Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gimli
  *

  Plytký děj, v podstatě nulový vývoj postav včetně hlavního hrdiny, absence napětí, humoru a kvalitních akčních scén a hromada klišé. Zaujala mě Silvestriho hudba. Jednou se to vidět dá, 30%.(13.8.2012)

 • LihO
  ***

  Nemôžem si pomôcť, ale ten dej bol neskutočne stupídny... Americký vojak, lietajúci ako opica a skrývajúci sa za super štít, na ktorom neostane ani škrabanec, nech ho trafí čokoľvek, to bolo ešte v pohode. Ale keď začali po sebe strieľať tie úboho spracované laserové lúče a Schmidt si stiahol tvár ako Reptile z Mortal Kombat, tak to už bolo moc... a to som si myslel, že škaredšie grafické spracovanie hlavy ako tej Ghost Rider-ovej už nebude, hold mýlil som sa, viď. červený trollface... a k americkej vlajke v každom druhom zábere, lacným dialógom a celkovému vymývaniu mozgov americkým patriotizmom sa radšej nevyjadrujem...(18.10.2011)

 • Zeck
  **

  Komiksové adaptace vážně nejsou můj šálek kávy. Captain America se z trailerů zdál jako sázka na reálnější podobu komiksu. Nevypadal jako filmy (adaptace) jeho kolegů, kde masa lidí slintá nad stupidními, nereálnými hrdiny, co lítají deset metrů do vzduchu a mají superschopnosti, kterými prosazují dobro. Bohužel, Captain America je přesně tohle. Existuje vůbec nějáký pořádný komiks, nebo to jsou všechno stejný sračky na jedno brdo, akorát mají všichni pokaždé jiné teplé kostýmy? Kdyby mi bylo dvanáct, kozy neviděl ani z vlaku a byl panic, možná... 45%(8.1.2012)

 • Kaka
  ***

  Téměř nemožné objektivně hodnotit. Plné výtečných hlášek, drobností, kamerových náletů, několik dialogových scén a krásné jiskření hlavních protagonistů. Je to sice mírně naivní, což se postupem času poměrně mrštně přelévá v sebeparodii, ale stejně jsem se neubránil pocitu jisté stylizační roztříštěnosti a nekonzistentnosti. Občas film neví čím chce být, tak je tu pro jistotu všechno. Tak trochu Svět Zítřka a Indy dohromady. Akce mne nebavila a triky taky průměrné až na výjimky. Čekal bych v tomto směru mnohem víc. Audiovizuálně byl mnohem více nakopávající trailer, což je s odstupem času docela úsměvné. Abych pořád jen nehanil. Hayley Atwell je prvotřídní bábovka, která si touhle rolí udělá kariéru a závěrečné scény s bombardérem jsou vizuálně úchvatné - takovou kolorizaci barev jsem dlouho neviděl.(14.8.2011)

 • Segrestor
  *

  Sice jsem původně tušil, že to bude něco děsně proamerického (ne jen čistě hrdinského, ale zkrátka i ryze proamerického), ale tohle předčilo veškeré mé nejčernější představy. Z filmu jsem utrpěl dojem, že se snad chystá nějaká další pořádná válka a tenhle film je jen začátek v masírování myšlení mladých Američanů. Nezachytil jsem bohužel ani jediný náznak, že se snad jedná o jakousi nadsázku. Zbyla z toho jen a pouze náborová agitka s občasnými debilními antifyzickými scénkami, spousta mluvení o prázdnu, spousta hloupého mluvení o prázdnu, přehlídka scénáristické zhulenosti, filmařského šlendriánu a konečně přílišné snahy o "coolovost", která ve finále vyzněla jen jako další nechtěný útok na bránici. Komentář, který skvěle vystihuje mé patálie při snaze tento film vůbec dokoukat -Z0omb3e(23.10.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace