Knight Rider - legenda se vrací (TV film)

Knight Rider

Knight Rider

Akční / Krimi / Sci-Fi / Thriller

USA, 2008, 80 min

Steve Shill
  • Psema

Děs běs, jemuž doufejme nebude přiřknuta celá, byť jen jedna jedinná sezóna, protože pokud by k tomu došlo, nejenže bysme zjistili, jakou misi bude muset nový (a nudný) KITT vyřešit s Prahou za zády, ale také bychom si jistě "vychutnali" další mizerně natočené honičky, blbou kameru obecně a ty nejšílenější herecké výkony (ok, Mike Traceur je docela sympaťák) za poslední dva tři seriálové roky. Jedna hvězda navrch za nesmysly žvatlajícího Hasselhoffa a alespoň částečně nostalgickou (jinak zprasenou) znělku.(21.2.2008)

Nooo, herci na prvý pohľad fajn, pekné malé cameo Hasselhoffa, auto KITT 3000 tiež môže byť, len ten suchý scenár nemusel byť až tak prázdny vývar. Nuž možno ďalšie diely sa trošku rozhýbu k lepšiemu. /40%/(6.1.2010)

• KarelR

Dopadlo to jenom o trošku líp, než jsem doufal. Michael je taková béčková kopie Alexe z Chirurgů, představitelka Sarah by nepřehrála ani Jessicu Albu a z KITTa je mluvící Zmije. Fuj. Jinak se to drží terminátořího trendu cool vypadající, ale blbé až na půdu (což se bude samozřejmě obhajovat návratem k 80's kořenům), ale docela to táhne nahoru závěr, kterej je nostalgickej jak sviňa (ano, přijde i ON). Vcelku mám pocit, že to naprosto zapadne mezi ostatní seriálovou produkcí.(18.2.2008)

• reky

Slabé, slabé. Scénář nic moc, chování postav místy vyloženě debilní (Co mělo proboha znamenat řešení osobních vztahů v momentě, kdy byli našim - v tu chvíli na místě stojícím a konverzujícím - hrdinům v patách záporáci??), auto ujde, bohužel hned první honička ho sráží někam na vrakáč - kam jinam, když mu na vlnící se horské silnici stačí obyčejné MPVéčko. Malé plus za Hasselhoffovo cameo.(14.7.2010)

Novej Kitt je hustej, jak hlasem, tak i vzhledem. Příběh byl dost průměrnej, ale hodina se přežije v klídku. No samozřejmě doufám, že pokračování bude opravdu z Prahy:)).(16.4.2008)