poster

BloodRayne 2: Vykoupení

 • Kanada

  BloodRayne II: Deliverance

 • slovenský

  Bloodrayne 2

Akční / Fantasy / Horor / Western

Kanada / Německo, 2007, 99 min

 • HellFire

  Hm z celeho Uweho portfolia ma 6 filmu sede hodnoceni, to uz neco znamena Uwe. Budu se muset na tenhle "film" podivat, abych se ze srdce zasmal a poslal Uwemu dopis, at radsi spacha sebevrazdu.(13.1.2008)

 • Ridick
  odpad!

  jedna z najkrutejsich, najprepnutejsich, najusmevnejsich, "najoriginalnejsich", "najprepracovanejsich" sraciek aku ludske oko moze zazriet....(22.5.2008)

 • Hitman_47
  odpad!

  Rayne na divokém západě... teda v Kanadě (fakt už mě tou Kanadou začíná Ufa dost srát... vím, že tam má perfektní daňové úlevy.. ale tak kurva!)... Rayne se dokonce může koupat ve vodě, ale to bude asi tím, že na "divokém západě" v Kanadě mají na podzim dhamipíři odolnější pokožku, nebo tak. Tohle je prostě sračka od začátku do konce. Co je ovšem nejhorší, že tohle ani není vtipná sračka... navíc Uwemu prostě nevyšli prachy ani na osvětlovače, takže většinou člověk vidí fakt kravskou pyču, co se ve filmu odehrává. ALE PŘÍŠTĚ TO BUDE 100% LEPŠÍ ... ne.(15.5.2010)

 • okkac
  odpad!

  Tak tohle už je solidní odpad! Zatímco u House Of The Dead, kterému jsem taky odpad! napařil jsem se solidně bavil, jak je to prostě špatné, tak tady už je to bohužel jen špatné a nezábavné. Natassia Malthe taky není po vzhledové stránce úplně k zahození, ale herecky to už nejde. A jelikož se 90% filmu odehravá ve tmavých záběrech, tak to vypadá, že osvětlovač ležel během natáčení někde ožralý v příkopě. Choreografie toho jediného a krátkého souboje nestojí za nic, pak jsou zde už jen nudné přestřelky. A zneužití hudby z jiných westernů a jmen z vynikajícího westenu Sama Peckinpaha Pat Garrett and Bill the Kid je svatokrádež. A patrně asi nemá rád děti. V In The Name Of The King to schytalo jedno (ale mimo záběr, jelikož to byl jeho jediný PG-13 film), v Seed tam nechal vyhladovět, v Postalu jich několik sejmul a tady je jedno vysáté a další oběšené.(24.6.2010)

 • Le_Chuck
  *

  Chvíľami veľmi vtipný western o kvíkajúcich upíroch. 10%(27.2.2009)

 • - Natáčení probíhalo v kanadském Maple Ridge. (Terva)

 • - V prvním příběhu série z roku 2007 si Rayne zahrála Kristina Loken. Zde ji nahradila Natassia Malthe. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace