poster

Terminator Salvation

 • USA

  Terminator Salvation

 • SK název

  Terminator Salvation

Sci-Fi / Akční / Thriller

USA / Německo / Velká Británie / Itálie, 2009, 110 min (Director's cut: 118 min)

 • Lateef
  ***

  To je tak, když šperk pečlivě vybroušený panem Cameronem začne obdělávat prase jménem McG, který si rochní leda tak v akčních scénách. Z třídílné terminátorovské série na mě nedýchlo ale zhola nic a z toho scénáře, ve kterém cifry v dolní části listu neznamenají číslo stránky, ale množství logických kiksů, se mi chce normálně zvracet. Worthington výraznější než Bale. Vyzdvihnout můžu jedině akční inferno z úvodu filmu a pak scénu útoku Harvestera, který hučí neskutečně mrazivým zvukem, a jeho "dětí" - mototerminátorů, které sviští hodně nápaditou stopou. Ovšem mnoho akčních scén je již obsaženo v trailerech. A závěr snad stloukl Fanda Trotl. Pane jo, to jsem docela zklamán! Rozpačitých 60% ... a digitální Arnold ... je opravdu digitální. 200 miliónů dolarů(rozpočet)/371 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)/-14,5 miliónů dolarů(v kinech se nezaplatil)(4.6.2009)

 • Flipnic
  ***

  Film nese chybu ve svém názvu., Tohle není žádný čtvrtý díl Terminátora, nic z něj nezbylo kromě několika hudebních doprovodů a pro mne nejlepší scéna, kdy ve finále vyleze z nějaké mrazničky (digitální) Arnold ... Jinak prostě mi to spíš připomínalo takový vyspělejší jako by Cloverfield, kde nevíte odkud co přiletí, přistane, spadne, střelí ... Je to akční, strašně akční, ale totálně prázdné ... Dobřem, to si můžu pustit nějaký demo na PC u nějaké videohry a mám to to stejný. Tohle má naprosto nulovou atmosféru a hraje se JEN na efekty, které jsou sice špičkové, ale když já raději toho oldschoolového klasického Ramba 4, kterému tohle nesahá ani po kotníky ... Podívaná pěkná (v kině), ale s Terminátorem to nemá nic společného ...(14.6.2009)

 • larelay
  **

  Tak to teda pardon. Ani nahodou. Ani keby som prizmurila obidve moje oci, zakryla si obidve usi, prisla o polovicu mozgu, tak ten film nie je hoden viac ako dvoch hviezd...Jedine, co ma donutilo to dopozerat bolo, ze som mozno cakala na nieco, co moje hodnotenie pozdvihne vyssie. Ale kdeze. Najhorsie na tom celom je, ze vzdy ked som videla Christiana, tak som sa musela smiat nad nahravkou, ktora je s tymto filmom uzko spata a proste mi nedalo si ho nepredstavovat, ako kretena, co si vybija zlost na stabe :D http://www.youtube.com/watch?v=K2Kvoy-QenY(18.8.2009)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Blair Williamsová (Moon Bloodgood) střílí z pistole Desert Eagle Mark XIX ráže .50 AE. Stejný typ palné zbraně nosil agent Smith (Hugo Weaving) ve sci-fi filmu Matrix (1999). (dc125)

 • - Režisér McG jel za Jamesem Cameronem, který v té době pracoval na Novém Zélandu na snímku Avatar (2009), aby prodiskutoval nejrůznější postřehy a detaily z prvních dvou filmů o Terminátorovi. Při této příležitosti mu Cameron doporučil Sama Worthingtona do role Marcuse. (Baltazzar)

 • - Pri natáčaní výbuchu prišiel technik pre špeciálne efekty Mike Menardis takmer o nohu. (Greenpeacak)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace