Vcelku pohodový, ale hořce tuctový akční film, který trpí především na dvě věci. Příliš rychle sestříhanou akcí a necharismatickými záporáky. Daniel Craig si bez větších obtíží klestí cestu mezi kulkami (ehm), nic jej nezastaví, nic jej nezpomalí. Ději chybí chytré detaily a drobné vychytávky, kterými oplývalo předchozí Casino Royale. Celkově tedy nenudící, avšak zapomenutelný akčňák... 6/10(26.6.2014)

22. bondovka mala byť pomstou hnaný, dravý, až zúrivý dojazd Casina Royale - zo scenára a jeho exponácie 007ičky to doslova kričí. A producenti ju zverili artovému režiserovi, ktorý Casinu Royale amputoval všetky silné končatiny a miesto nich naaranžoval kvetinky. Niet tu skvelej akcie, niet bondovského auta, štýlových úvodných titulkov ani zaujímavých lokalít, a záporáci akoby vypadli z Pasoliniho filmu. Jediné, čo robí Quantum of Solace bondovkou, čo ho drží po kope, a čo filmu zaisťuje tretiu hviezdičku v mojom hodnotení, je stále výborný Daniel Craig (Olga je príjemná, ale stále je to iba ženské křoví v bondovskom svete). Po veľmi dlhom čase prvá bondovka, ktorá mi NEnavodila ten pocit hrdinského nabudenia, aký som mával po akčných filmoch čoby malý chlapec.(3.11.2008)

Hodně netradiční Bond. Tady není co řešit, buď jste příznivci starších klasických Bondovek, kde je Bond uhlazený šarmantní elgenán, tak jak jsme ho znali do nástupu Daniela Craiga nebo zkrátka přistoupíte na nový trend, který tvůrci nastolili.Pro mě je jediný Bond Sean Connery, pak dlouho nic a pak Brosnan s Moorem. Abych řekl pravdu Daniela Craiga jsem si jako Bonda představit neuměl. Výsledek není nejhorší, ale porovnávat ho s Brosnanem nebo dokonce s Connerym, to po mne raději nechtějte! Zkrátka s Craigem odešel pro mne klasický Bond. Quantum of Solace je nadprůměrný akční snímek, ale už to není ten starý dobrý Bond, už je to mix Bonda, Bourna a bůh ví čeho všeho ještě. Tři a půl hvězdičky, ale vzhledem k tomu, že 007 mám rád a tři hvězdičky mi přijde málo, tak se přikloním ke čtyřem........(5.1.2009)

Vlastně téměř totéž co Casino Royale, ovšem s tim rozdílem, že je to daleko záživnější a možná i zábavnější díky daleko kratší stopáži a místo nic moc Evy Green je tu bohyně Olga Kurylenko a mírně se vylepšil i děj, i když opět trošku hapruje, ale ne nijak extrémně. Jinak samozřejmě zůstala absolutně famózní akce, kdy zejména začáteční Bondův útěk přes střechy je neskutečně úžasně adrenalinově natočenej i nasnímanej, ostatně i všechna další akce v Quantum of Solace naprosto bere dech a Craig to tam řeže hlava nehlava, jak mu zrovna kdo přijde pod ruku a s nikým se zrovna moc nemazlí, obvykle tam dotyčnýho seřeže jak prase, nicméně s timhle Bondovým-Craigovým drsným lookem souvisí i jeden malej neduch oproti předchozím dílům a to, že prostě nepůsobí elegantně a mě osobně i trošku scházely Brosnanovy hlášky, nicméně i přesto si začínám Craiga v roli Bonda oblibovat čim dál víc. Jedinej vetší černej puntík si to u mě vysloužilo akorát za nemastnýho neslanýho záporáka, kterej ja tak akorát pro srandu, jinak sem si dvaadvacatýho Bonda užil(2.12.2008)

Zklámání. Nemluvte mi tu o nepochopení bondovského konceptu. Ten nepochopili tvůrci Quantum of Solace. 50%(7.11.2008)

• - Amy Winehouse natočila demo úvodní písně, ale pak skončila v léčebně pro drogově závislé. (-Marc-)

• - Daniel Craig musel kvůli natáčení trénovat box, potápění i jízdu v závodním člunu. (-Marc-)

• - S celosvětovými tržbami ve výši $586 090 727 se jedná o druhý nejvýdělečnější film z celé série. (Hroozley)