Nastala chyba při přehrávání videa.
 • AngelAngie
  ***

  Nejsem fanynkou žádného dílu a už vůbec bych se nenazývala fanynkou série, pro mě je to naprosto nepodstatný film, který si málo kdy pustím jen tak pro potěší a spíše jsem se vždy nechala unést v TV. Dnes jsem se cítila unavená a chtěla si pustit film, u kterého když usnu, tak mě nebude mrzet, když si ho pak vrátím, že se stala nějaká mezera. Tak jsem se koukala, pospala si, pak se vrátila tam, kde jsem už začínala být v říši snů a výsledek? Hodně mě zarazila obří okatost špatných scén, díry a mnohá nepropracovanost, dále Olga, kterou považuji snad za nejméně atraktivní a sympatickou bond girl a dále celkově strohý příběh .. vzhledem k tomu, že tak ale stejně na mě působí každej Bond, tak tady hodnotím takhle spíše kvůli režii Marca, kterého obdivuji. PS: Na každé bondovce vždy nejvíc obdivuji píseň, tahle si mě podmanila za celé roky opravdu nejvíc.(15.11.2008)

 • kOCOUR
  ****

  Řemeslně konzistentní pseudoumělecká jízda na neosedlaném a ne příliš uchopitelném příběhu. Ano, Casino je teď zpětně ještě o dost větší zázrak, nicméně QoS mě stále po všech stránkách naplňuje mnohem víc než všechny sterilní bondovky s Brosnanem.(7.11.2008)

 • POMO
  ***

  22. bondovka mala byť pomstou hnaný, dravý, až zúrivý dojazd Casina Royale - zo scenára a jeho exponácie 007ičky to doslova kričí. A producenti ju zverili artovému režiserovi, ktorý Casinu Royale amputoval všetky silné končatiny a miesto nich naaranžoval kvetinky. Niet tu skvelej akcie, niet bondovského auta, štýlových úvodných titulkov ani zaujímavých lokalít, a záporáci akoby vypadli z Pasoliniho filmu. Jediné, čo robí Quantum of Solace bondovkou, čo ho drží po kope, a čo filmu zaisťuje tretiu hviezdičku v mojom hodnotení, je stále výborný Daniel Craig (Olga je príjemná, ale stále je to iba ženské křoví v bondovskom svete). Po veľmi dlhom čase prvá bondovka, ktorá mi NEnavodila ten pocit hrdinského nabudenia, aký som mával po akčných filmoch čoby malý chlapec.(3.11.2008)

 • tron
  ****

  „To Američanov nepoteší. Chceli pána Cifru. Dostali jeho telo.“ – „Ak chceli jeho dušu, mali sa porozprávať s kňazom.“ Mne sa to páčilo. Možno keby to malo 120 minút, nudil by som sa, ale tých cca 100 minút „čistého“ času ma bavilo „tak akurát“: pôsobivá akcia, fajn atmosféra, pekná výprava, dobrí herci (Craig, Denchová, Wright, Amalric, Giannini, Kurylenkoová) a príjemne nekompromisný Bond, riadiaci sa heslom „ak mi nepovieš, pre koho pracuješ, zhodím ťa zo strechy bez mihnutia oka a bez väčších problémov si nájdem lepšieho zradcu, tak sa maj“ – a šup s ním dole. Viac v mojej recenzii na Recenzie.org: http://recenzie.org/spionaz/193-quantum-of-solace-80-(5.1.2010)

 • Bluntman
  *****

  Narace se vyprázdňuje spolu s Bondovým nitrem, ze série se stává definitivně seriál... QUANTUM OF SOLACE je vrcholnou ukázkou "kinematografie atrakcí". A nebo, ještě lépe - prvním krokem "kinematografie abstrakcí". Víc se nesluší na poli komentáře vyzrazovat, protože potěšení pramení především z přijetí konceptu a obeznámeností s bondovskou mytologií: http://hobituvblog.blogspot.com/2008/11/quantum-of-critique.html(6.11.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace