Dealer 2

With Blood on My Hands: Pusher II

Drama / Thriller / Krimi / Akční

Dánsko / Velká Británie, 2004, 100 min

Morten Søborg

Volné pokračování Dealera z roku 1996 stavící na stejném principu napětí vznikajícího z "druhotné platební neschopnosti" mezi dealery drog navíc obohaceného o pomalu se probouzející otcovský pud.(20.11.2015)

O něco horší něž první díl. V jedničce se neustále něco dělo, ale tady mi připadalo akce málo. Což je škoda.(16.12.2011)

Ještě lepší než Pusher I. Mads Mikkelsen je nepochybně nadstandardní herec a Refn zase režisér, kterej si vystačí opravdu s málem. Bavilo mě to, byl jsem napjatej, nervózní a na konci přišlo snad i dojetí. Je to špinavý, naturalistický a rozhodně úctyhodný. 95%(11.2.2013)

Refn je neskutočne prefíkaný sráč. Natočí si čokoľvek, a my mu to žerieme. Druhý Pusher je takmer ešte sprostejší, vyhulenejší a mozog sa mu nádherne rozlieva po dlážke. Madsi Mads je absolútne holohlavé pako a Chodiace ľudské hovno s tetovaním respect, životom úplne na sračky a krásnou feťáckou famíliou zdegenerovaných idiotov, zlodejov áut, pouličných bastardov a ktovie čoho ešte. Svadobný striptíz, rozdrbaný byt, fet, fet, fet, chľast, zabíjačka, fet. Až sa mi to nechce veriť, ale vyzerá to ukrutne reálne. A že si Refn takmer hneď na začiatku hodí fajnovú absolútne PORNO scénu je neskutočné. Ten chlap je génius s vymydlenou hlavou. 85%(22.1.2014)

• tatanapope

Slabý bratřík, svého prvního dílu, který už vlastně ani neví, proč že se to vlastně jmenuje dealer, když děj už je úplně někde jinde. Dealer se tam sice mihne, ale je tam spíš jako kulturní vložka. Děj mi přišel docela slabý.(1.2.2016)