petero

Hlavný hrdina každé ráno cvičiaci tai chi, po uhryznutí upírom sa stáva majstrom kung fu a podá si ich vládcu Tonyho Todda. Plus sa mu tam pletú mnísi, ktorí metajú guľové blesky po upíroch, mimo to sa ohrievajúci pod mostom ako bezdomovci. Toť k megalomanskej zápletke, ktorú "sľubuje" veľkohubý názov. Tie teenagerské konflikty boli zaujímavejšie ako samotné upírske univerzum, ehm. ()

GodComplex

Podival jsem se na dalsi horor, ktery vypadal slibne podle nazvu a celkoveho schematu. Come on, horor s upirama s nazvem Blood Wars, to prece nemuze byt spatne. No, koukam ze uplne klidne muze a moje slabost pro upiry je i tady naprosto irelevantni. Nektere girls tady sice byly vazne k "nakousnuti", ale celou dobu jsem nemohl uverit tomu jak neskutecne amatersky je to cele natoceno. Jak se to vubec muze povazovat za regulerni profi vytvor a jit do distribuce, dyt to neni ani Dcko. Nedavno jsem hral hlavni zapornou roli v nezavislem filmovem projektu jednoho znameho, a ano, nezastiram, ze to je amatersky pokus, ale proboha ono to proste ve vysledku vypada mnohem lepe nez tohle. O to vic jsem se pak podivoval jak v tom muze hrat napr. Tony "Candyman" Todd. Asi mu krome minimalniho honorare nabidli za ucast jako bonus zminene upirky, to bych do toho potom sel hrat taky. Kdo me ale dostaval ze vsech nejvic byl hlavni hrdina, to byla oficialne nejvetsi herecka zoufalost, kterou jsem v roce 2008 videl !!! 2/10 ()