Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Deimos
  ****

  TV/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 7/10 Prostředí 8/10/// +Michelle Monaghan, Ben Stiller a Malin Akerman, docela sranda, má to zajímavej scénář -některé části jsou až přehnaně nechutné/// Tohle je o něco sporstější romatická komedie, než sme zvyklí. Možná i proto (a taky z jiných důvodů) je celkem neokoukaná. Je jiná, vyvíjí se jinak a její závěr je taky odlišní od bežných scénáristických postupů. Je to hlavně komedie, ale i jako romantický příběh má co říct. Dobře jsem se bavil, Stillera i obě "dámy" jsem si užíval a konkrétně Michelle byla velmi sympatická. Jsem spokojen, v rámci žánru slušný naprůměr./// Celkem 73%///(5.3.2010)

 • AngelAngie
  ****

  Ano, tenhle film má několik opravdu trapných (a mnohdy opakujících se) momentů, přesto si myslím, že je to milá oddechovka jako každá jiná a já se u ní i moc dobře pobavila. Scéna, kdy šla Stillerova žena na WC mě tak šokovala, že jsem si ji i několikrát vrátila a smála se přes celý dům .. :) Od takových filmů téměř nic nečekám, jen oddech a dostalo se mi opravdu milého pokoukání .. s milými herci.(8.7.2008)

 • T2
  *

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $36,787,257Tržby Celosvetovo $127,766,650Tržby za predaj DVD v USA $12,511,109 //počet predaných kusov 682,560║ Čo robia už bratia Farrellyovi je sila, v tomto novom tisícročí im to absolútne nejde, idú mimo vkus, aby zabávali skôr prekérne nudia a toto bol zatiaľ najhorší počin čo som od nich videl, ak chcú takto pokračovať tak nech to radšej zabalia. Strašný paškvíl, ktorý nie je "Tesne vedľa" ale úplne vedľa. /15%/(29.6.2009)

 • swamp
  ***

  Přisprostlá komedie s Benem Stillerem, ke které by se hodilo přísloví "Dvakrát měř, jednou přeřízni." Jedná se o hrozně stupidní záležitost, ale tak nějak se mi to trefilo do nálady. :) "Fuck me like a black guy, Eddie, come on!"(18.9.2015)

 • Hunt
  **

  Hudba: Bill Ryan, Brendan Ryan, těšil jsem se na svižnou, lehce drsnější komedii, které bratři Farrellové občas umí. Námět se zdál být dostatečně nosný a v první části vcelku splňuje očekávání. Postupně však hlavní hrdina začíná jednat velice nesympaticky, nelogicky a dosti nevtipně, čímž mi celý film dosti otrávil.(14.8.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace