• moviesfan

Pár dobrých vtipných momentů je tady několik. Jen škoda, že to působilo vcelku vesměs nudně. Hodnocení: 40%(12.8.2008)

• Tuxedo

Ještě tak do tří čtvrtin se tato „komedie“ dá skousnout, nedostatek vtipných momentů totiž vynahrazuje snaživý Ben Stiller. Moralistickou závěrečnou půlhodinku (proč má tato komedie dvě hodiny?) už bohužel neustojí ani on, ještě více zamrzí fakt, že se tu Farrellyovci ani příliš nesnaží o svůj typický humor. Pravým farrellyovským momentem je tak zhruba poslední minuta, což je na celý film ukrutně málo. 5/10(19.12.2007)

• Chrustyn

Když se bratři Farrellyové uvedli slavnou komedií "Blbý a blbější" nikdo jim nemohl upřít, že mají komediální talent. Chvilku se jim i dařilo si tento post udržet ale to jen díky komedii "Něco na té Mary je". Teď se opět spojili s Benem Stillerem a natočili další ... nudný film. V posledních letech se zaměřili na žánr romantické komedie a tato bohužel nese všechny aspekty jejich posledních filmů. Není přiliš vtipná ani romantická a je zatraceně zdlouhavá a nudná. Nemá cenu rýpat se v logice ani řešit to proč se z dokonalé krásné ženy stane po svatbě příšerná, nechutná, sadomasochistická, schizofrenní a ještě hnusná fúrie. Daly by se přežít i tuny klišé ale to by musel být film zábavný. Je zde sice pár slušných scén (po pravdě mě teď žádná nenapadá ale párkrát sem se zasmál) a fanoušci možná ocení i fakt, že režiséři po dlouhé době opět trochu přitvrdili (což potvrzují poměrně odvážné postelové scény a pár utržků fekálního humoru) ale není to nic platný, když je výsledný dojem tak křečovitý a zbytečně dlouhý. Film by si vystačil ze stopáží o půl hodiny kratší, protože závěr je opravdu neskutečně roztahaný a zbytečný. Slabota(21.2.2010)

• JohnnyD

Komédia o nevere mi vtipná nepríde v žiadnom prípade. Je smutné, kde skončili bratia Farrellyovci, kedysi zázrak americkej buranskej komédie. To, že ich filmy sú mäkké, chýba im drsnosť ich prvotín, že je tam stále menej vulgárneho humoru je jedna vec. Ale ešte horšie je, že títo niekdajší skutočne tvorcovia, ktorí si sami vymýšľali námety i písali scenáre, sa začali opakovane uchyľovať k natáčaniu remakov. PS: tradične skvelý farrellyovský soundtrack!(3.7.2010)

• johnn333

Když v komedii bratří Farrellyů nefungují nekorektní, vulgární a fekální vtipy, je zle. Když se potom tyto pověstné vtipy v jejich snímku téměř nevyskytují, zbytek nutně musí být upocená, zdlouhavá a hlavně nudná slátanina s ohraným dějem. To vás pak z průšvihu nevysekají ani dva Stillerové (starší hraje podstatně lépe) nebo kvarteto nesnesitelných mexických muzikantů. Zbytečná vycpávka na druhou. 40%(20.1.2008)