Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Le_Chuck
  ***

  Skvelo napísany, zahraný a vygradovaný klerošpionážný triller pre pokročilých žiakov prvého stupňa ZŠ. 50%(15.6.2014)

 • AngelAngie
  **

  Čekala jsem hrozný průšvih, ptž Šifra mistra Leonarda mě absolutně nebavila... ale musím říci, že jsem celkem ráda, že mě na tohle kamarád vytáhl do kina. Sice mi bylo hned úplně jasný, kdopak je ten padouch a přišlo mi to celé až příliš jednoduché a samozřejmě i nelogické, ale budiž...(29.5.2009)

 • Viktooorka
  *****

  strašně jsem se na to těšila a věděla jsem proč :) jak mě mnozí připravili, že to není zas tak úžasný jak se zdá, čekala jsem všechno.. ale co jsem viděla.. předčilo moje očekávání.. sklidem a čistým svědomím můžu tvrdit, že příběh o proti Šifře, byl zajímavější.. a to mám Šifru velice ráda.. udělat krimi z voleb papeže.. no klobouk dolů :) on ten Brown ví jak lidi zaujmout :) Tom Hanks mě opět dokázal, že i když stárne, na jeho herectví to nemá vliv :) k tomu vynikají výkon Ewana McGregora a i ostatních, k hudbě Hanse Zimmera se nemusím nijak zvlášt vyjadřovat.. pro mě je to "Bůh" a tak nádherně dotváří celou atmosféru, že i v takovým vedru, jsem měla husí kůži :) a práce pána Rona Howarda se mi začíná líbit.. z podprůměrný knihy udělal nadprůměrný film :) i když se na filmu najde mnoho chyb a několik přehnaností.. dokáži je odpustit, já jsem se prostě ani chvilku nenudila.. plus ta úžasná architektura.. za mě 90%(24.5.2009)

 • Enšpígl
  ***

  Bohužel nějakej "dobrák" v sále pojal název filmu až moc prestižně a hned na začátku vypustil svýho démona a můj nosánek měl tak o zábavu na nějakej čas postaráno. Jinak první části filmu jsem vůbec nerozuměl. Samý "tam je hrobka, protože v roce 1,2,3 napsal pan X tohle , ne vlastně je hrobka tam, protože k tomu co napsal pan X, dopsal pan Y jinej blábol, ááá nééé, tak hrobka je nakonec uplně v jiným kostele, což nenapsal ani pan X, ani pan Y, to prostě řekl Tom Hanks, aby vypadal, že tomu všemu rozumí" Do toho ještě ten Vatikán a náboženská hapmaťilka, která mě nezajímala a unavovala. Navíc moje znalosti křesťanství nebo čeho všeho jsou na bodě nula. Já ani nevím, že papeže hlídá švýcarská garda a doteď nechápu jak se zrovna Švýcaři přimotali k papežovi, ale to je jedno, hlavně že ho nehlídá česká policie, protože to by byl papež asi nejrizikovější povolání. Zkrátka první půlka na hovno a druhá půlka vlastně jen dotahovala to co první rozjela, jen ubylo Hanksovo intelektuální machrování a to vytáhlo film alespoň na slabší průměr.(21.5.2009)

 • imf
  **

  Šifra krát dvě plus lepší herci mínus hloupý příčesek mínus atraktivní lokace plus atraktivní děvče mínus Ian McKellen mínus humor mínus bičování devítiocasou kočkou plus střízlivější Howard a sympatičtější Hanks mínus přirození na sochách plus spousta vatikánské byrokracie plus CERN mínus logika... vychází mi z toho pořád plus mínus Šifra, stejně zdlouhavá a zdánlivě nekonečná jako tenhle komentář.(12.5.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace