Ten Největší

Big Stan

Kung-fu frajer

Komedie / Akční

USA, 2007, 105 min

miluji takovou tu vězeňskou atmosféru(5.7.2010)

• IQ Tiqe

Nemůžu říct, že bych se nudil nebo se sem tam nezasmál, ale já tenhle typ parodií zkrátka nemusim. Naštěstí to nebylo blbý jako podobné filmy obvykle bývají, takže 50%. A ještě k Jennifer Morrison - kromě Cameronové z House (kde jí role podle mě sedne) hraje jen ty nejpitomější slepice.(12.8.2008)

Skvěle zahraný, Rob Schneider se do té role opravdu hodí. A s vtipnými scénami, jako je probuzení manželky ze spaní se slovy, že jí znásilní se nebudete nudit...(24.8.2009)

Dobrá prvotina R.Schneidera, komedie se pořádně rozjede po nástupu do věznice a z průměru je ráze super oddychová komedie. Herecky je vesměs všechno optimálně obsazeno a nikdo neruší. Pár scén bych opravil, pár bych odstranil úplně. Z celkového pohledu velice příjemná komedie, u které jsem neměl zaručeně o smích nouzi. -7/10*(11.8.2008)

Pomalý a hlavně trochu neuvěřitelný rozjezd, alespoň co se blbosti týká! Pak se ovšem stane celá story zajímavá a dokonce i zábavná. Vše graduje ve vězení, na jehož pobyt v něm se Stan pilně připravuje. Rob Schneider svou dvoj roli režiséra a herce zvládl a mile mě potěšil. 62%(15.10.2010)