Bratři z donucení

Step Brothers

Bratia z donútenia

Komedie

USA, 2008, 94 min (Director's cut: 105 min)

Jak píše ladko, opět klasický a já dodávám opět dokonale přehrávající Ferrell. Na jednu stranu jsem z filmu poněkud zklamán, čekal jsem víc, na druhou několik naprosto geniálních momentů, které se mi vryly a doslova zasekly do paměti za pomoci Brennanova samurajského meče. Nevím, čím to, ale téměř každý film z dílny Judda Apatowa chutná s nádechem 70. let, ať už se v nich odehrává přímo či ne... "What are you doing?" - "I'm burying you".(23.8.2008)

90% První hodina je ta nejlepší komedie na světě. Zbytek pak vysokej nadprůměr. Zbožňuju jejich trička. Will Ferrell mě už potřetí poslal spolehlivě do kolen.(11.2.2010)

Jak Willa, tak i Johna mám ráda a hned úvod filmu mě hrozně rozesmál, hlavně tedy "herecký koncert" Willa .. :)) Spolu jako nevlastní bráchové byly skvělá dvojka a jejich vzájemné naschvály mnohdy stály opravdu za to! Celkově je to velmi vydařená komedie, která určitě pobaví a nenudí.(17.10.2008)

Za Ferrella dávám čtvrtou hvězdičku, já tyhle trhlý komedie, které nesouvisí s filmovým uměním, prostě mám rád. Nic nedává smysl, všechno je přehnané, příběh stojí za bačkoru, happy end na každém kroku, ale je to správně "ujetý", a to se mi na tom líbí. (nekoukat na to sami v obýváku, ale čím větší počet lidí, tím větší lavin, tím větší zážitek)(1.1.2011)

• nunka

...tak niečo neoriginálne som už dávno nevidela a gratulujem si, že som vydržala túto bezcennú nudu pozerať až do konca...natočiť komédiu, ktorá Vás vrcholne rozčuluje už len pohľadom na antikomediálnych hercov Willa Ferrela a John C. Reilyho, kt. nezahrali absolutne NIČ je umením, ktoré oceňujem jednou hviezdičkou, nechýbalo veľa aby som tejto bezobsažnej blbosti naložila to, čo si právom zaslúži - odpad!(30.3.2009)