F*ckování ve filmech mi nikdy nevadilo, a pokud ho scénarista zkrotí do vytříbených dialogů a celé to zabalí do neotřelého příběhu, plně uspokojí můj filmový apetit.(25.11.2007)

Naboptnalá (stopáž, rozpočet, hype) imitácia Clerksov s jednou podstatnou chybičkou. A to, že ústredná dvojica prežíva po x-tý krát tú istú nezaujímavú šablónu. Film v detajloch príjemný, ale nedokážem si predstaviť, že by som tie dve hodiny dal znova. A vlastne ani nie je dôvod. 60%(26.12.2007)

Vtipná a inteligentní komedie. Co si přát víc?(6.10.2007)

Až na ten detailní porod příjemná podívaná, která ukazuje tvrdou realitu života v komediální formě, výběr postav je skvělý - mladá, pěkná, úspěšná a tlustější hašišák, bez práce - o klasickou komedii se rozhodně nejedná, ale nudit se snad nebudete(19.5.2009)

• RHK

Jedna ze 140 nejlepších komedií - 140 Greatest Comedy Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/.(15.8.2010)