Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fingon
  ***

  První hodina, možná ještě sedmdesát minut, je docela povedená, ale pak to začne nudit. I když je příběh pro diváka přístupnější než třeba taková Vlákna, jejich kvalit rozhodně nedosahuje.(26.5.2008)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $2,534,859(11.6.2010)

 • larelay
  ***

  Na to, ze nemecke filmy patria po francuzskych medzi moje naneoblubenejsie, to nebola az taka tragedia. Vsupovala som do filmu s "halo efektom" z CSFD, ale musim povedat, ze zbytocne. Rozhodne som sa nenudila, malo to rychly a plynuly spad, uvod, jadro, zaver a az na par blbych scen, nelogicnosti a gycov, musim skonsatovat, prijemne stravenych 105 minut. Btw: mlada vyzerala s tim skinhead lookom este lepsie ako s vlasmi. Inak, ziadna sranda, Bohunice su kusok za BA :)(28.10.2007)

 • jonyyy
  ****

  Příjemná radioaktivní lovestory..navíc..jak často se poštěstí vidět v katastrofickém filmu Fabii? :D 71%(5.5.2011)

 • duklak2
  ***

  Radiace, nebo Mrak. Vždyť je úplně jedno, jak se film jmenuje. Důležité je, že se povedl. Od Němců je to překvapivě dobrý film. Tento národ jsem si vždycky spojoval hlavně s dobrým fotbalem a velmi trapnými komediemi typu „prcičky“. Ten zmatek na začátku filmu je velmi dobře udělán a diváka vtahuje do děje. Digitálních triků je poskrovnu. Vše působí velmi reálně, až máte pocit, že mrak, který vidítě z okna, je ten z filmu.(8.8.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace