poster

Jezdci Apokalypsy

 • USA

  Horsemen, The

Drama / Krimi / Mysteriózní / Thriller

USA / Kanada, 2009, 90 min

 • Shushika
  **

  Scenáristicky vyšeptané biblické čoromoro z rodu Sedm a Vražd podle Jidáše, kterému chybí silnější myšlenkový koncept. Vždyť se vůbec nic podstatného nevyjevilo (použiju-li pravý význam slova apokalypsa). Pár dobrých vizuálních nápadů, ale jinak kopírák na n-tou. P.S. A jen doufám, že se světem to ještě není tak zlé... Mrk.(23.5.2010)

 • sochoking
  ***

  Dobré, len som v tom cítil závan Seven, takže i predtuchu istého konca.(5.7.2009)

 • AngelAngie
  **

  Nemůžu si pomoct, ale už od prvních minut jsem byla hrozně zklamána a pocit odfláklého scénáře mě provázel až do samého konce. Dennise mám jako herce opravdu hrozně ráda a vždycky mě svým způsobem hodně přitahoval svým hereckým umem, i tady se mi líbil, ano, jeho projev je pro mě zajímavostí, ale tohle je opravdu slabý film, který si hraje na něco, čím ani zdaleka není. Naprosto souhlasím s uživatelem Radek99, že tohle je "vykradačka" Fincherova brilatního Sedm. Čekala jsem, že budu napjatá a budu se tak trošku bát, budu se lekat, budu čekat a doufat, že uvidím něco, co mě přiková. Výsledek? Byly scény, které mě opravdu nadchly, ale bylo jich tak málo, že výš nemůžu jít...(23.5.2009)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Roli Krupy hrál původně Neal McDonough. Natočil všechny své scény, ale téměř rok poté nebyl k dispozici k dotáčkám v Chicagu, nahradil ho proto Chelcie Ross. (HellFire)

 • - Ve scéně, kdy si Aidan Breslin (Dennis Quaid) omývá obličej v umyvadle, si namočí i vlasy, po střihu však má vlasy zase suché a učesané. (dandislav1991)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace