Pravidla násilí

Ilan Eshkeri

Scénografie:

Simon Bowles
  • hladass

Ani pořád krásná Gillian Anderson takovou kravinu nezachrání...(21.12.2008)

• Hoyt

Bohužel jsem byl opět oklamán slibným obsahem, který sliboval napínavou a hlavně krvavou podívanou. Nečekaně se nic z toho nekonalo. Byla to jedna velká tragédie, hlavně v charakterech postav a děsných dialozích, které byly neskutečně otravné. Jedna za Gillian Anderson.(24.9.2012)

• brutale

Kto nemá rád Gillian Anderson, nech tento film ani nepozerá, pretože ona je jediné, čo je na ňom pozitívne!!! Inak podpriemerná bieda!(3.5.2008)

• mat.ilda

Příšerná záležitost, hrající si na jakýsi thriller s psychologickým rozborem charakterů dvou hlavních hrdinů, plný bezdůvodných narážek, asexuálních záběrů a vyjma Andersonové i s hojným výskytem neidentifikovatelných typů postav, které jsou vám naprosto lhostejné.(3.10.2011)

• Enšpígl

Za začátku jsem měl z příběhu pocit, že Gillian Anderson, která je mimochodem krásná až běda, skrývá nějaký tajemství z minulosti. Po asi patnácti minutách bylo po pocitu a začínal jsem mít druhej pocit, že Gillian Anderson , která je mimochodem krásná až běda, je jedinej důvod proč se na to dívám. Konec filmu jasně dokázál, že můj druhej pocit byl už správný, bohužel. Jo a ještě něco, ani jsem netušil, že Gillian má tak krásnej zadek, pozorný divák zaměřující se na klíčové detaily filmu si toho musí jasně všimnout.(24.9.2007)