Velmi křehké vztahy (TV seriál)

• Česko

VKV

Romantický / Drama / Rodinný

Česko, 2007, 248x60 min

Dana Morávková, Oldřich Vízner, Viktor Limr, Daniel Bambas, Hana Holišová, Sandra Pogodová, Rostislav Novák ml., Lenka Termerová, Jan Kačer, Zdeňka Žádníková-Volencová, Otto Kallus, Miloslav Mejzlík, Saša Rašilov nejml., Petr Vondráček, Filip Rajmont, Petra Špindlerová, Martin Preiss, Jan Zadražil, Jan Révai, Martin Zounar, Alice Bendová, Anna Kulovaná, Ivanka Devátá, Karel Pospíšil, Zuzana Dřízhalová, Roman Štolpa, Sylvie Koblížková, Ladislava Něrgešová, Petr Motloch, Valérie Zawadská, Hana Baroňová, Kateřina Burianová-Rajmontová, Kryštof Rímský, Zbyněk Fric, Bohumil Klepl, Andrea Černá, Milan Enčev, Jana Brejchová, Iva Kubelková, Dagmar Bláhová, Stanislav Fišer, Eva Tauchenová, Filip Blažek, Kateřina Janečková, Vojtěch Dyk, Filip Antonio, Jan Maléř, Nela Boudová, Eva Matalová, Daniela Bambasová, Eva Novotná, Pavel Řezníček, Sabina Králová, Jan Plouhar, Lukáš Vacek, Michael Kňažko, Jiří Stanislav, Martin Šverma, Petr Srna, Jan Hofman, Petra Ben Messaoud, Nikol Kouklová, Kamila Sedlárová, Veronika Zelníčková, Leonard Hädler Stirský, Filip Kubíček, Martha Olšrová, Karolína Hlaváčková, Veronika Zapadlová
  • Viktooorka

viděla jsem pár dílů.. a to jen díky tomu když jsem večeřela a mamina na to koukala :) ty nekonečné zápletky jsou tak nudný, že snad ani sám život by to tak hloupě nenapsal... hvězdičku ale dostává za skvělou Danu Morávkou, která hraje tak excelentí mrchu,že alespoň něco zajímavýho tam je :)(6.4.2009)

• Phobia

Jsem nadšena: ta úžasná hodnocení, ty skvělé komentáře - skutečně mám pocit, že pokud nespatřím alespoň pět minut z tohoto skvostu, budu v životě o něco ochuzena. Sice bleskově přepínám i při pouhých upoutávkách na toto veledílo, ale co... já to chci vidět, chci poznat nové úrovně utrpení nebo se smíchy zechcat až za ušima. Běží to ještě? Ha, zítra 20:00 - 72. díl 3. série, název epizody "První máj", to zní nadějně!:-) EDIT: No, sice jsem spíše chtěla sledovat MS v hokeji, utkání ČR - Kanada, ale výkon českých hokejistů mě po pár minutách přesvědčil, že podívat se poprvé na "vékávéčka" bude asi menší utrpení. Vydržela jsem to zhruba 15 minut, s úžasem jsem sledovala slaboduchý "děj", dementní dialogy, (ne)herecky toporné "výkony", poslouchala protivnou hudbu na pozadí (něco jako klinklání v "moderním" výtahu, nebo když čekáte na přepojení telefonu - děsivý opruz, kdy máte chuť si ukazováčky protrhnout ušní bubínky)... Ptám se, národe, kdo je dobrovolně ochoten sledovat takové zblitky? Koukání do zdi (nebo do posraného záchodu) mi přijde zábavnější, příjemnější a pro mozek jistě méně destruktivní. 0%(29.4.2009)

• Karlos80

Opravdu velmi křehké vztahy, spíš bych řekl že až napjatě vyhrocené s notnou dávkou starých RP emocí do nového hávu se starými ksichty předělajíc. Opět jen další stupidní kulisová záležitost, s cílem přilákat co nejvíce oduševnělých diváku ke gauči a k pořádnému nefalšovanému Primáckému kinu ! Oni už vědí jak na toho jejich Primáckého diváka.. Plno lidí si asi jen tak na tu novou změnu zprvu nepřivykne ale nakonec budou nuceni stejně zapomenout, a ve finále budou rády že mají alespoň toto, a život půjde dál. Ještě že já ale k těmto divákům nepatřím..Ale zas jim neberu a nevyvracím jejich utvrzený názor v něco pro ně určitě hodnotného. Pár herců je tu sice nových pár osvědčených ksichtů, je zde opět a výsledek stále stejný až beznadějně katastrofální. I razantní výměna by snad nepomohla...? Za koho také že? Odpad jako RP ! Nemůžu jinak bohužel.(9.1.2007)

• Dragoni

Most total soup opera hyper-shit from production TV Prima.(22.2.2009)

• hippyman

až donedávna jsem ještě ponechával vypocenou půlhvězdičku, ale už to fakt nejde... nepochopím, jak na to může někdo 2x týdně čumět... pravidelná dávka polucí !!! ODPAD!(9.8.2007)

• - Za jeden natáčecí den vznikne kolem 25 minut seriálu. (hippyman)

• - K přejmenování Rodinných pout na Velmi křehké vztahy muselo dojít kvůli soudnímu zákazu iniciovanému výrobci prvních dvou řad seriálu, produkční společností Pro TV, které se nelíbilo, že produkci třetí série zadala televize Prima produkční společnosti Etamp. (Olík)