BloodRayne 2: Vykoupení

Bloodrayne 2

Akční / Fantasy / Horor / Western

Kanada / Německo, 2007, 99 min

• Dexter1

BloodRayne jednotku som si priveľmi chránil a snažil sa dodať, že sa nejedná o čistokrvný filmový odpad. Tu si týmto tvrdením až taký istý nie som. Od neustálej porcie krvi sa ustúpilo a keďže sa všetko odohráva v úplnej tme (aby sa zrejme nepoukázalo na neschopnosť hercov) nie sa v podstate ani na čo dívať. Tiež ani cool hlášky nie sú zrovna tým najvtipnejším čo sa dá počuť, teda až na poslednú hlášku, kde sa život prirovnáva k penisu.(15.8.2013)

• Deimos

DivX-Večer s Uwe Bollem/// Obsazení 2/10 Děj 0/10 Hudba 4/10 Efekty 1/10/// +indiáni v kánoi, od té doby jsem je vyhlížel kdy se objeví znovu, snad jen westernová atmosféra a Natassia Malthe v hlavní roli -jeden WTF moment střídá druhý, film je neuvěřitelně pomalí a věřte že zpomalené scény tomu nepomáhají, co to má společného s Bloodrayne mi vážně uniká, je to neuvěřitelně špatně natočené, úplně mizerná kamera, nicotný děj.../// S výčtem záporů bych mohl pokračovat. Tohle je opravdu hodně mizerné zpracování počítačové hry./// Celkem 13%///(17.8.2011)

Dvojka BloodRayne je pro mě takovej průměrnej film. Za mě 50%(18.2.2012)

• Hitman_47

Rayne na divokém západě... teda v Kanadě (fakt už mě tou Kanadou začíná Ufa dost srát... vím, že tam má perfektní daňové úlevy.. ale tak kurva!)... Rayne se dokonce může koupat ve vodě, ale to bude asi tím, že na "divokém západě" v Kanadě mají na podzim dhamipíři odolnější pokožku, nebo tak. Tohle je prostě sračka od začátku do konce. Co je ovšem nejhorší, že tohle ani není vtipná sračka... navíc Uwemu prostě nevyšli prachy ani na osvětlovače, takže většinou člověk vidí fakt kravskou pyču, co se ve filmu odehrává. ALE PŘÍŠTĚ TO BUDE 100% LEPŠÍ ... ne.(15.5.2010)

• adams89

Uwe Boll je zjevně šílenec, když se po své neúspěšné adaptaci Bloodrayne pustí do jejího pokračování. To málo, co jsem na prvním dílu ještě jakž takž vyzdvihl, jsem už tady hledal marně. Nová představitelka hlavní role Natassia Malthe zaujme snad jen svými křivkami, zbytek osazenstva je spolu s akcí a kamerou hotová katastrofa. Vrcholem celé té absurdity je prostředí, kde se film odehrává. Je až neuvěřitelné, že původní herní předlohu, odehrávající se za 2. světové války, postupně Boll pošpinil tím, že jedničku zasadil do středověku a druhý díl dokonce na Divoký západ! A pozor, není to ledajaký divoký západ, protože ta příroda tady, jako by z oka vypadla té nejšpinavejší díře kdesi na Ukrajině než té, jakou ji známe z Ameriky. Titulní píseň překvapivě ušla, to ale jen do té doby, co jsem ji v tom filmu neslyšel snad podvacáté. Celá tahle devadesátiminutová záležitost je výsměchem pro celý filmový svět, víc netřeba dodávat.0%(21.8.2008)

• - V prvním příběhu série z roku 2007 si Rayne zahrála Kristina Loken. Zde ji nahradila Natassia Malthe. (Terva)

• - Natáčení probíhalo v kanadském Maple Ridge. (Terva)