• Anthony
  **

  Příliš dlouhé, příliš hloupé. Většina filmu se odehrává ve tmě, takže většinou ani není nic moc vidět. Aspoň člověk může v klidu poslouchat vynikající hudbu Hanse Zimmera. Tedy podobný dojem jako ze Šifry - ale aspoň tu nejsou tak debilní "skvosty" jako přesun z letadla do auta jako v prvním díle.(1.9.2009)

 • Morien
  odpad!

  Po opakovaném shlédnutí zjišťuji, že mě na tomto filmu snad vše a všichni uráží. Zajímavější mi přišel pouze člen papežské ochranky, který se málem udusil v knihovně, ale i ten musel kouřit.(6.6.2013)

 • Tuxedo
  ***

  Podstatně rychlejší, napínavější a živější než Šifra mistra Leonarda. Přesto je z filmu na hony cítit obrovské sázení na jistotu a v zájmu co nejtučnějšího výdělku za co nejméně námahy naprosté ignorování potenciálu látky, jejíž princip několikahodinové noční naháněčky přímo sváděl k drásavému a adrenalinovému thrilleru s dostatečně ztrápeným a zainteresovaným hrdinou. Tím však ničím nevzrušený Tom Hanks není a film v režii pro změnu nesnaživého Rona Howarda jakbysmet. 5/10(2.6.2009)

Nastala chyba při přehrávání videa.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace