Apatow znovu boduje. Nesmírně svěží komedie, která dojímá precizním naplněním žánrového konceptu, zbývá jí ale dost síly na roztomilé bombardování fóry a "fuckovacími průpovídkami" ve stylu "co se děje, když se pět zevláků zhulí". Sranda jako ze života, jen s větším počtem povolných modelek.(9.9.2007)

Inteligentná, realistická a na svoj žáner a cieľové publikum neobyčajne dospelá komédia. Ale na druhú stranu nie až tak zábavná komédia s priemerne sympatickými hrdinami, z ktorých ON je vlastne buranský hňup.(19.10.2007)

• gudaulin

Komedie by měla pobavit a mně nezbývá než konstatovat, že jsem se za celé dvě hodiny stopáže ani jednou nezasmál, ba co dím, ani jednou jsem neměl pocit, že jsem se smát měl. Kdykoliv se totiž schylovalo k situaci, která zaváněla humorem, obvykle to shodil nějaký vulgarismus, hloupost nebo nedodělek ze strany scénáristy. Tenhle film zjevně cílí na mladší skupinu diváků v teenagerském věku a tomu odpovídá naivita, neupřímnost výpovědi a lacinější humor. Pravdou zůstává, že některé odvěké rozdíly mezi ženským a mužským pohledem na svět a vzájemné vztahy dokáže film zprostředkovat, nicméně takové Bosé nohy v parku dokáží romantiku a nezralost vztahu prodat dvakrát efektněji s neskonale větší noblesou a stylem, no a kterákoliv epizoda ze seriálu Simpsonovi dokáže odhalit nesnáze rodičovství a manželství třikrát vtipněji a kultivovaněji. Zůstává příjemný pohled na hlavní ženské postavy v čele s Katherine Heigl a vědomí, že v příslušném žánru produkují americká studia i neskonale hloupější a řemeslně nepodařenější filmy. Celkový dojem: 40 %.(12.10.2010)

• dobytek

Myslel jsem si, že tahle komedie by se mi mohla líbit, ale nějak mi to nesedlo. Ze začátku to ještě docela šlo a občas jsem se i něčemu zasmál, ale tak od půlky stál celej film za hovno. Vtipy trapný, všichni ve filmu (kromě Paula Rudda) mi začali lézt na nervy a navíc samozřejmě nesmělo chybět nějaký to moralizování a různý dojemný sračky. Byl jsem rád, že jsem to vůbec dokoukal. Jinak na Setha Rogena začínám mít tak trochu alergii. 40%(23.8.2015)

Judd Apatow, scénárista a režisér v jednom, umí vytvořit skutečně vtipné a mnohdy originální situace, stejně jako opravdově působící hrdiny a přirozené dialogy (na tom mají velkou zásluhu i výborní herci). V rámci žánru to ale Apatow trochu přestřelil s délkou, tudíž by se dala asi půlhodina vystříhat (která vás nenudí, ale není v ní řečeno prakticky nic nového).(20.9.2007)