Velmi křehké vztahy (TV seriál)

• Česko

VKV

Romantický / Drama / Rodinný

Česko, 2007, 248x60 min

Dana Morávková, Oldřich Vízner, Viktor Limr, Daniel Bambas, Hana Holišová, Sandra Pogodová, Rostislav Novák ml., Lenka Termerová, Jan Kačer, Zdeňka Žádníková-Volencová, Otto Kallus, Miloslav Mejzlík, Saša Rašilov nejml., Petr Vondráček, Filip Rajmont, Petra Špindlerová, Martin Preiss, Jan Zadražil, Jan Révai, Martin Zounar, Alice Bendová, Anna Kulovaná, Ivanka Devátá, Karel Pospíšil, Zuzana Dřízhalová, Roman Štolpa, Sylvie Koblížková, Ladislava Něrgešová, Petr Motloch, Valérie Zawadská, Hana Baroňová, Kateřina Burianová-Rajmontová, Kryštof Rímský, Zbyněk Fric, Bohumil Klepl, Andrea Černá, Milan Enčev, Jana Brejchová, Iva Kubelková, Dagmar Bláhová, Stanislav Fišer, Eva Tauchenová, Filip Blažek, Kateřina Janečková, Vojtěch Dyk, Filip Antonio, Jan Maléř, Nela Boudová, Eva Matalová, Daniela Bambasová, Eva Novotná, Pavel Řezníček, Sabina Králová, Jan Plouhar, Lukáš Vacek, Michael Kňažko, Jiří Stanislav, Martin Šverma, Petr Srna, Jan Hofman, Petra Ben Messaoud, Nikol Kouklová, Kamila Sedlárová, Veronika Zelníčková, Leonard Hädler Stirský, Filip Kubíček, Martha Olšrová, Karolína Hlaváčková
  • Gilmour93

Představte si, že jste žena kolem 35 let. Přijdete v pět odpoledne z práce, vyvenčíte psa, uděláte s dětmi úkoly, dáte prát pračku, navaříte večeři, trochu uklidíte a před osmou dáte děti umýt a spát. Manžel čumí v ložnici na Ligu mistrů, nebo je v hospodě, nebo je u milenky nebo prostě není. Vy si uděláte kafe a s nachystaným žehlením se postavíte k televizi. Dáte tam Stalkera nebo VKV? To je oč tu běží..(23.9.2008)

• S.Quentin QUALE

Mluvící hlavy ve své nejdementnější podobě....(14.3.2015)

• duklak2

Tohle že je českej Dallas? Proboha, prosím tvůrce seriálu, aby to už rychle ukončily.(6.7.2008)

• hippyman

až donedávna jsem ještě ponechával vypocenou půlhvězdičku, ale už to fakt nejde... nepochopím, jak na to může někdo 2x týdně čumět... pravidelná dávka polucí !!! ODPAD!(9.8.2007)

• Karlos80

Opravdu velmi křehké vztahy, spíš bych řekl že až napjatě vyhrocené s notnou dávkou starých RP emocí do nového hávu se starými ksichty předělajíc. Opět jen další stupidní kulisová záležitost, s cílem přilákat co nejvíce oduševnělých diváku ke gauči a k pořádnému nefalšovanému Primáckému kinu ! Oni už vědí jak na toho jejich Primáckého diváka.. Plno lidí si asi jen tak na tu novou změnu zprvu nepřivykne ale nakonec budou nuceni stejně zapomenout, a ve finále budou rády že mají alespoň toto, a život půjde dál. Ještě že já ale k těmto divákům nepatřím..Ale zas jim neberu a nevyvracím jejich utvrzený názor v něco pro ně určitě hodnotného. Pár herců je tu sice nových pár osvědčených ksichtů, je zde opět a výsledek stále stejný až beznadějně katastrofální. I razantní výměna by snad nepomohla...? Za koho také že? Odpad jako RP ! Nemůžu jinak bohužel.(9.1.2007)

• - Za jeden natáčecí den vznikne kolem 25 minut seriálu. (hippyman)

• - K přejmenování Rodinných pout na Velmi křehké vztahy muselo dojít kvůli soudnímu zákazu iniciovanému výrobci prvních dvou řad seriálu, produkční společností Pro TV, které se nelíbilo, že produkci třetí série zadala televize Prima produkční společnosti Etamp. (Olík)