poster

Jezdci Apokalypsy

 • USA

  The Horsemen

Drama / Krimi / Mysteriózní / Thriller

USA / Kanada, 2009, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  *

  Rozpočet $20miliónovTržby Celosvetovo $1,870,543║ Príbeh sám o sebe mal potenciál ale neschopná réžia a tuctové odbitie hlavných úloh skúsenými hercami(Quaid, Ziyi, Stormare, Collins Jr.) znižujú film do nezáživných béčkových vôd. Prvá tretina filmu ešte ako tak sa drží v rámci znesiteľnosti, pútavosti, potom to už ide len strmhlav dole. Produkčné štúdio Platinum Dunes Michaela Baya by sa malo už konečne spamätať a nájsť pre svoje horrory aj trošku talentovaných filmárov a nie len klipových vykrádačov scén(ku príkladu u tohto filmu je okaté čerpanie zo SAW či Sedem). -a nečudujem sa že to v USA neišlo do kín, bol by to v kinách prepadák- /25%/(14.7.2009)

 • Davies182
  ***

  Na jméno producenta velmi nevýrazný snímek. Michael Bay, prosím? Tedy nečekal jsem, že se objeví Bumblebee, ale natočit Vraždy podle Jidáše přes kopírák a ještě k tomu prezentovat takhle průhlednou pointu... to se nedělá! Nejvíce oslovila výborná hudba a solidní Quaidův výkon. Nuda to ale nebyla, to ne...(11.11.2011)

 • iamek
  ***

  The Horsemen není vůbec špatný film. Biblický námět mě hodně lákal a nezklamal mě. Herecky to sice není žádný zazrák, ale přežít se to dá snad bez problému.(15.8.2010)

 • Arkos
  ***

  Slušný temný thriller, kterých tu již bylo hodně a tento bych zařadil někam doprostřed. Film má slušné napětí i příběh, ale u mě ho dost sráží to, že již kousek za polovinou filmu jsem si správně tipnul čtvrtého jezdce. A to je u thrilleru dost velký problém. A co byl pro mě ještě větší problém, byl konec filmu, který mně přišel dost silně odfláknutý. Ale i přes to všechno stojí za to tenhle film vidět.(24.5.2009)

 • lesumir
  **

  Jako díl nějaký kriminálky hodně dobrý, jako celovečerní film? Hodně blbý. trošku Sedm, trošku Saw a trošku CSI. výsledek? trash.(19.5.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace