poster

BloodRayne 2: Vykoupení

 • Kanada

  BloodRayne II: Deliverance

 • slovenský

  Bloodrayne 2

Akční / Fantasy / Horor / Western

Kanada / Německo, 2007, 99 min

 • SaNcHeZ_cz
  odpad!

  Podobné zvěrstvo jako jednička. I když v mnoha ohledech to zavání kvalitou špatného béčka, který by si vysloužila možná i tu jednu hvězdičku, jednoznačně amatérské pasáže s vyloženě dementními dialogy mi dát lepší hodnocení než odpad prostě nedovolí. Tohle ne.(14.8.2013)

 • Dexter1
  *

  BloodRayne jednotku som si priveľmi chránil a snažil sa dodať, že sa nejedná o čistokrvný filmový odpad. Tu si týmto tvrdením až taký istý nie som. Od neustálej porcie krvi sa ustúpilo a keďže sa všetko odohráva v úplnej tme (aby sa zrejme nepoukázalo na neschopnosť hercov) nie sa v podstate ani na čo dívať. Tiež ani cool hlášky nie sú zrovna tým najvtipnejším čo sa dá počuť, teda až na poslednú hlášku, kde sa život prirovnáva k penisu.(15.8.2013)

 • okkac
  odpad!

  Tak tohle už je solidní odpad! Zatímco u House Of The Dead, kterému jsem taky odpad! napařil jsem se solidně bavil, jak je to prostě špatné, tak tady už je to bohužel jen špatné a nezábavné. Natassia Malthe taky není po vzhledové stránce úplně k zahození, ale herecky to už nejde. A jelikož se 90% filmu odehravá ve tmavých záběrech, tak to vypadá, že osvětlovač ležel během natáčení někde ožralý v příkopě. Choreografie toho jediného a krátkého souboje nestojí za nic, pak jsou zde už jen nudné přestřelky. A zneužití hudby z jiných westernů a jmen z vynikajícího westenu Sama Peckinpaha Pat Garrett and Bill the Kid je svatokrádež. A patrně asi nemá rád děti. V In The Name Of The King to schytalo jedno (ale mimo záběr, jelikož to byl jeho jediný PG-13 film), v Seed tam nechal vyhladovět, v Postalu jich několik sejmul a tady je jedno vysáté a další oběšené.(24.6.2010)

 • KarelR
  odpad!

  Leone se obrací v hrobě a Uwe vesele točí dál. Kdo říká, že je život fér?(24.11.2007)

 • Hitman_47
  odpad!

  Rayne na divokém západě... teda v Kanadě (fakt už mě tou Kanadou začíná Ufa dost srát... vím, že tam má perfektní daňové úlevy.. ale tak kurva!)... Rayne se dokonce může koupat ve vodě, ale to bude asi tím, že na "divokém západě" v Kanadě mají na podzim dhamipíři odolnější pokožku, nebo tak. Tohle je prostě sračka od začátku do konce. Co je ovšem nejhorší, že tohle ani není vtipná sračka... navíc Uwemu prostě nevyšli prachy ani na osvětlovače, takže většinou člověk vidí fakt kravskou pyču, co se ve filmu odehrává. ALE PŘÍŠTĚ TO BUDE 100% LEPŠÍ ... ne.(15.5.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace