poster

Jezdci Apokalypsy

 • USA

  The Horsemen

Drama / Krimi / Mysteriózní / Thriller

USA / Kanada, 2009, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mysiak
  ***

  Slušná kriminálka, ktorá síce trochu parazituje na Sedem a podobných kriminálkach..ale je vcelku originálna a krátka...Dennis Quaid je ako detektív fajn...oplatí sa vidieť..raz(26.5.2009)

 • iamek
  ***

  The Horsemen není vůbec špatný film. Biblický námět mě hodně lákal a nezklamal mě. Herecky to sice není žádný zazrák, ale přežít se to dá snad bez problému.(15.8.2010)

 • Tygrys
  **

  Celou dobu je to se vším všudy průměrný thriller s občasnými výkyvy směrem dolů a co se týče závěru tak tam to jde už hodně do kytek.(25.5.2009)

 • SexyAjinka
  **

  Měla jsem pro to velká očekávání, která se nenaplnila. Jezdci apokalypsy nejsou tím, čím by být chtěli a sic kvalitním trhákem. Příběh je nudný a nepoutavý s občasným náznakem násilí a lidské odpornosti.. to má jako stačit??(17.7.2012)

 • Tuax
  ***

  Největší slabinou tohoto filmu je scénář, je dost blbé když divák po odhalení prvního jezdce apokalypsy dostane tušení a po odhalení druhého už ví kdo je ten hlavní jezdec a tak finální rozuzlení není nijak překvapující, nehledě na to příšerné klišé a příliš okaté dění kolem. Na druhou stranu jsou zde momenty, které to zvedají nahoru a pak taky slušně nastartovaný úvod. Takže se to dokáže dostat k průměru, ale postupně se to zhoršuje. Dennis Quaid mi do své role vůbec nezapadl, nějak to nedokázal pořádně zahrát. Naopak sestava mladých herců mě mile překvapila a asi nejvíce Ziyi Zhang, která mě svou roli velice mile překvapila. Ale oproti kasovním trhákům z ásie v nichž předváděla bojové kreace a citové divadlo, tahle psycho role ji nesedla, přesto jsem rád, že jsem ji v něčem takovém viděl. 5/10(18.11.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace