Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Cervenak
  *****

  Boh nie je povera. Daniel Day-Lewis je Boh. Fascinujúce dvaapolhodinové herecké sólo v najnehollywoodskejšom americkom filme za posledných... všetkých čias? :-) Nemilosrdná dekonštrukcia mýtu o americkom sne a absolútny kontrast ku coenovskému vzdychaniu za starými časmi. Staré časy podľa Andersona stáli úplne za hovno, pretože sa topili v krvi a mastnom čiernom blate a boli plné citovo vyprahnutých odľudov, podvodníkov a fanatických (samozrejme falošných) prorokov. Epos roka. Ženám vstup zakázaný.(5.5.2008)

 • POMO
  *****

  P. T. Anderson s kameramanom Robertom Elswitom sú filmoví vedci, Daniel Day-Lewis je pán nadherec a ich AŽ NA KRV je bez debaty film roku 2007. Cynický, nemainstreamový, originálny, epický. Masterpiece, Občan Kane tohoto storočia.(20.3.2008)

 • T2
  ***

  Rozpočet $25miliónovTržby USA $40,222,514Tržby Celosvetovo $76,437,630Tržby za predaj DVD v USA $23,765,588 //počet predaných kusov 1,253,844║ áno Daniel Day-Lewis je skvelý, kamera a zachytenie vtedajšej doby veľmi účelové, ale chýba tomu fakt hútny príbeh(chladný Lewis a kresťanské tápanie nevystačí), ktorý by diváka dostal do kolien a aj preto by som to už druhý krát nepozeral, nemal by som pádny dôvod /55%/(3.4.2010)

 • Radek99
  *****

  Život ohlodaný na samou existenciální dřeň...symbolika extrémně prožívaného individualismu západní civilizace v mistrné metafoře kapitalismu, Max Weberem popisované křesťanské etiky protestanství a asexuálně vnímaného fenoménu fungování západní ekonomiky. Jeden z nejsilnějších filmů poslední doby...(2.5.2010)

 • pan Hnědý
  ****

  AŽ NA KREV je film, který zobrazuje všechnu krásu filmu. Daniel Day-Lewis je geniální herec.(16.7.2013)

 • - Anderson se s úkolem složit pro film hudbu obrátil na Jonnyho Greenwooda, který je známý především jako kytarista a jeden z hlavních skladatelů skupiny Radiohead. Anderson dal Greenwoodovi volnou ruku a tak vznikla hudba, která nejen doplňuje obrazovou složku a postavy Až na krev, ale také současně různými způsoby překvapuje. (Rodriguez)

 • - Rozpočet filmu byl "pouhých" 25 milionů a celosvětově vydělal 74 milionů dolarů. (Rodriguez)

 • - Film je věnován Robertu Altmanovi. (Zdroj: ČSFD.cz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace