poster

Kaw

 • Česko

  Černí vrazi

 • USA

  Kaw

 • Slovensko

  Boj o prežitie

Horor / Sci-Fi / Thriller

USA / Kanada, 2007, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • iamek
  odpad!

  Trošku trapná parodie na skvělý film od Hitchcocka Ptáci. Nevím zda Wilson chtěl až se film asi po 20ti minutách změní v komedii.(15.8.2010)

 • SOLOM.
  **

  Film je údajně označován za následníka Hitchcockových ,,Ptáků‘‘ což je asi ten největší nesmysl, který jsem kdy četl. Tento film nemá právo být přirovnáván k tomuto velkému filmovému dílu. Režisér Wilson je známý svým filmem Krvavé stopy, který ale není o nic úspěšnější, něž tohle dílo. Jak se říká u nás na Valašsku: ještě bude muset pojíst hodně chleba, než z něho bude velký režisér. Jedná se o filmové béčko s velmi podprůměrnými vizuálními efekty, kdy si mockrát všimnete opakujících se scén. Digitální krkavci jsou opravdu směšní, když bombardují autobus kamením nebo ničí všechny žárovky. Jejich let mi připadal jako hejno netopýrů prchajících z jeskyně. Jediné co se mi celkem líbilo byla zápletka a vysvětlení nakažení ptáků. Sice to není moc reálné, ale budiž. Dost se mi líbila scénka s mrtvým dobytkem a směšný autobusák.(4.5.2010)

 • Tommassi3
  **

  "Havrani.. Moje babička říkala, že to jsou ďáblovy oči.."(14.2.2015)

 • Ruut
  *

  Vůbec nic zajímavého a ani nic nechtěně vtipného. A přitom potenciál by to mělo. Nuda.(22.3.2008)

 • Deimos
  **

  TV/// Obsazení 4/10 Děj 5/10 Hudba 6/10 Efekty 4/10/// +atmosféra, obal filmu, snad i námět -ovšem ve špatném zpracování, postavy se chovají nereálně a hloupě/// Krá krá, aneb vypadá to, že někdo chtěl opisovat od Hitchcocka. Námět nikomu neberu a nové zpracování by přišlo vhod, ovšem tohle. Atmosféra, asi nejlepší část tohoto filmu tomu původnímu nesahá ani po zobák. No a zblitek je už opravdu hodně béčkový, televizní, hloupý, no říkejte si tomu jak chcete, ale kvalitní to moc není. Naštěstí je to aspoň sranda, takže podobným snímkům celkem fandím, jen by to chtělo asi víc zainvestovat, příště./// Celkem 48%///(20.10.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace