Knight Rider - legenda se vrací (TV film)

Knight Rider

Knight Rider

Akční / Krimi / Sci-Fi / Thriller

USA, 2008, 80 min

Steve Shill

No docela přijemne překvapeni. Jen aby to vydrželo.(5.8.2008)

• LiVentura

Jen za pokus hvězda.(13.7.2010)

• petaspur

V osmdesátých letech se černý skákací bourák K.I.T.T. proháněl po USA a na sedadle řidiče zachraňoval svět Michael Knight. Po každé misi zachráněná děva padla Michaelovi do postele a zásluhou jedné zbloudilé spermie vznikl Mike Traceur, který právě usedá do druhého KITTa. Ten je sice prošpikován nanotechnologiemi, ale úspěch tohoto snímku (a následného seriálu) bych si dovolil považovat za velký producentský zázrak.(14.7.2010)

• Jackxx

Jediné, co se mi opravdu ve filmu líbilo, byla na konci přítomnost Davida. Mám rád takové nostalgické propojenosti. A to mi opět připomíná, že se nemůžu dočkat Expendables:o))(14.7.2010)

Nooo, herci na prvý pohľad fajn, pekné malé cameo Hasselhoffa, auto KITT 3000 tiež môže byť, len ten suchý scenár nemusel byť až tak prázdny vývar. Nuž možno ďalšie diely sa trošku rozhýbu k lepšiemu. /40%/(6.1.2010)

• - Vůz Kitt je ve skutečnosti Ford Mustang Shelby GT500KR. (Dawid199)