poster

Král Kalifornie

 • USA

  King of California

 • Slovensko

  Kráľ Kalifornie

Komedie / Drama

USA, 2007, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Nathalie
  ***

  Takhle by asi vypadal Oliver Twist, kdyby ho přesadili do americké reality a nechali mu jednu polovinu rodiče. Ta polovina se jmenuje Michael Douglas, je udesne fousata a roztomile silena, hraje si na Lovce pokladu a hleda smysl zivota mezi bagry a detektory kovu. Atmosfericke, civilni a zvlastnim zpusobem pronikave. Snilci vsech zemi a vyznani, spojte se. Zatimco budete hledat, Evan Rachel Wood za vas odpracuje par smen u McDonalda.(29.3.2008)

 • Ant
  ***

  Až na okouzlující Evan Rachel Wood mě v celém filmu nic moc nezaujalo. Ale je to milé a ke konci i trochu zahřeje u srdce, tak proč ne.(24.9.2009)

 • Hejtmy
  odpad!

  Dementní polobezdomovec hledá pomocí deníku ze 16. století a olověnky na provázku poklad pod podlahou hypermarketu. Stačí? 0%(28.10.2009)

 • Aluska88
  ****

  Zajímavá, příjemně oddychová a inteligentně vtipná komedie, která je dokonale přirozená a vůbec v ní není cítit Hollywoodský stereotyp a jeho ohrané postupy. Michael Douglas je výborný, a zdařile jej doplňuje Evan Rachel Wood, která svou krásou zcela oslňuje. Je jakoby přirozeně krásná a krásně přirozená. Tváří, osobností a herectvím. Slovy se to těžko vyjadřuje, ale třeba nejsem sama, a někdo tuší či pochopí, co mám na mysli:) Za zmínku taktéž stojí příjemná hudba, která celý snímek jemně dokresluje, a tím také pozvedává jeho lehkost a nezávislost.(28.10.2009)

 • Webb
  **

  Čekal jsem průser (díky negativnímu názoru na tento film od člověka, kterého respektuji) ale tak špatně to nakonec nedopadlo. Má to sice chyby a působí to naivně, naštěstí čekání na nudu se ukázalo zbytečné, protože snímek docela dobře plynul do svého nezdárného konce a na Evan Rachel Wood se hezky kouká. 50%(21.4.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace