poster

BloodRayne 2: Vykoupení

 • Kanada

  BloodRayne II: Deliverance

 • slovenský

  Bloodrayne 2

Akční / Fantasy / Horor / Western

Kanada / Německo, 2007, 99 min

 • Ridick
  odpad!

  jedna z najkrutejsich, najprepnutejsich, najusmevnejsich, "najoriginalnejsich", "najprepracovanejsich" sraciek aku ludske oko moze zazriet....(22.5.2008)

 • T2

  Rozpočet $10miliónovTržby Celosvetovo $167,445(31.5.2009)

 • KarelR
  odpad!

  Leone se obrací v hrobě a Uwe vesele točí dál. Kdo říká, že je život fér?(24.11.2007)

 • Terva
  ***

  Natočeno podle stejnojmenné video hry společnosti Majesco Video Game. Podpořeno nádhernou hudbou Jessici de Rooij. CITÁT - Bude pohádka?........... Děj příběhu se odehrává tentokráte na Divokém západě v městečku Deliverance. Což je také název podtitulu filmu. Hlavním aktérem je upírka, respektive damphýrka a lovkyně upírů Rayn a krutý upír Billy Kid. CITÁT - Myslím, že tohle mě bude bavit......... Tak zatím co se Hollywood snaží upíry legalizovat a umožňovat jim skoro nerušený romantický život během stmívání, Uwe Boll má upíry kruté, krvežížnivé, kteří se nebojí zabít ženu nebo i pár dětí. Kdo miluje Stmívání bude mít z tohoto filmu vyrážku. BloodRayne 2 Deliverance není dobře natočený příběh, ale má pěkný námět. Oproti prvnímu příběhu má povedenou hudbu, ale zase chybí lepší triková stránka a možná by to chtělo i lepší kameru. Čekal jsem, že to bude na stejné úrovni jako jednička, ale je to o stupínek horší. CITÁT - Šibenice už stojí........ DIALOG: RYAN (Natassia Malthe) - Kazateli, potřebujeme požehnat. KAZATEL (Michael Eklund) - Jo, kurva, proč ne!!.......... Velké plus filmu připisuji za to, že se ve své podstatě celý odehrává ve tmě (Bollovi upíři, až na Rayn, se opravdu bojí slunce). Triků tu moc není a tak ani není co zakrývat, jako například ve filmu 30 dní dlouhá noc, který byl ještě tak krutě stříhanej, že nebylo vidět vůbec nic. Tady je vidět skoro všechno. Rozhodně je to ideální film na úterní podvečer. Lepší než nějaká idiotská telenovela na českém programu. CITÁT - Vydáme se po kolejích jako krev ocelovými tepnami.......... Hlavní hrdinka sice dostává skoro celý film přes "držku", zato si však řádně vychutná finální souboj. CITÁT - Život je jako penis. Tvrdej tě časem udře a měkkej stojí za prd.........(24.8.2012)

 • Beky
  odpad!

  Nechápu, jak muže tento film vycházet i na blue-ray, protože vrcholem amatérismu by něměla být vaše domácí tvorba, ta snese určitě měřítka čsfd, ale jméno Uwe Boll!! To co se nepodařilo ještě dostatečně zkurvit v jedničce, dvojka znamenitě dokurví!! Jednou větou: Pokud jsem nedávno napsal, že nejhorší film jaký jsem kdy viděl je Postal, tak se samozřejmě Uwemu omlouvám!!(23.11.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace