Bratři z donucení

Step Brothers

Bratia z donútenia

Komedie

USA, 2008, 94 min (Director's cut: 105 min)

Klasický Apatow!! Skvěle obsazené, skvěle napsané, místy totálně vtipné, gigantické, ale na druhou stranu zdlouhavé, moc vulgární a místy totálně trapné a nechutné... přesto nadprůměrné! Nevím, jak to ten Apatow dělá, ale mu se vždycky všechno povede úplně stejně. __ Není to film pro všechny. Pokud se nedokážete přenést přes to, že dva čtyřicátníci se chovají jako deseti letí fakani, tak se, prosím, nedívejte :-)(10.12.2008)

Neuvěřitelná kokotina, ale ta nálada jaká zřejmě panovala na place se přenesla i k nám do obýváku, takže jsme se řehtali i u trapných vtipů, kterých je tu požehnaně. Ale především to zachraňuje ústřední duo.(24.7.2009)

Will a John vali! Uz jen spojeni techhle dvou komiku je pro me zaruka kvality a nastesti jsem nebyl zklaman.(31.10.2008)

• Dever

Soundtrack Jon Brion: 1. A-Punk ,2. North American Scum ,3. Hairy Balls ,4. Captain Benevant & His Ragtag CrewIce Ice Bab ,5. Breathe and Stop ,6. Sweet Child o' MineBrother(9.6.2011)

Nenáročná komedie plná nabušených hlášek a situací. Jediné, co mě trochu štvalo byla občas přemíra vulgarit. Reilly a Farrell jinak výborní. Ať žije Prestige Worldwide!(28.10.2008)