Kaw

Boj o prežitie

Horor / Sci-Fi / Thriller

USA / Kanada, 2007, 85 min

• Ruut

Vůbec nic zajímavého a ani nic nechtěně vtipného. A přitom potenciál by to mělo. Nuda.(22.3.2008)

• J*A*S*M

Tak tenhle film je opravdu něco hroznýho. Ze začátku to sice nevypadalo vůbec špatně, nicméně s postupujícím časem to byla větší a větší nuda, pointa navíc udělala z filmu nechtěnou komedii.(17.11.2007)

• eraserhead666

Tak tohle opravdu ne. Už Du Marierové povídka Ptáci není nic moc (její síla spočívá hlavně v tom, že v podstatě nemá konec), Hitchcockovo filmové zpracování stojí hlavně na jeho režisérské kvalitě a na tom, že nic podobného ještě nikdo nenatočil, proto do prdele nechápu, že měl někdo chuť a nebojím se říct i drzost, zkusit to znova. A ještě tak strašně levným a hloupým způsobem. Kaw nezaujme naprosto vůbec zcela ničím, leda tak svou trapností, nudou, otřesností, hloupostí a ještě jednou nudou.(8.2.2010)

• stration

Jedna hvězda navíc za Seana Patricka Flaneryho a jeho jakš takš pokus o hraní. Jinak ale bacha, ať z toho nezačnete krákat.(7.11.2012)

• hladass

Kaw je nudná kravina s naprosto debilní (něco tak pitomého, jsem snad ještě nikdy neviděl) pointou, kterou od odpadu nezachrání ani vyložený sympaťák Stephen McHattie...(27.8.2010)