Kaw

Boj o prežitie

Horor / Sci-Fi / Thriller

USA / Kanada, 2007, 85 min

• Ruut

Vůbec nic zajímavého a ani nic nechtěně vtipného. A přitom potenciál by to mělo. Nuda.(22.3.2008)

V malom americkom farmárskom mestečku sa začnú diať divné veci. Na nič netušiacich občanov začnú útočiť kŕdle krkavcov. Ich ataky sú nepredvídateľné, intenzívne a zúrivé. Títo čierni operenci s očami diabla začnú terorizovať celé okolie. Čo je príčinou ich neprirodzeného, agresívneho správania? Prečo zabíjajú ľudí? Film "Kaw" je celkom podarený natural animal horror, ale hovoriť o ňom ako o priamom následovníkovi legendárneho Hitchcockovho snímku "Vtáci" je predsa len dosť odvážne a zavádzajúce tvrdenie. ***(31.5.2016)

• iamek

Trošku trapná parodie na skvělý film od Hitchcocka Ptáci. Nevím zda Wilson chtěl až se film asi po 20ti minutách změní v komedii.(15.8.2010)

• obitus

Jediné co z téhle totální ptákoviny (nomen omen) dělá nezapomenutelný zážitek je pointa vysvětlující důvody nepřátelské nálady krkavců. Něco tak hezky hloupého už jsem delší dobu neviděl a to pamatuju i invaze nenasytných hadohlavců.(4.11.2007)

• BitlDjus

tohle je zřejmě nějaký nejapný vtip(14.1.2009)