Opravdu zapomenutý, zato velmi široce a kvalitně obsazený český film. Celkem příjemné na sledování, ničím nemůže diváka urazit, ale ani překvapit.(26.3.2015)

Zajímavé nahlédnutí do pasťáku. Zajímavá přehlídka charakterů a osudů.(13.3.2009)

Poctivý průměr. Spousta dobových věcí je nám dnes už naprosto cizí, takže se filmem daleko hůř prokousává. Pamatuji si, že jsem byl kdysi dávno na tomhle filmu v kině a líbil se mi. Teď už si tak jistý nejsem, spousta nesmyslů, i když základní poselství tam určitě je. A nejlepší je v závěru slovo otce-architekta: Gotika musí být zakrytá! (nový Hotelový dům). To mě dostalo. 60%(13.10.2011)

Presto, ze davam stejne hodnoceni, tak Bocanuv Pastak radim o neco vyse. I tak me ale tento snimek bavil. Snad dava nejaky nahled do socialistickeho napravneho zarizeni pro mladistve. Asi kazdeho divaka prekvapi herecke obsazeni, zvlaste pak v te dobe mladych chovancu (Kriz, Matasek, Vetchy, Roden,- Bocanova). Nektere charakteristiky postav dobre vykreslene. Film doprovazi i par povedenych pisnicek a libi se mi styl vypraveni.(17.1.2012)

• Snorlax

V polovině osmdesátých let vznikaly filmy s kritickým pohledem na do té doby tabuizovaná témata jako houby po dešti. Měly mnoho společného, zajímavé téma, obstojné herecké obsazení, nudné zpracování a rychlé vyšumění. Zámek Nekonečno by se klidně všem svým kolegům mohl stát lídrem, neboť splnil veškeré podmínky.(21.2.2016)