Nikdo není dokonalý (TV pořad)

Talk-show / Komedie

Česko, 1998, 60 min

Jiří Krampol, Petr Vojnar, Jiří Sovák, Vlastimil Brodský, Stella Zázvorková, Miroslav Horníček, Zita Kabátová, Svatopluk Beneš, Helena Růžičková, Zdeněk Troška, Jiří Wimmer, Karel Gott, Jiří Kodet, Václav Postránecký, Václav Sloup, Miroslav Donutil, Ivanka Devátá, Bořivoj Navrátil, Jiří Suchý, Miriam Kantorková, Helena Vondráčková, Zdena Hadrbolcová, Jana Altmannová, Karel Černoch, Vladimír Kratina, Pavlína Filipovská, Josef Dvořák, František Ringo Čech, Petr Novotný, Hana Křížková, Milan Lasica, Július Satinský, Barbora Kodetová, Bolek Polívka, Luděk Munzar, Naďa Konvalinková, Mojmír Maděrič, Jan Přeučil, Miroslav Plzák, Pavel Landovský, Iva Hüttnerová, Pavel Sedláček, Richard Tesařík, Zdeněk Izer, Karel Bláha, Karel Hála, Jan Antonín Pacák, Petr Janda, Květa Fialová, Zdeněk Srstka, Uršula Kluková, Václav Vydra nejml., Josef Mladý, Josef Alois Náhlovský, Veronika Žilková, Jan Kraus, Jaroslav Sypal, Michal Pavlata, Josef Laufer, Karel Vágner, Michaela Dolinová, Ivan Mládek, Michal Suchánek, Richard Genzer, Tereza Duchková, Milan Šteindler, Halina Pawlowská, Steve Lichtag, Luděk Sobota, Václav Upír Krejčí, Bohumil Klepl, Josef Fousek, Pavel Bobek, Antonín Procházka, Markéta Plánková, Jiří Krytinář, Radim Uzel, Martin Dejdar, Oldřich Kaiser, Lucie Bílá, Iveta Bartošová, Martin Stropnický, Ivo Pešák, Boris Hybner, Milan Šimáček, Karel Štědrý, Pavel Kříž, Ladislav Županič, Petra Černocká, Heidi Janků, Dagmar Patrasová, Felix Slováček, Chantal Poullain-Polívková, Daniel Nekonečný, Eva Pilarová, Věra Špinarová, Libor Bouček, Martin Faltýn, Jiří Grygar, Marek Dobrodinský, Tereza Pergnerová, Petr Martinák, Leona Machálková, Bára Basiková, Josef Vinklář, Jiřina Jirásková, Jiří Štěpnička, Jitka Smutná, Ladislav Potměšil, Jiří Menzel, Simona Postlerová, Pavel Soukup, Zuzana Slavíková, Lenka Filipová, Ivo Šmoldas, Jan Cimický, Libor Pantůček, Ondřej Kepka, Michal Dočolomanský, Anife Ismet Hassan-Vyskočilová, Daniela Bambasová, Dagmar Ďásková, Peter Stašák, Ludmila Zábršová-Molínová, Josef Carda, Petr Rychlý, Petr Jablonský, Slávek Boura, Martin Zounar, Sagvan Tofi, Ewa Farna, Vilém Čok, Miloš Zeman, Eleonóra Mojsejová, Jaroslav Slávik, Jožka Šmukař, Tomáš Magnusek, Martina Gavriely, Hana Zagorová, Ondřej Sokol, Monika Absolonová, Emanuel Ridi, Jana Bernášková, Petr Štěpánek, Jiřina Bohdalová, Miroslav Žbirka, Jan Šťastný, Vladimír Páral, Barbara Nesvadbová, Barbora Štěpánová, Ota Jirák, Vendula Svobodová, Eva Holubová, Kateřina Macháčková, Jan Skopeček, Veronika Jeníková, Jan Potměšil, Barbora Munzarová, Martin Trnavský, Lucie Vondráčková, Václav Vorlíček, Milan Šimáček, Petr Kostka, Pavel "Kyklop" Vohnout, Daniel Vali, Patrik Kytka, Bohouš Josef, Věra Martinová, Valérie Zawadská, Blanka Matragi, Marta Kubišová, Jan Rosák, Štefan Margita, Radoslav Brzobohatý, Hana Gregorová, Martin Tankwey, Světlana Nálepková, Jana Paulová, Helena Štáchová, Ilona Csáková, Vítězslav Jandák, Oldřich Velen, Jaroslav Čejka, Jana Hlaváčová, Vladimír Martinec, Jiří Holeček, Petra Janů, Pavel Vítek, Dagmar Bláhová, Jan Kanyza, Martin France, Yvonne Přenosilová, Miroslav Moravec, Václav Faltus, Ladislav Gerendáš, Marie Tomsová, Ivana Andrlová, Milena Dvorská, Martin Štěpánek, Jan Čenský, Tina Pletánková, Stanislav Fišer, Marcela Březinová, Jana Švandová, Jan Vyčítal, Vladimír Tesařík, Pavel Zedníček, Viktor Maurer, Oldřich Navrátil, Jana Šulcová, Petr Haničinec, Zlata Adamovská, Roman Skamene, Miloš Skalka, František Nedvěd, Lešek Semelka, Václav Neckář, František Filip, Jiří Bednář, Petr Jančařík, Jitka Zelenková, Lenka Šindelářová, Jan Vančura, Jaroslav Svěcený, Waldemar