Ten Největší

Big Stan

Kung-fu frajer

Komedie / Akční

USA, 2007, 105 min

Pomalý a hlavně trochu neuvěřitelný rozjezd, alespoň co se blbosti týká! Pak se ovšem stane celá story zajímavá a dokonce i zábavná. Vše graduje ve vězení, na jehož pobyt v něm se Stan pilně připravuje. Rob Schneider svou dvoj roli režiséra a herce zvládl a mile mě potěšil. 62%(15.10.2010)

65%(29.3.2009)

Schneiderův první režijní počin je kupodivu daleko méně nechutný jako jeho předchozí skvosty, ve kterých zazářil v hlavních úlohách. Přestože si film půjčuje kde může (Bruce Lee, Vykoupení z věznice Shawshank), rozhodně se na to dá dívat bez újmy na zdraví a je to ještě i vtipné.(28.3.2009)

60%(5.4.2013)

Zdejší procenta by čistě teoreticky mohla odpovídat, kdyby se vyškrtlo intro s outrem. Tím by zbyla jen vězeňská část, a ta je sama o sobě vcelku solidní parodií na slavnější kamarády. Bohužel však, Jennifer Morrison působí tak stupidně, až z toho přestává být sexy (což je zrovna v jejím případě velký kumšt!), a Mistr David Carradine? Ano ano, to byl ten šedý oblak nikotinového dýmu. Pokud jste ho nezahlédli, nezoufejte. K uzoufání totiž bylo jej vidět, jak ze sebe dělá blbečka. Abych ale komentář zakončil pozitivně; jde o jeden ze dvou nejlepších režisérských počinů Roba Schneidera! ;-)(22.10.2011)