Král Kalifornie

Kráľ Kalifornie

Komedie / Drama

USA, 2007, 93 min

• ilemas

Komedie u které jsem se ani jednou nezasmál. Co tam dělá můj oblíbený herec Michael Douglas je mi záhadou. Jak mohl v takové trapnosti hrát. Že to bude volovina jsem tušil, ale až taková? Díval jsem se jen kvůli Douglasovi, nehrát tam on, tak bych tento paskvil nikdy neviděl.(9.10.2012)

Vážna nezávisla komédia...kde Michael Douglas je fanatický a vtipný blázon...a Evan Rachel Wood..neskutočne sexy...a tento film je dôkazom že aj nezávislé komédie sú fajn(20.2.2009)

A já těch "pět" dám. Mně se to totiž strašně líbilo. :-) Žádné násilí, války, utrpení, nic podobného. Jen a pouze pohodový fantasy příběh o ztraceném pokladu ze 17. století. A že je Kalifornie místem záhad a tajemství, o tom na konci tohoto dobrodružství nebude přesvědčen jen lehce "vyšinutý" M. Douglas a nádherná E.R. Wood, ale možná i vy. Tedy pokud se rozhodnete uvěřit... 80%(30.8.2009)

Až na okouzlující Evan Rachel Wood mě v celém filmu nic moc nezaujalo. Ale je to milé a ke konci i trochu zahřeje u srdce, tak proč ne.(24.9.2009)

• korbitch22

ač mám americké nezávislé léto opravdu rád,tak král kalifornie bohužel dopadl tragicky,imbecilní vykleštěná báchorka,co némá hlavu ani patu.opravdu děsivá režie a křečovitý a nezáživný scénář,mě přinutily u filmu 3x usnout3x!ani douglas to nezachrání.(23.12.2010)