Matuška, Jaroslava Obermaierová, Pavel Trávníček, Milan Drobný, Vít Olmer, Karel Smyczek, Jana Boušková, Alexander Hemala, Saskia Burešová, Karel Zich, Lubomír Kostelka, Vlastimil Harapes, Jaroslava Hanušová, Hana Talpová, Jiří Bruder, Tomáš Sláma, Vladimír Brabec, Oldřich Dudek, Jiří Winter Neprakta, Zdena Studenková, Bohuslav Kupšovský, Miroslav Kořínek, Jan Schmid, Jan Teplý st., Petr Kotvald, Dana Morávková, Libor Baselides, Eduard Hrubeš, Pavel Šmok, Ivan Vodochodský, Richard Adam, Ivan Vyskočil, Eva Trejtnarová-Hudečková, Věra Nerušilová, Jiří Schmitzer, Hana Čížková, Václav Mareš, Jiří Traxler, Deana Horváthová-Jakubisková, Juraj Jakubisko, Magdalena Pivoňková, Zdena Herfortová, Ladislav Lakomý, Stanislav Hložek, Pavel Nový, Lenka Termerová, Alexej Pyško, Miloš Pokorný, Roman Ondráček, Pavla Břínková, Petr Ulrych, Hana Ulrychová, Jana Drbohlavová, Jiří Klem, Jiří Brabec, Naďa Urbánková, Michael Kocáb, Zbyněk Merunka, Olga Blechová-Matušková, Aťka Janoušková, Bohuslav Šulc, Ivo Jahelka, Martina Kociánová, Zora Jandová, Zdenek Merta, Zdeněk Hess, Galla Macků, Marie Rottrová, Denisa Kubová, Luboš Xaver Veselý, Petr Rezek, Laďa Kerndl, Sisa Sklovská, Daniel Hůlka, Stanislav Procházka ml., Tena Elefteriadu, Martha Elefteriadu, Dalibor Janda, Jan Pohan, Gabriela Vránová, Peter Nagy, Boris Filan, Liliana Malkina, Petr Vacek, Richard Müller, Michal Horáček, Jiří Bartoška, Petr Vondráček, Kateřina Hrachovcová-Herčíková, Pavel Kožíšek, Petra Martincová, Barbora Hrzánová, Radek Holub, Zdeněk Mahdal, Aleš Brichta, Jakub Smolík, Olga Želenská-Drápalová, Michal Nesvadba, Simona Chytrová, Rudolf Papežík, Jakub Wehrenberg, Aleš Háma, František Laurin, Sabina Laurinová, Věra Galatíková, Ladislav Frej st., Carmen Mayerová, Gustav Oplustil, Ivo Paukert, Petra Eliáš-Voláková, Martin Severa, Petr Drozda, Kamila Magálová, Jiřina Fikejzová, Milena Steinmasslová, Milan Hein, Jiří Štědroň, Yvetta Blanarovičová, Tereza Kostková, Věra Kočišová, Josef Vojtek, Jan Jiráň, Tomáš Töpfer, Přemek Podlaha, Laco Déczi, Petr Oliva, Kamil Emanuel Gott, Tomáš Krejčíř, Michal Jagelka, Jan Musil, Monika Valentová, Vlasta Průchová, Luba Skořepová, Karel Svoboda, Vanda Károlyi Konečná, Jaroslav Uhlíř, Jitka Asterová, Miloslav Švandrlík, Luboš Svoboda, Kamila Špráchalová, Ondřej Suchý, Miloň Čepelka, Lucie Výborná, Dana Homolová, Juraj Kukura, Miloš Nesvadba, Veronika Freimanová, Marián Labuda st., Eva Máziková, Michal David, Otakar Brousek ml., Dalibor Gondík, Ivana Christová, Petr Hapka, Milan Knížák, Peter Dvorský, Sára Saudková, Karel Fiala, Bohuš Matuš, Kristián Kodet, Vladislav Beneš, Bohumil Kulínský, Michal Viewegh, Ernesto Čekan, Yvetta Simonová, Marek Vašut, Arnošt Lustig, Petr Muk, Roman Štolpa, Tereza Kerndlová, Oldřich Říha, Pavel Šporcl, Jan Saudek, Ivan Hlas, Jan Kovařík, Jaroslav Suchánek, Alois Švehlík, Petr Salava, Jiří Stivín, Antonín Gondolán, Ondřej Brzobohatý, Jiří Tichota, Tereza Šefrnová, Marie Formáčková, Michaela Kuklová, Daniela Šinkorová, Jaroslav Samson Lenk, Tomáš Savka, Dolly Buster, Milan Markovič, Eva Urbanová, Štěpán Mareš, Zdeňka Žádníková-Volencová, Helena Zeťová, Karel Šíp, Gabriela Partyšová, Mahulena Bočanová, Martina Hudečková, Vladimír Hron, Vít Chaloupka, Iva Kubelková, Markéta Mayerová, Linda Finková, Blanka Šrůmová, Petr Kolář, Tomáš Trapl, Miloslav Mejzlík, Petra Špindlerová, Adéla Gondíková, Zdeněk Podhůrský, Zdeněk Junák, Roman Šebrle, Karol Sidon, Diana Kobzanová, Lucie Váchová, Vlasta Korec, Petr Šmolka, Milan Hnilička, Sámer Issa, Petr Urban, Josef Váňa, Roman Vojtek, Jana Doleželová, Monika Žídková, Kateřina Kornová, Jiří Ježek, Petr Fejk, Andrea Kalivodová, Jarmila Šuláková
  • Le_Chuck

