Knight Rider - legenda se vrací (TV film)

Knight Rider

Knight Rider

Akční / Krimi / Sci-Fi / Thriller

USA, 2008, 80 min

Steve Shill

80% - Příjemný návrat do dětských let...(10.8.2010)

• VojinRyan

Oživiť kultový seriál z roku 1982?? Zbytočné a nepodarené. odpad - 5%(10.2.2012)

• KarelR

Dopadlo to jenom o trošku líp, než jsem doufal. Michael je taková béčková kopie Alexe z Chirurgů, představitelka Sarah by nepřehrála ani Jessicu Albu a z KITTa je mluvící Zmije. Fuj. Jinak se to drží terminátořího trendu cool vypadající, ale blbé až na půdu (což se bude samozřejmě obhajovat návratem k 80's kořenům), ale docela to táhne nahoru závěr, kterej je nostalgickej jak sviňa (ano, přijde i ON). Vcelku mám pocit, že to naprosto zapadne mezi ostatní seriálovou produkcí.(18.2.2008)

• petaspur

V osmdesátých letech se černý skákací bourák K.I.T.T. proháněl po USA a na sedadle řidiče zachraňoval svět Michael Knight. Po každé misi zachráněná děva padla Michaelovi do postele a zásluhou jedné zbloudilé spermie vznikl Mike Traceur, který právě usedá do druhého KITTa. Ten je sice prošpikován nanotechnologiemi, ale úspěch tohoto snímku (a následného seriálu) bych si dovolil považovat za velký producentský zázrak.(14.7.2010)

Návrat Kitta a jeho neohroženého jezdce Michaela Knighta vypadá na pohled celkem dobře, ale bohužel v průběhu filmu a později i seriálu to všechno ztrácí veškerou soudnost...Tupé dialogy a herci neherci, pěkný auta a pěkný ženský toť vše, ale jako zabiják času může být! 55%(25.7.2010)

• - Vůz Kitt je ve skutečnosti Ford Mustang Shelby GT500KR. (Dawid199)