Ten Největší

Komedie / Akční

USA, 2007, 105 min

65%(29.3.2009)

• LIVINGDEAD

Roba Schneidera jsem měl rád. Jeho filmy : "Žába k zulíbání a Deuce Bigalow I,II" byly skvělé. Pak to ale šlo z kopce.... např. film "(J)elita ze střídačky". Proto jsem se zaradoval, že je s ním nová komedie. Byl jsem natěšený jako děcko. Bohužel předčasně, a pro mne to bylo velké zklamání........ a kdyby nebyl na konci filmu hromadný taneček, označil bych film jako odpad! KOMEDIE? Cuknul jsem koutkem snad jen jednou! To např. nedávno u komedie "Torrente 3" jsem si smíchy málem ucvrknul do kalhotek. Takže rádoby komedie "BIG STAN" je pro mne zklamáním roku 2008!!!(13.8.2008)

TV/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Prostředí 8/10/// +Rob Schneider válí, účast Davida Carradineho a dalších menších hvězdiček potěší, děj ve věznici patří k tomu lepšímu a je tu hodně humoru, má to i dobrou akci -začátek slabší a humor občas perverznější/// Když si i Sandler může natočit film z prostředí kriminálu, proč by nemohl Rob Schneider. Humor v něm je typicky Robův a kdo ho má rád bude se dobře bavit. Mě film přidal na náladě a to se oceňuje. Přestože některé momenty byli i trochu trapné./// Celkem 72%///(16.1.2012)

Perfektní komédie.. :-))(8.4.2010)

Překvapivě podařená komedie, to jsem od Schneidera vážně nečekal! Pochopitelně to není na víc, než 3***, ale v mých očích je to pro něj velký úspěch.(22.9.2008)