poster

Mládí v hajzlu

 • USA

  Youth in Revolt

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2009, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • balone
  **

  Na to herecké obsazení to je dost ubohý film, komedie, i když u knížky jsem se skoro nepřestal smát, tu skoro není. Ale díky hercům se na to kouká příjemně. Po druhé to však vidět nemusim. 50%(21.6.2010)

 • Chermy
  ***

  Kdybych nečetl román C.D. Paynea, takhle vysoké hodnocení bych rozhodně nedal! Tahle kniha se točit snad ani neměla. Leda by to bylo komediální porno. Miluju sérii Mládí v hajzlu, co však snese papír, plátno často ne. A tak je tahle adaptace prostříhaná, nevtipná a pro diváky nedotčené předlohou musí být i značně bizarní.(2.6.2010)

 • dobytek
  ****

  V podstatě je to jenom taková ptákovina o tom, jak se jeden lůzr zamiluje do holky a nakonec získá její srdce. Ale v tom filmu se pořád dějou nějaký naprosto šílený situace, při kterejch jsem se dost nasmál. Navíc prakticky všechny postavy jsou úplný magoři. Potěšilo mě taky herecký obsazení (např. Steve Buscemi nebo Zach Galifianakis). Mínusem je poněkud ohranej hlavní příběh a závěr, kterýmu schází jakákoliv pointa. A dodávám, že knižní předlohu neznám.(13.7.2012)

 • Kamca_
  ***

  Dost zvláštní film. Ze začátku měl laťku hodně vysoko a ta potom v průběhu filmu hodně padala dolů ... Dost věcí mi v ději vůbec nedávalo smysl, ale možná to tak bylo myšlený. Výběr herců mi docela sedl, i když to mohlo být lepší. Nakonec dávám 50% a myslím, že jednou mi tenhle film stačil.(2.11.2015)

 • monolog
  odpad!

  Brrrr, fujtajbl! Až jsem se lek! Homokluk dCera útočí na naše mozky a bránice v trapné napodobenině nejlepší teen knihy všech dob. Režisér svou impotentní vykastrovanou režií zazdívá i těch několik vtipných momentů, které se mu do jeho životaneschopného ejakulátu kdovíjak omylem připletly. K tomu všemu připojme naprosto tuctovou a nemastnou mužatku Doubleday, jejíž postava se chová asi tak sympaticky a mile jako ruskej tirák v ukrajinským bordelu, zdlouhavou a přesto dějově poskakující adaptaci románu, devadesát procent náctiletejch, kteří jak kdyby vylezli z posledního kola "Amerika hledá nejuslintanějšího debila", a křečovitou snahu vynechat všechno, co dělá Nicka Twispa Francoisem. Jediná povedená věc je podle mě obsazení Raye Liotty jako policajta Lance. Ten ale bohužel za těch několik minut nestačí utáhnout celej film. A tak tu máme trapnou zdlouhavou kvazikomedii, která nedokáže pobavit ani suchý z nosu. A za tohle by měl divák ještě platit, aby to viděl?(1.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace