Kaw

Boj o prežitie

Horor / Sci-Fi / Thriller

USA / Kanada, 2007, 85 min

• BitlDjus

tohle je zřejmě nějaký nejapný vtip(14.1.2009)

• fcreading

To tvorcovia ani nemysleli vážňe, otrasné nudné herecké výkony ktomu hrozné efekty, vela hladných havranov, ktorý túžia po krvi a preto napadnú každého, kdo im vzkríži cestu. O horore sa nedá ani hovoriť, nenájdete tu ani jednú scénku, ktorá by vystrašila, alebo zaujala. Najvtipnejšia scénka bola v autobuse, toľko útočiacich havranov, nenájdete nikde inde 20 percent.(17.2.2009)

• Tommassi3

"Havrani.. Moje babička říkala, že to jsou ďáblovy oči.."(14.2.2015)

• iolaos

.....ale 10x lepší než Ptáci, zrežírovaní horrorovým niemandem Alfredem Hitchcockem..(27.8.2009)

• Deimos

TV/// Obsazení 4/10 Děj 5/10 Hudba 6/10 Efekty 4/10/// +atmosféra, obal filmu, snad i námět -ovšem ve špatném zpracování, postavy se chovají nereálně a hloupě/// Krá krá, aneb vypadá to, že někdo chtěl opisovat od Hitchcocka. Námět nikomu neberu a nové zpracování by přišlo vhod, ovšem tohle. Atmosféra, asi nejlepší část tohoto filmu tomu původnímu nesahá ani po zobák. No a zblitek je už opravdu hodně béčkový, televizní, hloupý, no říkejte si tomu jak chcete, ale kvalitní to moc není. Naštěstí je to aspoň sranda, takže podobným snímkům celkem fandím, jen by to chtělo asi víc zainvestovat, příště./// Celkem 48%///(20.10.2009)