BloodRayne 2: Vykoupení

Bloodrayne 2

Akční / Fantasy / Horor / Western

Kanada / Německo, 2007, 99 min

• KarelR

Leone se obrací v hrobě a Uwe vesele točí dál. Kdo říká, že je život fér?(24.11.2007)

• SOLOM.

Po nedávném shlédnutí prvního BloodRayne jsem docela váhal, jestli mám do dvojky vůbec jít. Uwe Boll rozhodně nepatří mezi moje oblíbence a většinu jeho tvorby jsem hodně kritizoval (však si ani nic jiného mnohdy nezasloužila), ovšem občas jsem narazil i na docela povedený film. Tedy lépe řečeno mezi tím vším odpadem i občas napovrch vyplaval i průměrný kousek. Jednička však byla celkem velkým zklamáním, takže tentokrát jsem již byl připravený na hrůzu, která mě nejspíš čekala. No a ani jsem se moc nemýlil. Ba spíš naopak jsem musel ještě o 10% navýšit mé hodnocení prvního dílu, protože tohle je ještě horší. Horory odehrávající se na Divokém západě mi nikdy nevadili, pokud ovšem dokázali něčím zaujmout mou pozornost. Ať už šlo o zajímavý námět, westernovou atmosféru, nebo dobré herecké obsazení. Tady jsem se ovšem nedočkal téměř ničeho, coby vůbec stálo za pochvalu. Popravdě se ani moc nedivím, že se tady už neobjevila K. Loken. Spojení s Bollem spíše její kariéře ublížilo a poprsí může ukazovat někde jinde za ještě mnohem větší peníze. Její náhradnice N. Malthe sice nebyla špatnou volbou (tedy co se charisma týče), ale ani ona žádnou velkou díru do světa díky postavě Rayne neudělala. Účast Parého jsem nepochopil. Stálo mu to vůbec za to?20%(18.3.2016)

• Tuxedo

Pokud jsem o jedničce tvrdil, že se jedná o sračku, pak nevím co říct o dvojce. Scénář je sice o chlup lepší, ale Boll přešel od televizní kamery k amatérské, film nechal podkreslit nevhodným westernovým hudebním motivem a známé přehrávají herce vyměnil za neznámé, kteří hrát ani neumí. Není to až taková bída, ale nuda k uzoufání to je rozhodně.(14.9.2007)

• HellFire

Hm z celeho Uweho portfolia ma 6 filmu sede hodnoceni, to uz neco znamena Uwe. Budu se muset na tenhle "film" podivat, abych se ze srdce zasmal a poslal Uwemu dopis, at radsi spacha sebevrazdu.(13.1.2008)

• Kryton

Die Uwe Boll Die!(17.9.2007)