Moje žena a jiné katastrofy

I Think I Love My Wife

Moja žena a iné katastrofy

Komedie / Drama / Romantický

USA / Indie, 2007, 90 min

Nemůžu si pomoct, ale mě tenhle film moc bavil. Každičkou minuktu filmu, krom poslední trapnější scénky s manželkou, zpěvem do toho (což mi totálně zkazilo celkově skvělý pocit z filmu) a náhlé se usmíření.... To většinou u romantických komedíí je zvykem, ale tady mi to přišlo necitlivé a náhlé (odfláknuté) ... A jak už jsem říkal, ten zpěv do toho, (když se v celém filmu ani jednou nezpívalo) mi přišel trapný a pro mě absolutně nehodící se v dané chvíli.... Jinak ale super komedie a já dám i přes nízké hodnocení 4 hvězdy. Bavilo mě to tak, cítím to tak, tak proč budu dávat alibisticky hvězdy 3, když to tak u mě prostě není... Leč přiznávám, že celkovou kvalitou to na víc jak 3 hvězdy asi nemá... Pro mě, ale spokojenost :-)(21.7.2011)

• JohnRambo

Zo začiatku pohodová komédia ale zrazu sa to zvrtlo na niečo divné, popletené a veľmi zlé! Trapas!(29.11.2008)

• numi

Sorry, Chrisi, ale nějak nemůžu sežrat to, že by Kerry Washington po tobě takhle hladověla. Celý problém tohohle snímku je v ústřední postavě, o které nevíte absolutně nic, dokonce i jeho společenský kredit zůstává v podstatě tajenkou. Ve snímku samotném pak navíc působí roztěkaně, neohrabaně a nesebevědomě. A přitom máte uvěřit, že s každou další upocenou hláškou upevňuje smyčku kolem chtíče sexuálního symbolu v podání Kerry Washington. Nevěřil jsem tomu. Spíše jsem to tomuhle nejistému nešikovi začal přát, ale ono se to samozřejmě muselo zvrhnout v rodinnou moralitku, takže ve finále vám zůstane jen tequilové hořko na jazyku. A citrón nikde. [červen 2009](13.6.2009)

Pobaví a snad i poučí :o)(25.8.2007)

• sepp

Strasidelna, bolestiva nuda. Chris Rock vecne utrapeny, jako vzdy prisprostly a pribeh naprosto tuctovy, jenz byl zpracovan jiz tisickrat, a to o nekolik trid lepe. Doporucuji vyhnout se prevelikym obloukem!(28.2.2010)

• - Na režisérský post byl původně zvažován Charles Stone III. (HappySmile)

• - Na filmu se scenáristicky podílel Louis C. K., přestože jeho jméno není uvedeno. (kriplozoik)

• - Heslo filmu "V manželství tě nikdo neuslyší křičet" je hříčkou s heslem filmu Vetřelec, které zní "Ve vesmíru tě nikdo neuslyší křičet". (HappySmile)