poster

Velmi křehké vztahy (TV seriál)

 • Česko

  VKV

Romantický / Drama / Rodinný

Česko, 2007, 248x60 min

Hrají:

Dana Morávková, Oldřich Vízner, Viktor Limr, Daniel Bambas, Hana Holišová, Sandra Pogodová, Rostislav Novák ml., Lenka Termerová, Jan Kačer, Zdeňka Žádníková-Volencová, Otto Kallus, Miloslav Mejzlík, Saša Rašilov nejml., Petr Vondráček, Filip Rajmont, Petra Špindlerová, Martin Preiss, Jan Zadražil, Jan Révai, Martin Zounar, Alice Bendová, Anna Kulovaná, Ivanka Devátá, Karel Pospíšil, Zuzana Dřízhalová, Roman Štolpa, Sylvie Koblížková, Ladislava Něrgešová, Petr Motloch, Valérie Zawadská, Hana Baroňová, Kateřina Burianová-Rajmontová, Kryštof Rímský, Zbyněk Fric, Bohumil Klepl, Andrea Černá, Milan Enčev, Jana Brejchová, Iva Kubelková, Dagmar Bláhová, Stanislav Fišer, Eva Tauchenová, Filip Blažek, Kateřina Janečková, Vojtěch Dyk, Filip Antonio, Jan Maléř, Nela Boudová, Eva Matalová, Daniela Bambasová, Eva Novotná, Pavel Řezníček, Sabina Králová, Jan Plouhar, Lukáš Vacek, Michael Kňažko, Jiří Stanislav, Martin Šverma, Petr Srna, Jan Hofman, Petra Ben Messaoud, Nikol Kouklová, Kamila Sedlárová, Veronika Zelníčková, Leonard Hädler Stirský, Filip Kubíček, Martha Olšrová, Karolína Hlaváčková
(další profese)
 • Stegr
  odpad!

  0%(31.5.2007)

 • paascha
  odpad!

  Všem, co kritizujou a křičej na hroznou úroveň říkám:"Jděte do háje a čučte teda jinam!" Já osobně se na to dívat musel se ženou, ale teď už mě to i baví. někdy. Ano, je to zvrhlé, je to trapné až běda a drhne to v každé vteřině. Ano, většina herců je dřevěná jako maketa Hurvajze, ano, je to škvár a brak a totální shit. Ale vidět tu obstarožní obtloustlou Danuš, ze které marketýři Primy mermomocí udělali star, o AB - alias Simoně, a vlastně celé té partě lokálních tragédů ani nemluvě, to je opravdu zážitek na dlouho. Vrchní pičus Jess F by jen mlaskal závistí. UPDATE PO NEKONEČNU: Je to fakt pekling, čím dál tím horší:-( Hvězdy české shitscénáristiky krávy Bártů už zřejmě ze svých jednobuněčných drůbežích mozečků vymačkaly, co se dalo a víc už se prostě nedá. Zápletky, průsvitné jak igeliťák, výkony pseudohvězd, uprděně trapné jako Jirka Paroubek, rádoby emotivní vzdechy a heky. Fůůůůj, Prima,fůůůůj!!!!! A ještě jeden: Včera už jsem se jen debilně uchechtával. Dělat z hnusný Něrgešový krásku, z nechutný Bendový kočku a tlustý Morávkový krasavici, to je moc. Vytlemenej jizvoun Zounar, Petr Vondráček, co už ani neví, že byl kdysi normální - já ho znal, fakt!, recykláty poloherců a pseudohvězd, scénář z odpadkových košů venezuelských telenovelistů, to je teda síla!(27.4.2007)

 • Ainy
  *

  Zvažovala jsem jestli dám odpad nebo ne ... Podle mne jsou ještě horší slátaniny. Polehčujícím faktem bylo, že je to český seriál a ikdyž je to pro mne odpad, tvůrci si s ním museli dát nějakou práci, i herci ... sakriš co ještě napsat pozitivního, abych si to nerozmyslela s tou jednou hvězdičkou ...(16.10.2012)

 • Psema
  odpad!

  Nové jméno, stejné peklo :)(6.1.2007)

 • Djkoma

  Teoreticky lze toto "dílo" považovat za masochistický způsob mučení obrazem. Z tohoto důvodu nelze hodnotit objektivně jako dílo filmové sloužící pro všeobecný prospěch.(4.4.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace