Velmi křehké vztahy (TV seriál)

• Česko

VKV

Romantický / Drama / Rodinný

Česko, 2007, 248x60 min

Dana Morávková, Oldřich Vízner, Viktor Limr, Daniel Bambas, Hana Holišová, Sandra Pogodová, Rostislav Novák ml., Lenka Termerová, Jan Kačer, Zdeňka Žádníková-Volencová, Otto Kallus, Miloslav Mejzlík, Saša Rašilov nejml., Petr Vondráček, Filip Rajmont, Petra Špindlerová, Martin Preiss, Jan Zadražil, Jan Révai, Martin Zounar, Alice Bendová, Anna Kulovaná, Ivanka Devátá, Karel Pospíšil, Zuzana Dřízhalová, Roman Štolpa, Sylvie Koblížková, Ladislava Něrgešová, Petr Motloch, Valérie Zawadská, Hana Baroňová, Kateřina Burianová-Rajmontová, Kryštof Rímský, Zbyněk Fric, Bohumil Klepl, Andrea Černá, Milan Enčev, Jana Brejchová, Iva Kubelková, Dagmar Bláhová, Stanislav Fišer, Eva Tauchenová, Filip Blažek, Kateřina Janečková, Vojtěch Dyk, Filip Antonio, Jan Maléř, Nela Boudová, Eva Matalová, Daniela Bambasová, Eva Novotná, Pavel Řezníček, Sabina Králová, Jan Plouhar, Lukáš Vacek, Michael Kňažko, Jiří Stanislav, Martin Šverma, Petr Srna, Jan Hofman, Petra Ben Messaoud, Nikol Kouklová, Kamila Sedlárová, Veronika Zelníčková, Leonard Hädler Stirský, Filip Kubíček, Martha Olšrová, Karolína Hlaváčková

Raději česká s*ačka než zahraniční! Lepší nežli nic, to podotýkám!(5.1.2007)

• Ainy

Zvažovala jsem jestli dám odpad nebo ne ... Podle mne jsou ještě horší slátaniny. Polehčujícím faktem bylo, že je to český seriál a ikdyž je to pro mne odpad, tvůrci si s ním museli dát nějakou práci, i herci ... sakriš co ještě napsat pozitivního, abych si to nerozmyslela s tou jednou hvězdičkou ...(16.10.2012)

• Ilicka

Utrpěla jsem část jednoho dílu, neboť mě potměšilá spolužačka přesvědčovala, že se k učinkování v tomto seriálu propůjčil Jan Hájek (NDM). Naštěstí se mýlila a já to mohla vypnout. Už jenom ta znělka je kýč.(22.5.2007)

• Pilda17

Ze začátku koukatelná záležitost, ale potom to padlo do takových hoven, že jsem větší hovno snad neviděl...(3.7.2011)

• Phobia

Jsem nadšena: ta úžasná hodnocení, ty skvělé komentáře - skutečně mám pocit, že pokud nespatřím alespoň pět minut z tohoto skvostu, budu v životě o něco ochuzena. Sice bleskově přepínám i při pouhých upoutávkách na toto veledílo, ale co... já to chci vidět, chci poznat nové úrovně utrpení nebo se smíchy zechcat až za ušima. Běží to ještě? Ha, zítra 20:00 - 72. díl 3. série, název epizody "První máj", to zní nadějně!:-) EDIT: No, sice jsem spíše chtěla sledovat MS v hokeji, utkání ČR - Kanada, ale výkon českých hokejistů mě po pár minutách přesvědčil, že podívat se poprvé na "vékávéčka" bude asi menší utrpení. Vydržela jsem to zhruba 15 minut, s úžasem jsem sledovala slaboduchý "děj", dementní dialogy, (ne)herecky toporné "výkony", poslouchala protivnou hudbu na pozadí (něco jako klinklání v "moderním" výtahu, nebo když čekáte na přepojení telefonu - děsivý opruz, kdy máte chuť si ukazováčky protrhnout ušní bubínky)... Ptám se, národe, kdo je dobrovolně ochoten sledovat takové zblitky? Koukání do zdi (nebo do posraného záchodu) mi přijde zábavnější, příjemnější a pro mozek jistě méně destruktivní. 0%(29.4.2009)

• - K přejmenování Rodinných pout na Velmi křehké vztahy muselo dojít kvůli soudnímu zákazu iniciovanému výrobci prvních dvou řad seriálu, produkční společností Pro TV, které se nelíbilo, že produkci třetí série zadala televize Prima produkční společnosti Etamp. (Olík)

• - Za jeden natáčecí den vznikne kolem 25 minut seriálu. (hippyman)