Bratři z donucení

Step Brothers

Bratia z donútenia

Komedie

USA, 2008, 94 min (Director's cut: 105 min)

Táto komédia sa mi tu v databáze zdá dosť podhodnotená. Áno, je to šialený úlet, je to hrozná bláznovina, ale práve preto ma táto šialenosť tak neskutočne zabávala. Je tam more scénok, ktoré dokážu vyvolať krč od smiechu. A čo povedať k Ferrellovským hláškam? Jednoducho geniálne, perfektné, bravoooo...... Proste, kto sa chce zabaviť, tak smelo do toho, neoľutujete.(25.9.2013)

• Dever

Soundtrack Jon Brion: 1. A-Punk ,2. North American Scum ,3. Hairy Balls ,4. Captain Benevant & His Ragtag CrewIce Ice Bab ,5. Breathe and Stop ,6. Sweet Child o' MineBrother(9.6.2011)

• jojinecko

1,5*/5...Step Brothers= cca 5 skvelých vtípkov+ zvyšok bezradná hovadská zhovadilosť, ktorá je (a to je to podstatné!!!) zúfalo nehorázne nevtipná! Will Ferrell je pre mňa trtko poslednej päťročnice a týmto filmom si túto pozíciu ešte povrdil, k čomu mu gratulujem...(30.3.2009)

U mě jedna z nejlepších komedií.(9.11.2008)

Nehorázná prdel!!! :-D(1.2.2012)