Moje žena a jiné katastrofy

I Think I Love My Wife

Moja žena a iné katastrofy

Komedie / Drama / Romantický

USA / Indie, 2007, 90 min

Nemůžu si pomoct, ale mě tenhle film moc bavil. Každičkou minuktu filmu, krom poslední trapnější scénky s manželkou, zpěvem do toho (což mi totálně zkazilo celkově skvělý pocit z filmu) a náhlé se usmíření.... To většinou u romantických komedíí je zvykem, ale tady mi to přišlo necitlivé a náhlé (odfláknuté) ... A jak už jsem říkal, ten zpěv do toho, (když se v celém filmu ani jednou nezpívalo) mi přišel trapný a pro mě absolutně nehodící se v dané chvíli.... Jinak ale super komedie a já dám i přes nízké hodnocení 4 hvězdy. Bavilo mě to tak, cítím to tak, tak proč budu dávat alibisticky hvězdy 3, když to tak u mě prostě není... Leč přiznávám, že celkovou kvalitou to na víc jak 3 hvězdy asi nemá... Pro mě, ale spokojenost :-)(21.7.2011)

• AngelAngie

Nejvíc z celého filmu se mi líbila hudba - spoustu písní znám z jiných filmů a spoustu jich bylo opravdu příjemných, ale jinak film samotný je otřesná nuda, čekala jsem alespoň minimální legraci nebo snad zaujetí, nedostalo se mi ani jednoho .. a co v téhle kravině dělal Steve Buscemi???(12.7.2008)

Pobaví a snad i poučí :o)(25.8.2007)

• Payushka

Ptate se jake? Jednu mate primo pred ocima.(23.8.2008)

• pufina

Může mi někdo připomenout, proč se takové filmy vůbec točí?(27.11.2011)