poster

Dračí války

 • Jižní Korea

  Di weo

 • Jižní Korea

  디워

  (Jižní Korea)
 • slovenský

  Dračie vojny

 • anglický

  D-War

 • anglický

  Dragon Wars

 • anglický

  Dragon Wars: D-War

Akční / Drama / Fantasy / Horor

Jižní Korea, 2007, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Aluska88
  ***

  Přiznávám, že jsem Dračí války očekávala mnohem horší. Scénář a dialogy jsou typickým žánrovým, tisíckráte ohraným klišé, míchajícím v sobě špetku očekávaného, prvoplánového, trapně - vtipného humoru, patosu, hlouposti a samozřejmě jak jinak, nad tím vším, úkol dvou hlavních postav zjistit, jaký je jejich, již stovky let předurčený osud, přemoci protivníka a nastolit opět světlejší zítřky pro lidstvo. Naproti tomu digitální ztvárnění draků se mi docela líbilo. Nemohla jsem si pomoci, ale již od začátku filmu jsem v něm viděla jistou menší podobnost s Pánem prstenů, Mumií a především Godzillou (drak prchající za autem). Upoutala mne jedna hláška. "Škody jsou tak rozsáhlé, že zatím nebyli nalezeni očití svědci."(25.7.2010)

 • Payushka
  *

  Dneska mi kamarad rekl, ze pry nenavidim fantasy. Jak na to prisel? :)(30.8.2008)

 • B!shop
  ****

  No co si budem povidat, je to vcelku debilita, ale super zabavna. Ta legenda by jeste docela usla, horsi je to s postavama a vrchol vseho je, kdyz si hlavni dvojka asi tak minutu po seznameni zacne slibovat vecnou lasku. Na druhou stranu, na to, ze se nejedna o nejakej blockbuster jsou tu docela obstojny triky a samotny herci nejsou vylozene spatny. No a navic se film s nicim nesere, prvni pulka je sice takovy ocekavany uvedeni do deje, objasneni legendy a predstaveni postav, ale i tady se naka ta akce najde, ale druha pulka uz je jedna velka rezba, kde si to dava armada nejakejch rytiru se spoustou ruznejch potvor versus armada s tankama a vrtulnikama a na zaver dojde i na velkej souboj dvou hlavnich draku. A ja se perfektne bavil.(6.4.2009)

 • predators
  ***

  Trochu mi to připomínalo Pána prstenů, zasazeného do 20. století.:-) Řekl bych, že jde o takový Transformers s draky:-) Efekty...dobry, zvuky...dobry, herci...ok, příběh....??? Ano, příběh je největší zklamání celého filmu! Chtěl bych napsat, že se jedná o romanticý příběh nebo o pohádku s draky, ale ani k jednomu to nesedí doslova. Asi takto...pokud nevlastníte našlapanou sestavu domácího kina, horko těžko budete hledat klady:-( Především za efekty 55%(24.5.2008)

 • -bad-mad-wolf-
  *

  Hm... těžce průměrné digitální triky, se kterými rejža navíc neumí moc zacházet, směrem k závěru čím dál přeplácanější akce, svou nevkusnou zběsilostí a absencí adrenalinu diváka spíše otravující, dále hloupý příběh a hloupé dialogy. Tvůrci obrazově vykrádají vše, co mohou, není tu jediný vlastní nápad - tu bila do očí podobnost s Pánem prstenů, tu s Hvězdnými válkami, tu zase s Godzillou. Celkově příkladná ukázka, jak vyhodit vyšší rozpočet z okna. Od úsměvných televizních hovadin kalibru Varan vs. kobra se totiž Dračí války liší jen docela hezkými triky. Jedna hvězda za ty hezké čínské draky v závěru.(21.8.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace