Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Renton
  **

  Scénář: Vincent Ngo, Vince Gilligan .. Good job! pronese pochvalně John Hancock snad stokrát, jenže z mého diváckého směru prostě nemohu tyto slova obratem interpretovat k filmu. Dokud jde o (až moc) přímočarou pablik rilejšns komedii, film má potenciál bavit, ale trestuhodně ho nevyužívá. Will Smith nemá tolik prostoru, zato Jason Bateman je zde ve velice příjemné poloze. Vyzdvihovat nějak dlouze tlumený šarm Charlize Theron nemá snad ani cenu, protože v pozdější fázi filmu si ho užijeme v míře větší přesto nedostatečné. Horší situace nastane v polovině filmu, kdy se jedna část (epizoda) děje uzavírá a rozjíždí se druhá ve jménu antické tragédie superhrdinů, která má víc scenáristických trhlin, než silnice po Hancockově tvrdém přistání a svým pojetím je vlastně taky (bohužel) k smíchu (nebo pláči, rozhodně však nic v kladném smyslu). Pokud mohl mít Hancock nějaké ambice, tak (asshole) Peter Berg je spolehlivě zazdil. Na rovinu, nechápu, že zrovna on dostává do rukou takové projekty, protože mne ještě ničím neuchvátil a i nadále se drží pouze u kolen skutečnému označení velký režisér. Velká škoda, že jeho filmy nakonec poměrně sypou a tak mu producenti nadále cpou velké projekty (Duna, Splinter Cell). Na úrovni, zvláště vzhledem k rozpočtu, nejsou ani triky žádným zázrakem a ani akce není zrovna nápaditou. Ruční kamera je však spíše rušivá, často (až schválně) špatně snímá scénu a hudba mi přišla místy také absolutně nevhodná, byť na samostatný poslech zní poutavě.(11.8.2008)

 • Enšpígl
  ***

  Proboha, který hovado napadlo, že po první třetině se má super švanda utnout a přejít na bezduchou romanticko - moralistickou sračku ?? Toho člověka co tohle zavinil, bych za trest odsoudil na měsíc pobytu v naší poslanecký sněmovně, pak by ho podobný roupy určitě přešly. Film má velký štěstí, že se v něm vyskytuje Charlize Theron, na kterou se pro její krásu hrozně rád dívám, protože jinak bych odcházel z kina dost nasranej a to rozhodně neznamená tři hvězdičky.(15.7.2008)

 • mysicka
  **

  hancock je něco jako padlej superhrdina.. hodně chlastá, při záchraných akcích udělá víc škody než užitku.. ono s kocovinou to superhrdinství asi nepůjde jak po másle.. až jednoho dne zachrání schopného pr managera, který se rozhodne zapracovat na jeho mediálním obraze.. a než jsem se stačila nadát a uvědomit si, že se vlastně vůbec nic neděje, máme tu obligátní "o měsíc později" a já si uvědomuju, že to je ten "pravý" hollywood a já možná měla dát přednost něčemu užitečnějšímu.. třeba se konečně pořádně vyspat..:) jen si neodpustim zase svůj malej sexistickej dodatek - jestli charlize byla k sežrání, tak will v gumovém oblečku byl přímo k zhltnutí.. a zadušení se..;-)))(5.11.2008)

 • LihO
  ***

  Zo začiatku to vyzerá nádejne na skvelý film. Superhrdina alkoholik bol fakt dobrý nápad :D Celkovo prvá polovica bola dosť slušná, no po druhej polovici sa na to nedalo pozerať. Od momentu, keď sa dozvedáme, že nie je jediný ten film začína byť lacná, nepodarená romantická komédia. A ten koniec s tým logom, to ma dorazilo. Pre mňa sklamanie.(24.7.2010)

 • Jossie
  ****

  Příjemná oddechovka s Willem Smithem, hodně zábavná především v první třetině. Líbila se mi ta myšlenka superhrdinů, kteří postupně vymřeli. Občas by se nám nějací hodili, dokonce i když by byli jako Hancock. Jen postava Charlize a její jednání mi přišly poněkud podivné.(11.7.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace