poster

BloodRayne 2: Vykoupení

 • Kanada

  BloodRayne II: Deliverance

 • slovenský

  Bloodrayne 2

Akční / Fantasy / Horor / Western

Kanada / Německo, 2007, 99 min

 • Beky
  odpad!

  Nechápu, jak muže tento film vycházet i na blue-ray, protože vrcholem amatérismu by něměla být vaše domácí tvorba, ta snese určitě měřítka čsfd, ale jméno Uwe Boll!! To co se nepodařilo ještě dostatečně zkurvit v jedničce, dvojka znamenitě dokurví!! Jednou větou: Pokud jsem nedávno napsal, že nejhorší film jaký jsem kdy viděl je Postal, tak se samozřejmě Uwemu omlouvám!!(23.11.2008)

 • eraserhead666
  odpad!

  Já tak nemám rád westernové horrory. Protože všechny dopadají a vypadaj skoro takhle. Ale konečně, konečně jsem pochopil všechnu tu kritiku, která Bolla předchází. Musel jsem ale na to zkouknout až třetí jeho film. Tohle je prostě nic. PAré alespoň pobavil, ale Natassia Malthe nechápu, proč tam je... Brrr.(4.6.2014)

 • Terva
  ***

  Natočeno podle stejnojmenné video hry společnosti Majesco Video Game. Podpořeno nádhernou hudbou Jessici de Rooij. CITÁT - Bude pohádka?........... Děj příběhu se odehrává tentokráte na Divokém západě v městečku Deliverance. Což je také název podtitulu filmu. Hlavním aktérem je upírka, respektive damphýrka a lovkyně upírů Rayn a krutý upír Billy Kid. CITÁT - Myslím, že tohle mě bude bavit......... Tak zatím co se Hollywood snaží upíry legalizovat a umožňovat jim skoro nerušený romantický život během stmívání, Uwe Boll má upíry kruté, krvežížnivé, kteří se nebojí zabít ženu nebo i pár dětí. Kdo miluje Stmívání bude mít z tohoto filmu vyrážku. BloodRayne 2 Deliverance není dobře natočený příběh, ale má pěkný námět. Oproti prvnímu příběhu má povedenou hudbu, ale zase chybí lepší triková stránka a možná by to chtělo i lepší kameru. Čekal jsem, že to bude na stejné úrovni jako jednička, ale je to o stupínek horší. CITÁT - Šibenice už stojí........ DIALOG: RYAN (Natassia Malthe) - Kazateli, potřebujeme požehnat. KAZATEL (Michael Eklund) - Jo, kurva, proč ne!!.......... Velké plus filmu připisuji za to, že se ve své podstatě celý odehrává ve tmě (Bollovi upíři, až na Rayn, se opravdu bojí slunce). Triků tu moc není a tak ani není co zakrývat, jako například ve filmu 30 dní dlouhá noc, který byl ještě tak krutě stříhanej, že nebylo vidět vůbec nic. Tady je vidět skoro všechno. Rozhodně je to ideální film na úterní podvečer. Lepší než nějaká idiotská telenovela na českém programu. CITÁT - Vydáme se po kolejích jako krev ocelovými tepnami.......... Hlavní hrdinka sice dostává skoro celý film přes "držku", zato si však řádně vychutná finální souboj. CITÁT - Život je jako penis. Tvrdej tě časem udře a měkkej stojí za prd.........(24.8.2012)

 • klerik
  **

  Znesiteľné béčko, ktoré nenudí. Mohlo byť však omnoho zábavnejšie, keby to Uwe zakaždým v prestrelke nespackal dementnými spomalenými zábermi. Mohol by som nadávať na scenár i konanie postáv, faktom však ostáva, že film odsýpa a westernová podoba mala niečo do seba... Natassia Malthe je kočka...(13.3.2014)

 • okkac
  odpad!

  Tak tohle už je solidní odpad! Zatímco u House Of The Dead, kterému jsem taky odpad! napařil jsem se solidně bavil, jak je to prostě špatné, tak tady už je to bohužel jen špatné a nezábavné. Natassia Malthe taky není po vzhledové stránce úplně k zahození, ale herecky to už nejde. A jelikož se 90% filmu odehravá ve tmavých záběrech, tak to vypadá, že osvětlovač ležel během natáčení někde ožralý v příkopě. Choreografie toho jediného a krátkého souboje nestojí za nic, pak jsou zde už jen nudné přestřelky. A zneužití hudby z jiných westernů a jmen z vynikajícího westenu Sama Peckinpaha Pat Garrett and Bill the Kid je svatokrádež. A patrně asi nemá rád děti. V In The Name Of The King to schytalo jedno (ale mimo záběr, jelikož to byl jeho jediný PG-13 film), v Seed tam nechal vyhladovět, v Postalu jich několik sejmul a tady je jedno vysáté a další oběšené.(24.6.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace