poster

Kaw

 • Česko

  Černí vrazi

 • USA

  Kaw

 • Slovensko

  Boj o prežitie

Horor / Sci-Fi / Thriller

USA / Kanada, 2007, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • honajz
  *

  Kaw nebo Saw, to máte jedno, lidi na to skočej. Hodíme tam ňáký havrany, jako ve stylu Hitchcocka a jeho blbejch Ptáků, havrani budou žrát lidi, statečnej šerif se s nima prát, a bude to mít "naprosto nečekaný" konec... ha ha...(17.10.2007)

 • MM_Ramone
  ***

  V malom americkom farmárskom mestečku sa začnú diať divné veci. Na nič netušiacich občanov začnú útočiť kŕdle krkavcov. Ich ataky sú nepredvídateľné, intenzívne a zúrivé. Títo čierni operenci s očami diabla začnú terorizovať celé okolie. Čo je príčinou ich neprirodzeného, agresívneho správania? Prečo zabíjajú ľudí? Film "Kaw" je celkom podarený natural animal horror, ale hovoriť o ňom ako o priamom následovníkovi legendárneho Hitchcockovho snímku "Vtáci" je predsa len dosť odvážne a zavádzajúce tvrdenie. ***(31.5.2016)

 • Deimos
  **

  TV/// Obsazení 4/10 Děj 5/10 Hudba 6/10 Efekty 4/10/// +atmosféra, obal filmu, snad i námět -ovšem ve špatném zpracování, postavy se chovají nereálně a hloupě/// Krá krá, aneb vypadá to, že někdo chtěl opisovat od Hitchcocka. Námět nikomu neberu a nové zpracování by přišlo vhod, ovšem tohle. Atmosféra, asi nejlepší část tohoto filmu tomu původnímu nesahá ani po zobák. No a zblitek je už opravdu hodně béčkový, televizní, hloupý, no říkejte si tomu jak chcete, ale kvalitní to moc není. Naštěstí je to aspoň sranda, takže podobným snímkům celkem fandím, jen by to chtělo asi víc zainvestovat, příště./// Celkem 48%///(20.10.2009)

 • DinoRaptor
  *****

  Uznávám že Hitchokovi Ptáci byli lepší ale tenhle horor byl taky dost dobrý. Měl velice rychlý rozjezd a krkavci byli taky skvělí. Někdy jsem napětím ani nedýchal.(6.2.2010)

 • J*A*S*M
  *

  Tak tenhle film je opravdu něco hroznýho. Ze začátku to sice nevypadalo vůbec špatně, nicméně s postupujícím časem to byla větší a větší nuda, pointa navíc udělala z filmu nechtěnou komedii.(17.11.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace