poster

The Pacific (TV seriál)

 • Česko

  Pacifik

 • USA

  Pacific, The

Válečný / Drama

USA, 2010, 10x50 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djkoma
  **

  Utahaná a drahá nuda, která se nedokázala rozhodnout, jestli radši zachrání 4té dítě paní Ryanové nebo bude sledovat trávu pod těly mrtvých amerických vojáků. Exotické prostředí mění celý kolotoč komplexního armádního seriálu na výpravu do neznáma s pár zajímavostmi, hromadou, ale opravdu hromadou vaty a neznámých charakterů, které vás nejen nezaujmou, ale ani si je nebudete pamatovat víc jak pár minut. Možná to byl úmysl, možná je válka taková, vojáci vedle vás se mění, odcházejí, umírají, ale vy furt musíte bojovat a nepřestávat. V seriálu to však vůbec nefunguje a ani samotné války se tu nedočkáte, jak by jste doufali. Čekání, nemoci, stesk, deprese...déšť. Válka v Pacifiku nebyla válka, ale procházka peklem, které je divácky neskutečně nevděčné. (seriál viděn celý)(28.5.2010)

 • Cervenak
  **

  Najväčšie televízne sklamanie roka 2010. Kvôli snahe prísne sa držať historických faktov a spomienok osobných účastníkov tomu zúfalo chýba akákoľvek dramatická výstavba a je z toho tak iba prehliadka nezaujímavých postáv, nulových emócií a nudne jednotvárnych bojísk. 5/10(16.3.2010)

 • LiVentura
  *

  Tyhle vekoprodukce velkých amer.osobností jsou dělány pro Američany, tak ať si je nechají, já jejich příslušnost k hrdinství nesdílím..(22.10.2011)

 • T2
  ****

  Rozpočet $120miliónov║ ▐ Tržby za predaj DVD v USA 1,488,763 //počet predaných kusov $65,351,505║ ...zastihol som akurát posledný 10.diel ale určite navnadilo tak aby som sa mohol k tejto mini-série vrátiť, kvalitka, Spielberga a jeho producentský dohľad tam je cítiť__ __Tak prvý diel zatiaľ fajn ubehol ako voda, badateľne tam cítiť také prázdno keď sa tam neobjavila nejaké známejšia herecká tvár čo by to troška vyzdvihla, uvidím čo povedia ďalšie diely,... __ /80%/(24.5.2010)

 • Ant
  ****

  To, že jsem Bratrstvem ještě stále nepolíbená, pro mě u Pacificu bylo pořádnou výhodou. Neměla jsem tak jako jiní potřebu porovnávat každou minutu se slavným předchůdcem. Pacific si svoje slabší díly vybral především ze začátku. Zhruba prvních pět epizod mi prakticky splývá v jednu. Chyběla mi nějaká výraznější bitva i postava. Leckie u mě vůbec nezabral a Basilone se projevil až později. Pak ale do děje vstoupí Sledge a Snafu a konečně se rozjede příběh, který mě začal zajímat. Konečně se ukázaly psychologické dopady války. Díly 7, 8, 9 jsou výborné. Desítka už je potom finišující díl, který se trochu utápí v patosu. To jim ale za tu závěrečnou dojemnou mozaiku osudů a chvíli, kdy si k hercům připojíte pravou tvář, mileráda odpustím. I když mě Pacific celkově zvlášť neoslnil, další válečnou sérii od dua Hanks/ Spielberg bych si nechala líbit.(16.6.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace