Ano, tenhle film má několik opravdu trapných (a mnohdy opakujících se) momentů, přesto si myslím, že je to milá oddechovka jako každá jiná a já se u ní i moc dobře pobavila. Scéna, kdy šla Stillerova žena na WC mě tak šokovala, že jsem si ji i několikrát vrátila a smála se přes celý dům .. :) Od takových filmů téměř nic nečekám, jen oddech a dostalo se mi opravdu milého pokoukání .. s milými herci.(8.7.2008)

Soundtrack Bill Ryan a Brendan Ryan: 1. Tale of the Horny Frog - The Flaming Lips [3:52] ,2. She Makes Me Fall Down - Buva [4:43] ,3. Put the Message in the Box - World Party [4:17] ,4. Honey Come Home - John Alagia [2:55] ,5. Ashes To Ashes - David Bowie [4:25] ,6. Painting by Chagall - The Weepies [3:57] ,7. Gypsy Woman - Brian Hyland [2:36] ,8. Take Em or Leave Em - Amy La Vere [3:49] ,9. First Cut is the Deepest - Buva [3:19] ,10. Canciones De Amor - Julieta Venegas [2:52] ,11. Maybe I'm Not the One - The Flaming Lips [4:15] ,12. After Party - Ozomatli [3:47] ,13. Different Drum - Matthew Sweet/Susanna Hoffs [2:51] ,14. Suffragette City - David Bowie [3:25],(13.5.2011)

Bena Stillera nemám rád, aj v tomto filme mi liezol na nervy. Sex s blondínkou, tak tie scény nemali chybu :D. Koniec filmu bol tiež super, ale aj tak s tým filmom nie som spokojný. Niektoré scény boli fakt otravné, napr. to s tou medúzou na chrbte, to bolo úbohé. Vidím to na 50% :)(7.3.2010)

Perfektně jsem se pobavil. A o to přece u komedií jde, ne? Ben Stiller hraje starého mládence Eddieho, kterému jednoho dne náhoda přivede do cesty atraktivní blondýnu Lilu (Malin Akerman), se kterou se krátce nato ožení. Od té chvíle však bude mít ze života peklo. Na svatební cestě se z ní stane naprosto nesnesitelná ženská, co v noci chrápe, miluje netradiční sex a v minulosti byla drogově závislá. Shodou okolností potká na líbánkách i nezadanou a milou Mirandu ( Michelle Monaghan), která je přesným protipolem jeho manželky. Eddie se zamiluje a náhle přehodnotí vztah s tupou blondýnou a zjistí, že ona pro něj není rozhodně ta pravá a vzít si ji po tak krátké známosti, byl největší omyl jeho života. Potíž je ale v tom, že jedna o druhé neví, a až se jedna o druhé dozví, bude nejspíš konec lásky. Nemá smysl prozrazovat, jak to celé dopadne, protože je to celkem jasné, ale jde o to, že jsem se u společných scén Stillera s Akermanovou skvěle bavil a ani zjištění, že režisérské duo bratrů Farrellyových opět žene film do extrému, nebylo pro mě nijak překvapivé, protože jejich tvorbu dobře znám. Gagy tedy jsou převážně z ranku sexuálních narážek nebo delikátně originálních vtipů a pětice scénáristů s nimi nijak neplýtvá. Film možná není až tak myšlen jako ztřeštěná komedie, ale chtěl zřejmě potvrdit status "hloupé blondýny". To se mu podařilo až tak trochu nebývale zlomyslnou formou. Mé hodnocení: 90%(29.9.2010)

Skvělá a zábavná romantická komedie, u které jsem se ani chviličku nenudil, ba naopak jsem se v ní vyžíval a užíval si jí.Jedna z nejlepších, co jsem za poslední dobu viděl. Výborný Ben Stiller, zahral opravdu bravůrně!!! Pro mě 5*..(3.8.2010)

• - Stejně jako v Zoolanderovi (2001), hraje Jerry Stiller otce svému opravdovému synovi Benovi. (milaneg)