poster

BloodRayne 2: Vykoupení

 • Kanada

  BloodRayne II: Deliverance

 • slovenský

  Bloodrayne 2

Akční / Fantasy / Horor / Western

Kanada / Německo, 2007, 99 min

 • Kryton
  odpad!

  Die Uwe Boll Die!(17.9.2007)

 • SOLOM.
  *

  Po nedávném shlédnutí prvního BloodRayne jsem docela váhal, jestli mám do dvojky vůbec jít. Uwe Boll rozhodně nepatří mezi moje oblíbence a většinu jeho tvorby jsem hodně kritizoval (však si ani nic jiného mnohdy nezasloužila), ovšem občas jsem narazil i na docela povedený film. Tedy lépe řečeno mezi tím vším odpadem i občas napovrch vyplaval i průměrný kousek. Jednička však byla celkem velkým zklamáním, takže tentokrát jsem již byl připravený na hrůzu, která mě nejspíš čekala. No a ani jsem se moc nemýlil. Ba spíš naopak jsem musel ještě o 10% navýšit mé hodnocení prvního dílu, protože tohle je ještě horší. Horory odehrávající se na Divokém západě mi nikdy nevadili, pokud ovšem dokázali něčím zaujmout mou pozornost. Ať už šlo o zajímavý námět, westernovou atmosféru, nebo dobré herecké obsazení. Tady jsem se ovšem nedočkal téměř ničeho, coby vůbec stálo za pochvalu. Popravdě se ani moc nedivím, že se tady už neobjevila K. Loken. Spojení s Bollem spíše její kariéře ublížilo a poprsí může ukazovat někde jinde za ještě mnohem větší peníze. Její náhradnice N. Malthe sice nebyla špatnou volbou (tedy co se charisma týče), ale ani ona žádnou velkou díru do světa díky postavě Rayne neudělala. Účast Parého jsem nepochopil. Stálo mu to vůbec za to?20%(18.3.2016)

 • Ridick
  odpad!

  jedna z najkrutejsich, najprepnutejsich, najusmevnejsich, "najoriginalnejsich", "najprepracovanejsich" sraciek aku ludske oko moze zazriet....(22.5.2008)

 • Terva
  ***

  Natočeno podle stejnojmenné video hry společnosti Majesco Video Game. Podpořeno nádhernou hudbou Jessici de Rooij. CITÁT - Bude pohádka?........... Děj příběhu se odehrává tentokráte na Divokém západě v městečku Deliverance. Což je také název podtitulu filmu. Hlavním aktérem je upírka, respektive damphýrka a lovkyně upírů Rayn a krutý upír Billy Kid. CITÁT - Myslím, že tohle mě bude bavit......... Tak zatím co se Hollywood snaží upíry legalizovat a umožňovat jim skoro nerušený romantický život během stmívání, Uwe Boll má upíry kruté, krvežížnivé, kteří se nebojí zabít ženu nebo i pár dětí. Kdo miluje Stmívání bude mít z tohoto filmu vyrážku. BloodRayne 2 Deliverance není dobře natočený příběh, ale má pěkný námět. Oproti prvnímu příběhu má povedenou hudbu, ale zase chybí lepší triková stránka a možná by to chtělo i lepší kameru. Čekal jsem, že to bude na stejné úrovni jako jednička, ale je to o stupínek horší. CITÁT - Šibenice už stojí........ DIALOG: RYAN (Natassia Malthe) - Kazateli, potřebujeme požehnat. KAZATEL (Michael Eklund) - Jo, kurva, proč ne!!.......... Velké plus filmu připisuji za to, že se ve své podstatě celý odehrává ve tmě (Bollovi upíři, až na Rayn, se opravdu bojí slunce). Triků tu moc není a tak ani není co zakrývat, jako například ve filmu 30 dní dlouhá noc, který byl ještě tak krutě stříhanej, že nebylo vidět vůbec nic. Tady je vidět skoro všechno. Rozhodně je to ideální film na úterní podvečer. Lepší než nějaká idiotská telenovela na českém programu. CITÁT - Vydáme se po kolejích jako krev ocelovými tepnami.......... Hlavní hrdinka sice dostává skoro celý film přes "držku", zato si však řádně vychutná finální souboj. CITÁT - Život je jako penis. Tvrdej tě časem udře a měkkej stojí za prd.........(24.8.2012)

 • Vishnar
  *

  První film jsem viděl kdysi dávno ještě na škole. Nelíbil se mi. Naštěstí nebylo třeba si z něj cokoliv pamatovat. Vše o hlavní hrdince se zde zopakuje a příběh z westernového městečka se může odvíjet po svém. Billy the Kid jakožto upír, který si v Deliverence udělá svou menší základnu pro upíří armádu versus dhampýrka Rayne. Zatímco v prvním filmu jsem se nestačil divit, jaká slavná jména Uwemu kývla na účinkování v jeho díle, tak tady už se naštěstí herci poučili a neznal jsem skoro nikoho.(19.10.2016)

 • - V prvním příběhu série z roku 2007 si Rayne zahrála Kristina Loken. Zde ji nahradila Natassia Malthe. (Terva)

 • - Natáčení probíhalo v kanadském Maple Ridge. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace