Mládí v hajzlu

Youth in Revolt

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2009, 86 min

Po Juno a Scott Pilgrim proti zbytku světa jsem rozhodně chtěla s Michaelem Cerou vidět ještě něco jiného. Tak jsem zkusila tento film. V zásadě to nebylo špatné, sem tam i vtipné, ale v tom byl možná ten hlavní problém. U tohoto filmu bych nečekala, že to bude jen "sem tam" vtipné, ale že si u toho užiju pořádnou zábavu. Ta se ale nekonala, přestože pár povedených scén tady najdeme, navíc v podání dobrých herců (Cera, Buscemi). Jakoby tomu zkrátka něco důležitého chybělo. Výsledný dojem byl tedy spíše průměrný. Asi si budu muset počkat na nějaký povedenější film s Michaelem Cerou, ale bohužel silně pochybuju, že něco překoná Scotta Pilgrima. ~(3,0)~(27.5.2011)

Literární předloha je mé dirty pleasure, film je bohužel příliš zkratkovitý a končí jinak než první díl (nemastně, neslaně, hloupě, kýčovitě). Přesto jsem si to i tak docela užil, mám rád Michaela Ceru (líbil se mi v Juno) a překvapil mě i Steve Buscemi, pro neznalé předlohy docela zajímavý "lehký" film na jeden večer, pro zavilé hajzlisty (:)) velké zklamání, ale ono se ani nedalo čekat nic jiného... 6/10(11.6.2010)

• Indiana

Michael Cera je asi nejnudnější herec, co znám a v kombinaci s filmem, kterej je celej nudnej i sám o sobě, je to smrtící kombinace.(20.8.2013)

• balone

Na to herecké obsazení to je dost ubohý film, komedie, i když u knížky jsem se skoro nepřestal smát, tu skoro není. Ale díky hercům se na to kouká příjemně. Po druhé to však vidět nemusim. 50%(21.6.2010)

Dost zvláštní film. Ze začátku měl laťku hodně vysoko a ta potom v průběhu filmu hodně padala dolů ... Dost věcí mi v ději vůbec nedávalo smysl, ale možná to tak bylo myšlený. Výběr herců mi docela sedl, i když to mohlo být lepší. Nakonec dávám 50% a myslím, že jednou mi tenhle film stačil.(2.11.2015)

• - Rooney Mara, která hrála Taggarty, se původně ucházela o roli Sheeni Saunders. (Cheeker)

• - Justin Long, který hraje staršího bratra Portie Doubleday, ve skutečném životě chodil s její starší sestrou Kaitlin Doubleday. (Kulmon)

• - Keď je vo filme Nick Twisp (Michael Cera) vo videopožičovni, drží v ruke a rozpráva o filme La Strada (1954) ktorí natočil skutočne Federico Fellini. (fefee)