Jezdci Apokalypsy

Horsemen, The

Drama / Krimi / Mysteriózní / Thriller

USA / Kanada, 2009, 90 min

Dobré, len som v tom cítil závan Seven, takže i predtuchu istého konca.(5.7.2009)

• SexyAjinka

Měla jsem pro to velká očekávání, která se nenaplnila. Jezdci apokalypsy nejsou tím, čím by být chtěli a sic kvalitním trhákem. Příběh je nudný a nepoutavý s občasným náznakem násilí a lidské odpornosti.. to má jako stačit??(17.7.2012)

Podle názvu jsem čekala, že to bude brutální divočina. Názvy někdy klamou. Mají nalákat diváka. Nápad to taky není zrovna originální. Vraždy podle biblických odkazů už jsme tu měli. Ale abych nehledala jen mouchy, pointa nebyla úplně jednoznačná. Místy je to zajímavá atmosferická podívaná.(19.6.2009)

• - Roli Krupy hrál původně Neal McDonough. Natočil všechny své scény, ale téměř rok poté nebyl k dispozici k dotáčkám v Chicagu, nahradil ho proto Chelcie Ross. (HellFire)

• - Ve scéně, kdy si Aidan Breslin (Dennis Quaid) omývá obličej v umyvadle, si namočí i vlasy, po střihu však má vlasy zase suché a učesané. (dandislav1991)