poster

Knight Rider - legenda se vrací (TV film)

 • USA

  Knight Rider

 • Slovensko

  Knight Rider

Akční / Krimi / Sci-Fi / Thriller

USA, 2008, 80 min

Režie:

Steve Shill
 • Psema
  **

  Děs běs, jemuž doufejme nebude přiřknuta celá, byť jen jedna jedinná sezóna, protože pokud by k tomu došlo, nejenže bysme zjistili, jakou misi bude muset nový (a nudný) KITT vyřešit s Prahou za zády, ale také bychom si jistě "vychutnali" další mizerně natočené honičky, blbou kameru obecně a ty nejšílenější herecké výkony (ok, Mike Traceur je docela sympaťák) za poslední dva tři seriálové roky. Jedna hvězda navrch za nesmysly žvatlajícího Hasselhoffa a alespoň částečně nostalgickou (jinak zprasenou) znělku.(21.2.2008)

 • GILLWANDER
  *

  Otrasné! Škoda "Mustangu", takúto blamáž si také skvelé auto nezaslúžlo...10%(5.9.2014)

 • mysiak
  odpad!

  Veľmi zlé, kára je suprová, ale Val Kilmer ako K.I.T.T. to je vtip, že?...na zasmiatie je akurát cameo Davida Hasselhoffa...neodporúčam pozerať v triezvom stave(11.7.2008)

 • Her0.89
  ***

  Už jsem asi vyrostl....... Jinak si to nedokážu si to vysvětlit. Seriál jsem strašně žral, ale toto... Není to sice nejhorší a dá se na to podívat, ale čekal jsem víc. Tvůrci to dokonce spojili se Zmijí (vzpomínte to někdy červené a někdy šedé auto, které se měnilo podle potřeby). Ale toto všechno mi přišlo takové plitké. Nerozvedený děj (vždyť nám KITT ani pořándě neukázal co umí) a chabé dialogy nezachránila ani TA legenda co se mihla na konci. Jo a ještě něco - to má být Bruce Davison náhrada za Edwarda Mulhara ??? Ani náhodou(9.3.2008)

 • havLord
  odpad!

  Je to takový Dawsonův svět, akorát tam jezdí v nabušené káře.(20.2.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace