Storm Warning

Jamie Blanks

Everett De Roche

Karl von Moller

Jamie Blanks

Po čajíčkovém Valentine přichází Blanks znovu, tentokrát s brutální, syrovou atmosférou v první půli (záměrně tady nebu vzpomínat na Wolf Creek), a která vrcholí opravdu příjemným gore s perspektivou Wrong Turn 2. V Cannes si prý publikum zakrývalo oči a křičelo. No, já ´sem se po dlouhém čekání pohodlně usadil v křesle a spokojeně chrochtal blahem. Nose job, Jamie.(18.2.2008)

Zcela standardní hixploitation, dějově dopředu snadno čitelný a přímočaře nalajnovaný. Žádná snaha o překvapivý twist, druhý plán, prostě o cokoliv obsahově nečekaného či podnětného, co by příběh či postavy nějak relativizovalo a dodalo jim alespoň náznak hloubky (jedna scéna sice je morálně trochu nepříjemná, ale bohužel není následně nijak zajímavě zužitkována). Plusové body putují směrem k sexy hlavní hrdince, solidně obsazené záporácké white trash rodince a k dvěma nadprůměrným gore momentům. Hororoví fandové zklamáni patrně nebudou, nicméně v daném subžánru rozhodně existují výrazně zajímavější díla (STRAŠÁCI, VYSVOBOZENÍ, Ajovy HORY MAJÍ OČI, JEZERO SMRTI aj.). 60 %(8.6.2014)

Vždy ma hreje pri srdci, ak sa film tohto typu končí ako tento. Asi mám výrazný zmysel pre spravodlivosť.(12.9.2012)

Velké překvapení. Na malém prostoru se podařilo vybudovat neuvěřitelně silnou a tíživou atmosféru, které pomáhají i fantastické herecké výkony všech zúčastněných. Jen ten závěr (poslední 3 minuty filmu) mi trochu kazí celý dojem z filmu. Kdybych byl přísnej, tak kvůli tomu dám 4 hvězdičky, ale zase na druhou stranu si tento horor zaslouží, aby se zobrazoval na csfd červeně a né modře, takže dám maximum. :-) Ke všemu Nadia Fares je neuvěřitelně sexy.(9.2.2010)

Film, který začíná tak příšerně béčkově, má šíleně pomalý rozjezd a nesympatickou hlavní dvojici se zprvu zdá jako naprostá ztráta času. Jenže pak to příjde a na scéně se objevuje trio totálně umaštěných, nechutných a perverzně zajímavých hovad, které diváka přinutí k naprosté kázni a čumění s otevřenou hubou, co se vlastně bude dít dál. Závěrečnou patnáctiminutovku považuju za naprostou lahůdku, něco tak skvěle ujetého a kvalitně sestříhaného jsem snad ještě neviděl. Dost zbytečných keců, tohle stojí za to vidět! 95%(18.8.2011)