poster

BloodRayne 2: Vykoupení

 • Kanada

  BloodRayne II: Deliverance

 • slovenský

  Bloodrayne 2

Akční / Fantasy / Horor / Western

Kanada / Německo, 2007, 99 min

 • okkac
  odpad!

  Tak tohle už je solidní odpad! Zatímco u House Of The Dead, kterému jsem taky odpad! napařil jsem se solidně bavil, jak je to prostě špatné, tak tady už je to bohužel jen špatné a nezábavné. Natassia Malthe taky není po vzhledové stránce úplně k zahození, ale herecky to už nejde. A jelikož se 90% filmu odehravá ve tmavých záběrech, tak to vypadá, že osvětlovač ležel během natáčení někde ožralý v příkopě. Choreografie toho jediného a krátkého souboje nestojí za nic, pak jsou zde už jen nudné přestřelky. A zneužití hudby z jiných westernů a jmen z vynikajícího westenu Sama Peckinpaha Pat Garrett and Bill the Kid je svatokrádež. A patrně asi nemá rád děti. V In The Name Of The King to schytalo jedno (ale mimo záběr, jelikož to byl jeho jediný PG-13 film), v Seed tam nechal vyhladovět, v Postalu jich několik sejmul a tady je jedno vysáté a další oběšené.(24.6.2010)

 • KarelR
  odpad!

  Leone se obrací v hrobě a Uwe vesele točí dál. Kdo říká, že je život fér?(24.11.2007)

 • T2

  Rozpočet $10miliónovTržby Celosvetovo $167,445(31.5.2009)

 • Terva
  ***

  Natočeno podle stejnojmenné video hry společnosti Majesco Video Game. Podpořeno nádhernou hudbou Jessici de Rooij. CITÁT - Bude pohádka?........... Děj příběhu se odehrává tentokráte na Divokém západě v městečku Deliverance. Což je také název podtitulu filmu. Hlavním aktérem je upírka, respektive damphýrka a lovkyně upírů Rayn a krutý upír Billy Kid. CITÁT - Myslím, že tohle mě bude bavit......... Tak zatím co se Hollywood snaží upíry legalizovat a umožňovat jim skoro nerušený romantický život během stmívání, Uwe Boll má upíry kruté, krvežížnivé, kteří se nebojí zabít ženu nebo i pár dětí. Kdo miluje Stmívání bude mít z tohoto filmu vyrážku. BloodRayne 2 Deliverance není dobře natočený příběh, ale má pěkný námět. Oproti prvnímu příběhu má povedenou hudbu, ale zase chybí lepší triková stránka a možná by to chtělo i lepší kameru. Čekal jsem, že to bude na stejné úrovni jako jednička, ale je to o stupínek horší. CITÁT - Šibenice už stojí........ DIALOG: RYAN (Natassia Malthe) - Kazateli, potřebujeme požehnat. KAZATEL (Michael Eklund) - Jo, kurva, proč ne!!.......... Velké plus filmu připisuji za to, že se ve své podstatě celý odehrává ve tmě (Bollovi upíři, až na Rayn, se opravdu bojí slunce). Triků tu moc není a tak ani není co zakrývat, jako například ve filmu 30 dní dlouhá noc, který byl ještě tak krutě stříhanej, že nebylo vidět vůbec nic. Tady je vidět skoro všechno. Rozhodně je to ideální film na úterní podvečer. Lepší než nějaká idiotská telenovela na českém programu. CITÁT - Vydáme se po kolejích jako krev ocelovými tepnami.......... Hlavní hrdinka sice dostává skoro celý film přes "držku", zato si však řádně vychutná finální souboj. CITÁT - Život je jako penis. Tvrdej tě časem udře a měkkej stojí za prd.........(24.8.2012)

 • Deimos
  odpad!

  DivX-Večer s Uwe Bollem/// Obsazení 2/10 Děj 0/10 Hudba 4/10 Efekty 1/10/// +indiáni v kánoi, od té doby jsem je vyhlížel kdy se objeví znovu, snad jen westernová atmosféra a Natassia Malthe v hlavní roli -jeden WTF moment střídá druhý, film je neuvěřitelně pomalí a věřte že zpomalené scény tomu nepomáhají, co to má společného s Bloodrayne mi vážně uniká, je to neuvěřitelně špatně natočené, úplně mizerná kamera, nicotný děj.../// S výčtem záporů bych mohl pokračovat. Tohle je opravdu hodně mizerné zpracování počítačové hry./// Celkem 13%///(17.8.2011)

 • - Natáčení probíhalo v kanadském Maple Ridge. (Terva)

 • - V prvním příběhu série z roku 2007 si Rayne zahrála Kristina Loken. Zde ji nahradila Natassia Malthe. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace