50%(14.11.2008)

• korbitch22

stiller je zoufalý nudař a jeho humor je pro studenty vysoškolské fakulty karlovy.nedotažéné a nevtipné,stiller má prostě strach a jeho filmy jsou horší a horší.jednu hvězdu za dobrou mexickou sérku na svýho tátu a za dobrej konec,kdy potká tu svoji lásku asi po roce,ale má jinou...jen to jeho upřímné do prdele!::-)bravo stillere podařilo se ti mě dvakrát rozesmát!(22.3.2010)

• Psema

Farellyovci tentokrát pořádně přestřelili. Těsně vedle není sice takový průšvih jako třeba Norbit a podobné zhovadilosti, ale do vtipnosti Něco na té Mary je či nedej bože Blbý a blbější má asi stejně daleko jako Zdeněk Troška ke čtvrtému dílu X-Menů. Plytkost scénáře mi ani tak nevadí, ostatně Farrellyovi nikdy nedali na hutné příběhy, ale film posílá ke dnu opravdu špatné obsazení. Stiller je jako vždycky fajn, ale nemá zjevně co hrát, jeho blonďatá kolegyně je prostě jenom otravná a Michelle Monaghan nemá v podobném filmu co dělat. Mezi ní a Stillerem totiž není absolutně žádná chemie, která by dala romantické lini šmrnc. Zkrátka další komedie na jedno odpoledne, tentokrát však z rodu těch horších.(9.11.2007)

Skvělá komedie s mým oblíbencem Benem Stillerem. Michelle Monaghan jsem si hned, jak jsem ji uviděl, zamiloval. Moc jim to oboum slušelo. Ve filmu je mnoho vtípků, které Vás zaručeně rozesmějí. Nejlepší byl ale stejně závěr, u kterého jsem se mohl potrhat smíchy. Až uvidíte, pochopíte.(12.5.2010)

TV/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 7/10 Prostředí 8/10/// +Michelle Monaghan, Ben Stiller a Malin Akerman, docela sranda, má to zajímavej scénář -některé části jsou až přehnaně nechutné/// Tohle je o něco sporstější romatická komedie, než sme zvyklí. Možná i proto (a taky z jiných důvodů) je celkem neokoukaná. Je jiná, vyvíjí se jinak a její závěr je taky odlišní od bežných scénáristických postupů. Je to hlavně komedie, ale i jako romantický příběh má co říct. Dobře jsem se bavil, Stillera i obě "dámy" jsem si užíval a konkrétně Michelle byla velmi sympatická. Jsem spokojen, v rámci žánru slušný naprůměr./// Celkem 73%///(5.3.2010)