Krampoule, Krampoule, ty kluku ušatá dyť já tě mám vlastně rád! Kvalita jednotlivých dielov prirodzene klesá-stúpa od hosťa k hosťovi, ale keď to aproximujeme, tak dostaneme krivku niekde okolo 50%. Odychová televízna zábava, ktorá na rozdiel od Slovenskej variácie s megatrapným duom Vašáryová-Andráši nerobí s ľudí silou mocou debilov (to je na odpad).(16.5.2007)

• forsberg

Snůška trapnosti, příšerných Krampolových "vtipů", občas politická agitka a sem tam i něco pro zasmání. "Jak se jmenovali rodiče Ježíše Krista?" "Ježíšmarjájózef, já si nemůžu vzpomenout."(13.8.2008)

• Karlos80

Nikdo není dokonalý..No podívejme se, co se tady také nenajde..! Prima má Krampola a ČT Krause vyberte si? Určitě oba rozdílní jak co se týká stylu svého humoru, tak co se týče scénářů svých pořadů. Svého času někdy v začátcích to bejval jeden z našich nejzábavnějších humorně soutěžních komerčních pořadů, čím déle se ale vysílá, tím více si myslím že ztrácí ze svého původního lesku a vtipu jako takovém, no samozřejmě že v první řadě záleží vždy na výběru hosta, ale to už také není tak zcela pravda. Za začátku, nevím jak dlouho se sice už tento pořad vysílá ale bude to řádově určitě už několik let, to ještě šlo, když si vzpomenu na některé naše velikány humoru jako byli Jiří Sovák, Vlastimil Brodský, Miroslav Horníček, Jiří Wimmer a všechny ti kteří zemřeli řádově před 5-10 lety a hlavně ty kteří nám měli vždy co nabídnout jednak ze svého bohatého osobního života tak i z toho filmového, tak je mi dnes do pláče. Samozřejmě že vzpomínali i na své kolegy i na daleko starší herecké legendy (učitelé, parťáky atd.), se kterými měli tu čest se potkat, hrát či stát na jednom prkně. Dnes upřímně řečeno až na pár světlých vyjímek se z toho stává doslova rodinný podnik televize Prima, ze senilním, stále se opakujícím co se týká svých vtipů, a často i přehrávajícím, do nedávna bohužel i inteligentním (co se týká zábavy) moderátorem Krampolem (který u mě navíc už odpadl, sdělením že se neobejde bez časopisu Aha !), navíc z druhořadými seriálovými hvězdičkami (hlavně z produkce TV Primy) či osobnostmi které člověk ani nezná (hlavně že jsou celebrity). Tak hluboko bohužel klesl původní šmrnc tohoto pořadu. Ale zas tento pořad až tak úplně nezatracuji. Jsou i horší. Má sice slabší chvilky ale stále hodně lidí i pobaví, s tím že vtipy jednotlivých dílů, se mezi lidmi stávají čím dál více oblíbené, některé už doslova i zlidověli, a to je přeci to hlavní o co tady jde ne?(28.1.2007)

• - Pořad se na obrazovkách na stanici Prima objevoval od začátku roku 1998 do února 2007. Definitivně pak skončil 13. 8. 2013. (chleba24)

• - V díle, kde byly hosty Ivan Vodochodský a Josef Vojtek, Jiří Krampol zapoměl, že má natáčet a byl vyzvednut přímo z restauračního zařízení, lehce jazykově indisponován. Z valné části proto pořad odmoderovali oba z výše jmenovaných hostů. (Fenk)

• - Pořadem měl původně provázet Josef Laufer. (Fenk)