Moje žena a jiné katastrofy

I Think I Love My Wife

Moja žena a iné katastrofy

Komedie / Drama / Romantický

USA / Indie, 2007, 90 min

• numi

Sorry, Chrisi, ale nějak nemůžu sežrat to, že by Kerry Washington po tobě takhle hladověla. Celý problém tohohle snímku je v ústřední postavě, o které nevíte absolutně nic, dokonce i jeho společenský kredit zůstává v podstatě tajenkou. Ve snímku samotném pak navíc působí roztěkaně, neohrabaně a nesebevědomě. A přitom máte uvěřit, že s každou další upocenou hláškou upevňuje smyčku kolem chtíče sexuálního symbolu v podání Kerry Washington. Nevěřil jsem tomu. Spíše jsem to tomuhle nejistému nešikovi začal přát, ale ono se to samozřejmě muselo zvrhnout v rodinnou moralitku, takže ve finále vám zůstane jen tequilové hořko na jazyku. A citrón nikde. [červen 2009](13.6.2009)

• AngelAngie

Nejvíc z celého filmu se mi líbila hudba - spoustu písní znám z jiných filmů a spoustu jich bylo opravdu příjemných, ale jinak film samotný je otřesná nuda, čekala jsem alespoň minimální legraci nebo snad zaujetí, nedostalo se mi ani jednoho .. a co v téhle kravině dělal Steve Buscemi???(12.7.2008)

"S každou svobodnou kočkou, kterou zahlídnu, plánuju vztah." Sex k manželství patří a koho bolí hlava, ten si koleduje o parohy. V tomto případě je odmítaným tvorem chlap. No chlap, spíš bankéř. A jelikož se mu s plnými koulemi špatně přemýšlí, tak mu lehce haraší, což je z počátku celkem zábavné, ale s přibývajícím časem spíše otravné. Nicméně jeho sebeshazující postřehy byly vynikající a jsou jediným důvodem, proč si tuto černošskou romantiku vybrat v televizní konkurenci našlapané reklamou, estrádami a předvolebními průzkumy.(10.9.2016)

Chrise Rocka jako komika mám rád. Jeho režisérský debut taky považuju za vtipnou komedii a právě proto mi vrtá hlavou, co se mu stalo. Protože takhle nijaký, nevýrazný a hlavně těžko žánrově zařaditelný film (na komedii tam bylo málo fórů, drama to nebylo ani omylem, tak co to pak bylo?!) jsem od něj nečekal. Co mě nejvíc štvalo, bylo to neustále zdůrazňované "my jsme negři". Každá druhá věta, která ve filmu zazněla, měla co dočinění se slovem "negr". Nevím, možná se ze mě stává nevtipný suchar, ale u tohohle jsem se fakt moc nezasmál. Potěšilo mě akorát obsazení (od Buscemiho přes Herrmana až ke dvěma týpkům z The Wire Williamse a Pierce) a dvě krásné ženské v hlavních rolích. Za tohle a za jednu povedenou scénu s viagrou dávám ještě tři hvězdy, ale bylo to tak tak…(1.8.2010)

• sepp

Strasidelna, bolestiva nuda. Chris Rock vecne utrapeny, jako vzdy prisprostly a pribeh naprosto tuctovy, jenz byl zpracovan jiz tisickrat, a to o nekolik trid lepe. Doporucuji vyhnout se prevelikym obloukem!(28.2.2010)