Kaw

Kaw

Boj o prežitie

Horor / Sci-Fi / Thriller

USA / Kanada, 2007, 85 min

Šerif Wayne a jeho žena mají úmysl se přestěhovat do většího města. Zůstal jim pouze jeden den do přestěhování a započatí nového lepšího života. A právě tento obvykle normální den se mění v krvavou bitvu o přežití... Obyvatelé města zpočátku neberou útoky havranů vážně.... později však budou litovat! Mně osobně se film líbil. Ani Hitchcock by se za tento film nemusel stydět. Ptáci - Havrani jsou uděláni opravdově a ani nezpozorujete sem a tam počítačový trik.(15.6.2007)

• iolaos

.....ale 10x lepší než Ptáci, zrežírovaní horrorovým niemandem Alfredem Hitchcockem..(27.8.2009)

V malom americkom farmárskom mestečku sa začnú diať divné veci. Na nič netušiacich občanov začnú útočiť kŕdle krkavcov. Ich ataky sú nepredvídateľné, intenzívne a zúrivé. Títo čierni operenci s očami diabla začnú terorizovať celé okolie. Čo je príčinou ich neprirodzeného, agresívneho správania? Prečo zabíjajú ľudí? Film "Kaw" je celkom podarený natural animal horror, ale hovoriť o ňom ako o priamom následovníkovi legendárneho Hitchcockovho snímku "Vtáci" je predsa len dosť odvážne a zavádzajúce tvrdenie. ***(31.5.2016)

Uznávám že Hitchokovi Ptáci byli lepší ale tenhle horor byl taky dost dobrý. Měl velice rychlý rozjezd a krkavci byli taky skvělí. Někdy jsem napětím ani nedýchal.(6.2.2010)

• Ruut

Vůbec nic zajímavého a ani nic nechtěně vtipného. A přitom potenciál by to mělo. Nuda.(22.3.2008)