Inteligentná, realistická a na svoj žáner a cieľové publikum neobyčajne dospelá komédia. Ale na druhú stranu nie až tak zábavná komédia s priemerne sympatickými hrdinami, z ktorých ON je vlastne buranský hňup.(19.10.2007)

40 let panic jsem neviděl, ale tohle mi připadne jako klasická historka o dvou lidech, kteří se nějakým způsobem musí vyrovnat s nenadálou životní situací. Občas je to humorné, občas poučující, ke konci pak ponejvíce nudící.(7.1.2008)

Komedie roku? Pff, tak to mi vymrdej bradku! Což o to, Apatow se snaží, jeho humor má i přes časté fuckování a drsnější sexuální narážky citelné známky inteligence a to se v dnešní době x-tých pokračování záchodového American Pie rozhodně cení, jenže ono to zas tak vtipné není, člověk se sem tam možná uchichotne, ale nic víc, Smithovským Clerks to nešahá ani po kolena. Scénář v intencích žánru není špatný, takoví Ledově ostří byli ohranější a stupidnější (to asi záměrně), najdeme v něm sice klasicky předvídatelný happy end i určitou dávku moralizování, ale nepůsobí to vyloženě trapně, či nuceně... Večer s Knocked Up nebyl špatně strávený, ale není to zrovna důvod, proč se divám na filmy. 6/10(28.6.2008)

F*ckování ve filmech mi nikdy nevadilo, a pokud ho scénarista zkrotí do vytříbených dialogů a celé to zabalí do neotřelého příběhu, plně uspokojí můj filmový apetit.(25.11.2007)

Zbouchnutá je umný mix romantické a teenagerské komedie, přičemž oba žánry mixuje tak půl na půl - první polovina je spíše teenagerská, druhá romantická (samozřejmě se silným finále). Režisér Judd Apatow odvedl skutečně dobrou práci (musím se přiznat, nekriticky mu fandím za jeho neodolatelně kultovní seriál Machři a šprti) a natočil zajímavý film i pro diváka, který stojí zcela mimo cílové skupiny obou žánrů. Ta žánrová schizofrenie je funkční a praktická - objevného tu není mnoho, ale přesvědčuje v jednom svém konkrétním rozměru - konečně nějaká teenagerská komedie, která se povyšuje nad svůj žánrový kontext a nenabízí jen trapnou infantilní zábavu a humor usazený někde v poetice trapnosti, nebo spíše trapný sám o sobě. Na můj vkus je sice nepříjemně vulgární, ale chápu, že tohle asi dnešní mladý divák vyžaduje. Film je, jak je dnes již v Hollywoodu trendem, prošpikován celou řadou popkulturních odkazů, které však nikdy nejdou nijak hlouběji a nedá se o nich napsat, že by to byl nějaký sofistikovaný tvůrčí záměr. Spíše je to zvykem a cool (mě dostala imitace Roberta de Nira v rozhovoru o jeho botách potřísněných plodovou vodou...). Zbouchnutá je celkově svěží a příjemný snímek, který svou otevřeností přesně zapadá do trendů současné americké komedie...(už ani detail rodidel ženy při porodu není tabu), ale stále si drží svůj (relativní) standard vkusu... Podobné filmy: 40 let panic, 50x a stále poprvé, Kopačky(16.12.2008)