový film sem snad ještě nikdy neviděla, moc moc se mi to líbilo. Film, který je takto postavený na názorech o knížkách, životu, lásce...Jak z toho jde úžasně vidět, že celý život se vším co se v něm děje a co v něm prožíváme je jen jedna velká nedokončená kniha....skvělý!(16.10.2008)

Velice příjemná podívaná, jen co je pravda. Taky mám Jane Austen v oblibě, takže chápu nadšení členů onoho knižního klubu a debaty rozebírající díla téhle výjimečné autorky jsem si celkem užíval. Mým favoritem se v téhle sečtělé sektě stal (kdo by to jen čekal) sci-fi nadšenec Grigg, který jediný reprezentoval mužskou část osazenstva, jinak v dosti početném "babinci". I když tenhle flm vypadá především jako silně ženská záležitost, je to s ním podobné jako s romány samotné spisovatelky, každý si tady něco najde a to člověk ani nemusí být beznadějný romantik, aby se nechal velmi příjemně unést.(9.8.2008)

Presne na toto som mala náladu, takže som nadmieru spokojná :-) až mám chuť, prečítať všetky knihy od Austen.(5.11.2013)

Znesiteľný babský film, ktorý vylúčil zo spoločnosti chlapov ako použiteľný živočíšny druh. Vysvetlí mi niekto, prečo musí mať taká krásna baba ako Emily Blunt za manžela podobne priblblého hňupa ?! A kto ju tak od veci nadaboval ?(25.10.2009)

Hned bych si tu Jane Austen přečetla. Moc pěkný film, který (možná právě kvůli tomu trapnému happyendu) potěšil mou citlivou dušičku. 72%(9.5.2013)

• - Je možné se všimnout, že v jedné ze scén místo Maggie Grace přistává v růžové kombinéze muž. (mottty)

• - Každý herec byl požádán, aby si přečetl dané knihy, o nichž se ve filmu diskutuje. (Morien)

• - Kathy Baker byla původně obsazena do role Prudiiny matky Sky, ale později dostala roli svobodomyslné Bernadette. (Morien)