• Jara.Cimrman.jr
  ***

  Aby bylo dopředu jasno, tak kostým superhrdiny bych na sebe nenatáhl ani na maškarním plese pořádaném nadrženými wrestlerkami a žádnou komiksy evidovanou superschopnost bych nevyměnil za svou parádní disciplínu - raketové dělení čehokoliv číslem jedna. Avšak rachitický vlastenec ve službách válečného byznysu, podporovaný skvěle ubručeným plukovníkem, si nějakou tu hvězdu zaslouží a kdyby v závěru snímek zbytečně neztratil slušně nasazené tempo, tak bych se poohlédl po nějakém intelektuálním kroužku, ve kterém bych i o čtvrté hvězdě hloubavě popřemýšlel.(10.5.2012)

 • LIVINGDEAD
  ****

  Skvělé triky, sympatické herecké obsazení, film, který pobavil(23.10.2011)

 • Dever
  ****

  Musím súhlasiť s užívateľom Falkom, pretože ani mne Captain America nie úplne sadol, kvôli trošku dlhšej stopáži a chvíľami nudným dejom čo ma trošku sklamalo, lebo poväčšine ma sfilmované komixi veľmi bavia. Zas na druhú stranu sa mi veľmi páčila audio-vizuálna stránka.(21.10.2011)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - James Buchanan 'Bucky' Barnes (Sebastian Stan) je v komiksech mnohem mladší než Captain America (Chris Evans) a vycvičen na špinavou práci, která by Captainovi škodila v reputaci. Podle toho, o jaký komiks se jedná, pak buď zemře ještě za války (při poslední Captainově akci), dožije se příjemného stáří nebo se z něj stane zabiják bez vůle v moci SSSR a nakonec samostatný hrdina Zimní voják. (erazmus)

 • - Vo filme bolo využitých viac ako 1 600 vizuálnych efektov, ktoré vytváralo trinásť rôznych spoločností. (Greenpeacak)

 • - Stanley Tucci roli ve filmu přijal kvůli německému přízvuku, kterým chtěl vždy ve filmu mluvit. (HellFire)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace