poster

Kaw

 • Česko

  Černí vrazi

 • USA

  Kaw

 • Slovensko

  Boj o prežitie

Horor / Sci-Fi / Thriller

USA / Kanada, 2007, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hladass
  odpad!

  Kaw je nudná kravina s naprosto debilní (něco tak pitomého, jsem snad ještě nikdy neviděl) pointou, kterou od odpadu nezachrání ani vyložený sympaťák Stephen McHattie...(27.8.2010)

 • Tommassi3
  **

  "Havrani.. Moje babička říkala, že to jsou ďáblovy oči.."(14.2.2015)

 • honajz
  *

  Kaw nebo Saw, to máte jedno, lidi na to skočej. Hodíme tam ňáký havrany, jako ve stylu Hitchcocka a jeho blbejch Ptáků, havrani budou žrát lidi, statečnej šerif se s nima prát, a bude to mít "naprosto nečekaný" konec... ha ha...(17.10.2007)

 • LIVINGDEAD
  ****

  Šerif Wayne a jeho žena mají úmysl se přestěhovat do většího města. Zůstal jim pouze jeden den do přestěhování a započatí nového lepšího života. A právě tento obvykle normální den se mění v krvavou bitvu o přežití... Obyvatelé města zpočátku neberou útoky havranů vážně.... později však budou litovat! Mně osobně se film líbil. Ani Hitchcock by se za tento film nemusel stydět. Ptáci - Havrani jsou uděláni opravdově a ani nezpozorujete sem a tam počítačový trik.(15.6.2007)

 • tron
  *

  „Nie je to skúška. Je to trest.“ Tak na túto kravinu som sa tešil o to viac, že s výnimkou Hitchcockovej klasiky VTÁCI nepoznám žiadny vydarený horor o operencoch. Režisér (majúci na konte solídny malý horor o KRVAVÝCH STOPÁCH) americko-kanadského hororu KAW (na Slovensku uvádzaného pod hrozným prekladom BOJ O PREŽITIE, kto to preboha vymýšľa?) si váži majstrov odkaz (nájdete Roda Taylora a viete, kto to je?). Napriek tomu by možno niekto mohol nakrútiť konečne VERNÚ adaptáciu du Maurierovej poviedky „Vtáci“ (s ktorou preferovaný Hitchcock nemal skoro nič spoločné, fakt). A KAW? Bieda. Divák sa chvíľku teší na fajn budovanú atmosféru zlietajúcich sa havranov. No tupé počítačové triky, mdlé herecké obsadenie, tuctové akčné scény a hlúpy scenár to čoskoro pokašľú.(12.4.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace