poster

Pravidla násilí

 • Velká Británie

  Straightheads

 • SK název

  Pravidlá násilia

 • EN název

  Closure

Thriller / Drama

Velká Británie, 2007, 80 min

Režie:

Dan Reed

Kamera:

Chris Seager

Hudba:

Ilan Eshkeri
 • Deimos
  ***

  TV/// Obsazení 5/10 Děj 7/10 Hudba 7/10 Efekty 4/10/// +Gillian je pořád dobrá kost, je tu slušná dávka napětí -snaha o herectví ze strany Dannyho Dyera vychází naprázdno, a vůbec nechápu ty změny v jednání jeho postavy/// Mě to dokázalo strhnout. Nejedná se o kdoví jaký thriller, ale díky tomu že má jen 80 minut tak uteče rychle a svůj účel splní./// Celkem 61%///(5.5.2009)

 • genetique
  **

  Celý priebeh a dej mál slušný nábeh na sympatické hodnotenie v podobe troch hviezdičiek. Nápad síce za zmienku nestál, ale dobre sa na to pozeralo najmä vďaka sympatickým hercom (obzvlášť sympatickej Gillian) a aj vďaka deju vďaka tomu, že mal pomerne dosť rýchly spád a nenudil. Potom prišli záverečné minúty a vo filme nastal absolútny kolaps. Úplne neprofesionálne nezvládnutý hlavný zvrat, všetko to bolo uponáhľané a všetko to potvrdil záver, akoby sa niekde vyparili niekde záverečné dve-tri minúty, ktoré by záveru dodali správny tvar. Škoda. 50%.(29.11.2008)

 • LIVINGDEAD
  odpad!

  CITUJI: text distributora : ...útočníky čeká opravdu trýznivá krvavá lázeň...... Po shlédnutí filmu mne tato věta opravdu rozesmála? Trýznivá krvavá lázeň? Proboha kde? Jeden byl znásilněn puškou, (při scéně nebylo nic vidět) - no ať nežeru - asi 1 s byla vidět holá prdel! A ti ostatní útočnící byli zastřeleni puškou do 5 sekund! Tak kde sakra byla ta trýznivá krvavá lázeň? Ke všemu otřesný příběh, znásilněná Gillian, která si vyloženě o to říkala, namyšlená nesympatická děvka na první pohled .... a ustrašený, vytřepaný rádoby 23 letý mladíček, ale hraje ho jaksi strhaný 31 letý herec! Úděsný film a ještě úděsnější herecké výkony! Škoda mluvit! Film jsem sháněl na DVD - totiž obsah mne zaujal, díky bohu, že ho nakonec dával FILM+. Asi bych si pak rval vlasy!(18.8.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace