Ten Největší

Kung-fu frajer

Komedie / Akční

USA, 2007, 105 min

• genetique

Čakal som väčšiu spŕšku vtipov, ale miestami som sa naozaj pobavil. Škoda, že tie miesta prichádzali naozaj len sporadicky. Ale inak celkom pohodová a uvoľnená atmosféra, bolo cítiť, že herci si natáčanie vyslovene užívajú a Schneider sa v roli režiséra tiež nestratil. 50%.(12.11.2009)

• Janek

Na Schneidera vcelku dobré. Za šest měsíců do basy a do tý doby se naučit kung-fu, to je originální nápad. Výcvik s Carradinem je vtipný a nástup ve věznici slušně baví. Sto pět minut je ale moc, chtělo to prostříhat a upravit. Takže debilita se zdviženou hlavou (a na Schneidera opravdu ne tak strašné).(14.2.2009)

miluji takovou tu vězeňskou atmosféru(5.7.2010)

Zavalen mořem černošských ptáků. V base se z chlapců stávají buzny, ale já byl vždycky gai a znásilňuji jenom v base. Máš kérku? Jo, hele: Máma. Tak to si ještě nech na prdel vytetovat: Vítejte!! a k tomu otvírací dobu. Ta večeře se miláčku povedla, ohřála jsi jí perfektně! Ale dostával do těla, co? Hořící klacek, bradavky, škorpion....chudák. Scéna s prsem je šílená a bolestivá. Pobyt ve vězení beru z velkým nadhledem, je to přeci komedie a sranda. Pá pá Stane.(26.4.2009)

Rob Schneider je slabý komik a jeho herecké projevy se na stupnici od trapnosti ke genialitě nikdy nevyšplhaly výše než k nevýraznému průměru, ale svým režisérským debutem se viditelně snaží vše špatné smazat a vydat se lepší cestou. A co víc, daří se mu to opravdu skvěle! Big Stan sice představuje klasickou americkou komedii posledních let, která na absurditě a šílenosti jednotlivých scén či celých zápletek vyloženě staví a nechává jim naprosto volný průchod, ovšem narozdíl od řady jiných tuctovek se mu nedá upřít to, že úroveň kvalitní zábavy je po celou dobu zatraceně vysoko a žádný ostrý fórek vyloženě nemine cílený terč. Hodně tomu dopomáhá i samotný Schneider, u něhož se dá v tomhle filmu chvílemi mluvit i o skoro seriózní vizáži, která sedne k týpkovi kosícímu celý dvůr namakaných trestanců jako ulitá. Ale vůbec ze všeho nejlepší je tady opravdu brutální kouč David Carradine, jehož tréninkové metody jsou prostě nezapomenutelné a válel jsem se u nich smíchy. To on je tou rozhodující ingrediencí, která v mých očích dává celému filmu tak roztomile ztřeštěnou a šílenou podobu, že zkrátka nelze odolat. 80%(12.9.2012)

• - Ve scéně ve sprše Marvin (Rob Schneider) přišel k ráně. Během milování se svou ženou však jizvu neměl. (OweLord)

• - Replika väzenskej cely reálnych rozmerov bola zkonštruovaná z dreva a použitá na niektoré scény zo Schneiderovej cely. (Mihail123)

• - Pracovňa riaditeľa bola postavená na streche väznice. (Mihail123)