poster

Maradona režie Kusturica

 • Česko

  Maradona

 • Francie

  Maradona by Kusturica

 • Slovensko

  Maradona podľa Kusturicu

Dokumentární / Sportovní

Francie / Španělsko, 2008, 90 min

Režie:

Emir Kusturica

Střih:

Svetolik Zajc
(další profese)
 • Tetsuo
  *

  Bohužel Kusturica by Maradona. Neskutečné selhání filmaře, který se nechá vláčet svým objektem zájmu. Na své primitivní politické názory mají sice Kusturica s Maradonou nárok, ale některé momenty v tomto velice ošklivě a neatraktivně natočeném dokumentu mají až vesmírně a nelidsky trapný rozměr, ať jako diváci stojíte na libovolné straně politického spektra. Stačí mít trochu vkusu a soudnosti... Což bohužel oběma těmhle patetickým šmudlům chybí.(30.10.2009)

 • korbitch22
  *****

  pro mě nejlepší kusturicův film.fotbalový ale i dost politický dokument,který si skvěle dělá prdel z ameriky a anglie.konečně!skvělé karikatury,perfektně poskládaně záběry na maradonovi parádičky,doplněné o skvělej song god save the queen od sex pistols.až na cháveze sem v celku vydejchal i castra a co si budem povídat,radši bych se sešel s nim než s nějakym debilním princem charlesem či snad s hovadem božím panem bushem.podle komentářů a hodnocení bych to viděl hezky takhle:všichni pozor!hlavu k západu,připnout vodznáček s americkou vlaječkou a spustit nejdřív americkou a pak hned anglickou hymnu!to já si radši vod plic a s radostí zaspívám olé olé olé olé,diegó,diegó!olé olé olé olé maradó,maradó!:-)(5.2.2010)

 • Lima
  **

  Já bych tak přísný nebyl – Kusturica si aspoň zkusil po dráze hudebníka, příležitostného fotbalisty a režiséra další profesi – řitního speleologa.(27.7.2011)

 • iamek
  *****

  Takhle jsem si tenhle dokument přesně představoval. Hodně ze života Maradony, který to mimochodem s míčem umí do dnes.(6.11.2008)

 • rt12
  **

  Přiznejme si, že Maradona kmital na trávníku nožičkama celkem slušně a góly dával výstavní. Ovšem z náplně mě bolela očička a pak se přidala hlavička a nakonec se mi chtělo zvracet.(13.11.2013)

 • - V dokumente zaznieva skladba "God Save The Queen" od Sex Pistols. (Raccoon.city)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace