Ten Největší

Big Stan

Kung-fu frajer

Komedie / Akční

USA, 2007, 105 min

Já si nemůžu pomoct, mně to přišlo jako děsná prdel, obzvlášť první polovina, kdy se pořád Rob Schneider bojí, že ho ve vězení znásilněj a snaží se tomu zamezit výcvikem od Carradina nebo tetováním na prdel a i nástup do vězení je super, kdy tam všechny ty dvoumetrový a 120ti kilový namakaný borce děsně řeže a zakazuje ve vězení znásilňovaní, pak je ale celkem zjevnej sešup ve vtipnosti, nicméně i tak sem se výborně bavil a Rob málokdy v komedii zklame(23.3.2009)

Pomalý a hlavně trochu neuvěřitelný rozjezd, alespoň co se blbosti týká! Pak se ovšem stane celá story zajímavá a dokonce i zábavná. Vše graduje ve vězení, na jehož pobyt v něm se Stan pilně připravuje. Rob Schneider svou dvoj roli režiséra a herce zvládl a mile mě potěšil. 62%(15.10.2010)

Určite jeden z najlepších filmov, v akom som Schneidera videl.(4.8.2010)

Sice to není klasicky bláznivá Schneiderovka, kde bych se smál od začátku do konce, ale přece jen tohle nespadá do žádného průměru. Plno okamžiků mě mile překvapilo, stejně tak Schneider, který se vypracoval do takové formy, aby válcoval vězně, kteří jsou o polovinu větší než je on.(4.4.2013)

Dobrá prvotina R.Schneidera, komedie se pořádně rozjede po nástupu do věznice a z průměru je ráze super oddychová komedie. Herecky je vesměs všechno optimálně obsazeno a nikdo neruší. Pár scén bych opravil, pár bych odstranil úplně. Z celkového pohledu velice příjemná komedie, u které jsem neměl zaručeně o smích nouzi. -7/10*(11.8.2008)