poster

Pravidla násilí

 • Velká Británie

  Straightheads

 • slovenský

  Pravidlá násilia

 • anglický

  Closure

Thriller / Drama

Velká Británie, 2007, 80 min

Režie:

Dan Reed

Kamera:

Chris Seager

Hudba:

Ilan Eshkeri
(další profese)
 • anderson
  *

  Ja osobne som neočakával ani STRAW DOGS (ktorý považujem za debilný), ani I SPIT ON YOUR GRAVE (odpad!) ani DELIVERANCE. Očakával som skôr tvrdé, úderné ale spravodlivé DEATH WISH s "porciou" sexi agentky SCULLYovej. Napriek krátkosti snímky som však už v polovici pochopil, že režisér sa naočkoval nudou a túto "vakcínu" sa rozhodol implantovať aj divákovi. Nerozvinul ani exploitation, ani psychologickú drámu. Navyše sa rozhodol pre to najhoršie čo mohol, pre akúsi jalovú morálnu očistu a odôvodnenie či skôr vysvetlenie násilia. U mňa bez katarzie a so zívaním. Nuž GILLIAN, osobne sa modlím aby AKTY X 2 boli megahit. (19.9.2007)(19.9.2007)

 • Jamal
  ***

  Začátek filmu, ne moc zajímavej.... až teda na pohled na Gillian, ač stará, ještě se na ní dá dívat. No a pak ta drsná scénka, to byl asi jedinej vrchol filmu, pak zase nuda, nuda a na konci najednou kde se vzalo tolik hrdinství v Adamovi, kterej se po násilném přepadnutí nemůže ani sám uspokojit před zrcadlem, natož pak Gillian, nedokáže odtáhnout zabitého psa....? To nevím, ale zase to bylo o něco zajímavější. Ale nakonec to ušlo.(22.10.2007)

 • Faustka
  *

  Naprosté zoufalství! Dokonalý zadeček Gillian Anderson mě nechal chladnou - naštěstí. Takže nezbylo nic čím by mě Pravidla násilí zaujala. Ta jedna hvězda je za Gillian… a to jen z pouhé opatrnosti, jak by asi zareagovali její fanoušci na čistě negativní hodnocení - to se bojím i domyslet.(15.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace