poster

Pravidla násilí

 • Velká Británie

  Straightheads

 • slovenský

  Pravidlá násilia

 • anglický

  Closure

Thriller / Drama

Velká Británie, 2007, 80 min

Režie:

Dan Reed

Kamera:

Chris Seager

Hudba:

Ilan Eshkeri

Scénografie:

Simon Bowles
(další profese)
 • T2
  **

  Rozpočet £1,8miliónaTržby Celosvetovo $380,000▐ ničím zvláštna rutina, ktorá nemá čím prekvapiť /35%/(13.12.2014)

 • mil@n.fanatik
  ***

  Možná průměrný thriller, ale napětí tomu rozhodně nechybělo!! 60%(19.12.2010)

 • kingik
  ****

  Film je to celkem drsný ve svém vyznění. Dva lidé, muž a žena, v noci narazí na bandu násilníků, kteří ji hromadně znásilní a ho brutálně zmlátí. Oba pak prahnou po pomstě, jak násilníkům ukázat, zač je toho loket. Reálné prvky se z filmu rychle vytrácí a ani na psychologické prokreslení postav se tady moc nehraje. Přesto film působí právě tak nějak zvláštně, kdy dva odhodlaní lidé, co se stali obětí zločinu chtějí vidět, jak ten co jim to způsobil trpí. Takže postavy nelze nijak soudita současně jim nelze ani nijak fandit. Film diváka nevtáhne tolik, jak by býval mohl a není natočen ani nijak excelentně, ale jako nezávislý thriller s jednou osobní pomstou a dvěma dušičkama, které po jejím vykonání budou mít konečně klid, to obstojí. A Gillian Anderson s Danny Dyerem v rolích obětí náhodou hráli dobře. 70%(6.6.2012)

 • Deimos
  ***

  TV/// Obsazení 5/10 Děj 7/10 Hudba 7/10 Efekty 4/10/// +Gillian je pořád dobrá kost, je tu slušná dávka napětí -snaha o herectví ze strany Dannyho Dyera vychází naprázdno, a vůbec nechápu ty změny v jednání jeho postavy/// Mě to dokázalo strhnout. Nejedná se o kdoví jaký thriller, ale díky tomu že má jen 80 minut tak uteče rychle a svůj účel splní./// Celkem 61%///(5.5.2009)

 • Hoyt
  *

  Bohužel jsem byl opět oklamán slibným obsahem, který sliboval napínavou a hlavně krvavou podívanou. Nečekaně se nic z toho nekonalo. Byla to jedna velká tragédie, hlavně v charakterech postav a děsných dialozích, které byly neskutečně otravné. Jedna za Gillian Anderson.(24.9.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace