Nastala chyba při přehrávání videa.
 • jonyyy
  ****

  Příjemná radioaktivní lovestory..navíc..jak často se poštěstí vidět v katastrofickém filmu Fabii? :D 71%(5.5.2011)

 • Fingon
  ***

  První hodina, možná ještě sedmdesát minut, je docela povedená, ale pak to začne nudit. I když je příběh pro diváka přístupnější než třeba taková Vlákna, jejich kvalit rozhodně nedosahuje.(26.5.2008)

 • Richie666
  **

  Lepší komentář napíšu až se uklidním...(25.2.2007)

 • Malarkey
  *

  Zdá se mi, že se Němci oklepali když přišli na to, že i v jejich zemi může vzniknout světově oceňovaný film a tak se pustili do opravdu velkolepé záležitosti zfilmovat biologickou katastrofu, která se jim rozhodně povedla. Evidentně se snaží o co největší sblížení filmové reality s divákem a tak do toho dávají opravdu vše, jen to vše je opravdu hodně málo, protože zfilmovat biologickou havárii snad ani jinak než špatně a průměrně nejde. Každopádně herci stojí za starou belu stejně jako tento film. Snaží se být kůl a dobrý, protože Německo je dobré, ale opak je pravdou.(27.4.2008)

 • Skip
  ***

  Když se člověk naladí na tu správnou strunu, tak se to dá. Filmařsky nic moc, ale ten příběh velké lásky...ano, ten se mi líbil.(19.12.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace