poster

Bratři z donucení

 • USA

  Step Brothers

 • Slovensko

  Bratia z donútenia

Komedie

USA, 2008, 94 min (Director's cut: 105 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • teutates
  ****

  Asi najlepšia Ferrellovka aku som videl... (obsahovo, technicky, herecky...) toto som vážne nečakal! Mckay nahodí tempo pri ktorom som sa neustále smial a hlášky z Ferrellovej a Reillyho pusi snaď vyznejú 2x viac ako obyčajne... tieto dva "ksichty" ma nesmierne potešili a sprijemnili daný večer. Rozhodne som sa nenudil, v snímku sa nachádza množstvo scén, ktoré si človek vážne uchová v pamäti - nebudem "spoilerovať", veď nakoniec uvidíte sami... v rámci žánru 8/10(28.10.2008)

 • Malarkey
  *

  Dvě hlavní role, dva hlavní herci, dvě příšery ze světa komedií, které k srdci nenávidím, hlavně tedy Willa Ferrella, ten jeho pohled z obalu už se mi hnusí, jak se mi pak může líbit tahle komedie, koukal jsem na to jenom proto, že to je komedie a komedie já mám rád, ale tomuhle se fakt nedá smát, to už radši se slávistickou šálou vběhnu do kotle sparty a nechám se se vší hanbou vypískat, alespoň furt budu hrdý na to co mám na krku, jenže za tohle bych hrdý v životě být nemohl. Will Ferrell je prostě hnusák, ten jeho ksicht už se mi hnusí, a pochybuju, že mě někdy překvapí. A John C. Reilly jakbysmet, ten se na tý vlně hnusáctví veze stejně zákeřně jako Ferrell, zřejmě se nakazil, chudák.(22.1.2009)

 • movie
  *****

  90% První hodina je ta nejlepší komedie na světě. Zbytek pak vysokej nadprůměr. Zbožňuju jejich trička. Will Ferrell mě už potřetí poslal spolehlivě do kolen.(11.2.2010)

 • choze
  *****

  "TEN KLAUN NEMÁ PENIS!" Po BENGA V ZÁLOZE má nejoblíbenější ferrellovka a to jsem se jí dlouho vyhýbal. Ferrell a Reilly předvedli ty nejpřesvědčivější a nejvtipnější čtyřicetileté mamánky s mentalitou dvanáctiletých v historii filmu a finální katarzní scéna, ve které Ferrell zpívá Bocelliho a rozezvučí tím v přitomných to nejlepší a jejich nejskrytější touhy, mě rozsekala na kusy.(24.4.2014)

 • jojinecko
  *

  1,5*/5...Step Brothers= cca 5 skvelých vtípkov+ zvyšok bezradná hovadská zhovadilosť, ktorá je (a to je to podstatné!!!) zúfalo nehorázne nevtipná! Will Ferrell je pre mňa trtko poslednej päťročnice a týmto filmom si túto pozíciu ešte povrdil, k čomu mu gratulujem...(30.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace