Příjemná radioaktivní lovestory..navíc..jak často se poštěstí vidět v katastrofickém filmu Fabii? :D 71%(5.5.2011)

První hodina, možná ještě sedmdesát minut, je docela povedená, ale pak to začne nudit. I když je příběh pro diváka přístupnější než třeba taková Vlákna, jejich kvalit rozhodně nedosahuje.(26.5.2008)

• Richie666

Lepší komentář napíšu až se uklidním...(25.2.2007)

• Malarkey

Zdá se mi, že se Němci oklepali když přišli na to, že i v jejich zemi může vzniknout světově oceňovaný film a tak se pustili do opravdu velkolepé záležitosti zfilmovat biologickou katastrofu, která se jim rozhodně povedla. Evidentně se snaží o co největší sblížení filmové reality s divákem a tak do toho dávají opravdu vše, jen to vše je opravdu hodně málo, protože zfilmovat biologickou havárii snad ani jinak než špatně a průměrně nejde. Každopádně herci stojí za starou belu stejně jako tento film. Snaží se být kůl a dobrý, protože Německo je dobré, ale opak je pravdou.(27.4.2008)

Když se člověk naladí na tu správnou strunu, tak se to dá. Filmařsky nic moc, ale ten příběh velké lásky...ano, ten se mi líbil.(19.12.2009)