poster

Terminator Salvation

 • USA

  Terminator Salvation

 • Německo

  Terminator - Die Erlösung

 • Slovensko

  Terminator Salvation

Sci-Fi / Akční / Thriller

USA / Německo / Velká Británie / Itálie, 2009, 110 min (Director's cut: 118 min)

 • Viktooorka
  ****

  Terminátor je má dětská láska, takže ať pokračování natočí jakýkoliv packal, budu ho stejně milovat! :) musím se ale McG zastat, zas takovou slátaninu, jak všichni tvrdí, neudělal.. kdo chce vidět chyby, najde je!! ;) kdo je odpustil, tak si užíval :) lehčí začátek.. dobrý prostředek.. horší konec... pár nelogických věcí se tam opravdu najde.. jak by řekla moje máma: " Je to přece film!" :-D tak co se dá čekat.. ale akce "Charlího andílci" jak mnohý z vás označují, byli na můj vkus perfektní :) pár slavných větiček mě velice potěšilo.. jedna scénka alá jednička vyloudil úsměv na mé tváři.. a herecké výkony, hlavně Worthingtona, mě sedly jako nikdy pčedtím :) konec mě teda moc nepotěšil, ale čekala jsem to :) sečteno podtrženo.. TS jsem si užila.. a kouknu na něj znova a né jednou :) P.S. radím nečíst kometáře dřív než se na film vydáte.. našla jsem převážně spoilery aniž by Vás varovali ;) na konec ještě i ode mě SPOILER!!! Arnoldova 5minutová návštěva mě potěšila ze všeho nejvíce :) protože Terminátor bez Arnyho by nebyl Terminátor :) McG.. za to tleskám.. že se Vám to alespoň takhle povedlo :) ju a ještě bych našla jednu nelogičnost, kterou jsem zatím v žádnem komentáři nečetla.. to byla ale náhodička, že byl Marcus vhodný dárce k transplantaci srdce pro Johna :) .. ale stejně za mě 79%(3.6.2009)

 • tron
  **

  „Skynet je len stroj. A každý stroj má vypínač.“ Samého ma prekvapilo, že dávam len 40% (prvým trom dielom 8O% - 1OO%). Po spŕške v lepšom prípade rozčarovaných reakcií zo všetkých strán som nečakal veľdielo. No minimálne po akčnej stránke som sa tešil na kus mäsa (McG ju výborne zvládal v oboch CHARLIEHO ANJELOCH a keď som sedel v kine na dvojke, hovoril som si, aké by bolo super, kebyže mu niekto dá obrovský rozpočet a „vážny“ scenár). Bohužiaľ. V CELOM FILME ma zaujala iba 10-sekundová sekvencia, v ktorej Worthington demolačnou guľou zlikviduje lietajúcu terminátorskú hliadku. INAK NIČ! Vyložene zlý kasting (tradične mizerný Bale, totálne priemerný Worthington, toho odporného hajzlika, čo hral Kylea Reesea ani nekomentujem, dofrasa aj Michael Ironside a Helena Bonham Carterová boli strašní a že v tom hrá Bryce Dallas Howardová, som zistil po HODINE, taká nevýrazná bola!). TERMINATOR SALVATION je ako jedna z jeho úvodných scén: Bale letí v lietadle (potiaľto všetko v poriadku), zrazu skočí do rozbúreného (!) nočného (!!) oceánu (!!!), strih – a sedí v ponorke. ČOŽE???????? Viac v mojej recenzii na Recenzie.org: http://recenzie.org/temna-buducnost/309-terminator-salvation-40-(16.6.2010)

 • mandes
  *****

  Rozpočet $200miliónov Tržby celosvetovo $371,352,910(8.6.2009)

Nastala chyba při přehrávání videa.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace