poster

Mládí v hajzlu

 • USA

  Youth in Revolt

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2009, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Davies182
  ***

  Totální kolaps co se rozhodování nad finálním verdiktem týče. Rozmýšlel jsem se dlouho, jestli přiťuknout lepší hodnocení, nebo nechat více méně zasloužené dvě hvězdičky. Nakonec se ale přikláním k několika světlejším faktům, mezi něž se počítají třeba opravdu povedené (i když jich je pomálu) dialogy, roztomile neotrkaný a naivní Twisp (Cera to nemohl podat lépe), nebo skvělé minirole herců zvučných jmen, na které divák naráží v průběhu celého filmu - Buscemi má kuráž, když si s nadhledem střihne infantilního fotříka, potěšil i Justin Long a Ray Liotta. No... i když vlastně stále převažuje zmatek nad tím, jestli to byla ohromná hovadina či s vizí natočená prvoplánovitá konina, asi se mi to víc líbí, než bych nad tím ohrnoval nos. U mě dobrý.(27.2.2011)

 • juta
  ***

  Rozporuplné drama s kapkou komedie, které má přívalové komediální momenty, ty ale rychle odplouvají a v celé stopáži je jich jen pár. Nevím zda je takový děj reálný, leda tak vysněný v hlavě psychopata. Někdo by možná udělal všechno pro osobu, kterou miluje, ale snad existují určité meze ne? A nevím, jestli by mi bylo dobře vedle člověka, který nechá vybuchnout auto, jen kvůli tomu, aby mohl být se mnou. :-)(30.9.2014)

 • misterz
  ***

  Celkom zábavná komédia o týpkovi, ktorý pre lásku dokáže robiť aj totálne hovadiny. Áno viem, trápnosť a nereálnosť, pretože takto by sa mohol správať iba niekto, kto práve prišiel z blázinca, ale mňa to celkom bavilo. Niekedy, keď už trápnosť a hlúposť hraničí s totálnou magorinou to zafunguje a človek sa začne baviť na samotnej blbosti. Tak to bolo blbé, až to bolo zábavné. To je prípad aj Zoolandera, ale ten bol ešte o niekoľko tried lepší a toto dotiahol do dokonalosti. :)(23.10.2013)

 • Psema
  **

  Knihy neznám, takže kdovíjak na_raný nejsem. Přesto je ale filmové Mládí v hajzlu nehorázná nuda, jejíž "indie" póza je pro mě de facto esencí kinematografického pekla. Do sebe zahleděná, ale přesto strašlivě hloupá a nekonzistentní teenagerská pakárna o holce, která je kráva, o klukovi, který je kretén... a další spoustě imbecilů, jimž máte sto chutí dát po jedné větě přes papuli. Vždyť i ten Cera se tu úplně ztrácí, a to nejen jako hodná podržtaška, ale postupem času i jako "rádoby švihák" s úlisným knírem sňatkového podvodníka. O Artetovi jsem po Hodné holce smýšlel líp, teď ale vidím, že on jinak než nezávislou optikou "nakroutit" film neumí. A i to mu jde dost blbě. 3/10(4.6.2010)

 • a.kopecka
  **

  Miguel Arteta to posral...(22.5.2010)

 • - Otec Nickiho Twispta (Steve Buscemi) a později i Nick Twisp (Michael Cera) jezdí ve filmu v BMW 3 E46, ale automobil se ve filmu několikrát změní z verze před faceliftem na verzi po faceliftu a obráceně. (BanditaX)

 • - Michael Cera si ve filmu zahrál dvojroli, Nicka Twispa a Francois Dillingera. Nick má hnědé oči a Francois světle modré. (Cheeker)

 • - Natočeno podle předlohy u nás známé jako Mládí v hajzlu od C.D. Payna. (Teodorik)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace