Láska podle předlohy

Láska podľa predlohy

Romantický / Komedie / Drama

USA, 2007, 101 min

• HellFire

Nestačím se divit, že zrovna film, ve kterém se tlachá o knihách Jane Austen (sry, žádnou jsem od ní nečetl), rozvodu a všeobecně o čem tak ženské mluví, je v červených číslech.(15.1.2010)

Příjemný romantický film s trochou dávky humoru. Film ničím neohromí, ale určitě se u něj uvolníte. Každá hrdinka (resp. i hrdina) zažívá nějaký problém co se týče vztahu, lásky apod. Další z dlouhé řady hezkých romantických filmů. Hodnocení: 70%(12.4.2008)

Presne na toto som mala náladu, takže som nadmieru spokojná :-) až mám chuť, prečítať všetky knihy od Austen.(5.11.2013)

Scénář: Robin Swicord Kamera: John Toon Hudba: Aaron Zigman, Je to mile možná až přemile romantííícké.(16.11.2012)

Musím říct, že jsem čekal něco mnohem horšího a proto jsem potěšenej a veskrze pozitivně naladěnej. Jasně, že je to spíš pro holky, ale není to tak nezajímavý ani pro chlapy, koneckonců hraje tu Maria Bello...V životě jsem nečet Jane Austen a chvílema to vadilo, ale bavilo mě to i tak. Takže kdo máte rád hodně příběhů v jednom filmu, nenechte se zblbnout tradičně kreténským českým názvem a s chutí do toho.(15.3.2008)