Velká spousta režijních nápadů a scénáristických vychytávek (rozhovory s celebritami, parodování herců), vynikající hlavní duo (po herecké stránce) a naprostá odvázanost snímku (obrovské množství realisticky vyznívajících vulgarismů). Toto jsem věci, které vás překvapí, ne-li odzbrojí. Pak jsou tu ovšem věci, které nejsou tak pozitivní. Především vadí obrovsky dlouhá stopáž vzhledem k žánru a když už si chce režisér hrát na opravdovou a realistickou komedii, měl by si uvědomit, že nóbl slečinka pracující pro televizi, která vydělává solidní peníze, by se na odporného slizkého lůzra, jakým zde byl Seth Rogen v baru ani nepodívala, natožpak něco víc. Způsob jejich vztahu vyloženě bije do očí a i když v tom hodně hraje roli osobní názor/postoj každého jednotlivce, nepřišlo mi to zrovna jako "realistická story", která se může stát každému. O zkratkovité proměně z nicky na vzorňáka (Ben se rozhodne vzít svou první práci a v druhém střihu hned na to už si kupuje vlastní byt a nábytek...) snad ani nemluvím. Je to odvázané, je to svým způsobem jiná a příjemně odvázaná komedie bez zábran, ale dějové peripetie by potřebovaly procedit.(3.8.2008)

rozpočet : $30 million otvárací víkend : $29,284,000 tržby celosvetovo : $218,870,800(3.6.2007)

Musím říct že podle DVD obalu ZBOUCHNUTÉ bych ani za nic neřekl, že Seth Rogen je takový čuně! Je. Mě tu ale nejvíc bavil Paul Rudd, který vypadal tak krásně nezůčastněně.(9.4.2008)

Méně vtipné než Superbad a vtipnější než 40 let Milan Šebek - bohužel však navíc s nemálem "dojemných" scén, které mě, upřímně řečeno, sraly.(28.9.2007)

Judd Apattow zasadil svoji komedii do společenského kontextu (popkulturní narážky všeho druhu), čímž svůj výtvor do velké míry odlišil od jiných a žánrově podobných produktů. Tím mě však neohromil, neb konvence a náležitosti páteře amerických romantiky přeci jen zůstaly. Zbouchnutá na mě působila jako Fidel Castro ve sportovní mikině Adidas, revolucionář, co skamarádil se svým nepřítelem.(15.11.2007)

• - Slovo "fuck" a jeho všemožné variace je tu řečeno celkem 113x. (Bauer)

• - Hodně dialogů je buď improvizací herců, anebo Judda Apatowa napadly přímo na place. (Bauer)

• - Ken Jeong, ktorý vo filme hrá postavu lekára, je lekárom aj v skutočnom živote. (misterz)