poster

Knight Rider - legenda se vrací (TV film)

 • USA

  Knight Rider

 • Slovensko

  Knight Rider

Akční / Krimi / Sci-Fi / Thriller

USA, 2008, 80 min

Režie:

Steve Shill
 • Hellboy
  ***

  SPOILERY. Tu tu du dů, tu tu du dů, tu tu du du tu tůůů:) Juchů:) Návrat legendy v novém štýlu. Ford Mustang namísto Trans Amu '82 ujde, je mi jasný, že u toho starýho auta zůstat nemohli, ale stejně se mi po něm stýská. Starej KITT měl neuvěřitelně futuristickej design, zatímco novej je prostě běžnej sporťák. Jasně, líbí se mi, ale neni to nic převratnýho. Zápletka je mizerná, ale na to jsem zvyklej, přijemně klidnej je hlas Vala Kilmera jako KITTa, Justin Bruening jako Mike Knight junior je docela snesitelnej, zato Deanna Russo je tragická. Malá role Davida Hasselhoffa mě fakt dostala, na toho jsem čekal a dočkal jsem se! Na druhou stranu žádnej Turbo boost!! Snad ještě příde, neřikejte mi, že by tvůrci odepsali skákání, tak jednoznačné poznávací znamení! Jinak nechápu, kde se vzadu sakra bere druhý spoiler, to se tam jako zhmotňuje, nebo je neviditelný?! Také měnění barev mi příde jako blbost.. Potěšila mě zmínka o Praze (stejně jako teďko třeba i v Jumperovi). Chyby: záporáci letěj vrtulníkem, celkem se tam objevěj 4 (!!!) různé vrtulníky: 21:40 asi Augusta A-109, nejsem si jistej. 21:54 Eurocopter AS 355F1, helikoptéra, kterou zřejmě štáb natáčel záběry ze vzduchu, ve předu je ohromné pouzdro na kamery. 22:16 Bell UH-1. 48:54 Eurocopter Twinstar AS355F2. To ale není vše, nejlepší část je automobilová honička plná lehkých ťukanců, kde třeba na 01:03:34 má KITT rozbité levé přední světlo a utržené levé zpětné zrcátko. Následující záběr je vše jako nové a po chvíli se zrcátko utrhne "oficiálně". To nic ale nemění na faktu, že se v dalších záběrech pravidelně objevuje a zase mizí, asi dvacetkrát!! A co ten Hercules na konci? Prostě normální zábava pro teenagery, z nostalgie dávám slabší 3***. Pokud začne skákat, tak to budou..silnější 3*** :D(2.4.2008)

 • corpsy
  **

  Chudobný odpich, k podobne pokašľanému seriálu. Hasselhof v závere trošku zabrnkal na nostalgickú strunu, ale to je asi tak všetko.(21.1.2011)

 • Djkoma
  **

  Naděje tam je, ale moc na ni nesázím...(3.3.2008)

 • Tomik12345
  *

  No co k tomu říct? Žádná slušná akce, trapné dialogy, snad jen to auto je celkem slušný. Jestli se na to budete chtít mermomocí podívat, tak doporučuji u toho dělat ještě něco jiného, jinak se asi unudíte...(16.4.2009)

 • c.tucker
  **

  Taková trochy zbytečná a trochu podprůměrná (v dnešní době) věc s nabušenou károu, která je pokryta nanotechnologií (no ještě aby ne, vždyť je to těď tak populární). 2* za to, že to na oko vypadá cool a za Davida na konci.(24.5.2008)

 • - Vůz Kitt je ve skutečnosti Ford Mustang Shelby GT500KR. (Dawid199)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace